Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) CHaooSS válasza laskr99 (#5850) üzenetére


CHaooSS
őstag

Az lehet, de agyatlan a játékosok 80%-a és unfair az mm. Ru 251-el most 178 RB van és Leo mellett mentem vele párat mire 38%-ból 41% win lett. Nem zavarna az, hogy rossz a win ( na jó azért 40% alatt zavar, de 45 elmegy) de abból áll az egész, hogy első 2 percben legalább a csapat fele elhullik... dupla annyi ellenfél ellen meg nem könnyű valamit is tenni így kevés RP és SL lesz a végén amiért kedve sincs az embernek menni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5852) Francia91


Francia91
veterán

És ne legyen az embernek sírógörcse.....

Egyszerűen szánalom, szebben nem tudok megnyilvánulni... Játsszon a paraszt némettel, mi? Egy talicska szart sem ér, spawncamperek ellepik pár perc alatt a spawnt, mert a csapatod 3 perc után kuka....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5853) PAtr0n válasza Francia91 (#5852) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az utolsó kép alapján 50%-50% a WR némettel. Mi akkor a baj? :DDD
Viccet félretéve, múltkor mentem pár kört, BR 6.3-ban, szinte csak uptierben. Sok volt az olyan meccs, amiben csak mi németek (néha japánnal), a túloldalon meg mindenki más. Nem voltam különösebben jó formában, volt hogy 0 killem lett, de a csapat lehozta Pantherekkel, Tigris I (H)-kkal sokszor, háború végi, illetve post war-os tankok ellen.
Szóval szerintem is a legnagyobb baj nem is az uptier, hanem a csapatösszetétel. Azt kéne egyszer megvizsgálni, hogy fogjuk a score table-t a végén, és az összes játékos statjára rákeresünk.
Persze nem lesz ez se teljesen objektív, mert attól, hogy nekem is 0 killes / assitos / capture -ös köröm van párszor, attól még nem tartom magam paradicsomnak. De mégis 1-1 ilyen vicces csata játékosainak összetétele rávilágíthat 1-2 dologra.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5854) Francia91 válasza PAtr0n (#5853) üzenetére


Francia91
veterán

A poén az (már ha lehet annak nevezni...), hogy a csapat már a hatodik percben így ki volt pusztulva.... Én meg maradtam a spawncamperek ellen.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5855) donmackó válasza Francia91 (#5852) üzenetére


donmackó
őstag

Az első képhez: Ostwind is very hard! ;]

Ahogy elnézem az eredményeket, mindig mosolygok hogy hogyan is tudják befejezni 0 killel a meccset. Az ilyenek menjenek árkádozni.

Release the cable hounds!

(#5856) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ha valami jól bevált és mindenkinek tetszik azt módosítani kell...

randa

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5857) donmackó válasza CHaooSS (#5856) üzenetére


donmackó
őstag

Nálam a háttér nem ilyen, viszont a frissítéstől átváltott valami kínai vagy japán nyelvre. :DDD

Release the cable hounds!

(#5858) SP4C3 válasza CHaooSS (#5856) üzenetére


SP4C3
veterán

Szerintem iszonyat randa és túl van bonyolítva. Az elôzô sokkal letisztultabb és egyszerûbb volt..

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5859) CHaooSS válasza donmackó (#5857) üzenetére


CHaooSS
őstag

Háttér az custom Boris hangár :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5860) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Akurvaaanyját...

PSA: All ammo racks in the turret will be emptied last from now on
With the latest patch there was a very important hidden change for every vehicle in the game it seems, examples:
T29 or T34, not sure
T-34-85
Chieftan
T-10M
KingTiger
Leopard

Ha ez igaz utolsó szög a tigris koporsójába.. eddig gyulladt a toronylövéstől most majd elsőre felrobban.. de persze pl t29/34 meg még pl t34-85-nek is elég gáz..

Arról ne is beszéljünk, hogy a Panther 2 olyan halál bugos, hogy akár 0 lőszerrel is képes tele lenni és fel is robban

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5861) CHaooSS válasza CHaooSS (#5860) üzenetére


CHaooSS
őstag

pontosítva t29/34-nek nem rossz.. hülye vagyok :D pont jó, hogy előbb alulról veszi ki mert így lőhetik majd... :D
persze ellenfélként ez nem olyan jó, de..

