Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) Saccco válasza BoB (#4300) üzenetére


Saccco
nagyúr

Milyen BR értékűek lesznek ezek az új gépek?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4302) fi:zi'k válasza Saccco (#4301) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

7.7-8.0, mivel máshova nem férnek be.

---
Meglett a második kutyaól (ISU-152) tank destroyer is. Amennyire a SU-152-t szeretem, annyira botrány ez. Még lassabban tölt újra, és az ISU-122-höz hasonlóan kriminális az irányítása. Komolyan még mindig nem bírom feldolgozni, hogy még 30-as tempónál sem lehet kanyarodni egy kicsit se, anélkül hogy 10-15-re vissza ne lassulna. Egy normális fordulónál pedig először megáll, majd gyökkettővel el kezd fordulni, ami ha véletlenül a legkisebb emelkedőn van, akkor nem is bír megtenni. :O

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4303) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Fu ma egesz nap szivas volt minden csata, de vegre jott egy olyan jo RB, hogy csak na.
A csapatok nagyresze elhullott hamar, vegul tolunk negyen toluk azt hiszem hatan maradtunk, es gyurtuk egymast meg jo sokaig, de vegul mi nyertunk.

[ Szerkesztve ]

(#4304) CHaooSS válasza BoB (#4300) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mivel, ha nem dísz lenne nagyon nagy szopó lenne a repülőknek..

Amúgy az új Leo tényleg stabilizátorral jön? akkor a T10 is kap? hmm újra el kell kezdenem játszani mert már hetek óta nem toltam. Kell a Gepard meg az új Leo :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4305) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Komolyan gondolkodom hogy hagyom a T5-ot, amig ezekkel a raketas noobfosokkal nem kezdenek valamit.
Szinte mindig egy ilyen szarlada ol meg RB-ben.
Ul a kis sziklaja mogott, egy centi sem latszik belole es szedegeti az embereket.

Kivancsi lennek mennyien jatszanak ha realisztikusan mukodnenek (a raketat felfele kell kiloni nem bele a melletted allo pofajaba, es nem is elesedik csak azt hiszem 300 meter utan).
Ja meg ha lehetne ammorackelni, most ugye nem lehet mert gazsi szerint a raketak nem robbanekonyak ugye.

(#4306) fi:zi'k válasza Malibutomi (#4305) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

+1 "Sekrit dokumints"
Gayjinnek látszólag annyi esze van mint egy kosár molylepkének és annyira következetesek, mint egy...nem tudom mi, de nem azok. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4307) SP4C3 válasza Malibutomi (#4305) üzenetére


SP4C3
veterán

Ha ügyes vagy, akkor akár egy 7.62-es gépkarabély lövedékkel is felrobbantható egy rakéta, csak a végét kell eltalálni ahol a gyújtószerkezet van, és a célpontnak vége, különösen, hogy nem a páncélzatukról híresek a rocket launcherek, ugyebár. :C

RPG shooter vs Bullet shooter

Vagy esetleg TNT lövedékkel eltalálni a rakétáit? :D

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4308) Malibutomi válasza SP4C3 (#4307) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja csak nem ebben a jatekban.

(#4309) conqver válasza Malibutomi (#4305) üzenetére


conqver
aktív tag

Sokkal hamarabb élesednek azok a rakéták, hidd el :K

Shadow&Dust.....

(#4310) PAtr0n válasza SoulReaver (#4290) üzenetére


PAtr0n
addikt

Elég hamar feladtad. Egyszer mondtam nagy WoT-os havernak próbálja már ki a WT-t ne azzal a dedóval játsszon. Aszongya így: (T1-es tankok), mi ez a rally játék, össze-vissza farolgat mindenki, tiszta vicc, hagyjam már. Mondom neki ez igen, te aztán jól kitapasztaltad az egészet... na mind1, hagyjuk is, nem tudtam meggyőzni, hogy a WoT ehhez képest nevetsége nagyon sok szempontból. Ebben sem szeretem az Arcade módot (na jó, repcsiknél azért szórakoztat), ezért játszok only RB-t vagy SB-t tankoknál.

