Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) stickermajom válasza FrezeR (#250) üzenetére


stickermajom
addikt

Ha maradnak az új adatok, akkor elvileg nem írja felül.

Próbáld meg az rpc authentication-t false-ra állítani. Szedj egy Transmission GUI-t gépre, és azzal is próbálj belépni autentikáció nélkül, hátha.

Arra nem emlékszel milyen komplikációk voltak telepítés közben?

(#252) BullZeye válasza FrezeR (#243) üzenetére


BullZeye
veterán

1) Ne ess pánikba
2) Töröld a cookiekat
3) Ad Block Plussal tüntesd el az overlay-t, és írtam már mi a teendő, keress vissza (chrome szóra pl)
4) Ha nem tudsz mit tenni, és nem javul meg, most már eshetsz pánikba :D
5) Kerüld az újraindítást, inkább várj, ha eléred a vinyót rajta, amúgy ilyenkor 100%ban pörgeti pl lemezellenőrzést, és emiatt nem éred el UI-t, és ezért van fehér led, mert ellenőriz, ÁLLÍTÓLAG ha végig ellenőrzi vinyót helyreáll minden és boldogság lesz újra. :) szóval elméletileg mostanra már jónak kell lenni, lényeg, hogy ne resetelj, ne csinálj semmit, hagyd dolgozni 1-2 napig max.

(#247) Zjunior
Faszság, akárki akármit írt, éles tesztben 300GB adatnál hozta a 45MB/s írás sebességet 30k fájlnál.
És pechemre nálam már 2 WD My Cloud is járt, és mindkettő ennyit tudott. És ez átlag sebesség, azaz a 30MB/sectől kezdve ment 60MB/seccel egyaránt.

Tegnap élesbe tudtam tesztelni, mert végre elértem külső hálóról is (443-as portot is meg kell nyitni, én hülye meg 8443-at nyitottam meg :D). És azt kell mondjam akármikor telefonról eszembe jutott, hogy most akkor meg akarok nézni egy rész sorozatot, gyakorlatilag Android telefonon a kedvenc lejátszómmal 5 másodpercen belül már nézhettem is interneten keresztül a filmet. 720p sorozatoknál ez eltart 10-20 másodpercig, míg betölt, nettől függően, és utána akadás mentesen ment (kivéve mikor elfogyott az internet, mert olyan helyre tévedtem. (max feltöltésem 1,25mbájt, szóval nem épp izmos, de mégis elég.

Windowson az a cinkes, mikor ugye wd2go.com oldalon bejelentkezem és mountolja a cloudot meghajtóként, és ilyenkor ha lejátszanám akkor nem lejátssza, hanem letölti a filmet, ez elég idegesítő dolog...írták, hogy miért, ettől nem lettem boldogabb, hogy tudom, hogy Windows hibája :D

De mivel 80%ban helyi hálóról használom, 2 napja 10 órán keresztül ment róla sorozat, és egyszer sem szakadt meg (streamelt, szóval ha megszakadt volna hálózat, akkor megállt volna a sorozat is, mert nem tölti előre túl sokat csak pár másodpercet)

[ Szerkesztve ]

Eladó Yuka 1000 robotfűnyíró + sweeper!

(#253) stickermajom válasza BullZeye (#252) üzenetére


stickermajom
addikt

Én úgy értelmezem, hogy a Transmission-be nem tud belépni. Ott egyáltalán ne essen pánikba :D

(#254) FrezeR válasza stickermajom (#251) üzenetére


FrezeR
senior tag

Átállítottam, maradt a hiba.
Leszedtem a gui-t és ott host not found-ot ír válaszul a kapcsolódásra.

Sajnos nem emlékszem pontosan mi volt a gond azt tudom, hogy valahol a közepe felé jártam a leírtaknak és ott nem működött valami és akkor újra kezdtem az előző lépést. Lehet ez volt a baj nem tudom.

Közben megvan itt akadtam el.

nano /etc/transmission-daemon/settings.json (ha nincs nano -> apt-get install nano)

Aztán ki kellett lépni, mert nem tudtam, hogy szerkesszem és kezdtem innen újra.

[ Szerkesztve ]

(#255) stickermajom válasza FrezeR (#254) üzenetére


stickermajom
addikt

Az IP statikus? Jó helyen keresed? Port is jó? Amikor elindítod a transmission daemont, akkor végigmegy és kiírja zölddel, hogy OK, vagy van valami hiba?