Tigrisnek meg Maus-nak viszont ez borzalmas.. ( jó mondjuk Maus eddig is halál szar volt, de így azért 75 milisből sokat nem szabad vinni mert azonnal robbansz.. )

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5862) donmackó válasza CHaooSS (#5861) üzenetére


donmackó
őstag

A Királytigrist amúgy sem szabad fullra pakolva csatába vinni. 25 lőszerrel kevesebb kell bele és nem lesz akkora pusztítás a toronyban. Én legalábbis így olvastam valahol és bevált még akkor. Azóta eggyikat sem pakolom fullra kivétel az spaa-kat.

Release the cable hounds!

(#5863) CHaooSS válasza donmackó (#5862) üzenetére


CHaooSS
őstag

most már baszhatod mert torony ürül utoljára.. mentem vele pár kört kb mindig elsőre ammo rack volt.. apds lazán berobbantja és aphe-ből is már 100g körül tuti robban

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5864) donmackó válasza CHaooSS (#5863) üzenetére


donmackó
őstag

Még jó hogy nem sűrűn használom. :D

Release the cable hounds!

(#5865) CHaooSS válasza donmackó (#5864) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én sem használom jelenleg.. 10,5 tigris ru251 + panther2 kombó sokkal jobb

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5866) CHaooSS válasza CHaooSS (#5865) üzenetére


CHaooSS
őstag

It's a bug (already reported) and should be fixed soon™

akkor no para.. úgy néz ki mégsem lesz így :D háát.. T29-nél azért fasza volt, de jobb így.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5867) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Jön a Waffentrager, kíváncsi vagyok, de a 35-15km/h nem nyűgöz le.. de legalább hosszú 88-as :D

08.17 körül jön az 1.71

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5868) Francia91


Francia91
veterán

Szeretek német csapattal játszani... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5869) Francia91


Francia91
veterán

Na ebbe kezdek már komolyan beleunni.... Egy talicska spawncamper, csapat meg sehol...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5870) CHaooSS válasza Francia91 (#5869) üzenetére


CHaooSS
őstag

meccs végén már m1.. ilyenkor én már nem spawnolok többet max egy T92-vel amivel pár killt lehet tolni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5871) Francia91 válasza CHaooSS (#5870) üzenetére


Francia91
veterán

Értem én, de a csapat már a meccs kezdete után 5 perccel kipusztul... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5872) CHaooSS válasza Francia91 (#5871) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ja hát, ha kihalnak akkor is szarok rá.. max hozok egy repülőt utána meg spectator és megnézek egy videót :D
hatalmas túlerő ellen semmi kedvem menni .. úgyis szarrá lőnek egy pillanat alatt

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5873) SP4C3


SP4C3
veterán

:C

Mondjuk nemrég vettem vagy 5 repcsit, belevágtam a költekezésbe, perpill:

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5874) PAtr0n válasza SP4C3 (#5873) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát.... ha össze kellene számolni a játékra való költekezést, akkor nekem már kiforgathatott volna ilyenből vagy 10-et legalább. Ehelyett 1x kaptam 1 misit.
Már elég régóta 7 misin stagnálok, de régebben érezhetően jobban jött a lion, pedig akkor sem játszottam több prém cuccal. Mocskok, szépen levették a tejelőfaktort.

@Francia:
Törődj már bele, ne nyarvogj milyen a csapat. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5875) CHaooSS válasza PAtr0n (#5874) üzenetére


CHaooSS
őstag

"Francia:
Törődj már bele, ne nyarvogj milyen a csapat." :D:D:D::D

Amúgy meg mondtam már, hogy vagyunk itt hárman négyen menjünk szakaszt próbáljuk meg mert sokkal többet érnénk vele, de semmi :D egyedül Márk(SP4C3) hajlandó rnedeszeren játszani velem

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5876) Francia91 válasza CHaooSS (#5875) üzenetére


Francia91
veterán

Lehet róla szó, csak nemsoká költözés alatt leszek, meglátjuk, ott mennyire lesz lehetőségem WT-zni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5877) laskr99 válasza CHaooSS (#5875) üzenetére


laskr99
addikt

Én most nagyon munka meg BF1. Kell még 8gb ram és led meg fejes(megadja magát a régi) de pl most fent vagyok a napi cucc miatt.

