Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Francia91 válasza sith7 (#5600) üzenetére


Francia91
veterán

Az orosszal meg a Ru 251-esek miatt szívok... De legalább nem annyira, mint a német 6.7-tel....
Igyekszem a pontra 40-nel, ez már ott fent campel...

Elmentem BF3-azni, abban legalább nem szoipok ilyen szinten... Egyre jobban lemondok a WT-ről, ez már a fizetősök játéka lett...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5602) CHaooSS válasza Francia91 (#5601) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én most az elkövetkező 1-2 hétben kb. egész nap ráérek szóval tolhatnánk. vihetnénk német-szovjetet is és akkor kevés lenne a szopás :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5603) Francia91 válasza CHaooSS (#5602) üzenetére


Francia91
veterán

Abbahagytam, pár hétre biztosan... Nekem elég volt ennyi. Akárhányszor megkísérelem ismét a németeket, full minuszos meccsek... Ebből nem kérek...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5604) CHaooSS válasza Francia91 (#5603) üzenetére


CHaooSS
őstag

pedig most jó volt, kipróbáltam Ru-t 6.7-ben és 38-ról 41%-ra feltornáztam a győzelmet :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5605) Francia91 válasza CHaooSS (#5604) üzenetére


Francia91
veterán

Én már egyre jobban afele hajlok, hogy ezt a szemétláda WT-t abbahagyom, és keresek valami mást....
most amcsival mentem 5.7-ben, hát persze, hogy felb*szott 6.7-es Tiger II (H)-k ellen... Ha nem lenne elég, jöttek tömegestől a spawnra campelni.... Ha ruszkival vagyok, akkor kikapok egy talicska Ru 251-est, azok megint szétcseszik a csapatot.... Elég ebből a szemétségből....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5606) CHaooSS válasza Francia91 (#5605) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hasonló játék ami még van az még szemetebb.. sok sikert

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5607) Francia91 válasza CHaooSS (#5606) üzenetére


Francia91
veterán

6.7 némettel törölhetem a hátsómat....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5608) donmackó válasza Francia91 (#5607) üzenetére


donmackó
őstag

Ezért nem tankozok már csak max BR 3.3-4.0-ig, vagy custom battle-ben. Hihetetlen hogy mennyire mínuszos meccsek jönnek ki 5.7 felett.

Release the cable hounds!

(#5609) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Tenyleg hocipom tele van, hogy allandoan 7-8-10 killem van ugy veszitjuk el a jatekot, mikozben a csapat fele ketharmada elhullik 000000-val az elejen.

(#5610) BoB válasza Malibutomi (#5609) üzenetére


BoB
veterán

"allandoan 7-8-10 killem van"

Váó mutasd a statjaid (a legjobbakat)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5611) milkabrams válasza Malibutomi (#5609) üzenetére


milkabrams
őstag

Néha van hogy nekem is, de olyan is volt hogy mentem kb 30 métert az amcsi T34-el mire kilőtt egy RU251

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5612) SP4C3 válasza BoB (#5610) üzenetére


SP4C3
veterán

ősrégi screenshot-ok:


meg még itt is sok kill:

[link]

[link]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5613) SP4C3


SP4C3
veterán

Zuhanás közben belerepült a sorozatomba, amit a wirble-re eresztettem rá.
Friendly kill -19373€

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5614) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nekem tegnap megvolt a befejezo legdurvabb meccsem, utana inkabb abba is hagytam.
Fields of Normandy, megnyertuk vegul, ugy fejeztem be hogy 9 kill, 3 assist, 7! cap
3000RP, es 48.000 silver premium nelkul.

(#5615) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Én ezt a matchmakinget nem értem... amcsi+német volt szovjet ellen. nálunk volt egy panther 2 többi mint 6.7 ill alatta. ellenfélnél halom t44-100, 2db is4, is3, t54, zsu57... wtf ?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5616) Francia91 válasza CHaooSS (#5615) üzenetére


Francia91
veterán

Engem szinte minden meccsen +1.0-val fentebb dobál...
Ha 6.3-ban megyek, akkor T-54 és társai... Ha 6.7-ben tankozok, akkor MAUS és IS-4M.... De 5.3-ban is gondolkodás nélkül minden meccsen 6.3 ellen b@sz be... (M18-assal folyton T-44-esek ellen megyek)
Tiger H1-est nemtudom használni 5.7-es létére, mert T29 és T34-esek ellen megyek... Éljen az esélyegyenlőség :(
Én már ráuntam, lassan egy hete csak a napi jutalmakért lépek be, aztán lépek is ki a WT-ből. most a Gaijin új játékát nyomom, nyílt béte lett, a Crossout

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5617) Malibutomi válasza Francia91 (#5616) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem is ezt csinalja, angoloztam kicsit most a japanok mellett, churchill ellen jott az IS2..szupi.