Legegyszerűbb talán ez lenne:
apt-get remove transmission-cli transmission-common transmission-daemon

Ezután MC-vel keresd meg a settings.json-t tartalmazó mappát és kézzel pucold ki, ha maradt volna ott valami. Aztán jöhet az
apt-get install transmission-cli transmission-common transmission-daemon
résztől az egész.
Ha valahol elakadnál, akkor írj nyugodtan.

Vagy akár pm-ben elküldheted a settings.json-od, hogy ránézzek.

[ Szerkesztve ]

(#256) BullZeye válasza BullZeye (#252) üzenetére


BullZeye
veterán

Ami viszont érdekes, hogy párom pl Downton Abbey-t nézte, és 1.2 gigás MKV fájlnál 2x megszakadt, megnézett 30 percet és megállt, utána megint megnyitotta, és 40 percig meg ott megint megállt. 3. megnyitásnál jó volt.

És ez azért érdekes, mert másnap ugyanazt a sorit elindítottam és futott háttérben és nem akadt meg egyszer sem.

Eladó Yuka 1000 robotfűnyíró + sweeper!

(#257) stickermajom válasza BullZeye (#256) üzenetére


stickermajom
addikt

Jaj, minden nő azt nézi? :DD

Nem volt valami háttérben futó folyamat a My Cloud-on? Lehet valami folyamat megette a CPU-t, vagy a hálózat volt terhelt. Nekem rendes 1080p-s filmeknél se produkált még ilyet, de kezdek aggódni, ha ennyi hibajelenség jön elő másnál :D

[ Szerkesztve ]

(#258) BullZeye válasza stickermajom (#257) üzenetére


BullZeye
veterán

Addig nem aggódom, amíg az én gépemen jól működik, mert addig felfogom úgy, hogy lusta a pasija, és nem telepíti neki újra az 1 éves W7-et, pedig megígérte neki már tavasszal. :D
Szóval te se aggódj :)
65 gigás iso fájlt én is lejátszottam XBMC-ben, röccenés nélkül ment, szóval nem hiszem, hogy baja lenne, vagy legalábbis nem olyan amit későbbiekben FWvel ne tudnának javítani még mindig csak 6 hete jelentették be, boltokba még mindig alig kapható.

Amúgy ami tényleg zavar wd2go.com oldalról mountolni interneten keresztül a cloudot és onnan nem streameli a videókat, hanem megnyitja, és látom du meteren, hogy letölti a filmet, és csak utána játssza le temp mappából a fájlt, ez frusztrál, mert vannak 4 gigás MKVk amiket szeretnék megnyitni lejátszani instant várakozás nélkül -.-

Hivatalos fórumon ennyit írtak:
I take it you're using windows? If so, that's the bizarre way in which Microsoft implements WebDAV, which is the protocol the remote sharing access uses via the WD 2go website.

Eladó Yuka 1000 robotfűnyíró + sweeper!

(#259) FrezeR válasza stickermajom (#255) üzenetére


FrezeR
senior tag

Igen átállítottam statikusra. Ott az utolsó három szám az IP címnél mennyi kötött? Úgy értem, hogy a leírásban xxx-el jelölik gondolom mint változó érték mindenki mást ír be egy tartományon belül.
a port az 8080 ami meg volt adva a leírásban.
Átjárónak a router ip-t adtam meg amivel abba is bele szoktam lépni ha állítani kell valamit.
Meg abban a hozott példában a upc dns kiszolgálói vannak, de én beírtam a saját szolgáltatómét amit az oldalukon találtam.
Ha indítom a transmission-t akkor egy sorban kiírja, hogy indul aztán zöld OK jön be szóval gondolom ott nincs baj...

(#260) FrezeR


FrezeR
senior tag

Most hogy leállítottam és újra indítottam a transmissiont az elsőnek elmentett jelsz/felh.név párossal van megint a settings. Amit először megadtam. De így se lép be :)

(#261) PistiSan válasza FrezeR (#260) üzenetére


PistiSan
addikt

Ha meg bízol valakiben, szerintem engedd meg neki hogy belépjen ssh-n, és nézzen rá mi lehet a bajod!
Egy hozzáértő személy szerinintem megoldja percek alatt.

(#262) stickermajom válasza FrezeR (#259) üzenetére


stickermajom
addikt

A konfig fájllal ezek szerint nincs gond, valami ennél a statikus kiosztásnál lesz szerintem. Nem vagyok benne biztos, hogy a DNS kiszolgálót pl. meg kell adni. DNS-t intézi a router, belső hálón meg tök mindegy, nem? Anélkül nem megy? Vagy oda is add meg a router címét.