(#5878) CHaooSS


CHaooSS
őstag

128mm KwK 44, PaK 44, K.40:
Now it does a bigger explosion and splash graphically.
No change to damage

anyátok picsája.. alul teljesít és ők is tudják ,de persze csak annyit csinálnak, hogy látványban növelik....

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5879) takiman


takiman
újonc

Győzzön meg valaki, egy magamféle nem mazochista emberke számára milyen vonzerővel bírhat egy ilyen játék.
Öt napja játszom vele. Amcsi vonalat fejlesztettem Volverine vonaláig bezárólag.
Volt néhányszor már 6 kill-em is. De az Isten bocsássa meg, nekem nem fekszik, hogy a nyomi prüntyögőimmel harcoljak agyonfejlesztett tankok ellen, akik tízből kilencszer egylövéseznek, miközben a csapat fele a köldökét nézegeti.

(#5880) Francia91


Francia91
veterán

T-44-100-assal folyamatosan E-100-asok és Maus-ok ellen megyek Reálban... Körülbelül csak csiklandozom őket az ágyúval... :U
Tudok velük valamit kezdeni 500 m - 211 mm átütéssel, vagy kerüljem inkább jó messzire? Mert eddig minden találat lepattanó, az meg röhögve kib@sz... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5881) donmackó válasza Francia91 (#5880) üzenetére


donmackó
őstag

Oldalról biztos hogy beviszi, ott max 200 mm a páncél és ott vannak a lőszertárolók. Egyszer még Párduccal is kilőttem ott.

Szerk: Vagy ha nagyon pontosan bírsz lőni akkor az elejének a tetején ott a kipufogó. Ha ott eltalálod az instant gyulladás.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#5882) CHaooSS válasza Francia91 (#5880) üzenetére


CHaooSS
őstag

Eleve post war lőszere van aminek nem is kéne lennie + E100-nak meg Maus-nak komolyan nerfelt a tornya.. ha csak nem szemből mész mint egy hülye semmi probléma elintézni őket

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5883) Francia91 válasza CHaooSS (#5882) üzenetére


Francia91
veterán

Kb 800 m-ről pattogtam az oldaláról...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5884) CHaooSS válasza Francia91 (#5883) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azért ne feledd, hogy 180mm RHA.. kicsit is szögeli már 200+ mm ,közel 1km-ről lőni a 100milissel nem egyszerű.. :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5885) SP4C3 válasza Francia91 (#5883) üzenetére


SP4C3
veterán

Nekem D-s lôszerrel sikerült, 10m-rôl az elejét oldalba (lent a sofôrnél). Valahol ott a lôszer, kellett bele vagy 5-6 lövés...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5886) CHaooSS válasza SP4C3 (#5885) üzenetére


CHaooSS
őstag

Lehető legrosszabb helyen lőtted :D

Itt kell lőni, Az a 9-es és 10-es rack ott tuti van lőszer. Amit kihúzkodtam az tapasztaltabb játékosnál üres

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5887) Francia91


Francia91
veterán

T-44-100 és Leopard 1...
Gaijin leszarja, hogy a T-44-es 1944 év végi fejlesztés, a Leo 1-es meg 1965-ben lett hadrendbe állítva, 20 év mi a fenét számít, elhanyagolható tényező, de tényleg... :U :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5888) CHaooSS válasza Francia91 (#5887) üzenetére


CHaooSS
őstag

T44-100 még elég hatékony Leo ellen.

