Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) CHaooSS válasza SP4C3 (#5538) üzenetére


CHaooSS
őstag

"A RU 251 kapott takarófüstöt." ezt amúgy hol láttad?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5552) Malibutomi válasza donmackó (#5550) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tudom.
A kerdes ugyanaz.

(#5553) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na kiprobaltam a pve-t hat ez egy fos. 5 percig birtuk.
Shermanok jottek kb 60-al szaguldozva, menet kozben halal pontosan love, M24-ek lodoztek ki a player tigriseket rogton ahogy spawnoltak.

(#5554) SP4C3 válasza CHaooSS (#5551) üzenetére


SP4C3
veterán

Lehet benéztem valamit.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5555) edari válasza Malibutomi (#5553) üzenetére


edari
őstag

Nálam király tigrisek mentek 60-al. Vicces látvány volt.

(#5556) Francia91 válasza SP4C3 (#5532) üzenetére


Francia91
veterán

Nem baj, az IS-2-eseket is megeszem reggelire :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5557) CHaooSS válasza SP4C3 (#5554) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ja mert sehol semmi éés még elég soknál így van ami elég nagy vicc.. Pumát is viszem majd nagyobb tierbe azon is lenne ami jól jönne párszor, de ott is csak dísznek van.. :W

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5558) sith7


sith7
nagyúr

köszi a válaszokat

(#5559) SP4C3 válasza Francia91 (#5556) üzenetére


SP4C3
veterán

Jólvan, csilapodjál le, kapcsold ki az aimbotot, nem lehet mindenkinek szerencséje. ;]

ChaoSs, ne idegeskedj, szerintem megkapják a késôbbiekben. Lesd meg WT forumot, hátha írnak valamit.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5560) CHaooSS válasza SP4C3 (#5559) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát na.. csak annyi minden tettek már a németek ellen, hogy.. na meg aztán ezzel sokat nem kell dolgozni szóval én még azt is kinézném belőlük, hogy lehet nem kapja meg néhány gép

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5561) milkabrams


milkabrams
őstag

Levettem az árnyékokat alacsonyra, közepesről, aminek hatására állandóan lefagyott majd kilépett a játék, viszaállítottam a korábbi grafikára, majd t32 vel kilőttem valami oroszt és egy királytigrist RB-ben, amiért kaptam 790 ezüstöt, eddig nagyon tetszik a patch. Még pár ilyen kiváló frissítés és törlöm a francba.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5562) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na en eldontottem nem jatszom tobbet RB-t
Egy rakas szar, MINDEN rohadt meccset a geci repulok dontenek el, az osszes balfek akit kilonek pattan a repcsibe es bombaz mindenkit szanaszet.

(#5563) milkabrams válasza Malibutomi (#5562) üzenetére


milkabrams
őstag

AB rosszabb ezen a téren

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5564) CHaooSS válasza Malibutomi (#5562) üzenetére


CHaooSS
őstag

Igen nagyon gáz a helyzet és egyre csak jönnek az újabb és újabb gépek amikkel még jobban szétbasszák a játékot.. konkrétan, ha némettel vagyok amcsi ellen szinte mindig repülővel lőnek ki és azok döntik el.

szánalmas, hogy nem lehet repülők nélkül menni... vagy limitálják, hogy csapaton belül X jöhet ebből meg abból

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5565) Malibutomi válasza CHaooSS (#5564) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az szep hogy szinte mindig prem repcsikkel raadasul.
Vyvern meg Hellcat.
Lathato hogy ez csak farmolas. Annak persze jo.
M18 szaguldas a cap be foglalas, aztan kiszall a tankbol be a repcsibe es sima 6-8 kill.

Rohadtul unalmas amugy, nem is keves meccs volt ahol az elejen ledaraltuk a masik csapatot, maradtak 6-7-en aztan szarrabombaztak minket es megnyerik.

Az egyetlen orom ha lebombazas utan AA-be ulok, beirom kozosbe hogy bombazo noobok, erre idegesek lesznek es engem tamadnak. Szembol meg konnyu kiloni a repcsiket putty-putty :)

Mas:
Az tetszik hogy a bombaknak van lokeshullama, de sikerult megint eltulozni ezt. 40 tonnas Chi-Ri-vel fejreborultam egy kozeli bomba miatt.

