Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) milkabrams válasza CHaooSS (#5900) üzenetére


milkabrams
őstag

Hát igen a kedves IS6.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5902) Francia91


Francia91
veterán

Úgy érzem, mintha engem különösen kitüntetne ilyen agyhalott csapattal, a nap minden meccsén.... :W

Foglalom a zónákat, ölöm az ellent, de egyedül ehhez kevés vagyok, mint Hitlerben a jóindulat...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5903) PAtr0n válasza milkabrams (#5901) üzenetére


PAtr0n
addikt

Érdekes az IS-6-al való minden találkozásom. Múltkor Ferdivel Sínai-in, egy kövek mögött álcabokorral csiki-csukizó IS-6-ot lőttem ki kb 3.-ik lövésre. Nem tudtam mi bújkál, ő pattant 2x rólam, én is róla, aztán a lövepajzson megcsömörlött szegény, aztán láttam a killcam-ban, hogy IS-6.
Aztán poland-on, szintán feridvel, visszatartottam jó pár lövés erejéig egyet, közben kidobtt egy P-47 (me mé ne), bejöttem P-s Királytigrissel, a kezdőről pont ráláttam a mocsokra, 3 lepattanó után elküldtem a kénköves pokolba.
Aztán múltkor is volt valami párharcom eggyel, végül ő jött ki győztesként, de nem éreztem annyira erősnek.

Francia:
Még mindig nem szoktad meg, hogy kihívások elé állít a játék? :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5904) PAtr0n válasza Francia91 (#5902) üzenetére


PAtr0n
addikt

Polgárpukkasztó:

Jó volt a csapat na. A Ferdivel ráadásul 2 olyan tankot lőttem ki ami nála legalább 10 évvel fitalabb fejlesztés volt. A vesztemet egy csicska T34-85 okozta.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5905) Francia91


Francia91
veterán

Pz IV G, Realistic... :D

Aztán egy másik német 3.7-es meccs. Ahogy elnézem, 3.7-ben használhatóak jól a németek, fentebb nem nagyon :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5906) SP4C3 válasza Francia91 (#5905) üzenetére


SP4C3
veterán

EZ PZ IV GGWP. :B
Grat.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5907) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok!

Látom néha gameplayeken hogy duplarakétát lőnek ki.
Hogy van ez? Nem minden géppel lehet?

(#5908) Francia91 válasza Csacse (#5907) üzenetére


Francia91
veterán

Reálban kettesével lövi, Árkádban egyesével

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5909) CHaooSS válasza Francia91 (#5908) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ja h rohadnának meg... legalább a német meg nem tudom minek van még kevés rakétája lőhetné egyesével

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5910) Francia91 válasza CHaooSS (#5909) üzenetére


Francia91
veterán

AD-2-essel és P-47-essel szoktam rakétázni, azokkal nincs bajom... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5911) CHaooSS válasza Francia91 (#5910) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát persze amivel egy tucat rakétát meg még bombát is tudsz cipelni azzal nincsen baj..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5912) SP4C3 válasza CHaooSS (#5911) üzenetére


SP4C3
veterán

Ja, de azok arra is vannak. Fokkerek meg soviet csodagépek könnyedén leszedik ôket, wirbelwindrôl meg asszem nem kell semmit mondanom. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5913) CHaooSS válasza SP4C3 (#5912) üzenetére


CHaooSS
őstag

persze, de mire leszeded őket már bőven kilőttek pár tankot, briteket meg meg sem említem mert azokat meg le sem lehet szedni... német-japán meg még a szovjet is azért hátrányban van. Felőlem maradhat így, de akkor legalább cockpit nézet legyen csak

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5914) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok!
Hol lehet írni a Gazsinak?

Miért kell tönkretenni ami jó? Rakétésok nélkül olyan jó volt a tier 5?!
Én szeretnék egy olyan tank játékot ahhol nem kell nézzem honnan jön a rakéta! Mert nem is látom 150 es ász legénységgel.

(#5915) Francia91 válasza Csacse (#5914) üzenetére


Francia91
veterán

Feleslegesen írsz a Gaijin-nak, a prémium rakétás szarjait nem fogja csak ezért mivenni, hiszen neki ezért fizetjek

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5916) CHaooSS válasza Csacse (#5914) üzenetére


CHaooSS
őstag

"Hol lehet írni a Gazsinak?" XDDDDDDDDDDDDDD

Még a hivatalos dokumentumokat is ledarálják, ha nem orosz.. panaszok meg....
Látom még nem ismered őket

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5917) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Nyomtam pár kört Ferdivel és egész jó. Észrevettem, hogy végre lemodellezték a vezető mögötti lemezt és nem a motorral ül egy légtérben.. kicsit kellemesebb mert nem ütik így ki sokszor a motort na meg nem is égek.
Tigris 2-nél is végre megcsinálhatnák a padlólemezt mert ott még mindig nem létezik..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5918) Csacse válasza Francia91 (#5915) üzenetére


Csacse
tag

Roha... telibe... szark...c napi ostromot belerakták ebbe a szarrengetegbe akkor mi a vér..es ló.... ért nem tudnak egy olyan játékmódod aminek mondjuk lekerne a neve classic tank battle ahol minden rakéta és bomba tiltva még a repkedés is.
Most is megint megy a battle royal. De minek? Klán pontjaiba nem számít bele...

