Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) RG4L válasza PAtr0n (#2000) üzenetére


RG4L
őstag

Csak azért egy IL-2/P-47 és egy Hs.129 között van különbség. Szerintem. Vagy fogalmazzunk úgy, hogy ég és föld.

War Thunder: Gelesztaa

(#2002) PAtr0n válasza RG4L (#2001) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem ezzel nincs bajom. Bejövök a Ju-87 D5-tel, és adok a pofájuknak, a 20mm-est egyik sem szereti :)
Hs. 129-el ne akarj SB event-ben repkedni. :D
De értelek persze. Amúgy az kéne amit írtam. Akkor lehessen repkedni, ha tettünk is érte.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2003) RG4L válasza PAtr0n (#2002) üzenetére


RG4L
őstag

Itt egy példa a render dolgora

War Thunder: Gelesztaa

(#2004) Máté94 válasza RG4L (#2003) üzenetére


Máté94
addikt

Igen, pontosan ugyanígy tűnnek el néha. :DDD
Ez majd HC-SB-n érdekes lesz... :)) :DDD

(#2005) RG4L válasza Máté94 (#2004) üzenetére


RG4L
őstag

1.47 óta feltűnűen sűrűen történik ez.

War Thunder: Gelesztaa

(#2006) Máté94 válasza RG4L (#2005) üzenetére


Máté94
addikt

Jobbára a játékosállományt használják kísérleti nyúlnak, ha már ők nem tesztelik/nem féltik az esetleges nem 100%-os megoldásokat kiadni a kezük közül; de ezzel nincsen is semmi baj, hisz a így legalább gyorsabban forog a R&D. :))

Ha meg baj lesz, úgy is jön a hiszti... :))

(#2007) PAtr0n válasza RG4L (#2005) üzenetére


PAtr0n
addikt

1.46 alatt is volt ilyen... bőven. Céloztam a kerittésen keresztül, erre eltűnt a célpont. Ez nem az 1.47 hozománya.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2008) donmackó válasza Máté94 (#2006) üzenetére


donmackó
őstag

Főleg mióta van Work in progress kliens. ;]

Release the cable hounds!

(#2009) RG4L válasza PAtr0n (#2007) üzenetére


RG4L
őstag

Mármint 1.45? :D

War Thunder: Gelesztaa

(#2010) D.Orion


D.Orion
veterán

Biztos bennem van a hiba, de nem értem ezt a quiz-t... Mikor látom a kérdéseket amire válaszolnom kell? Vagy most, akkor kell 7 győzelem és akkor megjelenik egy bónusz kód? De azt hol találom? Vagy most mi van? :F

(#2011) csaabz


csaabz
őstag

Német Tier 2-ben melyik a jobb: Stug 3 vagy Marder 3?
A két Marder között van valami különbség?
:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#2012) D.Orion válasza D.Orion (#2010) üzenetére


D.Orion
veterán

Közben megtaláltam, de olyan kérdések vannak, hogy sehol nem találok rá választ... Komolyan mondom, én aki nem voltam closed beta tester mégis honnan tudjam, hogy melyik map mikor került be a játékba? :W Számomra ezek az információk nem elérhetőek, mert a mai napig zárt topikok, hírek. Ugyanez a helyzet repülők esetében is. Esélyem nincs kideríteni, hogy melyik mikor került be.

(#2013) donmackó válasza D.Orion (#2012) üzenetére


donmackó
őstag

Dobd fel a kérdéseket, megoldjuk közösben. ;]

Release the cable hounds!

(#2014) Expendable válasza D.Orion (#2012) üzenetére


Expendable
aktív tag

10/7 elég :) Nekem 10/8 lett jó. Az első tankos pályát és az egyik orosz repülős kérdést rontottam el.

(#2015) D.Orion válasza Expendable (#2014) üzenetére


D.Orion
veterán

10/8 nekem is meglett aztán. Repülősbe bedobtam a két nehéz kérdést. Szerintem azokat rontottam el.Egyébként a japán bombázónak mi a neve, mert azt halálcsillagra tippeltem. Bár én a B-25-re emlékeztem ilyen néven, de neten a japcsi gépet találtam.