De ha már a gyártási évről beszélünk akkor Maus és IS4 amivel valaki szólhat egy szót is... T44-100 7.0 ami 1000x többször lát 6.7-es meccset mint egy Maus vagy IS4

persze aztán amikor fórumon említem, hogy 7.3 a Mausnak akkor megy a sírás, hogy óó neeeeem mert a medium tankommal nem tudom szemből 2km-ről átlőni... hát b+.. 190tonnás tank aminek az a célja, hogy ne lehessen akármivel kilőni.. eléggé nerfelve van így is a tornya szóval 20másodpercig amíg tölt bőven van alkalom harcképtelenné tenni

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5889) Francia91 válasza CHaooSS (#5888) üzenetére


Francia91
veterán

A Maust az akkori tankok közül elvileg egy sem lett volna képes kilőni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5890) CHaooSS válasza Francia91 (#5889) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szovjet oldalról csak a 100milis kb. 100 méterig. De ez így logikus mivel mi értelme lenne akkor egy ekkora dögnek? T95-nek is feleslegesen volt 290mm frontja, ha kupolán keresztül könnyedén ki lehetett lőni
persze Maus-nál annyira nem vészes, de azért 220cast jóval kevesebb mint 240rha, de szerintem korrekt lenne a jelenlegi páncélzattal 7.3-ban

128mm-es rohadt jó messzire, de persze szinte 0 zoom-al rohadt nehéz így közel kell menni ahol már egyből könnyebb átlőni.. sok sok kompromisszum és cserébe semmi

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5891) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Ez a Tigris egyike volt azoknak, amik visszatértek Kurszkról. Az a pár lövésnyom mindent elmond :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5892) donmackó válasza PAtr0n (#5891) üzenetére


donmackó
őstag

The Tank took 227 rounds of anti-tank rifle fire, 14 hits of 45mm, and 11 hits of 76.2mm rounds. The crew drove it back to base and sustained no casualties [link]

Mint ahogy az oldalon is írják, ebből max 76mm-es lövések voltak max veszélyesek. De mint ahogy a képen is látszik azok mind a frontját találta el. :D

Release the cable hounds!

(#5893) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ezt még nem is láttam
King Tiger vs 155 mm HEP Egész jól bírta a hegesztés
Szovjet tesztnél "3db" 122mm HE-től már darabokban lenne, propaganda :DDD

Azért félreértés ne essék elég erőtlejes volt az a 122 milis, de az ő tesztjeik sokszor eléggé hiteltelenek voltak mert már megviselt darabokon teszteltek

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5894) PAtr0n válasza donmackó (#5892) üzenetére


PAtr0n
addikt

Tökmind1, a lényeg, hogy mit ki nem bírt. Azért ez nagy erőpróba lehetett a legénységnek is, hallgatni a sok lepattanót bentről, és imádkozni, hogy egy se üsse át a páncélt. Úgy megnéztem volna élőben (persze spectator módban, hogy ne tudjanak lelőni :DDD ), hogy milyen is lehetett amikor pattint folyamatosan a legenda. :)

CHaooSS:
Nem semmi, lettek ám kráterek! :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5895) CHaooSS válasza PAtr0n (#5894) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát igen a HESH-nek van ereje :D Jó lenne a T30 a cancer-6 ellen bár elég lenne, ha a dupla regisztrációt javítanák.. T34-nél nem szaroztak amikor a 200-at 400-nak érzékelte.. pikk pakk javítva volt

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5896) milkabrams válasza CHaooSS (#5895) üzenetére


milkabrams
őstag

T30+HESH túl OP lenne. Esetleg felrakják 7.0+ba és hurrá.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5897) CHaooSS válasza milkabrams (#5896) üzenetére


CHaooSS
őstag

Felőlem T34 is kaphat Hesh-t 152-es átütéssel
7.0-val megadható bár ki tudja.. lehet nem akarnak még 1 ellenfelet a bias-6nak

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5898) CHaooSS


CHaooSS
őstag

12 kör után egy 5.7-es mondom ez így easy lesz németek+japánok ellen! tévedtem...........14 ember 2 kill..
persze odaát is volt egy erős játékos, de na

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5899) milkabrams válasza CHaooSS (#5897) üzenetére


milkabrams
őstag

Nagyon klassz lenne, előre sajnálom szegény királytigriseket.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5900) CHaooSS válasza milkabrams (#5899) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ez már nem oszt nem szoroz..
--------
Amúgy a T29-el is lassan 50% alatt lesz a wr-em. T34 tartja a kemény 38%-ot
Mondjuk csak azért van 50 fölött a T29 mert általában most T34-et vittem elsőre, de menthetetlen köröknél már szarok rá szóval hiába tudnám hozni a T29-et inkább megnézed egy videót addig..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.