(#5919) PAtr0n válasza CHaooSS (#5917) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ferdi brutáljó.... Mindig van vele 3-4 kill, miközben rólam meg pattognak a tudatlanok. Ja és általában a post war szarok ellen kell helytállnia. Igazi bunker ha jól használja az ember.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5920) CHaooSS válasza PAtr0n (#5919) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mikor még utoljára mentem vele a JP sokkal jobb választás volt, de most nyomtam 3-4 kört és érezhetően jobb. Fedezékből daráltam őket nagyon :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5921) laskr99


laskr99
addikt

Skacok:
Naval beta emberek

Keressetek a nevetekre ctrl+f. Én bent vagyok.

(#5922) CHaooSS válasza laskr99 (#5921) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én nem.. úgy látszik elfelejtettem jelentkezni

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5923) laskr99 válasza CHaooSS (#5922) üzenetére


laskr99
addikt

Majd küldök vidit. Fura még nekem.

[ Szerkesztve ]

(#5924) CHaooSS


CHaooSS
őstag

egy kis sim az új sp rendszerrel ( RB-be kérem ezt most azonnal!!!! , fix 1000SP rohadt jó )

Csóri németeknek esélyük nincs ( nem mintha máskor nagyon lenne >.< )
T34-100 adja nagyon

Nekiülök és hajrá, 130k rp kell ahhoz a rohadt T62-höz, itt a nagy lehetőség :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5925) PAtr0n válasza CHaooSS (#5924) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne bazd már, hogy bevezették ott is az SP rendszert? :Y És 1000-el kezd mindenki? És ugyanúgy lehet csata közben gyűjtögetni, tehát többször bemenni ameddig az SP kitart? (persze folyamatosan drágulva a járművekkel)
Na lassan belépek és megnézem, erre vártam már mióta.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5926) CHaooSS válasza PAtr0n (#5925) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem drágul semmi, Fix 1000SP ezzel kell boldogulni. az életek ugyan úgy megmaradtak és 3 repcsi és 4tank respawn limit van

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5927) PAtr0n válasza CHaooSS (#5926) üzenetére


PAtr0n
addikt

Értem. Végülis ez azért jó, mert lehet matekozni, hogy sok kis olcsó szarral mész be, vagy használhatóbb, de drágább dögökkel.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5928) CHaooSS válasza PAtr0n (#5927) üzenetére


CHaooSS
őstag

Remélem minél hamarabb bevezetik RB-be és végre nem kell az egész meccs alatt azon fosni, hogy mikor fognak kirakétázni

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5929) PAtr0n válasza CHaooSS (#5928) üzenetére


PAtr0n
addikt

Majd az elején rögtön, mert be fog menni a parasztja repülővel (P47D, rakéta + bomba, 4 kill minimum) :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5930) CHaooSS válasza PAtr0n (#5929) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ha engedik elsőnek repülővel spawnolni. De m1 mert úgyis lesz repülő mert nem lehet őket kitiltani (sajnos) de így is sokkal jobb mintha valaki összefarmol több ezer sp-t és akkor 3x jön be repülővel és 10-15 killt nyom...
tegnap német-japánnal amcsi-szovjet-brit ellen mentünk és kb 5perc után úgy nézett ki a csata, hogy amcsi-brit repülő horda jött nálunk meg legalább 10 wirbel,ostwind volt... De hát ez ugye elég gyakori... tank rb abból áll, hogy német spaa vs amcsi-brit repcsik...

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5931) laskr99


laskr99
addikt

[link]

Tegnap esti kis játék.

(#5932) PAtr0n válasza CHaooSS (#5930) üzenetére


PAtr0n
addikt

Engedik, tegnap mentem 2 kört, csak nem mindig éri meg. Az első körbe Me-410-et vittem be, 500SP. Előtte bent voltam a Sturer Emillel, az legalább olcsó, 200SP, volt is vele 3 killem. Mivel már 3-an köröztünk repülőkkel, az enemy meg nem akarózott bejönni többel, csak tankokkal, így nem volt kedvem átülni az Ost-ba, bár lehet nyertünk volna. A meccset az oroszok nyerték, de csak azért mert a zónánkról már leszedték a színünket, és lejárt az idő. Jó kis adok-kapok meccs volt.
Tetszik ez az új mód, érezhetően többen játszanak így vele, nem vártam többet csatára, mint egy sima RB-nél.

Már mióta pofázták az emebrek, hogy legyen SP SB-ben is, sokkal jobb lenne. De mire gazsi felfogja, hogy hallgatni kéne a közösségre is...

Más: Próbáltam tegnap gold-ot venni, de ha be vagyok jelentkezve csak a DMM-et engedi mint fizetési mód! Ez mi a frász? :W

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5933) CHaooSS válasza PAtr0n (#5932) üzenetére


CHaooSS
őstag

SB-ben ugye lehetett behozni gépet elsőre, de szerintem RB-ben ezt nem engedik majd. ( persze cak, ha bevezetik mert elég sok negatív kritikát kapott a fórumon amit egyszerűen nem értek.... )

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5934) donmackó válasza CHaooSS (#5933) üzenetére


donmackó
őstag

Azért ez érthető is. Rb-ben jóval egyszerűbb repülni, mint Sb-n.