Az a baj, hogy te is a WoT-hoz szoktál gondolom, a kényelemhez, hogy mindent megmutatnak neked, és a bullshit-hez. Eleve a spotrendszer ha belegondolunk baromság. Miért nem látom a tankot akár 500 méterről is, ha a mezőn van? Hagyjuk. HP rendszer. Tényleg HP-t kell lelődözni egy tankról? Emlékszem amíg wot-oztam, a saját tierjébe az AT-2-t szinte csak kupolashottal lehetett kinyírni. Lekarcolgattad a HP-ját kupolán, és meghalt. Muhaha. Arról nem beszélve, hogy olyan hogy modul meg crew sérülés elvétve van. Hiába lövöd üzemanyagtankon, jó ha 10-ből 2x kigyullad. Itt ha ott lövöd meg megfelelő lőszerrel, tuti gyullad, vagy egy jó lövés viszi az egész crew-t. Összeszűkülő célkereszt: Ha nem vársz, 10 méterről a holdba, vagy a vakondba lősz úgy, hogy a KV1 kitakarja a Luchs-odat. Biztos elgörbült a cső. És egyéb f*sságok a WoT-ban.

Szóval, igen fika amit a wot-ról írok, az tény, hogy e-sportra sokkal alkalmasabb, de komolytalan, fizikátlan, tele nem sosem létezett járművekkel.
Javaslom adj még esélyt a WT-nek, és ne feltétlen AB-ban gondolkozz. Ha meg képtelen vagy hozzászokni, hogy RB-ben bizony használni kell távcsövet, számolgatni kell a lövedék röppályát, meg eleve többet gondolkozni mint a WoT-ban, akkor hát gyakorold az AB-t. Hidd el, egy idő után jobb leszel, és több kedvvel kezdesz bele egy RB vagy akár SB csatába.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4311) SoulReaver válasza PAtr0n (#4310) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tudom, hogy a wot szar, teljesen egyet értek a véleményeddel. Én a WT-ben 2x mentem RB-t, de fura volt, hogy alig van látótáv, alig tudom észrevenni az ellenséget. Túl hamar meghalok, ha eltalálnak... Hiába forgatom a tankot... Nyilván wot hoz vagyok szokva, 4 évig nyüstöltem, nem voltam benne szar, de már elegem lett, hogy 29 játékos ellen kell játszanom.

Majd idővel biztos előveszem még, egyenlőre az AW leköt.

(#4312) Malibutomi válasza conqver (#4309) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat nem 12cm utan ahogy a jatekban az biztos.
De ha tudsz idezni valami hivatalost akkor persze elhiszem.
A WT forumon a userek ezt a parszaz metert mondtak illetve, hogy miutan a raketa elerte a toloero 85%-at.

[ Szerkesztve ]

(#4313) Drenadar válasza SoulReaver (#4311) üzenetére


Drenadar
veterán

hát igen wot után ez teljesen más műfaj... az sokkal primitívebb...

(#4314) BoB válasza SoulReaver (#4311) üzenetére


BoB
veterán

Hogyhogy alig van látótáv? Itt "végtelen" látótáv van. Nincsen spot rendszer.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4315) SoulReaver válasza BoB (#4314) üzenetére


SoulReaver
veterán

Távcsövet akartam írni..

(#4316) Malibutomi válasza SoulReaver (#4315) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat igen, RB-ben a tavcsovel kell guvasztani a szemed hogy meglasd az ellenseget.
Marmint hasznaltad a tavcsovet ugye? Nem csak a celzo nezetet?

