Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55251) Pttypang válasza Pikkolo^^ (#55249) üzenetére


Pttypang
veterán

Elvileg eleg sok bt-s cuccot kezel..

Everybody lies.

(#55252) kolosanyi válasza Pttypang (#55248) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha még nem is, szerintem idővel tuti támogatni fogja. Meg gondolom úgyis behozzák majd ide előbb vagy utóbb, be lehet majd szerezni.

(#55253) Integrale válasza hodostamas (#55250) üzenetére


Integrale
veterán

Vissza gomb hosszan, Music appot bezarod, majd megnyitod ujra, es ilyenkor mar latnia kell.

"Bad reklám is reklám too"

(#55254) ryori válasza Pikkolo^^ (#55249) üzenetére


ryori
senior tag

Itt nem a metrikus az alap? vagy az Angolszász mértékegységet szokta meg? :DDD

(#55255) Pikkolo^^ válasza ryori (#55254) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Igen, ezért kérdeztem. Itthon és az EU nagy részén (különc angolok) SI, máshol elb. mértékegységek :)

(#55256) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Nem tudja valaki,hogy az OneDrive-t nem lehet jelszóval védeni,mint pl.egy androidos telón?

(#55257) Partyface007 válasza Alexios (#55246) üzenetére


Partyface007
őstag

igen én meglepődöm hogy még mindig ennyire szűk látókörűek....

mellesleg ha már említve lett a surface nem tudom az miért fáj nekik hogy pl. rendelhessek 1-et Magyarországra az amerikai webshopból előre kifizetve? Nem gondolnám hogy annyi fogy kint hogy ne tudnák teljesíteni a megrendeléseket....

mellesleg megnézhetnék az almás konkurencia eladásait akik fura módon felfogták hogy elég nyereséges egy új terméket viszonylag rövöd időn belül minden kontinensen egyszerre bevezetni.... (jó tudom ott is van pár hét/hónap csúszás) de akkor is

[ Szerkesztve ]

(#55258) Assdak válasza Воланд (#55185) üzenetére


Assdak
őstag

Ahogy nézem van benne metric is =)

(#55259) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Félig off: Outlook (live.com) Sent menüjében a "hivatalos" fiókomban nincs semmi, amit kerestem, az a Draft mappában volt. Ez azt jelenti, hogy el sem küldte?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55260) leslieke válasza Mister_X (#55259) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem is azt, nem ment el a mail.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#55261) Mister_X válasza leslieke (#55260) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor várhatom rá a választ :DDD De szerencsém van, az álláshirdetés még mindig kint van, azaz frissült szeptember eleje óta.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55262) Pttypang válasza kolosanyi (#55252) üzenetére


Pttypang
veterán

Mire hozzank eljut, addigra par generacio lemegy, az ara is csokken valamennyit, kijon a tobbi modell es tamogatas is lesz. Nezzuk a jo oldalat. :)
Addigra penz is lesz ra, rakeszulhetsz elore :D

Everybody lies.

(#55263) pzstm válasza kolosanyi (#55252) üzenetére


pzstm
titán

Online store tegnap delutanra elfogyott...szoltak hogy limitalt darabszamban van csak...;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#55264) kolosanyi válasza Pttypang (#55262) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem baj, ez csak egy hasznos kiegészítő, nem létszükséglet. Addig jó nekem az Endomondo és az 5 ezres, tescos pulzusmérő, teljesen jól mér ez is. :D

pzstm
Akkor azért van rá kereslet. :)

(#55265) baji


baji
tag

Sziasztok! Tegnap végre megjött a telefonom, így végre én is a WP-ok táboríát gyengítem :D
Már egy hónapja olvasgatom a fórumot, úgyhogy nagyjából megy minden, egy dologban vagyok bizonytalan. Két e-mail címet használok (gmail és hotmail). Szerintetek mi a jobb megoldás, ha letöltöm a gmail-es alkalmazást és külön kezelem őket, vagy összevonom (gmail-est átirányítom a hotmailhez) és csak az outlook-ot használom?

