Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) CHaooSS válasza SP4C3 (#5000) üzenetére


CHaooSS
őstag

1 szolgáltató van.. az meg leszarja innentől kezdve nem tud mit csinálni, szerinted nem szólt már..... ?

másik ismerősöm Pesten van és 2 utcával arrébb van upc és digi is, de nem akarja elvinni odáig így szar netje van, hiába szólt nekik, hogy sokszor borzalmas a ping le se szarják..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5002) Cucuska2 válasza CHaooSS (#5001) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem meg a UPC olyan ajánlatokat ad, hogy csak nézek, hogy az árengedménytől már a pofám leszakad... Lehet, mert van T és UPC is. Az más dolog, hogy a T max 20 megabitet szolgáltat, a UPC meg most fogja bekötni az 500-ast.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5003) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Meg kéne szüntetni ezeket a pofátlan szarokat és 1 v 2 nagyobb szolgáltató kéne és majdnem 100%-os lefedettséget kéne csinálni.. 2017-ben már ez lenne a minimum

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5004) SP4C3 válasza CHaooSS (#5003) üzenetére


SP4C3
veterán

Valahogy úgy. Csak őket is kötelezni kellene valahogy a "nem pofátlanságra".

100/100-as kellene, hogy legyen az alapcsomag és a ping értékekre is ki kellene, hogy külön térjenek a szerződésekben PL szintén.

Most kaptunk új modem-et.

Előnyök:

-Fejlettebb UI a beállításokban
-b/g/n szabvány (előző csak b/g wi-fi-vel volt szerelve)

Hátrányok:

-Nem tud HTTPS oldalakat szűrni, mintha az url filter csak dísznek lenne.
-Nincs USB port (media servernek, az előzőn volt, ráadásul 3.0-ás)
-QoS használhatatlan
-Kényelmetlenebb UI a beállításokban

Nonsense

1 Darab Gigabites hálózati csatlakozó (VDSL2 modem)
A szolgáltatóm azt sem tudja mi az a gigabit
Még megérteném, ha lenne rajta legalább 2 és akkor mondhatnánk, hogy belhálózaton tudunk fájlokat küldözgetni viszonylag gyorsan (~100 MegaByte/s)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5005) Cucuska2 válasza SP4C3 (#5004) üzenetére


Cucuska2
őstag

Azt értem, hogy nem szolgáltatnak szimmetrikus netet, azt a DSL technológiai korlátjai hozzák. De azért könyörgöm, a feltöltés legyen már 5-10%-a a letöltésnek. Egy 100/10 vagy 50/5 szerintem már vállalható, ahogy a stabil 20/2 is akár, csak itt nem is feltétlen a sebességgel van a baj, hanem a szolgáltatás minőségével. Vagy éppen a gyári modemrouterrel.
Szolnokon anyáméknál a T-s wifi-s router dobálja a jelet, elhagyja a csomagokat, de úgy, hogy 1-2 napig tök jó, utána 1 órától 1 hétig terjedő intervallumban szakadozik, majd megint jó. És a T-s megnézi távolról, hogy a modem megkapja-e a jelet, igen, majd azt mondja, hogy tökéletes a router. Mi meg szívunk vele. Itt inkább a hozzáállás a baj, mert nem igaz, hogy 10/1-es nettel nem lehet indexet böngetni, meg YouTube-ozni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5006) SP4C3 válasza Cucuska2 (#5005) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem 5-10%-ozunk, az legyen szimetrikus, vagy legalább 5-10%-kal kevesebb!
Ha épp backup-olni akarok felhőbe, vagy youtube-ra akarok feltölteni streamelni, akkor mivan?
A DSL már rég elavult ebből a szempontból, persze facebookra meg youtube 360p-re elég, de fullhd már szaggat vele, ha belehajtok, akkor is.
Persze auto-ra csapja magát, VP9-et meg nem tudom hardware-esen gyorsítani, ezért erőltetem a H.264 MPEG-4-et, aminek ugye kell a sávszél. Ha valamelyik családtag épp netezik akkor ugyancsak fel-fel ugrál a pingem, a szaros okostelefonok szaros frissítéseiről nem is beszélve, az is folyamat megy és ugrik a ping és a packet loss is.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5007) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok!

Ha esetleg valaki Gtx 980 Ti videokártyával rendelkezik tudna írni egy átlag fps-t movie vagy maxolt grafikához Fhd felbontásban?
Szeretnék egy jobb vgá-t a mostani monitoromhoz mert nem hozza azt ami kéne 144 hzes monitor kihasználásához.
Ami tudtommal a 144 fps vagy annak a környéke lenne.
Minden gépinfóm kintvan az adatlapomon.

Köszi a segítséget.

(#5008) CHaooSS válasza Csacse (#5007) üzenetére


CHaooSS
őstag

Remélem nem csak ez a játék miatt akarod.. :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5009) SP4C3 válasza Csacse (#5007) üzenetére


SP4C3
veterán

144Hz-en szeretnéd űberbrutál total max ultimate grafikán tolni?