[ Szerkesztve ]

(#4317) SP4C3 válasza Malibutomi (#4312) üzenetére


SP4C3
veterán

Hat nem 12cm utan ahogy a jatekban az biztos. - Szerintem ilyen akkoriban még nem létezett, hogy egy adott távolság után élesedett a rakéta, ahhoz gps-es/infrás, vagy hasonló távolságmérő kell.

Szóval nem 12cm, hanem élesítve kerül a kilövősínre.

A WT forumon a userek ezt a parszaz metert mondtak illetve, hogy miutan a raketa elerte a toloero 85%-at. - Mert talán itt volt akkora a rakéta sebessége / mozgási energiája, hogy működésbe lépjen az elsütő szerkezet, ami egy nyomáskapcsoló a rakéta végén (általában) és vegyi úton gyújtja a rakéta robbanóanyagát (általában). Egyébként 85% baromi magas, de én is kíváncsi lennék hivatalos (nem sekrit dokuments) adatra.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4318) BoB válasza SP4C3 (#4317) üzenetére


BoB
veterán

"ahhoz gps-es/infrás, vagy hasonló távolságmérő kell."

Szerintem ezt te sem gondoltad komolyan :DDD

Az nem jutott eszedbe, hogy egyszerű mechanikus szerkezettel is megoldható? Nem kell mérni a távolságot, csak időben kell késleltetni.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4319) SP4C3 válasza BoB (#4318) üzenetére


SP4C3
veterán

Jaaa rákötsz egy kötelet ami kihúzza a biztosítógyűrűt? :DDD Vagy felhúzod benne a vekkert ami indulásnál számol és amikor lejár, akkor élesíti a robbanófejet, LOL, viccet félretéve meg lehetett oldani, de kétlem. Mindenesetre kellene hivatalos adat. :))

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4320) conqver válasza Malibutomi (#4312) üzenetére


conqver
aktív tag

12cm egyértelmű Ru Bias.....

SP4C3 a rakétákban mindíg van egy távélesítő ami lehet lőporos, mechanikus stb.
Gondolj bele ha egy éles eszköz robban, jobb esetben jármű károsodik, rosszabb esetben mindenki meghal.
Ez a játék a valóságtól eléggé el van rugaszkodva de remek szórakozás a sok szarsággal együtt. :R :R

Shadow&Dust.....

(#4321) BoB válasza SP4C3 (#4319) üzenetére


BoB
veterán

Nagyon távol állsz ettől a témától :N

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4322) donmackó válasza SP4C3 (#4319) üzenetére


donmackó
őstag

The missile was radio-command guided, using any one of seven frequencies and two codes. That prevented vehicles within a single unit interfering with each other.

forrás:Wikipédia IT-1

Magyarán az IT-1-nek például rádió távirányítású rakétája volt, ami 7 különböző frekin és két kóddal lehetett irányítani.

Release the cable hounds!

(#4323) Malibutomi válasza SP4C3 (#4317) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hulyeseg, egy egyszeru idore kieso csapszeg is megteszi., de egyebkent azt irtak hogy a raketa toloereje elesitette egy ido utan.

Elsuto szerkezetrol szo sem volt, csak elesedesrol.

(#4324) SP4C3 válasza donmackó (#4322) üzenetére


SP4C3
veterán

Semmit nem ír a detonátorról vagy annak késleltetett élesítéséről, szerintem a sínen élesítve voltak, nem volt ott késleltetés.

@Malibutomi - egy egyszeru idore kieso csapszeg is megteszi - lehet.

3M7 Drakon missile

Guidance: Radio SACLOS.
Weight: 54 kg
Warhead: 5.8 kg
Diameter: 180 mm
Wing span: 860mm
Length: 1240mm

Range:
300 m to 3300 m (day)
400 m to 600 m (night) - DA FAQ éjszaka mégmesszebb "élesítették" a robbanófej?

