Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Fura mert en legtobbszor ha vesztunk is kijovok nullara.

Csak akkor minusz ha kivagnak az elejen es annyi

(#8002) Francia91 válasza Malibutomi (#8001) üzenetére


Francia91
veterán

Örülj neki, te legalább nem a semmiért szenvedsz. Nekem csak az RP gyűlik, a Lion rohadtul nem
Visszatérek repülni, az legalább adja a Liont, ott nem sajnálja adni
Ott legalább le tudom hozni az 5 v 1-et is, ha a csapat kipusztul

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8003) laskr99


laskr99
addikt

:C

(#8004) Francia91 válasza laskr99 (#8003) üzenetére


Francia91
veterán

?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8005) SP4C3 válasza laskr99 (#8003) üzenetére


SP4C3
veterán

R.I.P.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#8006) maximilian4 válasza laskr99 (#8003) üzenetére


maximilian4
addikt

Ilyenkor már értelme sincs bemenni.

Maxi

(#8007) laskr99 válasza maximilian4 (#8006) üzenetére


laskr99
addikt

Szerencsét próbáltam, előtte még nem voltak ott csak meghaltam mert agyhalott csapat volt. Mondom bemegyek hányat tudok kipattintani :C

(#8008) CHaooSS válasza Malibutomi (#7983) üzenetére


CHaooSS
őstag

Sajnos 2 napig nem játszottam így le vagyok maradva, de amint megvan T64B odaadom a profilom és játsszál szépen. Ha ennyire jó tank akkor gondolom gond nélkül megölsz mindenkit és hozol minimum 5-6os kd-t

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8009) maximilian4


maximilian4
addikt

russian bias: t-44 lepattan az ersatz m10 frontjáról...rly? Total mindfuck. :DDD :DDD :DDD

kövi menet:

Centurion mk10 a játék kezdetét követő 1. percben a pálya másik végéről szarrá lövi a csapatunk 1/3-át. A spawn-tól kb 300 méterre jutottam.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#8010) Malibutomi válasza maximilian4 (#8009) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Csak mondom hogy Poland-on minden meccs igy megy. Oda ahol te vagy siman lehet loni a masik csapatnak ugy hogy kb 10 metert mennek a spawnjuktol.

(#8011) Tactical válasza CHaooSS (#8008) üzenetére


Tactical
tag

Az előbb a berlini pályán a C pont felől lőttük az éledési pontról kijövő tankokat. Egy KPz, egy MBT, egy T64A és két M1 Abrams. Kijött egy T64B, bement egy sittkupac mögé, ami épphogy takarta a hasát és lőni kezdett minket. Nem rejtőzött el, kint állt nyugodtan a placcon, úgy darálta le az egész csapatot előttem. Aztán kirongyolt a sittkupac mögül és engem is kivégzett, majd elfoglalta a C pontot.

Nem vitatom, nyilván ügyes is volt a srác, de az már most erősen látszik, hogy a T64B egy másik liga.

(#8012) CHaooSS válasza Tactical (#8011) üzenetére


CHaooSS
őstag

Töltsd már fel a replayt mert kíváncsi vagyok hogyan haltatok meg mind a hatan :DDD az azért durva

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8013) Malibutomi válasza Tactical (#8011) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Varjal egy csapatban Kpz, MBT, M1 meg T64?

Vagy ez arcade volt?

(#8014) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Kivancsi lennek mi a pszichologiaja hogy a nemet csapatokban mindig kb a harmada fele spawncamper rohadek akik egybol csak arra mennek. Legalabbis top tierben.

(#8015) Francia91


Francia91
veterán

Most azt kell néznem, hogy hol a f*szba tudok még butítani a grafikán, mert olyan szépen elb*szták az új grafikus motort... :U
Eddig 50-60 FPS-sel repültem, most van 25-30 FPS-em :(
Csak gartulálni tudok a fejlesztőknek...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8016) laskr99 válasza Francia91 (#8015) üzenetére


laskr99
addikt

Az nem elbaszás ha egy régi GPU-n már nem fut az új technológia.Apum gépén se fut már semmi de ő is a GTA 5-el akarja csapatni egy Athlon géppel, de cserélni nem akarja és csodálkozik ha nem megy

(#8017) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ejj de jo is egy effektiv lovedek...ha volna..