Akkor vársz és $699 lesz 1080 Ti + mire ideér, adó stb.

Vagy ha most azonnal kell, akkor $1,565.50 Titan X Ultimate Pascal (2016) 12GB GDDR5X GP 102, TSMC 16 nm, 11 TFLOPS és itt rendelheted meg.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5010) Csacse válasza SP4C3 (#5009) üzenetére


Csacse
tag

Movie beállitás 8x élsimitás extra fx simitás ki a szűrés meg 2x jó :) Fhd ban egy ilyen karitól legalább a 130 fps-t elvárnám.

[ Szerkesztve ]

(#5011) CHaooSS válasza SP4C3 (#5009) üzenetére


CHaooSS
őstag

:)) Több értelme van kidobni az ablakon a pénzt mint titan x-et venni ehhez

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5012) SP4C3 válasza Csacse (#5010) üzenetére


SP4C3
veterán

Movie beállítás nem játékra van, hanem screen-shot-okhoz és gameplay felvételéhez.

Nem tudom megfogalmazni, elnézést: Megváltoztatja a játékos betekintési szögét, valamint lövéskor a torkolattűzre fókuszál és egyéb shader-elést végez a háttéren:

@CHaooSS - Ezt ne nekem mondd, nem én szeretnék csillió FramePerSecond-vel játszani, nekem nagyon jó a stabil 60, bár mostanában az sincs meg.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5013) Csacse válasza SP4C3 (#5012) üzenetére


Csacse
tag

akkor lowon nyomjam? :)

(#5014) BoB


BoB
veterán

GTX 970 FullHD minden maxon, 120Hz:

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5015) SP4C3 válasza Csacse (#5013) üzenetére


SP4C3
veterán

High-on ha gyönyörködni is szeretnél játék közben

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5016) fi:zi'k válasza SP4C3 (#5015) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

.. vagy ULQ, ha használni akarja a beépített csaló módot. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5017) SP4C3 válasza fi:zi'k (#5016) üzenetére


SP4C3
veterán

Akár! :B

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5018) CHaooSS


CHaooSS
őstag

In short, stability have to be improved (i know, ironic). Our devs are still working on it, we hope to get a fix as fast as possible so we can release it before the end of the week, but we got various deadline for patch publication during a week.

Let's praise the coffee god and ask him to bless our devs, they're going to have a long night

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5019) Csacse válasza fi:zi'k (#5016) üzenetére


Csacse
tag

A sötét oldal ;]

(B)Bob(/B): Kösz. Gondolom akkor magas grafon fhd ban nem lehet gond egy gtx 980 ti vel 140 fps.

(#5020) SP4C3


SP4C3
veterán

Holnap 10:00-tól karbantartás!

"Pilots and tankers!

The War Thunder game servers will be closed for scheduled maintenance, dedicated to the Update 1.67 "Assault", on the 16th of March from 09:00 GMT. We will inform you when maintenance is over.

Premium accounts will be compensated for the downtime.

Thank you for your patience!"

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5021) CHaooSS válasza SP4C3 (#5020) üzenetére


CHaooSS
őstag

HESH

átütés buff-ból nerf lett azonban nagyobb sebzése van.. hmm erre kíváncsi leszek

The new values are: (Gun Caliber - Penetration)
90mm - 102mm
105mm- 127mm
106mm - 127mm
120mm - 152mm
183mm - 254mm

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5022) Francia91


Francia91
veterán

Remek... Az 5.7-es és 6.7-es németeket eltehetem jó mélyre mostmár...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5023) CHaooSS válasza Francia91 (#5022) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem teljesített valami jól.. tudjuk milyen az AP lőszer kb semmit sem ér, ill. ott az apcr ami megint szar.. :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5024) SP4C3


SP4C3
veterán

Changelog

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5025) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Eddig mentem 7kört Ru-val és kemény 14% win.. köszi
Amúgy maga a gép rohadt jó

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5026) SP4C3 válasza CHaooSS (#5025) üzenetére


SP4C3
veterán

Stabilizátort próbáltad? :D

Soha nem jön le...

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5027) CHaooSS válasza SP4C3 (#5026) üzenetére


CHaooSS
őstag

nagyon beteg.. ezért nem is vártam

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5028) Francia91


Francia91
veterán

Egy remek csapat megint...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5029) SP4C3 válasza Francia91 (#5028) üzenetére


SP4C3
veterán

Soviet-ek ellen ez teljesen normális.
Szép az M18-ad! ;)
Szemét ghcik 3-an mennek rád.

Realisztikus csaták, Bázisbirtoklás :O

Nem is bázisbirtoklás...

Na meg ott T-V a bugos tornyával (Panther D, Panther G, Panther A szintén)

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5030) fi:zi'k válasza Francia91 (#5028) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Menni kellett volna lőre, nem az épület mögött bujkálni. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5031) Francia91 válasza fi:zi'k (#5030) üzenetére


Francia91
veterán

Egyet kiszedtem, ne aggódj :P

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5032) SP4C3 válasza Francia91 (#5022) üzenetére


SP4C3
veterán

Na lejött a frissítés...