(#55266) BobTail válasza baji (#55265) üzenetére


BobTail
őstag

A legjobb, ha nem töltesz le semmilyen alkalmazást, hanem a beállítások - email+fiókokban hozzáadod őket külön-külön.

(#55267) Thome válasza baji (#55265) üzenetére


Thome
addikt

Vagy az outlookba mindkettő címet bedobod és két külön fiókként tudod használni? :D

(#55268) Pityu89 válasza ryori (#55170) üzenetére


Pityu89
senior tag

Zseblámpa program, meg Connectivity Tiles. Monitorozót nem raktam fel.

(#55269) baji


baji
tag

Köszi a válaszokat!
Az lesz amit javasoltok, én úgy vagyok vele, hogy minél kevesebb app legyen a telón, amit meg lehet oldani rendszer alkalmazással azt próbálom is azzal megoldani.

(#55270) this is life válasza baji (#55269) üzenetére


this is life
Ármester

Youtube kliensnek a tubecast ,zseblámpanak flashlight xt,es ha átlátszó csempéket szeretnél akkor a tilemaker 8.1 ezzel a programmal a connectivy tilest is ki tudod váltani.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#55271) ZavaBalazs válasza this is life (#55270) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

átlátszó csempéhez nem kell semmi extra app, a start+theme menüben (ahol a csempeszínt állítod be) egyszerűen berakhatsz egy hátteret, vagy félreértelek?

én most elkövettem azt a gyilkosságot, hogy beállítottam háttérnek egy teli fekete képet, így most nincsenek is csempék, csak lebegnek a semmiben a logók+feliratok ;]

szerk. igen, még egyszer átolvasva valószínűleg félreértettelek. bocs. :B

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#55272) Szirijusz


Szirijusz
csendes tag

Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon, de régóta olvasgatok már...
WP-s telefont szeretnék, de milyent? A 925 jó áron van, a 920 is, de az már réginek tűnik nekem. A 1320 és a 1510 nagyok. A 930 és 830 drága nekem.
Androidról váltanék (elegem lett belőle), valamikor kb egy-másfél éve volt egy 620-am, az bejött, azért kezdtem el ismét WP-ben gondolkodni. ( iOS: ami árban belefér az a 4S, de ugye a támogatottsága a 8-cal kifut )
Szóval úgy látom maradt a 925. A 8.1-et megkapta, a következő win kérdéses...
Amire kell azok a tipikus okosteló funkciók, telefon, üzenetek, e-mail, net, office, stb.

Szóval a 925-öt megéri megvenni? Esetleg majd később az új win megjelenésénél lehet váltok, de nem szeretnék 3-4 havonta váltogatni. Vagy inkább egy "jó ajánlat" 930-ra várjak?

(#55273) sakic


sakic
csendes tag

Üdv, mostanában azt csinálja a telóm (htc 8x), hogy ha megnyomom a feloldó gombot akkor 1-2 mp-ig csak resuming... azt írja ki és csak utána jelenik meg a zárolási képernyő, Mintha egy háttérbeli alkalmazáshoz térnék vissza. Elég idegesítő minden egyes alkalommal ha csak mondjuk az időt akarom megnézni akkor is várnom kell pár másodpercet. Van valakinek valami ötlete, hogy mitől lehet, de főleg, hogy hogy lehet megszüntetni? Frissítés mostanában nem települt.

If it's too loud you're too old!

(#55274) Integrale válasza sakic (#55273) üzenetére


Integrale
veterán

Live Lockscreen Beta okozza. Gyereksarok be majd kikapcsolasa megldja.