[ Szerkesztve ]

(#263) FrezeR válasza stickermajom (#262) üzenetére


FrezeR
senior tag

Elküldtem priviben, hogy néz ki a settingsem.

(#264) FrezeR válasza stickermajom (#262) üzenetére


FrezeR
senior tag

Kitöröltem a DNS címeket, aztán beírtam a routerét és anélkül is próbáltam de egyik se jó. Ugyan úgy nem enged be

(#265) stickermajom válasza FrezeR (#264) üzenetére


stickermajom
addikt

És ha simán DHCP-vel osztod ki neki az IP-t?

Közben fejreállítottam a sajátom.. Már el se érem :D

Unknown error. Retry your last operation. If the error persists, contact WD Support for assistance. (200000)
network_ftp_form_error
network_workgroup_form_error
ssh_form_error

Kipróbáltam a statikust én is, hátha tudok valami tanácsot adni :D

Szerk.: na megjavult magától, de többet ehhez a részhez asszem nem nyúlok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#266) FrezeR


FrezeR
senior tag

Na srácok olyan rejtéllyel állunk szembe, hogy csak na :) stickermajom segítségével priviben már órák óta próbálkozunk (itt is megköszönöm neki nagyon az eddigieket...) megoldani a dolgokat, de eddig sajnos nem sikerült működésre bírni a transmissiont.

Szóval ha van valakinek ötlete akkor szívesen fogadom.
A lényeg, hogy újraraktuk az egészet a setting fájl be van állítva elvileg minden jó és a csatlakozásnál ezt írja ki

403: Forbidden

Unauthorized IP Address.

Either disable the IP address whitelist or add your address to it.

If you're editing settings.json, see the 'rpc-whitelist' and 'rpc-whitelist-enabled' entries.

If you're still using ACLs, use a whitelist instead. See the transmission-daemon manpage for details.

Itt állok most és mivel én annyira nem értek hozzá...sőt így megragadtam most ezen a szinten.

(#267) Alex91 válasza FrezeR (#266) üzenetére


Alex91
félisten

Probald bemasolni azt a config file-t ide!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#268) FrezeR válasza Alex91 (#267) üzenetére


FrezeR
senior tag

{
"alt-speed-down": 1500,
"alt-speed-enabled": false,
"alt-speed-time-begin": 1005,
"alt-speed-time-day": 127,
"alt-speed-time-enabled": true,
"alt-speed-time-end": 1425,
"alt-speed-up": 500,
"bind-address-ipv4": "0.0.0.0",
"bind-address-ipv6": "::",
"blocklist-enabled": false,
"blocklist-url": "http://www.example.com/blocklist",
"cache-size-mb": 4,
"dht-enabled": false,
"download-dir": "/shares/Torrentek",
"download-limit": 100,
"download-limit-enabled": 0,
"download-queue-enabled": true,
"download-queue-size": 5,
"encryption": 2,
"idle-seeding-limit": 30,
"idle-seeding-limit-enabled": false,
"incomplete-dir": "/root/Torrentek",
"incomplete-dir-enabled": false,
"lpd-enabled": false,
"max-peers-global": 200,
"message-level": 2,
"peer-congestion-algorithm": "",
"peer-id-ttl-hours": 6,
"peer-limit-global": 240,
"peer-limit-per-torrent": 60,
"peer-port": 52337,
"peer-port-random-high": 65535,
"peer-port-random-low": 49152,
"peer-port-random-on-start": false,
"peer-socket-tos": "default",
"pex-enabled": false,
"port-forwarding-enabled": false,
"preallocation": 1,
"prefetch-enabled": 1,
"queue-stalled-enabled": true,
"queue-stalled-minutes": 30,
"ratio-limit": 2,
"ratio-limit-enabled": false,
"rename-partial-files": false,
"rpc-authentication-required": true,
"rpc-bind-address": "0.0.0.0",
"rpc-enabled": true,
"rpc-password": "",
"rpc-port": 9091,
"rpc-url": "/transmission/",
"rpc-username": "",
"rpc-whitelist": "127.0.0.1,192.168.1.*",
"rpc-whitelist-enabled": false,
"scrape-paused-torrents-enabled": true,
"script-torrent-done-enabled": false,
"script-torrent-done-filename": "",
"seed-queue-enabled": false,
"seed-queue-size": 10,
"speed-limit-down": 100,
"speed-limit-down-enabled": false,
"speed-limit-up": 800,
"speed-limit-up-enabled": false,
"start-added-torrents": true,
"trash-original-torrent-files": false,
"umask": 18,
"upload-limit": 100,
"upload-limit-enabled": 0,
"upload-slots-per-torrent": 14,
"utp-enabled": true,
}

(#269) Alex91 válasza FrezeR (#268) üzenetére


Alex91
félisten

Biztos, hogy ez az egy ilyen config file van? Esetleg valami masik mappaban nincs ugyanilyen?