(#2016) RG4L válasza D.Orion (#2015) üzenetére


RG4L
őstag

Attól függ, melyik japán bombázónak :)

War Thunder: Gelesztaa

(#2017) erikke17


erikke17
őstag

Azt hogy a túróba hozta össze csávó, hogy only tank SB-ben bejön repülővel és szarrá bombázza a csapatunkat ? Könnyű dolga volt mert se légvédelmi löveg, se ellenséges repülő nem volt számára, probléma nélkül cirkált felettünk... Persze ezzel sikerült is elcsesznie egy jónak induló körömet...

Repülős része sem jobb, egyszerűen nem tudok nyerni vagy pilot knock vagy a nyavajás szárnyam szakad le egy találattól -.-

Mára WT hanyagolva lesz... :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#2018) PAtr0n válasza csaabz (#2011) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én a StuG-ot jobban preferálom, de a Mardert is szeretem. Utóbbi eléggé védtelen minden oldalról, a Stugról abban a tierben sok minden pattog. Amúgy sebességre a Marder picit jobb, meg hajszálnyival nagyobb az átütése, de lassabban tölt.
A H-s Marder már gyorsabban tölt, és picivel gyorsabb, de páncélozottságra ugyanaz.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2019) v!ct0y válasza erikke17 (#2017) üzenetére


v!ct0y
veterán

És is mindenbe egy lövéstől megdöglök. Ja és persze mára van 5 győzelmem 25 csatára kb.WOTba is ezt utáltam, hogy valami nyeremény és hiába csináltál bármit nem nyertél...

(#2020) D.Orion válasza v!ct0y (#2019) üzenetére


D.Orion
veterán

Én előszedtem a frissen vételezett Gepard-ot. Bementem SB-be és 11 csatából megcsináltam a 7 győzelmet. Plusz ki is maxoltam a gépet. Ezen a mecsen sikerült már PzGR-el mennem: 1 2 ;]

(#2021) PAtr0n válasza D.Orion (#2020) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na ez jó ötlet, bemegyek vele én is, most fejlődött ki.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2022) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ma átjött az összes agyhalott a wotból. MINDEN retkes csata úgy véget, hogy az ellenek 3 pontja van!!!!

(#2023) BoB válasza v!ct0y (#2022) üzenetére


BoB
veterán

Mi az hogy 3 pontja van?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2024) Expendable válasza BoB (#2023) üzenetére


Expendable
aktív tag

Gondolom amikor pályán 3 foglalható pont van.

(#2025) Drenadar válasza v!ct0y (#2022) üzenetére


Drenadar
veterán

ilyenek a hétvégék :(

(#2026) PAtr0n válasza v!ct0y (#2022) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne is mondd... én sem hittem el, mennyire idióta barmokkal rak össze. SB event: Amikor egy spawn van Poland-on merre indulnak az ökrök rögtön az elején? Egy irányba! Tisztelet a kivételnek, amikor jött velem még valaki a másik irányból. Ha már 3-man mentünk másfele az igazi csoda volt. Persze, hogy lemorzsolnak már az elején, aztán meg azt kell néznem, hogy pörögve hullik le a parasztja a repülővel amivel bejött. Azt hiszi ez arcade. De az este fénypontja az volt, amikor KV-1B-vel bementem, épp átmentem a hídon eastern europe pályán az elején, erre lő valaki, lánctalp sérül. Nézelődök,semmi, erre kapok egy találatot, gunner megsérül, torony pirosodik. Hátranézek, egy Pz IV F2 lődöz rám, írom neki, álljon le, persze belém enged még egyet, addigra megsérült a csövem is, pedig már készültem keresztüllőni a parasztot. Kábé az 5.-ik lövésére kivégzett. Reportoltam volna, de nem tudtam hirtelen hogy kell, aztán megnéztem az adatlapját, kemény 7-es szintű játékos, ez az első csatája SB-n, mondom kezdő idióta, aszitte mert KV1, akkor biztos lőni kell rá, nem baj, hogy ugyanarról a spawn pontról indultunk, meg ott virít a lovagkereszt a tornyon...
Szóval ez a repcsiszerző dolog rendesen rányomta a bélyegét az egész hétvégi játékra, paradicsomok mindenhol. :(((

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2027) BoB válasza PAtr0n (#2026) üzenetére


BoB
veterán

Hehe pont ezért nem a captured KV-t vettem hanem a prémium pz4-est. Tudtam hogy lesz olyan hogy valaki összetéveszti majd az ellennel.