Speed: 217 m/s
Penetration: 250 mm versus RHA at 60 degrees

bob.zxr - Te meg még távolabb.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4325) BoB válasza SP4C3 (#4324) üzenetére


BoB
veterán

A hatótávolság effektív értelemben van megadva.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4326) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Itt eleg alaposan kivesezik a temat [link]

Tomoren 1-1.5 sec kiloves utan amig elesedik. Ez alatt tesz meg kb 300 metert.

(#4327) SoulReaver válasza Malibutomi (#4316) üzenetére


SoulReaver
veterán

Használtam persze.

Közben mentem pár kört a repülős részével és azt kell mondjam, hogy jobban bejön :D

Német vonalon indultam el a BF109 felé. Nekem nagyon kedvenc gépem! Elég jókat lehet menni, csak nem találom a billentyű kombóknál a gép elhagyása gombot.. De ezt majd a repcsis topikban felteszem.. :)

(#4328) donmackó válasza SoulReaver (#4327) üzenetére


donmackó
őstag

J-vel lehet elhagyni a repcsit, ha nem állítottad el. A tankos és a repcsis fő parancsok alapértelmezetten megegyeznek.

Release the cable hounds!

(#4329) SoulReaver válasza donmackó (#4328) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi szépen!

(#4330) Saccco válasza SoulReaver (#4329) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tanknál is néha jól jön, ha véletlenül fejre áll a gépsárkány. :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4331) PAtr0n válasza Saccco (#4330) üzenetére


PAtr0n
addikt

No, ácsi! Ha tetőre tetted a vasat, előbb illik kötélért visítani, hogy állítsanak mán talpra. Ritka, de azért előfordul, hogy segítenek, bár sokszor az alapvető fizikai törvényekkel nincsenek tisztában, és csak húznak-vonnak.:D Múltkor omaha field-en borult fel egy srác (sík terepen, nem is értettem), addig ügyeskedtünk rajta 2-en, hogy végül felállt, de addig vége lett a meccsnek. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4332) Saccco válasza PAtr0n (#4331) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én sokszor szoktam húzkodni, de egyszer valakit nem tudtam kirángatni, mert a torony belesüllyedt a talajba. :DDD

Meg egyszer nem segített senki talpra állni, ami nem lett volna gond, de akkor még nem ismertem a J-t. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4333) PAtr0n válasza Saccco (#4332) üzenetére


PAtr0n
addikt

Haha, legalább próbálkoztál. :)
Amúgy az a taktika általában beválik, ha a oldalról csatlakozol rá, közben meg valaki szemből segít húzni. A csudajó fizika előbb utóbb megadja magát, és pattogva talpra áll a delikvens :D

Erről jut eszembe. Szerencsém volt anno GF CBT-zni, ott még olyan dolgok voltak, hogy egymásra tett kezdéskor a motor, Karelia-n a bunkerek tetejére rendszeresen, paradise island-en néha pálma nőtt a küzdőtérből, a lánctalp, meg szinte mindenben felakadt.

1-2 csemege abból az időből amit megörökítettem:
[link] [link]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4334) Malibutomi válasza PAtr0n (#4333) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez nem a CBT-n volt igy hanem nagyon sokaig eloben is. Normalis dolgok ezek.

(#4335) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ok szoval a a Conqueror hasznalhatatlan RB-ben

Olyan lassu hogy mire barhova odaerne vagy lebombaznak, vagy mar ott all az egesz ellenseges csapat mindenhol varva hogy kit lehet snipeolni.

(#4336) donmackó válasza PAtr0n (#4331) üzenetére


donmackó
őstag

De legalább az a csávó nem volt bunkó és megköszönte hogy segítettünk neki. A legtöbbje azt sem szokta, pedig te olyankor kockáztatsz hogy kilőnek amég rá figyelsz. Nekünk meg ott a spawn pont előtt hatványozottan veszélyes volt.

Release the cable hounds!

(#4337) donmackó


donmackó
őstag

Este jelentkezik valaki egy kis mókára? Nem jutottam tovább a múltheti squad óta, nem volt időm játszani. :D

Release the cable hounds!