"Bad reklám is reklám too"

(#55275) Thome válasza Szirijusz (#55272) üzenetére


Thome
addikt

Amire kellene arra a 920 is elég. Nekem 920 van, abszolút semmi gond a sebességgel, a 925-ben ugyanaz a soc van tehát ezen a téren nem tud újat mutatni, sebességre kb hasonló, ami különbség az az amoled kijelző ami kevesebbet fogyaszt, ergo a 925-nek egy kicsivel jobb az akkuideje. Illetve, súlyban is picit fogyott, nem olyan nehéz a 925 mint a 920.

Persze ha az ár nem számít annyira, akkor vedd a 925-öt, de nincs sok difi a kettő között.

A 930 már egészen más tészta, az nem egy liga ezzel a két telefonnal. ;)

[ Szerkesztve ]

(#55276) sakic válasza Integrale (#55274) üzenetére


sakic
csendes tag

Köszi, működik :)

If it's too loud you're too old!

(#55277) gyurkikrisz válasza Pityu89 (#55268) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mobilnet kapcsolóból ajánlom inkább a Microsoft féle Cellular Data appot, nagyon jó, illeszkedik a design-ba, és úgy van megoldva hogy ne mutasson rossz információt a kapcsoló. Mert ugye a többi kapcsoló csempe hajlamos erre.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#55278) consono válasza Szirijusz (#55272) üzenetére


consono
nagyúr

730/735 esetleg?

"In God we trust. All others must bring data"

(#55279) batai15 válasza Szirijusz (#55272) üzenetére


batai15
félisten

vagy egy jó 830-735 ajánalatra várj.,

(#55280) batai15 válasza gyurkikrisz (#55277) üzenetére


batai15
félisten

erről kaphatok egy linket?

(#55281) cattus válasza batai15 (#55280) üzenetére


cattus
őstag

[link]

Do the thing!

(#55282) forest_ns


forest_ns
tag

Sziasztok!

Onedrivera csak manuálisan lehet feltölteni a képeket? Be van állítva az automatikus feltöltés legjobb minőségben-re, de csak azok vannak fent, amiket manuálisan töltöttem fel még egy előző telefonról, valamint két mentett kép, amiből az egyiket tegnap szerkesztettem, de nem töltöttem fel.
Tehát előfordult automatikus feltöltés, de miért nem teszi mindegyikkel, ahogy az be van állítva?

(#55283) Bukk900 válasza forest_ns (#55282) üzenetére


Bukk900
őstag

Most, hogy bekapcsoltad, a jövőben készülő képeket már feltölti automatikusan.

(#55284) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Xbox Music helyett valami jóféle lightweight zenelejátszó appot tud valaki?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#55285) peti395


peti395
újonc

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni egy Lumia 635-ös telefon WIFI problémához:
az otthoni WIFI hálózatra csak korlátozottan enged fel, emailt enged olvasni, az internetet már nem, áruházba be enged letölteni már nem. A számítógépen tökéletesen látja a WIFI-t és rendesen működik.
A munkahelyi WIFI hálózaton mindent enged korlátozás nélkül.
Reggel az autó szervizelés közben is mindent engedett a kereskedés WIFI hálózatán.

Köszönöm a segítséget.

(#55286) forest_ns válasza Bukk900 (#55283) üzenetére


forest_ns
tag

Nem, már be volt kapcsolva, azóta képet is csináltam vele.
A most készített képet felrakta. :F
Lehet az a baja, hogy mivel a legjobb minőséghez wifi kell, de a fényképezéskor nincs wifi kapcsolat, ezért nem tölti fel, az utólagos feltöltést meg nem tudja? Ez megmagyarázná, hogy miért nincs fent az összes fénykép.

[ Szerkesztve ]

(#55287) Bukk900 válasza forest_ns (#55286) üzenetére


Bukk900
őstag

Nálam így működik. Wifihez csatlakozol? Onedrive fiók azonos az MS fiókkal? Esetleg kapcsold ki a feltöltést, majd ismét be.