Ez is olyan:

[ Szerkesztve ]

(#5566) milkabrams válasza Malibutomi (#5565) üzenetére


milkabrams
őstag

Ezt a Hellcates pontfoglalást kipróbálom, eddig csak tankvadászatra használtam

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5567) Francia91 válasza milkabrams (#5566) üzenetére


Francia91
veterán

Ha pontot kell foglalni, és jenkikkel vagyok, mindig az M18-assal kezdek, de nem azért, hogy repcsit hozhassak, hanem mert azzal van esélyem pontot behúzni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5568) milkabrams válasza Francia91 (#5567) üzenetére


milkabrams
őstag

Meg szoktam keresni az útvonalaikat majd oldalba támadom őket.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5569) milkabrams


milkabrams
őstag

Meg a Gazsiék jó anyukáját hogy a sziklán keresztül lőnek ki.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5570) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Fullos pumának ennyi ereje van.. legkisebb dombokon is alig bír felmenni..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5571) CHaooSS válasza CHaooSS (#5570) üzenetére


CHaooSS
őstag

Még kisebb emelkedőn is elakadok vele.. hát kész röhej gazsi megint megmutatta.. :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5572) milkabrams válasza CHaooSS (#5571) üzenetére


milkabrams
őstag

Gondolom ha orosz "kerekes tank" lenne, meglenne a 40 km/h ott is ahol a Hellcat nem megy fel. Kerekeit szét lehet géppuskázni?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5573) CHaooSS válasza milkabrams (#5572) üzenetére


CHaooSS
őstag

nem lehet, de amúgy senkinek nem ajánlom... berakták a tejeskocsi modelljét és nerfeltek is rajta
szánalmas féreg banda komolyan mondom.. hánynom kell már tőlük, de nagyon

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5574) donmackó válasza CHaooSS (#5571) üzenetére


donmackó
őstag

Pedig a Wikipédia szerint 90 km/h a végsebessége. E szerint az oldal szerint meg a 103-as Tátra motor ne mondható gyengének. Szóval gazsiék "adtak is meg nem is". :Y

Release the cable hounds!

(#5575) Francia91 válasza donmackó (#5574) üzenetére


Francia91
veterán

Nehogymá' a németeket erősítsék! Mi lenne akkor a ruszki gépekkel? nem tudnának dominálni...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5576) Máté94 válasza CHaooSS (#5571) üzenetére


Máté94
addikt

Nem rinyálni kell, hanem fórumban bug report-ot írni. :))

(#5577) donmackó válasza Francia91 (#5575) üzenetére


donmackó
őstag

Te beszélsz aki nagyrészt T44-122-es képet tesz be? ;]

Release the cable hounds!

(#5578) Francia91 válasza donmackó (#5577) üzenetére


Francia91
veterán

Kaptam rá egyik meccs után 75%-os leárazást, csaknem voltam hülye, hogy ne vegyem meg 1.200 Goldért ;]
Amúgy németezek és amcsizok is, de elszomorító, hogy a Tiger II-es mennyire nem ér semmit sem :(
Szögelem, tornyot forgatom, de szemből minden kivisz, a pitypang lőszeres T-54-esekről nem is beszélve, amiknek kronológiailag semmi közük a Tigrisekhez... T29 és T34 II. VH utáni prototípusok voltak, sosem találkoztak Tigrisekkel.... A WT-ben meg ezek uralkodnak...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5579) CHaooSS válasza Francia91 (#5578) üzenetére


CHaooSS
őstag

Az a vicces, hogy akkor nerfelték a tigirst mikor jöttek az ellenfelek... kész röhej
T29-nek a lőszere nem akart felrobbani ( most is van sokszor ) az überkirály prototípus is6 meg mindent aláz.. ha ennyire jó volt miért nem gyártották ?? is3 elbújik mellette

és akárhányszor fórumba írok mi van? wehraboo meg mit sírsz OP-k a németek.. röhej

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5580) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Azt nem értem még, hogy miért kell 2-3vs1 vagy van amikor japánokkal vagyunk, de az inkább csak top tierben jó. Miért kell folyton 3 nemzet ellen menni akik egyértelműen erősebbek

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5581) Francia91 válasza CHaooSS (#5579) üzenetére


Francia91
veterán

Ugyanez nálam is, ha topikba írok máshova... Jól kell használni a Tigris II-est, bla bla bla...
Mikor meglett a Tiger II (P), akkor még nem volt T29, és T34, hoztam reál meccseken a 6 kill/0 halál statot vele, igaz, sokszor 2-3 emberrel fejeztem be a meccset, de állta a strapát a Tiger II, ha szügeltem és mozgattam a tornyot...
Most mi van: Szemből T29, T34 és IS-6 lazán beveri a Tiger II-est, csinálhatok bármit.. M56, T92, IS-6, mind egylövésezik a Tiger II-est, amcsik is annyira buffolva lettek Tier IV-ben, hogy nem feladat nekik a Tiger II-es... A valóságban meg fostak tőle, mert nem tudtak vele mit kezdeni... T-54 is hol volt a II. VH-ban? Sehol... Ennek ellenére a WT-ben Tigrisek ellen rohangál 300 mm-es átütésű HEATFS lőszerekkel...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5582) CHaooSS válasza Francia91 (#5581) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hallod olvastam fórumon, hogy tiger 2 h-t fel kéne vinni 7.0-ba és 105-öst meg 7.3-ba.. ja és egy amcsi játékos mondta aki t29-el játszik és szerinte túl erősek a németek ott xddd nem hittem el, hogy komolyan írta