A helyedben jó nagy jelzéseket tennék rá, még a torony hátuljára is :D

Na meg a tetejére, úgy mint ahogy rendesen a háborúban zászlókat tettek fel hogy jelezzenek a baráti repülőknek.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2028) PAtr0n válasza BoB (#2027) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az a helyzet, hogy nagyon is jó a KV-1B ebben az eventben, eléggé OP. Szemből nem igazán viszi át semmi, beforgatva valami isteni. Az ágyúja elmegy kategória, de legalább biztonságban érzem magam a Sörmacskák, SU-k, meg T-34-ek gyűrűjében. Igazi farmtank, nagyon megszerettem, simán megért annyi goldot. Meg most hogy bevezetik a skálázható Ultimate SB-t, nagyon jó lesz vele farmolni, nem kell félnem IS-ektől, meg KV-85-öktől :)

Ja és szerintem az enyém eléggé jól megkülönböztethető az orosz variánstól:

Nem is értem minek játszik az ilyen, tuti WoT-ból szabadult. :U

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2029) RG4L válasza PAtr0n (#2028) üzenetére


RG4L
őstag

Megéri az árát, de azért túlzás, hogy semmi nem viszi át szemből. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#2030) Máté94 válasza PAtr0n (#2028) üzenetére


Máté94
addikt

Skálázható? Van róla valami leírás, kép-féle egyébként? :))

(#2031) BR-Steel válasza RG4L (#2029) üzenetére


BR-Steel
tag

IS-1 úgy átviszi mint kés a vajat. :DDD

(#2032) Máté94 válasza BR-Steel (#2031) üzenetére


Máté94
addikt

M6A1, szevasz. :))

(#2033) RG4L válasza BR-Steel (#2031) üzenetére


RG4L
őstag

Ugyanúgy, ahogy a KV-1B is az IS-1-et. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#2034) olcsii


olcsii
aktív tag

valaki tud jó áron nvidia kódot?:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#2035) Malibutomi válasza olcsii (#2034) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Maross-t kérdezd. Egy accountra csak egyet lehet.

(#2036) Drenadar válasza olcsii (#2034) üzenetére


Drenadar
veterán

Hello te már itt is itt vagy? :D otthagytad a Wotot és Medvééket?

(#2037) olcsii válasza Drenadar (#2036) üzenetére


olcsii
aktív tag

már régóta játszom vele:) nem nekem kell a kód:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#2038) v!ct0y válasza Drenadar (#2036) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akinek van esze az otthagyja.:DDD

(#2039) BoB válasza v!ct0y (#2038) üzenetére


BoB
veterán

Én is sokat játszottam vele, akkor hagytam ott amikor megjelentek a franciák. Ma néztem haverom hogy játszik. Totál gagyi a WT SB event-ekhez képest....

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2040) v!ct0y válasza BoB (#2039) üzenetére


v!ct0y
veterán

Vicc az a játék és hülyének is néznek mellette. Szokott lenni ilyen fejlesztői hírcsokor a wotinfon. Lehazugoztak egy embert mert azt merte mondani, hogy van lagg a szervereken...És 0 fejlesztés. Vannak HD tankok:DDD De 1-2db jön patchenként ha jön. Legalább 5 év mire kész az összes. 25%RNG ne vicceljünk már...Grafika ? hányadék...Már bánom, hogy 12000 csatányi időt elb@sztam vele

[ Szerkesztve ]

(#2041) BR-Steel válasza v!ct0y (#2040) üzenetére


BR-Steel
tag

Milyen igaz :) én 6000 csata WR 52% WN8 1860 hagytam abba 2014.01.08 azóta be sem léptem. :U Nem lehet a két játékot összehasonlítani ég és föld. Sokan lehúzzák WT főleg az olyanok akik még nem is játszottak vele főleg a sok Gold Noob. :DDD :DDD