Crossoutot nyomtam meg CBT-ben de 1-2het utan elmult az erdeklodesem

(#5618) Francia91 válasza Malibutomi (#5617) üzenetére


Francia91
veterán

Én meg nem szopatom magam a WT-vel. A repülést befejeztem egy bő éve, mert ott is a szopatás ment ezerrel, mostanra a tankos rész is sikeresen szét lett cseszve, ahogyan azt kell. Crossout-tal most elszórakozgatok, de a WT-nél inkább azt látom, hogy annak kedvez, aki fizet...
Engem legalábbis állandó jelleggel szopat, de rendesen...
Majd 4,5 év után elfelejtettem repülni, és 2 év után tankozni, mi? Nah persze....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5619) Malibutomi válasza Francia91 (#5618) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem a bajom azzal van hogy RB tele a ki...tt repcsikkel.
Battyogok, foglalok, lovoldozok, bumm egy bomba, megnezem az ember nevet, en voltam az elso killje, tankkal nem is olt meg senkit. Eledek, megyek megint elore, feluton a csete fele durr raketa..megint az az ember, igy mar 2 killje van. Tenyleg a pocsert nem jatszik akkor air battle-t?

(#5620) Francia91


Francia91
veterán

Nesze Neked 5.7....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5621) CHaooSS válasza Malibutomi (#5619) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát igen két nagy baja van.. folyton szaros foglalgatások és a repülők.. miért nem lehet egy rohadt játékmód ahol nincs repülő és foglalgatni sem kell? szaros tank vs tank játékmód nincs.. a +-1es BR-t meg már régen el kellett volna felejteni
tele van baromággal a játék a történelmileg pontatlan lőszerektől kezdve a röhejes br-ig van itt minden..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5622) Malibutomi válasza CHaooSS (#5621) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En beirtam a WT forumra, hog ez igy nem okes szerintem, hogy tank csataban a repcsika legerosebbek.Meg is kaptam a magamet, hogy ez igy realisztikus, es kulonben is a stattisztika mutatja hogy csak 8% killert felelosek a repcsik. Ehhez kepest ma minimum 2-3 meccsem volt ahol legalabb ketszer lebombaztak.

(#5623) CHaooSS válasza Malibutomi (#5622) üzenetére


CHaooSS
őstag

lehordanak mindenért ezek.. én amikor írtam, hogy vegyék ki a bad steel modifiert mivel mítosz volt az egész.. ezt Mr. Jentz is leírta, meg még a WWII Ballistics: Armor and Gunnery-ben is szerepelt ahonnan gazsiék sok mindent vettek, ha jól tudom. De persze szarnak bele...

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5624) Máté94 válasza CHaooSS (#5623) üzenetére


Máté94
addikt

Kiveszik, ha bizonyítod hogy hoax. :U

(#5625) CHaooSS válasza Máté94 (#5624) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ők bizonyítsák be, hogy szar volt.... az igaz, hogy az összetétel más volt a háború vége fele azonban más eljárási technikáknak köszönhetően nem volt rosszabb minőségű
szimplán rossz darabok előfordultak ugyan úgy ahogy amcsiknál és szovjeteknél is..

Amúgy meg
The rolled homogeneous nickel-steel plate, electro-welded interlocking-plate construction armor had a Brinell hardness index of around 255-280 (the best homogeneous armor hardness level for the corresponding thickness level of the Tiger's armor, by WW II standards), and rigorous quality control procedures ensured that it stayed that way. About this issue, and according to Thomas L. Jentz, "there is no proof that substandard german armour plate was used during the last years of the war. All original documents confirm compliance with standard specifications throughout the war" (JENTZ, Thomas L. Germany's TIGER Tanks, VK45.02 to Tiger II: Design, Production & Modifications).

Jentz & Doyle forrásai a legmegbízhatóbbak.. nyugodtan lehet velük vitatkozni, de akkor mutassanak bizonyítékot. a szovjet teszteket meg felejtsük el mert a hammer vagy mi a fene technikát alkalmazták ami annyit jelentett, hogy kb 57 v 76mm-től kezdve lőtték mint a fene aztán a végén jött a 100 és 122mm-es.. és volt pofájuk embereknek fórumon olyanokat írni, hogy 2500m-ről át lehet lőni a tornyát ráadásul úgy, hogy kb szétszakítja.. ok.. vagy 25-30 lövés után aztán ezt meg lehet állapítani.. ezért is nem fogadják el ezeket a teszteket.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5626) Tactical


Tactical
tag

Komolyan mondom, ezt nem hiszem el! Szerintem amikor szopóágra tesz a játék, akkor nem valós emberek, hanem mesterséges (un)intelligenciák a csapattársaim. :(

38.fok küldetés. Kivételesen most nincs "C" vagy "B" pont, csak "A". Az "A" ponthoz közeli spawn point-on születek - egyedül. A többiek a távolabbi zászlócskához.