(#8016) laskr99

Ezzel egyetertek, 2018 van, meg egy low-mid VGA-val is siman megy 60FPS-el a jatek nincs akkora nagy igenye

[ Szerkesztve ]

(#8018) CHaooSS válasza Malibutomi (#8017) üzenetére


CHaooSS
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan L23 lesz az alap lőszer.
Páncélra nem tudok mit mondani, max annyit, ha jön 1.79 feljebb megy és kb. dupla ennyi lesz a páncél. Mivel Chally 2 esélytelen és mást meg nem igazán tudnak jelenleg berakni viszont a helyére meg jöhetne más ami jobban balanszolt

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8019) SP4C3 válasza laskr99 (#8016) üzenetére


SP4C3
veterán

Azért nem olyan ősrégi agp-s kártyákkal vagyunk itt... Vulkan hol van?! Na hol?! Az normális szerintetek? He?

"Ezzel egyetertek, 2018 van, meg egy low-mid VGA-val is siman megy 60FPS-el a jatek nincs akkora nagy igenye"

Kíváncsi vagyok hogy egy gt 1030 hogy muzsikálna high beállításokon, ja sehogy 30képkockával szaggatna meg még az alá is beesne...

Fogadok, hogy a 7770-em és a GTX 650-em sem tudná tartani a 60fps-t, droppolna mint a qrvaélet.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#8020) laskr99 válasza Malibutomi (#8017) üzenetére


laskr99
addikt

Elviekben menni fog a monitorom vissza a boltba, szóval integrálton fogok élni, eddig elment lowon-1-2 meden 35-40 fps-el, most kivi leszek.

(#8021) maximilian4 válasza SP4C3 (#8019) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem minden full maxon, élsimitások kikapcsolva plusz az a néhány dolog ami rb szempontjából csak akadály, hdmi-n laposról monitorra kikötve, és így 90 fps alá nagyon ritkán megy gtx 1050ti-vel.

Maxi

(#8022) Francia91 válasza SP4C3 (#8019) üzenetére


Francia91
veterán

2 GB GDDR-ös 256 bites VRAM-al szerelt Quadro-val nyomom, nem olyan gyenge kártya az. Érdekes, hogy más játék lazán elmegy medium beállításokkal átlag 50 FPS-sel. Valamint a WT is elment szépen 50-60 FPS között az 1.77-es frissítésig... :U. Hagyják már meg a választási lehetőséget azoknak, akik nem 1050 Ti és erősebb kártyával rendelkeznek, hanem pár évvel régebbivel, és eddig szépen futott rajta a WT

(#8021) maximilian4
Oké, épp az 1050 Ti-t említettem, ami már FullHD-ban szinte kompromisszum nélkül futtatja a játékokat. De nem mindenkinek van ilyen GPU-ja, viszont eddig nálam szépen futott medium-on a játék a kellő FPS-sel. Csak az új motor miatt -25 FPS.... Tényleg nem elb*szás.... :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8023) Alg válasza SP4C3 (#8019) üzenetére


Alg
veterán

6850-el medium alatt valamivel 70-80 fps.

Egyébként az opcióknál az "old GPU compatibility mode" vagy micsoda ott jobbra lent az most került be? Azt kellene kipróbálni akinek nem megy (fogalmam sincs mit csinál)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8024) maximilian4 válasza Francia91 (#8022) üzenetére


maximilian4
addikt

Emlékszem a grafikai beállításokban van vmi olyasmi hogy régebbi videókártyák támogatása. Ha ezt bepipáljátok nem segít? Egy próbát megérhet.

