Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) sith7 válasza milkabrams (#5449) üzenetére


sith7
nagyúr

értem

erre esetleg ? :R

Egyik csata után kaptam olyan jutalmat, aminek a neve: Parancs, de nem jelenik meg a booster - ek között
Azt is valahol aktiválni kell, vagy az x csatán át működik automatikusan ? :F

(#5452) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok!

Melyikkel jobb (eredményesebb) szerintetek repülni? Billentyű+egér vagy kontroller?

Köszi a választ

(#5453) milkabrams válasza BoB (#5450) üzenetére


milkabrams
őstag

Nekem azért jól jönne eltakarni a T95 kupoláit és T34 optikáját.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5454) Francia91 válasza milkabrams (#5453) üzenetére


Francia91
veterán

T29/T34 tulajdonosok előszeretettel alkalmazzák is a tank frontjára a bokrokat, mivel qz optika így láthatatlan marad

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5455) Malibutomi válasza BoB (#5450) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A legjobbak az ilyen grafikai bugok.
Pl az elhagyott gyartelep palyan a betonkeritest is csak x tavolsagra rajzolja ki.
Messzirol siman latod hogy ott mennek a tankok, kozelebb mesz megjelenik a kerites. :)

(#5456) BoB válasza Malibutomi (#5455) üzenetére


BoB
veterán

Viszont ez nem grafikai bug, szándékosan van ilyenre csinálva hogy ne jusson előnyhöz az aki aranyért vesz bokrot.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5457) milkabrams válasza Malibutomi (#5455) üzenetére


milkabrams
őstag

Nálam még nem volt ilyen közepes-magas-ultra keverék grafikán, párszor megszívtam kerítés mögé bújó is6-ok miatt

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5458) donmackó válasza sith7 (#5451) üzenetére


donmackó
őstag

A parancsot meccs közben tudod aktiválni.

Release the cable hounds!

(#5459) Malibutomi válasza milkabrams (#5457) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azert eleg tavol rajzolja ki.
Akkor lattam mikor a fenti ponthoz mentem az elejen, es az ellen is meg a palya tulso felen volt. Pillanatra latszott hogy ott teker, aztan a kismanok felhuztak elotte a falat gyorsban :)

Amugy a bokor szerintem akkor is nagy elony ha messzirol nem latszik mert 80%- ban azert kozel vagy kozepes tavban megy a harc. Nemegyszer haltam meg ugy hogy ketszer is korulneztem tavcsovel, aztan mikor megindultam csak kilott az egyik bokor.

[ Szerkesztve ]

(#5460) sith7 válasza donmackó (#5458) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm a választ, időközben már hazaértem, és megtaláltam :R

(#5461) BoB válasza Malibutomi (#5459) üzenetére


BoB
veterán

Összekevered a valódi bokorral. A kozmetikai bokor kb 10 méter után eltűnik.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5462) sith7


sith7
nagyúr

Noob kérdez rovatunk folytatódik: :)

Tegnapi csata, az ellenfél játékosa Tiger H – ban, én szintén, mindkét tank beforgatva, én kicsit mozogtam is töltés közben. 3 lövésváltás volt, az első testről pattant, akkor forgatta be, a 2. a löveg mellett baloldalt sebezte, de nem nagy mértékben, 3. a jobb oldalon sebezte, szintén nem nagy mértékben.

Ő a 3. lövésre kilőtt engem a löveg mellett talált el a jobb oldalon. :Y

Én mit csináltam rosszul ? :F

Nem elég csak a tornyot lőni a löveg mellett, hanem megvan a távolság a lövegtől ahol sebzi, meg van ahol nem ? :F
Mondjuk sebezni sebeztem, csak kismértékben ...

[ Szerkesztve ]

(#5463) CHaooSS válasza sith7 (#5462) üzenetére


CHaooSS
őstag

kicsit homályos ez a kicsit sebeztem kifejezés. visszajátszással érthetőbb lenne, de ha csak löveg mellett lőttél és át is ütötte akkor lehetséges, hogy a töltőt,parancsnokot és irányzót ölted csak meg és a testben még ott üldögélt a vezető és a géppuskás

szerintem bal oldali lövés megölte a töltőt és az irányzót majd a következő a parancsnokot és a géppuskás addigra beugrott a célzó helyére és kilőtt.

