Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) BoB válasza ledgeri (#5350) üzenetére


BoB
veterán

Új regeseknek van.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5352) Francia91


Francia91
veterán

A csótány, Reálban :)

Jaa igen, múltkor volt vita, hogy mennyivel lehet haladni az M18-assal Reálban. Sivatagi mapon, sík terepen homokban ennyivel tudok repeszteni vele :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5353) ledgeri válasza BoB (#5351) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5354) PAtr0n válasza Francia91 (#5352) üzenetére


PAtr0n
addikt

Gusztustalan, pföjjjj! :P
Amúgy grat, szép teljesítmény! (akarom mondani, azzal a csótánnyal nem nehéz összehozni) ;]
A köv nemzet az USA lesz amit próbálok majd húzni a németek után. Már jó múltkor elkezdtem, de meguntam őket. Még mindig a német a favorit na.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5355) Francia91 válasza PAtr0n (#5354) üzenetére


Francia91
veterán

Én imádom, amikor 5.3-assal tankozok minden meccsen...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5356) milkabrams válasza Francia91 (#5352) üzenetére


milkabrams
őstag

Nem rossz tank, de nekem a t95 jobban tetszik, igaz van hogy lekésem a csatát, mire odaérek már vége is

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5357) PAtr0n válasza Francia91 (#5355) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem értem miért panaszkodsz, 6.3-ban tankozol, 5.3-masként :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5358) Francia91 válasza milkabrams (#5356) üzenetére


Francia91
veterán

Ez azért jó, mert már a meccs elején az ellenség háta mögé kerülhetsz vele :)
T95-tel hogy csinálsz meg ilyet? :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5359) milkabrams válasza Francia91 (#5358) üzenetére


milkabrams
őstag

ezzel sehogy, viszont igen nehéz kilőni, nemrég 2x is pattintott az oldala 128mm-es lövedéket 200-300 méterről, majd egy lövésből eldurrantott egy 85 mm-es,az erős ágyúnak és jó optikának köszönhetően messziről is ki lehet lőni szinte bármit pl. pár napja 1600 méterről kilőttem egy t44-et.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5360) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!

Hol lehet a fejlesztőknek egy ötletet javasolni a játékhoz? (az is jó ha vki helyettem megírja azt a megfelelő helyen. :)
Nekem eszembe jutott egy jó (és fontos) ötlet: Prémium előfizetés újabb nagy előnye: Lehetne az hogy prémiummal egyszerre lehessen KÉT (vagy három) repülőt is, vagy tankot fejleszteni! Miért kéne ez? mert a 1: a magasabb ragú repcsiket igen sokáig tarthat fejleszteni KÜLÖNÖSEN aki mondjuk csak a low tier-rel boldogul igazán, azokkal szeret játszani DE egyszer elakarja érni jet-eket vagy a legerősebb turrett lőszerrel rendelkező (pl. Tu-4) bombázót. 2. ennek az ötletnek megvalósításával mind a fejlesztők és a játékosok is JÓL/JOBBAN járnak mert fejlesztőknek még több pénz folyik be, mert a játékosok között jóval többen fognak a prémiumra előfizetni, mert a ők az újabb nagy plusz előny miatt újabb értelmet fogják látni a megvételre!!
Honnan találtam ki ezt az ötletet? Hát onnan hogy a "Mobile Strike" vagy a "Game of War Fire Age" és a hasonló mobilos játékokban (valós) pénzért lehet vásárolni egy ún. második építési sort amivel már egyszerre is lehet építeni/fejleszteni a 2 építményt.

!!!
Mit szóltok?!

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#5361) milkabrams válasza wollnerd (#5360) üzenetére


milkabrams
őstag

fejlesztessz egyszerre 2 járművet, majd mivel megoszlik a kapott xp, 2x annyi ideig tart kifejleszteni. Ennek sok értelme nem lenne.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5362) wollnerd válasza milkabrams (#5361) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Növeljék meg! Pl. Premiummal már nem csak 100%-os bónusz XP-t hanem 200-300%-ost ad!
Ha a fejlesztők nem akarnak ennyire szabadságot adni ennek, lehetne apróbb kompromisszumot alkalmazni, pl. csak min. 1 v. 3 hónapnyi prem előfizetés esetén legyen érvényes....

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#5363) Tactical válasza CHaooSS (#5263) üzenetére


Tactical
tag

Szuper volt a tegnapi nap. Egyszer nyertem is. (Előtte még 10 vereség).

(#5364) Francia91


Francia91
veterán

Mondtam már, hogy imádok 5.7-ben játszani?.... :U
Hihetetlen, hogy 10-ből 10 meccsen felb*sz 6.7-be..... :W

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5365) SP4C3 válasza Francia91 (#5364) üzenetére


SP4C3
veterán

Hát még tudnád milyen volt, amikor 6.3-ban volt... :U

Ja semmi, véletlen összekevertem az M36-ot az M18-cal. M18 4.7-ben kezdte, csak hát el kellett bszni...