Nincs mitől félned a T34 úgy el lett baszva, ahogy illik. Mocskos gerinctelen dev brigád.

Mi az az újratöltési idő? Meg mik ezek a useless lőszarok? Csak kinézetre van köze a T29-hez, nem kell aggódnod egy fostalicska így a T34, Tigris II H megeszi majd reggelire.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5033) CHaooSS válasza SP4C3 (#5032) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én megadtam volna neki a 380-as heat-et 7.3-as BR-el

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5034) SP4C3 válasza CHaooSS (#5033) üzenetére


SP4C3
veterán

Bacchatod, cheatfs gyors jármûveknél jó, lásd: leOPard.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5035) CHaooSS válasza SP4C3 (#5034) üzenetére


CHaooSS
őstag

Igen, de sokkal jobb lenne még 7.3-ban is mert az az AP lőszer egy szar..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5036) SP4C3 válasza CHaooSS (#5035) üzenetére


SP4C3
veterán

Ha van pokol, akkor ezek ott fognak szenvedni microsoft dev-ekkel együtt.

"Hozzájuk képest a meztelencsiga egy gerincoszlop!" -Hofi Géza

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5037) BoB


BoB
veterán

Végre értelmet nyert a PT-76B :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5038) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Valaki akar jönni 6.7-be? jó ez a kis Ru :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5039) PAtr0n válasza CHaooSS (#5038) üzenetére


PAtr0n
addikt

Áhh én most húzom előről a német ágat, hogy meglegyen a "pikk" minden tanknál. Úgy útálom, amikor bevezetnek egy új modult, akkor újra menni kell az adott járművel. Tudom a legénység pótlása már nem most jött ki, de most vettem rá magam. Ez kábé olyan mint amikor a repülőkhöz betették a befecskendezést, kezdhettem kimaxolni újra a tech tree-t. Ennek úgy kéne működnie, hogy ha kitalálnak egy új modult, akkor csak annál a járműnél kéne kifejleszteni, amelyik még nem fullos. De hát ez a logika pont nem gazsira vall.
Mind1, más téma:

Nektek nem csinál a játék memória szivárgást? Nem csata függő úgy vettem észre, elég ha csak a háttérben fut, bizonyos idő után már pofázik a Win7, hogy zárjak be programokat, aztán kábé a köv csatánál már ki is dob, mert megtelt 8giga memória. Még azt a fos lapozófájlt is visszakapcsoltam hátha segít, de nem.
Egy pár hónapja csinálja, erős a gyanúm, hogy valamelyik patch óta szar.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5040) SP4C3


SP4C3
veterán

Azthiszem... Nincs... Mit... Hozzáfűzni...

War Thunder - Not Worth To Play Anymore :O

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5041) Cucuska2 válasza SP4C3 (#5040) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ilyenkor kell fölöttük egy BR-rel menni, és örülni, amikor picik közé bedob! ;)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5042) SP4C3 válasza Cucuska2 (#5041) üzenetére


SP4C3
veterán

Persze, ha lenne ace 8.0-as gépem, akkor meg is tenném. Eddig folyamat ezek a sz@rok öltek meg, IS6, RU 251. Pay to win szar.

Jaaa de van 7.7 M103 használhatatlan hulladék papírtankom, amit meg sem vettem, csak ki van fejlesztve.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5043) fi:zi'k válasza Francia91 (#5028) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ilyet amúgy én is tudok mutatni. Szerintem ilyenkor a játék direkt szopat.

Mondjuk volt ilyen is. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5044) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ahhha.. nekünk németekkel 6.7 a max BR odaát meg t54, is3 meg rakás t44-100 és is6... köszi

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5045) Francia91


Francia91
veterán

Korea mapon sikeresen elcseszték mindkét feljárót a hídra... Gondolom a sok síró user hatására... Minden patch-ben elcsesznek 1-1 jó helyet minden pályáról...

Mindkét képen a sziklák helyén 1-1 feljáró volt, ahol felmehettem a hídra...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5046) CHaooSS válasza Francia91 (#5045) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ugyan ez van wotban is, kb. rá sem ismerek már egy csomó pályára

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5047) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Hogyan tudom elérni a support-tot? Sehol sem találok e-mail cimet vagy live chatet ahol tudnának segíteni (account mizéria).

Előre is köszönöm

(#5048) CHaooSS válasza FuRiONight (#5047) üzenetére


CHaooSS
őstag

Support/ Gaijin support / Submit a request

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5049) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Tegnapi face-smash: [link] :D
A mákom csak az volt, hogy pont elém dobta a bombákat, oszt megvédett a páncél.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5050) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Véletlen arcade-ra nyomtam és tiger e-vel mentem, na szóval kv1 oldala 3x nyelte el a lövést és a kv2 torony oldala meg 2x... arcade-ban valami boost van a szovjet páncélon... ?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.