Érdemes figyelni, hogy kit ütsz ki mert, ha csak tornyot lövöd akkor csak 3 embert tudsz megölni és a testben még mindig ott van kettő és az egyik készül az átugrásra. Tigrist elpusztítani Tigrissel 1-2 toronylövéssel csak alap Pzgr.-el tudod mert abban van 140 v mennyi gramm tnt ami eléri a géppuskást és a vezetőt is.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5464) sith7 válasza CHaooSS (#5463) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor próbálom pontosabban :R

ha kilövök valakit, akkor kiírja pl. : Kilővés 2500 lion 800 rp

itt a lövéseknél ennél jóval kisebb számokat írt ki, pl.: Találat 250 lion 25 rp
kritikus találat nem volt
Azt nem tudom kilőttem - e valamelyik személyt :F

(#5465) CHaooSS válasza sith7 (#5464) üzenetére


CHaooSS
őstag

Jobb oldalon írja, hogy miket találtál el. Ezeket figyelni kell mert elég fontos információk.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5466) sith7 válasza CHaooSS (#5465) üzenetére


sith7
nagyúr

legközelebb megpróbálom figyelni, csak kicsit kapkodtam/izgultam :B , mindenképpen ki akartam lőni :)

(#5467) sith7


sith7
nagyúr

Vak tyúk is ... :B

(#5468) Csacse


Csacse
tag

Van egy olyan érzésem hogy jó nagy cumi lesz ez a ködölés az új frissítésbe. Bugtenger van így is hát még ezután mi lesz.

(#5469) sith7


sith7
nagyúr

Írtátok, hogy ezt az orosz prém Sherman -t nehogy megvegyem, mert Tigris jön szembe, és hi, meg hú, meg há ... hát tegnap 3x is találkoztam ilyen tankkal Tigrisben ülve , és olyan szépen kipengetett belőle mindhárom alkalommal, hogy csak psilogtam ... hát hol itt a történelmi hűség ?! :O .... :P

(#5470) Drenadar válasza sith7 (#5469) üzenetére


Drenadar
veterán

Én sajnálom hogy nem vettem fel azt a jelenetet mikor mozgás közben t-34 el rálőttem egy tigrisre kB 200m távolságról. A lövedék a torony gyűrűn keresztűl ammo racket robbantott fel...

(#5471) sith7 válasza Drenadar (#5470) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép lövés lehetett, de egy kicsit erős , nem ? :F

más

prém kv-122 - ről mi a véleményetek ?

(#5472) CHaooSS válasza Csacse (#5468) üzenetére


CHaooSS
őstag

Áprilisban egész normálisan működött, én örülök neki mert végre el lehet bújni rakéták elől valamennyire
na meg még sok esetben segít majd

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5473) Csacse válasza CHaooSS (#5465) üzenetére


Csacse
tag

Elég fontos csak tele van buggal :D Vezető nélkül elfarcoló tank. Vagy kipucoltam a tornyát ellőttem a csövét és lazán egylövéssel kiszed meg sorolhatnám napokig. :D

(#5474) milkabrams válasza sith7 (#5469) üzenetére


milkabrams
őstag

Az m62-es 100 méteren 125mm-et üt át, a tigris frontpáncélja 100mm (vagy 102?) történelmi hűség ide oda a 76 milis bemegy

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5475) sith7 válasza milkabrams (#5474) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt vettem észre :)

(#5476) CHaooSS


CHaooSS
őstag

OMG végreeee

amúgy a T55a miért a T62 után került ? nem fordítva kéne ?

De MBT-70-et nem látok németeknél ami furcsa mert másik 3 nemzet kapott új vasat szóval még jöhet, jó lenne :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5477) milkabrams válasza CHaooSS (#5476) üzenetére


milkabrams
őstag

Mikor lesz frissítés?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5478) CHaooSS válasza milkabrams (#5477) üzenetére


CHaooSS
őstag

passz

meg most kezdek el majd újra játszani 1 hónap kihagyás után szóval ma kezdek el pótolni mindent :D megyek majd fel fórumra mert jókat lehet ott olvasgatni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5479) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mai napom röviden: Sínai félsziget, felül kezdek t34-100 al elindulok C felé még oda sem érek, de már lőnek rám.. kilépés újra ez a pálya megint ott dob le na mondom megint megpróbálom mert t34 nem lassú erre megint kilőnek...

emlékszem már miért utálom ezt a pályát

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5480) Francia91 válasza CHaooSS (#5479) üzenetére


Francia91
veterán

Tök jó pálya, ha tudod, hogy merre kell elindulni, hogy ne tudjanak kiszedni ;)
Én szeretem, el lehet úgy kullogni rajta, hogy senki se vegyen észre :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5481) CHaooSS válasza Francia91 (#5480) üzenetére