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5583) milkabrams válasza Francia91 (#5581) üzenetére


milkabrams
őstag

Sajnos nekem nem tünt fel az a buff, T34 lövegpajzsát meglövi valami aminek hatására ágyú kampe, ennyit a buffról, azt viszont nme értem hogy pattanhat le 200 méterről az ASU85-ről a 120 mm-es AP lőszer, és nem ez volt az első ilyen.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5584) sith7 válasza Francia91 (#5581) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt mondod, hogy adott tier - ben még az usa tankok is jobbak, mint a németek ? :F

(#5585) Francia91 válasza sith7 (#5584) üzenetére


Francia91
veterán

6.7-ben szinte mindig elpicsázzák a full német csapatot a T34-esek és T29-esek...
3.7-ben, 4.7-ben meg fordítva tapasztalom

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5586) CHaooSS válasza Francia91 (#5585) üzenetére


CHaooSS
őstag

6.0-tól felfele egyszer nem választanám a németeket.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5587) Francia91 válasza CHaooSS (#5586) üzenetére


Francia91
veterán

Néha kedvet kapok Panther-hez és Tiger II-eshez, de mindig megjárom... :(
T-54, T29 és T34 úgy vág ki akárhonnan, mint macskát sz*rni....

Más:
Puma spam

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5588) sith7 válasza Francia91 (#5585) üzenetére


sith7
nagyúr

csodás ... akkor kezdhetek egy új nemzetet :o

(#5589) CHaooSS válasza sith7 (#5588) üzenetére


CHaooSS
őstag

németekkel már csak az kezd el játszani aki mazochista

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5590) sith7 válasza CHaooSS (#5589) üzenetére


sith7
nagyúr

jókor szólsz :O
:P

(#5591) CHaooSS válasza sith7 (#5590) üzenetére


CHaooSS
őstag

jókor? legalább 10x elmondtam már szerintem :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5592) Francia91


Francia91
veterán

Low tierben nem rosszak... :)
A Gepard különösen jó :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5593) Francia91


Francia91
veterán

Szeret a Gaijin még mindig....
A 2 magyart hiába kértem, hogy segítsenek azt a rohadt sok, EGYETLEN pontot foglalni, csesztek rá...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5594) Malibutomi válasza Francia91 (#5592) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Low tierben minden nemet AA op szinte.
Mondjuk high tierben is nemelyik...marha rohelyes mikor szembol kiszedik a heavy tankokat.

(#5595) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na azert csak el lehet lenni a japanokkal is kis szerencsevel.

Igazi utolso percig es emberig harc volt

(#5596) Francia91 válasza Malibutomi (#5595) üzenetére


Francia91
veterán

Csak a toronyforgásukat tudnám feledni...

"Low tierben minden nemet AA op szinte."

Ha nem OP, akkor is leszedi a 20 mm-es azt a 7 repcsit ;)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5597) Malibutomi válasza Francia91 (#5596) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ugyertem tankok ellen, a low tier papirtankokat lehet irtani az AA-val.

Japok toronyforgatasa nagyon gaz, de a Chi-To-val megbaratkoztam, az agyuja eleg jo, KV1-et siman kiviszi szembol (kiveve mantlet), egyedul a Jumbo-val nem tud mit kezdeni sajnos, pancelja nem tul vastag, de azert eleg sokmindent sikerult pattintanom vele.
Nyugisan kell jatszani veluk, nem lehet bemenni a tomege bunyozni.

[ Szerkesztve ]

(#5598) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Feldobtam egy videot a 13 killes gamerol. [link]

(#5599) Francia91


Francia91
veterán

Szopjál németekkel, újabb fejezet... Szemből egy kalap szart nem ér a Tiger II-es, prémium csicskák ellen...

Aki mazochista, és szopatni akarja magát, az menjen csak német 6.7-ben, konkrétan a Tiger II olyan, mintha BT-5-ösben lennél....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5600) sith7 válasza Francia91 (#5599) üzenetére


sith7
nagyúr

tegnap elkezdtem az orosz és az amerikai ágat :o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.