Release the cable hounds!

(#5935) CHaooSS válasza donmackó (#5934) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én már mikor mondtam, hogy vagy csak cockpit nézet vagy szimulátor irányítás kéne rb-ben mert jelenlegi formában vicc

tankoknak sem ártana az optikai nézet.. ha már realistic a neve

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5936) donmackó válasza CHaooSS (#5935) üzenetére


donmackó
őstag

Elég lenne a cockpit. Sokaknak már az is nehéz lenne.

Release the cable hounds!

(#5937) CHaooSS válasza donmackó (#5936) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát ja szimulátor azért nehéz bár meg lehet tanulni ,de cockpitet én tesztelném.. jelenlegi formában egy majom is képes kirakétázni/bombázni legalább 3 tankot megfelelő géppel

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5938) PAtr0n válasza CHaooSS (#5937) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szerintem elég lenne a cockpit, SB irányítás azért nem kell RB-be. De így tényleg gyász, mert kábé 60-70%-ban repülő miatt halok meg. Ja és elég hozzá egy jó attacker (P47D, vagy IL2- IL10), és mindjárt van 2-3 kill, skill nélkül. Legalább a bomba célkereszt már rég kikerült RB-ből, régen még az is volt.
Az is elég lenne ha RB-ben jól megdrágítanák a gépeket, maradhat az SP gyűjtögetős rendszer, de akkor egy gép induló ára legyen vagy 1000SP, aztán ha másodjára is repülőt akarsz, dráguljon durván.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5939) laskr99


laskr99
addikt

Eddigi tapasztalataim a naval forcessal:

Kezdhetsz bármivel, hajó repülő mindegy de a bombázóra gyüjteni kell. SP rendszer van. A motorcsónak 1 lövés hajóval. HE-t nem nagyon használtam mert nem éreztem értelmét. Az AP származékok jók, Az orra célozva ammo rack. A repcsikkel vigyázni mert 1 bomba vagy nekik. Torpedo is 1 kell a hajóba. A hajó dőlésére figyelni kell mert ha bedöntöd süllyedhetsz. Nagyon részletes a damage model, a vízszint alatti sérülések szivárgást okoznak, vagy döntéskor a vízvonal felettiek is. A célkereszt sokszor sz@rakodik, random ugrál. Japánoknak nincs egyedül AP lövedékük de nekik nagyok a csöveik. Fontos a legénység beosztása, tűzoltás 12mp, javítás és vízbetörés javítás a létszámtól és az egyszerre elindított javítások számától függ. Pl Tűz+javítás+vízbetörés sokszoroz. Nagy kövek jelzik a határt, a szigetek belseje a motorcsónakoké a külső rész a hajóké.

(#5940) laskr99 válasza laskr99 (#5939) üzenetére


laskr99
addikt

Képek part 1:

[ Szerkesztve ]

(#5941) laskr99 válasza laskr99 (#5940) üzenetére


laskr99
addikt

Part 2:

(#5942) SP4C3


SP4C3
veterán

Újratelepítettem a kecskét:

Dafaq, már töröltem az exe-t és a win64 mappáját is. 5let?

----
Edit:

Sh!t, asszem megvan. A múltkor elvettem tőle a jogot, hogy szarságokat írogasson a ".obsolete" és egyéb barom "."-tal kezdődő almappáiba.

Mindenesetre, ha más is szívna vele, keresőszavak: .obsolete ; nvcamerasdk64 ; dll

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5943) Francia91


Francia91
veterán

Én meg nyomtam egy kört klántárssal a T-44-122-essel :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5944) SP4C3 válasza Francia91 (#5943) üzenetére


SP4C3
veterán

Az az utolsó kép chat rész űber gusztustalan. Vegyé' win-t. #P2W :W

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5945) Francia91 válasza SP4C3 (#5944) üzenetére


Francia91
veterán

Jaa igen, csapattársamat mindkétszer prémium tank lőtte ki

Mint korábban írtam, nekem is csak azért van a T-44-122-es, mert kipörgetett rá egy 75%-os leárazást, 1.230 Goldért pedig hülye lettem volna nem megvenni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5946) SP4C3 válasza Francia91 (#5945) üzenetére


SP4C3
veterán

o-o-okééés. :D

ChaoSS hozzáfűzni való? Prém Jumbo-ra pályázik most. Tessék lebeszélni róla. D:

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5947) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Majdnem elfelejtettem ide is hozni a híreket:D nem tudom hányan láttátok már



A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5948) milkabrams válasza CHaooSS (#5947) üzenetére


milkabrams
őstag

Ha ez nem japán és nem WT lenne azt mondanám, ez egy Abrams.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5949) milkabrams


milkabrams
őstag

Vagy is2 mod44

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5950) laskr99


laskr99
addikt

Valaki ráér most?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.