Maxi

(#8025) Francia91 válasza maximilian4 (#8024) üzenetére


Francia91
veterán

& (#8023) Alg

Akkor ULQ-ra teszi át, annál meg többre képes a kártyám

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8026) Francia91


Francia91
veterán

Amúgy egy GTX 680M-et bele lehet vágni a notimba, ha találok ilyen kártyát

De az elérhetőbb alternatíva egy FirePro M6100-as, amit alapból is kezel a BIOS-a. Mire jó, hogy cserélhető videokártyás munkaállomásom van :)
Az i7-2720QM viszont bőségesen elég még ma is, pedig CAD-CAM és videoszerkesztés szokott menni rajta
A WT kb 30-40%-osan használja ezt a procit, sokkal inkább GPU igényes játék, ezzel az új motorral meg rátettek egy jó nagy lapáttal

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8027) SP4C3 válasza Francia91 (#8022) üzenetére


SP4C3
veterán

Nálad az órajelek miatt gyengusz a kártya... hiába 256-bit gddr5.

Nálam nincs gond, tegnap volt artifact meg egy fps drop, de mégegy ilyen patch és készvége...

Ja meg az nem munkaállomás, hanem egy noti. No offense! csak mondom. :P

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#8028) Francia91 válasza SP4C3 (#8027) üzenetére


Francia91
veterán

Tudom, hogy az órajelek miatt gyengébb (mondjuk egész szépen lehet húzni károsodás nélkül :D )
Háát, látnád miket dolgozunk bent a CNC-ken erről a notiról.... 3D-ben... SolidWorks-ben nagyon ott van ez a Quadro, pedig az nem komolytalan program ;)
Én dolgozok ezzel a notival 3D-ben, nem keveset, tudom mire képes abban a témakörben, amire csinálva lett, és nem vall szégyent!

"No offense! csak mondom. :P"

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8029) SP4C3 válasza Francia91 (#8028) üzenetére


SP4C3
veterán

Énis dolgoztam SW-ben, integrált gpu-val toltuk a suliban 2011-es verzióval... 2GB ram, meg athlon II x2...

Az egyik legjobb, legfejletteb cad progi, csak qrvadrága...

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#8030) Francia91 válasza SP4C3 (#8029) üzenetére


Francia91
veterán

2016-ossal dolgozunk, integrálton megnyekken az egész, a 2 GB RAM-on meg el sem indul... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8031) maximilian4 válasza SP4C3 (#8027) üzenetére


maximilian4
addikt

"Ja meg az nem munkaállomás, hanem egy noti. No offense! csak mondom"

Ezen jót nevettem. :D

Az a precision -meg az összes többi- bizony egy kő kemény munkaállomás.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#8032) Francia91 válasza maximilian4 (#8031) üzenetére


Francia91
veterán

Nem dolgozik vele, nem ismeri, hagyd rá
Én CNC-zek, programokat írok a CNC-re, ezzel rajzolom meg a cuccokat, modellezek, az M6600-as Precivel :K

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8033) maximilian4 válasza Francia91 (#8032) üzenetére


maximilian4
addikt

Laptop és laptop között legalább akkora különbség van mint számítógép és számítógép között, csak laptopnál még inkább hangsúlyosabb és jobban meg kell fizetni. Gondoljunk itt a bővíthetőségre (gpu, proci, ram foglalat, ssd, hdd foglalatok száma), teljesítményre, anyaghasználatra, összeszerelés minőségére stb.. Egy munkaállomásnál különösöbben odafigyelnek a bővíthetőségre, akár a kijelző minőségére (színhűség ami munka szempontjából nagyon fontos), bill. minősége (mekkora úton jár, nyomáspont), felhasznált anyagok és összeszerelés (bírja a munkával járó strapát). Ezekben kell keresni a munkaállomás mibenlétét. Azért egy precision ezeket mind kimaxolja és tartós gépek. Közelebbről szemügyre lehet venni aki kételkedik abban hogy ezek bizony munkára termett gépek.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#8034) Francia91 válasza maximilian4 (#8033) üzenetére


Francia91
veterán

Én ezekkel teljesen tisztában vagyok :B

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8035) maximilian4 válasza Francia91 (#8034) üzenetére


maximilian4
addikt

Tudom. Nem is kifejezetten neked címeztem. :D

Maxi

(#8036) SP4C3 válasza Francia91 (#8032) üzenetére


SP4C3
veterán

Mi is CNC-ztünk, soliddal fordítottuk G kódokra... Volt aki notin akart solidozni mer' abba gyÍ ötös processor van meg 4 giga ram... aha 15perc után csapta is el magát a szerencsétlen gép, mert felraktak 4 hegesztés-t...