Ranezesre ebben nincs engedelyezve, ahogy a szovegben kerte.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#270) FrezeR válasza Alex91 (#269) üzenetére


FrezeR
senior tag

Nem tudom hol lehet még?

Itt néztük de ezen a helyen nem találta.

$HOME/.config/transmission-daemon

Akkor ha ez így rendben van nem tudom mi lehet még a gond?

(#271) ecx


ecx
tag

Sziasztok!

Álmélkodva és kicsit szomorúan olvasom itt a híreket, egyben elismeréssel adózom a Szakértők előtt, akik nagyon sokat segítenek a bajbajutottakon! Respect! :R :R :R

Én nem tervezem "babrálni" a WD Felhőmet, semmi ssh, meg ilyenek. Remélem, ilyenkor azért nem omlik össze... :( :(

Olyat tud a cucc, hogy egy pc-n lévő folder tartalmát "azonnal" szinkronizálja "magára"? Pl: bemásolok a PC-m folderébe egy fotót és azt a többi hálózaton lévő gép látja a NAS-on?

A legjobbakat!

(#272) FrezeR válasza Alex91 (#269) üzenetére


FrezeR
senior tag

/var/lib/transmsision-daemon/info/settings.json

itt van még egy ez default értékeken van.

(#273) Alex91 válasza FrezeR (#272) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor azt is masold ide...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#274) FrezeR válasza Alex91 (#273) üzenetére


FrezeR
senior tag

Ugyan az amit az előbb bemásoltam azzal a különbséggel, hogy itt a default jelszó van az a nagyon hosszú számok betűk összessége, username nincs és a whiselist engedélyezve van tehát true érték. a letöltési mappák is defaulton vannak, tehát minden az az alap amit át kell írni vagy átírtam a másikban

(#275) FrezeR válasza FrezeR (#274) üzenetére


FrezeR
senior tag

Na most átírtam ezt a fájlt is és végre bejött!! a felület viszont kód és felh.név is van megadva de nem kéri!
Ha átírom, hogy kérje akkor meg hiába írom be nem enged be.

(#276) BullZeye


BullZeye
veterán

Mount Network Drive

1) wdmount.reg - ez induláskori hibaüzenetet hivatott eltüntetni
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\NetworkProvider]
"RestoreConnection"=dword:00000000

2) Indítópultba egy hidecmd.vbs fájlt kell készíteni (%appdata%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\)
Set oShell = CreateObject ("Wscript.Shell")
Dim strArgs
strArgs = "cmd /c c:\ahovarakodabatfileodat\wd.bat"
oShell.Run strArgs, 0, false

Ez arra jó, hogy ne legyen command promt felvillanás windows indulása után (háttérben fusson a bat fájl)

3) wd.bat készítése ahova jól esik, csak az az útvonal legyen a hidecmd.vbs fájlban.
net use F: \\WDMYCLOUD /USER:username password

Ami érdekes, hogy próbáltam simán 1 VBS-be rakni az egészet és azt indítópultba: mycloud.vbs
set WshShell = CREATEOBJECT("WScript.Shell")
WshShell.Run("net use F: \\WDMYCLOUD\Downloads /USER:username password"), 0, false

Viszont ezen esetben az istenér sem akar induláskor lefutni, esetleg ha valaki ért hozzá megmondhatná, hogy mit rontottam el vele. Ha simán lefuttatom indulás után tökéletesen teszi a dolgát.

Eladó Yuka 1000 robotfűnyíró + sweeper!

(#277) BullZeye válasza BullZeye (#276) üzenetére


BullZeye
veterán

Asszem kell bele valami delay, mert most már a bat fájl is kiírja, hogy hálózatnév nem található. Akkor folyt köv.

Eladó Yuka 1000 robotfűnyíró + sweeper!

(#278) stickermajom válasza BullZeye (#277) üzenetére


stickermajom
addikt

Neked az egész MyCloudot sikerült felcsatolni? Nekem 1-1 mappát enged csak hálózati meghajtóként, magát a NAS-t nem engedi, mert "nem elérhető".