CHaooSS
őstag

középre meg másik irányba jó, de itt nem lehet elmenni.
Azért kockáztattam régen itt mert, ha szovjetek ellen megyek akkor jó mert ők vannak magasabban és, ha nem mernek nagyon lejönni akkor a szar lövegsüllyedés miatt elég szépen meg lehet őket szedegetni.
igaz most amcsik ellen voltam, de mondom azért megpróbálom ,de t34-el nem lehetett elmenni úgy, hogy azonnal indultam

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5482) PAtr0n válasza CHaooSS (#5479) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na, pont erről a pályáról beszéltem múltkor. Kicsit mozdulsz, már kapod a pofont. Múltkor egy Sherman akármi szedálta le a Pantheremet a túloldalról, szerencsére, be tudtam forgatni, és visszalőni, 3-ik találatra ki is szedtem, erre már a középső zónából már ki is lőttek engem is.
Amúgy meg nem tartom rossz pályának, sok killem volt ott már, meg 1-2 elhúzódó adok-kapok epic meccs is.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5483) milkabrams válasza PAtr0n (#5482) üzenetére


milkabrams
őstag

T95 nagyon brutális azon a pályán.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5484) Francia91 válasza PAtr0n (#5482) üzenetére


Francia91
veterán

Na igen, haverommal mentünk meccset ezen a pályán, hát szegény nem sokáig élt... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5485) CHaooSS válasza PAtr0n (#5482) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem rossz pálya, de az a bal oldal szemből felejtős

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5486) PAtr0n válasza Francia91 (#5484) üzenetére


PAtr0n
addikt

Huhh, szegényt sajnáltam most :D Az a tipikus "waddda fakk..."

CHaooSS:
Szerintem fognak még rajta változtatni, mert ez így nem oké, hogy fél percig se gurulsz, de már mehetsz a hangárba.

milkabrams:
Igen a nagyon vastag, ámde lassú tankok fellegvára az a pálya. Kicsit helyezkedsz, aztán élvezed hogy pattog rólad mindenki, te meg csak szeded áldozataidat.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5487) milkabrams válasza PAtr0n (#5486) üzenetére


milkabrams
őstag

A kedvencem a Sínai-félsziget telljes változata, ahol ott az a hatalmas lapály is.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5488) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok!

Melyik nemzetnek jók a repülői ha kezdő vagyok a repülésben és az árkád módot kedvelem?

köszi

(#5489) BoB válasza Csacse (#5488) üzenetére


BoB
veterán

Az ilyen jellegű kérdések szerintem teljesen értelmetlenek.

Ami X-nek szar, az Y-nak nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5490) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Imadom az ilyen meccseket, 9 kill 2 foglalas, de vesztunk mert a csapat elhullik mar az elejen.

[ Szerkesztve ]

(#5491) milkabrams válasza Csacse (#5488) üzenetére


milkabrams
őstag

Az orosz repcsik elég hamar kapnak gépágyút, így talán azok, bár nem repkedek túl sokat és nem is igazán megy

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5492) PAtr0n válasza Malibutomi (#5490) üzenetére


PAtr0n
addikt

Kérdezd Franciát, ő hogy van ezzel a dologgal. :D

milkabrams:
Most azon gondolkozom mentem e már a nagy Sínain... Az csak SB-ben aktív nem?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5493) milkabrams válasza PAtr0n (#5492) üzenetére


milkabrams
őstag

RB ben is.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5494) PAtr0n válasza milkabrams (#5493) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor mentem :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5495) Malibutomi válasza PAtr0n (#5492) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En birom azt a palyat, csak jol kell helyezkedni. A 9 killes menet is ott volt. M18+T25

(#5496) Francia91 válasza PAtr0n (#5492) üzenetére


Francia91
veterán

Hát így....

10-ből 9 meccs ilyen jellegű...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5497) PAtr0n válasza Francia91 (#5496) üzenetére


PAtr0n
addikt

L'Oréal.... mert megérdemled :DDD :R

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5498) Francia91 válasza PAtr0n (#5497) üzenetére


Francia91
veterán

Köcce ;]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5499) CHaooSS


CHaooSS
őstag

szovjet 6.7 8.0 valaki? mivel úgy néz ki németekhez nem jön top tier gép + már egy ideje akarom a t62-őt+ patch után már lesz t55 szóval nyomni kéne komolyabban most.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5500) sith7


sith7
nagyúr

Tiger H és Tiger E között mi a különbség ?
Papíron nem látok szinte semmit ... érdemes megvenni ? Vagy innen is ki tudom fejleszteni a Tiger II P - t ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.