SolidCam-eztünk is ugyanezen a konfigon, természetesen azóta megnőtt a gépigénye a solidnak is, mondjuk próbáltam a 17-es verziót, semmi érdekfeszítő változást nem tapasztaltam 11-eshez képest, csak a UI kapott egy ráncfelvarrást...

Egy laptop az laptop... Akksi dögleni fog, a billentyűzet kényelmetlen (sokszor lapított is, amin még chatelni is rémálom!), hőmérsékletek túl magasak, throttlingol, bővíthetőség minimális, hangszórók általában gagyik, üzemidő nulla....

Az új ezres nvidiák állítólag nem különböznek asztali társaiktól, már csak procit kell bele asztalit varázsolni, meg minimum 4 tárhely rekeszt, normális hűtést, tápot, kijelzőt........ :N

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#8037) Francia91 válasza SP4C3 (#8036) üzenetére


Francia91
veterán

Ez a Preci folyamatos Turbo Boost mellet sem throttlingol, megsúgom ;]
3-4 óráig is tartja a 3,3 GHz-es Boost órajelet a GPU 100%-os terhelése mellett is
Innen látszik, hogy ezekről a Precikről fogalmad sincs, és úgy mondon rá az áment... Az i7-esem 65 fokon tetőzik, a Quadro kártya 63 fok fölé nem megy full terhelés alatt sem... Tényleg magasak a hőmérsékletek :D
Használj ilyen notit pár évig, nem mondanád ezeket... Nem véletlen dolgozok ilyenekkel évek óta. Itt a Throttling ismeretlen fogalom, 70 fok fölé semmi sem melegszik

Amit Te leírtál itt, az a konzumer kategóriára vonatkozik... A másik kategóriáról halvány fogalmad sincs, csak akkor ne írnál hülyeségeket... :U

Most is 55 fokos GPU-val és 58 fokos QuadCore i7-essel WT-zek... Tényleg kurva meleg :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8038) maximilian4 válasza SP4C3 (#8036) üzenetére


maximilian4
addikt

Vannak bajok. Gyanítom nem nagyon volt a kezedben felső kategóriás lapos/munkaállomás.Ha lett volna tudnád hogy badarságokat írsz.
Bővíthetőség minimális? Linkeljek lapost amiben 4 merevlemeznek van hely (2 db nvme ssd köztük), 4 db ram foglalat, cserélhető gpu, cpu, 3-4 körös hűtés millió heatpipe-pal és olyan bill.-zet ami külön perifériaként is egy vagyon lenne? Ezeket a specifikációkat egy asztali alaplap is megirigyelhetné.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#8039) Francia91 válasza maximilian4 (#8038) üzenetére


Francia91
veterán

Nézzük nekem mi van ebben a "szar" M6600-asban...:
- 1 db 256 GB mSATA SSD
- 2x2,5" 1 TB HDD
- 1 db DVD író
- Videokártya cserélhető
- 4 db RAM foglalat, max 32 GB RAM
- CPU is cserélhető
- Külön hűtés a videokártyánal, és a CPU-nak

Ejj de szarul érzem magam ;]
Nem bővíthető :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8040) maximilian4 válasza Francia91 (#8037) üzenetére


maximilian4
addikt

Gyanítom amit ő látott, ott nem a megfelelő gép volt befogva munkára. Alsó kategóriás pc-n sem játszol, dolgozol. Gyári hűtővel ott is sokszor van ám trotty. Ha szar bill.-t veszel hozzá az is kényelmetlen. A legnagyobb baj hogy van egy elképzelése a gagyiról és azalá vesz mindent.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#8041) maximilian4 válasza maximilian4 (#8040) üzenetére


maximilian4
addikt

Az üzemidő tény, és az akksi. De általában ezek az otthon és az iroda között vannak hordozva csak, akksiról meg akkor megy mikor mondjuk a főnöknek az irodában megmutatod a prezit. Tervezés, munka közben tápos a csibe.