(#279) BullZeye válasza stickermajom (#278) üzenetére


BullZeye
veterán

Nem, én csak Downloads mappát szoktam csatolni, meg se próbáltam az egészet, mert Downloads mappába van minden, többi mappa az csak felhasználóké. Ebben vannak sorozatok, filmek, képeknek lesz külön mappa majd, ha megbízom a cloudban :D

Eladó Yuka 1000 robotfűnyíró + sweeper!

(#280) stickermajom válasza BullZeye (#279) üzenetére


stickermajom
addikt

Akkor viszont gondolom módosul a következő sor:
net use F: \\WDMYCLOUD /USER:username password

erre

net use F: \\WDMYCLOUD\Downloads /USER:username password

ugye?

Én a családi képeket egy vinyóhalál óta már box.com-on tartom :D

[ Szerkesztve ]

(#281) BullZeye válasza stickermajom (#280) üzenetére


BullZeye
veterán

Igen igen, most próbálgattam, és kell egy ilyen sor:

ping -n 15 -w 1 127.0.0.1>nul
Hogy legyen egy jó pár másodperc delay mielőtt csatolná, viszont ez eléggé meh kategória.

Valami olyasmi kéne, hogy ping "wdmycloud" if error lvl 0 akkor jöhet a csatolás. addig viszont marad a 15 ping :D

Nekem laptopon, én gépemen, párom gépén vannak a képek, nem tudom box.com hogy viszonyul 35 giga kép tárolásához, meg azért nem adnám ki a képeimet senkinek ha nem muszáj feltétlenül. Ezért is vagyok morcos, mert előző my cloudra felraktam a képeket, oszt kitudja most ki kezébe kerül majd. :(((

Eladó Yuka 1000 robotfűnyíró + sweeper!

(#282) stickermajom válasza BullZeye (#281) üzenetére


stickermajom
addikt

Na nekem 30 pinggel se megy. Mikor elindul a windows, akkor 1-2 másodpercig még nem elérhető a hálózat. Biztos túl gyors az SSD miatt :D Viszont a 30 ping már érezhető 1 másodperc körüli homokórázást okoz magában a betöltésben is :D

(#283) Celtis


Celtis
veterán

Sziasztok,

Egy ismerősöm vett MyCloud-ot és nálam volt a míg telepítettem. Felraktam a transmissiont és működött is szépen, pedig port nem is volt nyitva neki.
Tegnap elvittem az illetőhöz a NAS-t. A transmission minden torrentnél ezt a hibát dobja: "Tracker gave HTTP response code 0" Aztán egy idő után ez eltűnik és megy a letöltés/seed, de ha egy újabb torrentet adok hozzá, akkor megint ez történik.
T-Home kábeles net. A routeren nyitottam portot, de a transmission szerint zárva van.

Tudom, hogy ez nem My Cloud sajátosság, de hátha van valami ötletetek.

(#284) stickermajom válasza Celtis (#283) üzenetére


stickermajom
addikt

Szia!

Ha egy oldalról beszélünk, akkor ott a wiki-ben van egy leírás egy bizonyos curl szkriptről, ami időzítve fut és újra és újra felveszi a kapcsolatot a trackerrel. Ugyan ott synology nas-ra írták, de át lehet ültetni ide is minden bizonnyal.

[ Szerkesztve ]

(#285) stickermajom válasza BullZeye (#276) üzenetére


stickermajom
addikt

Hm, azóta se sikerült. :))

Ez stimmel ugye?
[link]

(#286) BullZeye válasza stickermajom (#285) üzenetére


BullZeye
veterán

ó má gáázs

Dehogy stimmel :D

jobb gomb, új DWord (duplaszó)
RestoreConnection
leokézod, és ez alapból 0, de ha jobb gomb módosítást nyomsz megnézheted, ha nem 0, akkor beírod, hogy 0.

De egyszerűbb ha csinálsz egy valami.reg fájlt és becopyzod és lefuttatod.

Eladó Yuka 1000 robotfűnyíró + sweeper!

(#287) stickermajom válasza BullZeye (#286) üzenetére


stickermajom
addikt

Na, hát akkor majdnem stimmelt :D Fene nézte, hogy dword, csak copyztam ész nélkül.

(#288) Celtis válasza stickermajom (#284) üzenetére


Celtis
veterán

Megvan, köszi.