(#4338) Malibutomi válasza donmackó (#4337) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En valoszinu leszek, egyutt sokkal mokasabb mint egyedul

(#4339) Saccco


Saccco
nagyúr

Egyéni pontrekord:

:DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4340) PAtr0n válasza Malibutomi (#4338) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szerintem most én is ráérek, kb 7-től, bocs hogy múltkor leráztalak, dráma volt itthon. :B
De tegnap beugrottam 1 kör erejéig a szuper kis USA lineup-ommal amivel veletek csapatunk mostanság. Lee-vel 3 kill, repcsivel 1 gepard (12 milissel, nem bombával), és Stuart little kisegérrel meg megint csak 3, meg 2 assist. Ja, és mindez a tetves sztálingárdon, amit már úúúúgy utálok, nagyon gyakran dobál oda. :(((
Beállítottam faszán a primary meg special gun-okat az egéren, ne egyszerre lőjön, Lee-vel begyakoroltam a 75 millist a teszt pályán, mennyire kell ejteni a dinnyét. Nagyon jó kis tank, nem gondoltam volna.

(#4336) donmackó:
Ja tényleg, az veled volt baszki! :D Igen, az volt a durva, hogy az ő spawn-juk a seggünkben volt, mégse lőtt ránk senki. Csak szerencsénk volt szerintem, de nagy FUN volt. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4341) PAtr0n válasza donmackó (#4337) üzenetére


PAtr0n
addikt

donmedve, bocs hogy eltűntem tegnap, elment a záram, aztán már nem volt idegzetem visszakapcsolni a gépet. Ma este esetleg nyomhatnánk. MalibuTamás is fent van, ma már nyomtunk 1-2 köröt. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4342) donmackó válasza PAtr0n (#4341) üzenetére


donmackó
őstag

Medve mi??? PAtr0ny :D Felőlem ok. 20:00 körül fellépek. Még van egy kis dolgom.

Release the cable hounds!

(#4343) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Egyre több a modern tank.. hány hónapot/évet kell még várni, hogy végre elkülönítsék már őket? kezdem unni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4344) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Vegre sikerult valakit megolnom arty-val.
Egy csapattarsat.

(#4345) SP4C3 válasza Malibutomi (#4344) üzenetére


SP4C3
veterán

Azt hagyd, nekem is volt ilyen. Egy egész héten át minden este mikor játszottam legalább 1x arty-val öltek meg, persze az én meccsenkénti 10 Arty-m semmit nem ölt meg, persze egy csapattársat nekem is megtalált. :))

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4346) Saccco válasza SP4C3 (#4345) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem már többször bejött. Persze mindig tömegre szórom, illetve 2-3-at egyszerre. :K :DDD
Csapattárs is veszett már oda, illetve magamat is bombáztam, mikor már menthetetlen volt a helyzet. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4347) fi:zi'k válasza Saccco (#4346) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ööö, hogy dobsz le 2-3 artit egyszerre? :F

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4348) Saccco válasza fi:zi'k (#4347) üzenetére


Saccco
nagyúr


Erről beszélünk ugye?

Megvárom, míg lesz 2-3 belőle, aztán egy kis területen elszórom egymás után. Akkor szokott több összejönni, ha nem arty képes járgánnyal megyek és kilőnek.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4349) fi:zi'k válasza Saccco (#4348) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja, hogy ez AB. Azt nem ismerem. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4350) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

hu-hu, mar csak nemi grind kell

Megint nagyon orultem a jateknak amugy, Tiger II ellen, elso loves a gunnerebe, meghal, masodik az ammo rackbe....ami csak fekete lesz....harmadik nem volt, mert hirtelen visszalott es meghaltam. Ki**szott idegesito ez, elobb veszem eszre-elobb lovok-pontosan lovok, es en halok meg mert a jatek egy fos.

Csinaltam belole egy gif-et, linkelem mert nagy: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.