(#55288) forest_ns válasza Bukk900 (#55287) üzenetére


forest_ns
tag

Ha itthon vagyok, akkor csatlakozom, a Kékesen nem :)
A fiók ugyanaz.
Újrabeállítás/újraindítás nem segített

(#55289) btudos válasza forest_ns (#55288) üzenetére


btudos
Topikgazda

Beállítod, hogy WiFi-n töltse fel a képeket legjobb minőségben, elmész fotózol, hazamész, WiFi-re felcsattan és nyomja fel automatikusan a háttérben. Így kell/kéne működnie, nálam így is működik, nem tudom mi lehet a gond nálad. :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#55290) blakey válasza peti395 (#55285) üzenetére


blakey
titán

Ez nem telefon gond, a routerhez csatlakoztatott eszközöknek fix ip-t adjál és akkor jó lesz. IP ütközés lép fel és a router nem tudja normálisan kiszolgálni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55291) forest_ns válasza btudos (#55289) üzenetére


forest_ns
tag

Értem, akkor nincs más, mint kijelölöm egyesével (idegesítő ilyenkor az "összes kijelölése" funkció hiánya) és megosztom(feltöltöm)...
Köszönöm, de ha jön még ötlet, kipróbálom.

(#55292) Azazael válasza forest_ns (#55288) üzenetére


Azazael
aktív tag

A képeknél nem írja, hogy van vmi gondja? illetve a másik hirtelen ötlet, hogy a default accounthoz tölt fel, így ha több onedrive accod van az okozhat zavart.

+ a filmtekercsnél nem működik a "mindent kijelöl" de pl a mentett képeknél igen, így eléggé félkarú ez a megoldás...

[ Szerkesztve ]

(#55293) forest_ns válasza Azazael (#55292) üzenetére


forest_ns
tag

Nincs hibaüzenet, semmi. Mint írtam, egy emailra van minden állítva, és meg is jelenik onedrive-on amit manuálisan tolok fel.
Ja, esetleg még annyi, a docok, biztonsági mentés, névjegyek fenn vannak, egyedül az sms-eket nem látom, ha egyáltalán látható (?).

(#55294) Partyface007 válasza peti395 (#55285) üzenetére


Partyface007
őstag

megpróbáltad már törölnia hálózatot és felvenni újból? hátha...

nem gondolnám hogy IP ütközés lenne mert akkor ez e-mail -ek se mennének de egy próbát végülis megér DHCP-nél rezerválj egy IP címet a telefonhoz (telefon MAC address-ét nézd meg az kell hozzá)

(#55295) Boonen007


Boonen007
őstag

A teló ma megmagyarázhatatlanul fogta magát és meghülyült, minden képernyő feloldásnál 5 sec Folyamatban... Holnap kap egy hrt. :/

Nincs, de amint elküldtem a hozzászólást megjavult. :)

[ Szerkesztve ]

(#55296) #03372544 válasza Boonen007 (#55295) üzenetére


#03372544
törölt tag

Live Lockscreen Beta nincs fent véletlen?

(#55297) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Kedves Mindenki!

Egy Nokia Lumia 630-as dual simes telefon boldog tulajdonosa vagyok. A munkahelyem új flottás telefonkártyát fog adni nekem, más lesz a szolgáltató is. Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami fontos, amire oda kell figyeljek a sim kártya csere miatt? Érinti-e a változás a windows fiókot, nokia fiókot? Nem ismerem annyira még a WP-t, ezért érdeklődöm.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#55298) batai15 válasza =WiNTeR= (#55284) üzenetére


batai15
félisten

[link]
talán ez.

(#55299) Viktor0610 válasza szagnes69 (#55297) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Két dologra kell figyelj. :)

Micro SIM-kártyát kérj/kapj, illetve, ha vannak nevek a SIM-kártyán, másoltasd át az új kártyára az adatokat. :)

Samsung Galaxy A54

(#55300) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Köszi a választ!
:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.