(#289) ohje2


ohje2
csendes tag

Írtam nekik én is és fél óra alatt hozzá adták a Miskolci egyetemet. Szerintem legtöbb egyetemen lehet igényelni email címet, csak le vannak ragadva, papír alapon működik legtöbb helyen az igénylés.

(#290) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok!
Mi a helyzet akkor most a firmware frissítéssel?
Szerdán kapom kézhez a nast, és nem tudom hogy akkor merjem frissíteni, vagy sem.

Egy pár szóban le írná valaki hogyan kell beüzemelni egy ilyen nast?
Soha nem volt még ilyenem.
Amire én gondolok:
Össze dugok mindent, be kapcsolom, és kész :D
routeren meg nézem milyen ip címet kapott, fel csatlakozok az ip címére, és meg vagyok!
Gondolom lesz hozzá leírás is majd, de lehet nem leszek elég türelmes olvasgatni, inkább használtba venném majd. :)

(#291) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!

Merevlemezt szeretettem volna venni, hogy majd később valamilyen NAS-ban rakjam bele, és itt találtam a készülékre
Érdeklődnék, hogy a készülék teljesen (NAS)kezdőként mennyire alkalmas torrentezésre ?
Alkalmas-e arra a készülék, hogy wifin a nappaliban lévő p50gt60-as tv-n,MEd600-as wifis médialejátszón keresztül nézzem a sorozatokat, 3d BD-ket?

Köszönöm

(#292) Celtis válasza Süvi (#291) üzenetére


Celtis
veterán

Tökéletesen alkalmas. A torrent klienst ugyan kézzel kell telepíteni, de ez 2 perc.
Ez a NAS kényelemes ki tudja szolgálni a TV-t, meg a háztartásban előforduló eszközöket. A szűk keresztmetszet a wifi lesz.

A hétvégén teszteltem, 60MB/s fölött volt az olvasási sebesség, miközben a torrent kliens is futott, igaz csak 1-2 torrenttel.

(#293) Süvi válasza Celtis (#292) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm a gyors választ.
Szerintem beruházok egy ilyenre és majd a torrenthez kérnék egy kis segítséget.
A routeremet már cserélni szeretném (jelenleg linksys 54gl van), milyet érdemes venni? (7m és 2*30m falat kell átvinni).
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#294) PistiSan válasza Süvi (#293) üzenetére


PistiSan
addikt

Én ezt a típust vettem, TP-LINK TL-WDR3600
A nassal együtt rendeltem, még nyilatkozni egyikről sem tudok, mert még ketőtt kell aludni amíg ki tudom próbálni :D.
De mindkettőről jókat írtak.

(#295) Süvi válasza PistiSan (#294) üzenetére


Süvi
őstag

Én is ezzel szemezek.
Akkor már én is nagyon várom, hogy megérkezzen Neked :) (Akkor nem WDstudentstore-ból rendelted, aha jól látom)
Szívesen várom a beszámolókat.
Ha esetleg születne egy nagyon alap, részletes leírás a torrent feltelepítéséről nagyon megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#296) BullZeye válasza Süvi (#295) üzenetére


BullZeye
veterán

Hát, ha használnád a keresőt, linkeltem, annál alaposabb még nem létezik. De az se árt, ha végig olvasod ezt a röpke 300 HSZ-t, minden le volt írva már legalább 1x.

Eladó Yuka 1000 robotfűnyíró + sweeper!

(#297) Zjunior


Zjunior
veterán

A student rendeleshez csak email kell mert en mar nem vagyok az!
Megtudom ugy rendelni h vki berendeli?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#298) Süvi válasza BullZeye (#296) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm.
1* már átfutottam, meg is találtam a részt, de nem értettem mindent :( Arra gondoltam, hátha lesz másik leírás is a gyengébbek (pl. nekem) kedvéért :)
Alaposabb helyett szájbarágósat értettem.
De majd még át fogom olvasni ismét.

(#299) Süvi válasza Zjunior (#297) üzenetére


Süvi
őstag

Úgy vettem észre, hogy csak a bejelentkezéshez, az accounthoz kér címet, azt követően 5 perc után küldte a jelszót, utána én még nem találkoztam vele. (Kizártnak tartom, hogy ellenőrizte volna, hogy aktív-e a státuszom) A fizetés folyamatánál sem láttam (még nem rendeltem meg).

[ Szerkesztve ]

(#300) PistiSan válasza Süvi (#293) üzenetére


PistiSan
addikt

Most jött az SMS, már csak 1-et kell aludni ^^ :Y :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.