Nekilódulok az "A" point felé, hátha legyorsulhatom az ellenfelet. A többiek a nem létező "C" pont felé indulnak az ellenkező irányba. Foglalom az "A" pontot, de a rámzúduló ellen kivégez (kettőt azért magammal vittem).

A csapattársaim megtorpannak, mert az ellenfélnek is van egy idiótája, aki rossz irányba indult. Meglátják egymást, mindenki kölcsönösen megijedt, szikla mögé rejtőznek, lövöldözik a nagy büdös semmit, küzdenek a nemlétező "C" pontért.

Megszületek újra, óvatosan lecsurgok a hegyekből, sikerül kiszedni egy tankot az "A" pont közeléből. De ennyi is, esélytelen vagyok, ismét rámzúdulnak, ledarálnak. Közben a csapattársaim felett repülők köröznek. Jó célpontok, egymás hegyén hátán tömegelnek mind két szikla mögött.

Újraszületek. Velem együtt még két vállalkozó szellemű harcos, akit valószínűleg jól kibombáztak. Na végre! Hárman azért már esélyesebb... de már jön is fel a hegyre az ellenfél spawnvadászni. Itt aztán nem jönnek fel, hárman vagyunk, bevédjük! Azaz csak bevédenénk, mert a két gyászhuszár látván a felfelé igyekvőket, azonnal menekülőre fogja, húznak el ezerrel a nem létező "C" pont felé.

Alt + F4.

(#5627) SP4C3 válasza Tactical (#5626) üzenetére


SP4C3
veterán

Sajna énis alkalmazom mostanában a "ph@szomtelevan Alt + F4"-et. Ami még szomorú, hogy a minap otthagytam az agyhalottakat, nem éledtem újra, mivel drága a javítás, engem meg köcsög gazsi ne húzzon le, eleget mentem már minuszos csatákat, erre kaptam 5perc crewlock-ot...

Azért, mert nem éledtem újra, mert szédszednek 40-e a spawnon. Nonsense.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5628) milkabrams


milkabrams
őstag

Újabban kis szinten jobbak a németek, legalábbis nem tudtalm kilőni kv1-es egy 3.3-as PZ 3-at ő meg 2 lövésből kikapott

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5629) Francia91 válasza SP4C3 (#5627) üzenetére


Francia91
veterán

Én már napok óta be sem léptem a WT-be, egyszerűen meguntam, hogy csak énviszem valamire a csapatban, megszakadhatok, de akkor is hatan b@sznak engem egymagamat... Korábban raktam be screenshootokat, a csapatom pár perc alatt kipusztul, én lövök 5-6 tankot, pontot foglalok, de egyedül cseszhetem... Meguntam, lassan egy hete jól elvagyok a WT nélkül
4-4,5 évvel ezelőtt még normális userekkel találkoztál reálban, most nulla a szellemi szint... Így tovább...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5630) Malibutomi válasza Francia91 (#5629) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez amugy tokre igy van. Plusz a geci repcsik miatt jatszhatatlan.

(#5631) CHaooSS válasza milkabrams (#5628) üzenetére


CHaooSS
őstag

vicces Kv1 képes a tigrist lepattintani oldalról.. múltkor csak a harmadik ment be nekem.. kicsit ideges is voltam

Francia91: én mondtam, hogy menjünk hárman négyen mert úgy már lehet hozni egy meccset

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5632) Francia91 válasza Malibutomi (#5630) üzenetére


Francia91
veterán

Mikor magyarokkal rak egy csapatba, egy pontot kell foglalni és tartani, magyarul kérem, hogy segítsenek, foglaljunk együtt és tartsuk.... Persze szarnak rá, majd a pálya szélén galamblövészetet játszva 3 perc után már mindkettőt kiszedték, 0 ponttal kiléptek a meccsből... Én meg egyedül húzom a pontot, és tartsam magam 5-6 csapatban foglaló tank ellen... Köszönjük...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5633) milkabrams válasza CHaooSS (#5631) üzenetére


milkabrams
őstag

Engem kiszedett egy pz 3, ilyen a szerencsém, lottószámokat ne kérj tőlen

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5634) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nem hittem volna hogy valaha ezt mondom, de az angolokkal jatszani mennyei manna a japanokhoz kepest.

Egy dolog szamit WT-ben, neked legyen a legjobb agyud. Angoloknak 5.3-tol van APDS ami atvisz barmit. Japanoknak meg lottyadt banan a loszeruk 4.7-tol felfele.
Sajna ott jon az ST-A1 aminek ugyanaz az agyuja mint a T25/M26-nak, csak a pancelja es a mozgekonysaga rosszabb, es mindemelle 6.3-as. Ha 5.7 lenne mint a T25 azt mondom meg elmenne, de igy IS6, Centurion MK3 es hasonlok ellen megy.