Maxi

(#8042) laskr99


laskr99
addikt

GGWP WT4EVER

(#8043) Francia91


Francia91
veterán

Komolyan mondom már, ezekkel esélytelen normális meccseket produkálni... Menjenek Arcade-ba, de ne mások meccsét csesszék már el....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8044) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Abrams spam valami borzalom.. játszhatatlan kezd lenni már a játék annyian vannak..
szimulátorban utóbbi 4 kört úgy veszítettük, hogy kb. egyet nem öltünk és szarrá vertek 2-3perc alatt

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8045) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

EN meg 10 perceket varok minden csatara a 9.3BR miatt igy a Tier 6 gyakorlatilag kette lett szedve.
Utana is kb 6v6 vagy 8v8 meccs van orulok ha 1 killt szerzek

[ Szerkesztve ]

(#8046) SP4C3


SP4C3
veterán

Jó, legyen igazatok... Ahogy mondod, fogalmam sincs a laposokról, sőt azt sem tudom mi az a TDP és mi az a számítógép... Meg mi az a processzor?

Ja amúgy, akkor az fps problémád meg is van oldva: Bemész a sarki pc kerbe és kérsz egy 1050ti-t a notidba. Hajrá.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#8047) Francia91 válasza SP4C3 (#8046) üzenetére


Francia91
veterán

Nem azt mondtuk, hogy fogalmad sincs a laposokról, hanem hogy pl a Dell Precision szériáról nincs fogalmad. Nagyon sok ember nemtud ezekről a gépekről, ebből fakadóan általánosítanak a laptopokról, és életük végéig ezekben a tévhitekben élnek. Igenis van normálisan bővíthető laptop, tisztességes hűtéssel, csak azokat nem 200-300 ezerért árulják, nem 1,5 - 2 kg-osak, és nem 7-8 mm-es házba tuszkolják bele
Az én Precision M6600-asom újkori listaára 960 ezer Ft volt... 2011 év végén
Nem egy konzumer árkategória, láthatod
2012 óta használok WorkStation notebook-ot, ha annyira szar lenne, nyilván nem használnék most is ilyet
Fogadni mernék, hogy egy 17,3-as Precision még a kezedben sem volt, hogy ennyire tévhitben élsz
Mint mondtam, az emberek legjava ezt a szériát nem ismeri. Ismeretlenül pedig se tárgyról, se emberről ne ítélkezz
Haverom unokatestvére Ázsiában dolgozik olajvállalatnál, járják Európát, főként Ázsiát, csővezetékeket terveznek, és a hozzá kellő rendszereket, a terepen, Precision notikkal.... Nyilván azért, mert olyan szar...
Én meg 5 éve dolgozok abban, amiben vagyok, mégis a Preci a legjobb választás erre, mert bárhol van tisztességes 3D teljesítményem (megint nem keverendő a konzumer szemétdombokkal). Nincs throttling, nincs túlmelegedés, és bármit tudsz benne bővíteni, fejleszteni...
Részemről lezártam, ettől függetlenül látom, hogy semmi fogalmad nincs a Precision szériáról.... Én csak 5 éve használok Preciket....

Az FPS problémát megoldottam, szöszölni kellett a beállításokkal ;)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8048) laskr99


laskr99
addikt

Én inkább dicsérem a fejlesztőket. Az új motorral van mikor földön van 130-150 fps, pedig eddig volt HQ FXAA-val 120, most TXAA-val több és szebb+ árnyékok meg minden.

(#8049) sith7


sith7
nagyúr

Ti hogyan fejlesztitek a tankokat ?

Panther A - ál járok, még nem fullos közel sem, de lassan meglesz a Panther G , fejlesszem fullra az A - t és utána vegyem csak meg, vagy mehetek tovább ?
BR 6 mindkettő, csak ugye most a G az stock lesz, se javítás, se tűzoltó :F

(#8050) Francia91 válasza sith7 (#8049) üzenetére


Francia91
veterán

Én fullosra fejlesztek egy adott tankot mindig. Stock tankokkal szar meccselni. Ettől beteheted a másik Panthert is persze

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.