(#2042) BoB válasza BR-Steel (#2041) üzenetére


BoB
veterán

Egyik munkatársam felrakta a WT-t (wot-os), de aztán le is szedte mert nem tudta hogy kell csatába lépni (nem találta anagy piros battle gombot) :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2043) Máté94


Máté94
addikt

Jellemző... ASB-n nincs Tiger II (H), ellenben a másik oldalon bezzeg lehet IS-2 mod. 1944 és T32, ggwp. :(((

(#2044) PAtr0n válasza RG4L (#2029) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne rugózzatok már a "nem viszi át semmi szemből" dolgon, írtam, hogy "Ebben az eventben", ahol ugye se Tiger se Jumbo, se IS nem volt. A maradék géppark orosz meg amcsi oldalon pedig igencsak megszenved vele 1km felett, de leginkább nem tud csinálni vele semmit, pláne ha be van forgatva. Ezért jó farmtank amikor ilyen eventek vannak, de ezt már ecsetelte más is. (nehúzzatokmáfel!!!! :D)

#2030 Máté94
Nemrég linkelted a devblogos írást, és már nem emlékszel mit írtak benne? vagy csak annyi maradt meg, hogy lesz külön Ultimate SB? :) Segítek: "You will have several options of switchable scenarios for the mode with different vehicle sets available in them. Choose the right option for you!"
Szerintem ez mindent elmond.
Elvileg a héten már bekerül egy mikro patch formájában. Aztán győzzük kivárni. :)

WoT-os téma: Én cirka 1600 csata után rájöttem, hogy egy erősen manipulált, hibás mechanikájú okádék játék. Szerencsére pénzt nem sokat tettem bele, abból a kevésből is csak garázshelyet vettem. A WT-ben megtaláltam azt amit szerettem volna, és még a hibái ellenére is nagyon szeretem.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2045) olcsii válasza PAtr0n (#2044) üzenetére


olcsii
aktív tag

szerintem a wotban a legnagyobb gond az artyk:) meg pl a wte100:) még bele mehetnénk a az mmbe , de másba nem nagyon tudnék belekötni, akkor szerettem a wotot a legjobban mikor nerfelték az artykat és senki nem játszott velük 2-3 hónapig:)
wt is jó, de más:)szerintem itt kevesebbet kell gondolkodni.( wotban is ha olyan a helyzet csak akkor kell):D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#2046) Máté94 válasza PAtr0n (#2044) üzenetére


Máté94
addikt

Láttam, csak mivel az elején megint Tier III volt, így azt hittem addig maradnak, amíg lesz egy hír a nagyobb vasakról is. :)

De miért érzem azt, hogy a német lövedékek egyszerűen nem ívesen repülnek? Repül-repül, aztán gondol egyett és beleszáll a földbe. Arról ne is beszéljünk, hogy néha átmegy a drága ellenség legénységén és bezöldülnek! :Y

...

Ahh, szóval ezért....

(#2047) olcsii


olcsii
aktív tag

tényleg mióta van ekkora szórása az ágyúknak?:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#2048) Máté94 válasza olcsii (#2047) üzenetére


Máté94
addikt

Volt pár hete egy patch, ahol minden ágyú megkapta a "historical accuracy"-jét.

(#2049) Drenadar válasza olcsii (#2047) üzenetére


Drenadar
veterán

de azért mégsem úgy szórnak mint wotban :D
wotban volt olyan, a nem létező lag miatt, hogy becéloztam az egyik tankot és a mellette 10 méterre lévő tank robbant fel.

meg vajon melyik játékban is van/volt az hogy jön feléd a mezőn a maus és egyszer csak eltűnik? :D
max látótáv és stb? ne vicceljünk már... én is sajnálom hogy foglalkoztam a wottal, de megismertem pár jó arcot, ennyi a jó része :)

(#2050) D.Orion válasza Drenadar (#2049) üzenetére


D.Orion
veterán

Sajnos el-fel tűnő tankok itt is megjelentek. 1.47-el valamit sikerült elcseszni. Persze nem olyan mértékben jelentkezik, mint a WoT-ban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.