Semmit nem utalok jobban mint amikor latom az ellent, o nem is tud rolam, celzok, lovok...az eredmeny semmi, o meg kenyelmesen megol.

[ Szerkesztve ]

(#5635) CHaooSS válasza Malibutomi (#5634) üzenetére


CHaooSS
őstag

Briteknek nagyon alacsony a BR-je.. FV 4202 is ott van 6.3-ban közben 50-es évek végén fejlesztették és bőven lehetne neki apds és mehetne 6.7-be.. többiről ne is beszéljünk.. egyedül 17pdr apds lőszert láttak a 2. vh-s tankok erre még L7-essel is lőnek minket.. kicsit vicc

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5636) milkabrams válasza Malibutomi (#5634) üzenetére


milkabrams
őstag

Még csak kezdő vagyok az angolokkal, de már most utálom a 40 mm-es lőszart, Maradnak az amcsik és oroszok.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5637) Francia91 válasza CHaooSS (#5635) üzenetére


Francia91
veterán

Mert a T-54-nek (7.3) mi köze a Tiger II-eshez (6.7), ráadásul 300 mm átütésű pitypang lőszerrel?...
Nincs itt logika és kronológia... Ne is várd a Gaijin-tól :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5638) CHaooSS válasza Francia91 (#5637) üzenetére


CHaooSS
őstag

Persze egy csomó van, de most britekről beszéltünk. amúgy meg több centuriont látni mint t54-et ( hál Isten )

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5639) Malibutomi válasza milkabrams (#5636) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Juss el veluk 5.3-5.7 ig, ott mar jok az agyuik, es gyorsak a tankok. Illetve 4.3-4.7-nel ott a ket Churchill amikkel elso lehet a listan az ember hogy csak pattognak rola a lovesek, meg mellettuk ott a Sherman.

Lejjebb sem olyan rosszak amugy, a Matilda jol birja a loveseket, es gyosan tuzel az a 40mm. A Valentine sem rossz a sajat BR-ben.

[ Szerkesztve ]

(#5640) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok!

Egy új századot alakítunk. Ha valakit érdekel íron itt vagy a játékban. Köszi

(#5641) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Amugy az van a Japanokkal mint a nemetekkel is, 5.7 felett, az angol amcsi attacker repcsik szetszedik a csapatot.

(#5642) milkabrams válasza Malibutomi (#5639) üzenetére


milkabrams
őstag

Nem hiszem, hogyszenvedek tovább az angolokkal, inkább fejlesztem az amcsi tankgyilkolásra alkalmas repcsiket és orosz tankokat, repcsiket. Csak úgy elég nehéz, hogy nagyon nem megy a légiharc.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5643) milkabrams


milkabrams
őstag

Bár az igazi egy tankvadász pl 37mm-es gépágyúval szerelt repcsi lenne, persze nem 30 lőszerrel.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5644) Francia91 válasza milkabrams (#5643) üzenetére


Francia91
veterán

A Tempest Vickers P hibátlan, majdnem minden visz :)
De az Me-410 B6/R-3 még annál is durvább, vagy az Me 262 50 mm-ese a páncéltörő lőszerrel, 152 mm-es átütéssel :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5645) milkabrams válasza Francia91 (#5644) üzenetére


milkabrams
őstag

A papír német tankok nem vonzanak, pl a királytigrist a saját BR-ben az lövi ki ami akarja. egyedül a párduc okozott gondot a jumbóval, bár a tornyát annak is át lehet lőni.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5646) Malibutomi válasza milkabrams (#5645) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azert azt elmondanam hogy abban a BR-ben (6.0-tol felfele) barmi kilo barmit. Szinte mindennek 300mm+-os HEATFS meg APDS loszere van. Szinte nem is szamit a pancel.

[ Szerkesztve ]

(#5647) milkabrams válasza Malibutomi (#5646) üzenetére


milkabrams
őstag

T32 T95

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5648) SP4C3 válasza milkabrams (#5647) üzenetére


SP4C3
veterán

Jó, de t32-t csak szemből nehéz belőni cheatfs nélkül. Kárt viszont nem nagyon tudsz vele okozni, főleg tiger 2 h-k ellen, szétszednek-megesznek.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5649) milkabrams válasza SP4C3 (#5648) üzenetére


milkabrams
őstag

T32-vel megeszem reggelire a királytigriseket

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5650) Malibutomi válasza milkabrams (#5649) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem tudom milyen a T32 meglett meg mikor uj volt, akkor nagyon szar volt, azota nem hasznaltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.