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5366) milkabrams


milkabrams
őstag

Szerencse, hogy vannak csapattársak, csak most vettem észre, hogy volt egy magyar is.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5367) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En is haladok a japan szarokkal, mar 3.3-nal vagyok.
Jo is itt. :DDD
Tomi:
"Juhee vegre egy kb hasznalhato 75mm loveg, ezzel kis szerencsevel talan el tudok intezni neha T34-et is ha RNG is segit."
Gazsi:
"Igen tetszik? Akkor itt van par KV-1 jatsszatok."

Tomi: "koszbzmg"

(#5368) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Mazlim volt :)

(#5369) SP4C3 válasza Malibutomi (#5368) üzenetére


SP4C3
veterán

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5370) sith7 válasza milkabrams (#5366) üzenetére


sith7
nagyúr

noob kérdések következnek :R

nekem miért nem írja ki a csata végi összesítő, a medálokat ?
a régi harckocsikat el lehet adni ? ha már a következőt kifejlesztettem
Katyusát hol lehet megkapni/kifejleszteni ?

(#5371) SP4C3 válasza sith7 (#5370) üzenetére


SP4C3
veterán

1.) Medálokat nemtudom miért nem írja ki, ha bentmaradsz a csata végéig, akkor sem írja ki?
2.) Régi harckocsikat nem lehet eladni, megmarad az összes, bármikor vissza tudsz menni kisebb tier-be csatázni velük.
3.) Katyusha prémium, event-en lehetett megszerezni. Ha nincs meg ne bánkódj, amúgy sem a legjobb járművek közé tartozik.
:R

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5372) sith7 válasza SP4C3 (#5371) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a válaszokat :R
most már kiírja a medálokat, lehet még tartott a csata :F

(#5373) sith7


sith7
nagyúr

Melyik prémtankot, ajánlanátok ami jól hozza a kreditet ?

[ Szerkesztve ]

(#5374) SP4C3 válasza sith7 (#5373) üzenetére


SP4C3
veterán

Cancer-6
Ru 251
T29
STRV

Más: Kérem szépen a Panther F szemből belövi a T34-et. RIP +200% RP :W

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5375) sith7 válasza SP4C3 (#5374) üzenetére


sith7
nagyúr

ilyet nem találok :F : Cancer-6

bolond/kezdőbiztos nemzet/tank ?

(#5376) sith7


sith7
nagyúr

Rank 3 -as prémet nem is érdemes venni ? :F

(#5377) sith7


sith7
nagyúr

az rb több kreditet ad, mint a sima arcade battle ?

(#5378) BoB válasza sith7 (#5377) üzenetére


BoB
veterán

Igen.

Arcade < realistic < simulator

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5379) sith7 válasza BoB (#5378) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor már csak meg kellene tanulni játszani :B

(#5380) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na japoknal a Chi-To-t mar egesz megkedveltem,eleg jo az agyu, es a torony is eros, eleg sok cucc pattan rola.

(#5381) Malibutomi válasza Malibutomi (#5380) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Csinaltam egy kis videot, ennyi bounce volt egy meccsen : [link]

[ Szerkesztve ]

(#5382) Francia91


Francia91
veterán

Szerintem engem direkt büntet a Gaijin ilyen csapattal, 20-ból 19 meccsen... :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5383) milkabrams válasza Francia91 (#5382) üzenetére


milkabrams
őstag

Tegnap történt meg először, hogy németek+oroszok ellen nyertünk 6.7-7.0-ban, igaz csak épphogy.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5384) Francia91 válasza milkabrams (#5383) üzenetére


Francia91
veterán

Ha a csapat is dolgozna, akkor nyerő meccs lenne, de ennyi ellen egyedül kevés vagyok... Apránként leaprítok 4-5 ellenfelet, de ez csapatmunka lenne....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5385) milkabrams válasza Francia91 (#5384) üzenetére


milkabrams
őstag

Mennek előre mint valami tehéncsorda és anélkül halnak me hogy bármit is csináltak volna

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5386) Francia91 válasza milkabrams (#5385) üzenetére


Francia91
veterán

Én szépen kimegyek a map szélére, ott kerülök egyet, közben szedegetem le azt, akit messsziről látok
Sosem megyek be a csata legsűrejébe, mert ott biztos azonnali halál van...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5387) milkabrams válasza Francia91 (#5386) üzenetére


milkabrams
őstag

Én sem megyek be a városokba meghalni, igaz a kerülgetés sem csodaszer, mert volt már olyan, hogy egy erdősávon keresztül lőttek ki.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5388) Malibutomi válasza Francia91 (#5382) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

en is sokszor jarok igy, elvagyok a palyan, 1 kill, 2 kill, tobb kill, hu most egesz jol megy, es mire eloszor kilo valaki azt veszem eszre hogy szinte az egesz csapat halott, es mar el is vesztettuk a meccset.

(#5387) milkabrams
Azert tegyuk hozza ha mindenki profin a varoson kivul mozogna es senki nem menne be akkro eleg hamar nyerne a masik csapat

Nekem a kedvencem mikor az egesz csapat egy oldalra tomorul,mennek elore mint a barmok, kozben az ellenseg a masik oldalrol elorejove rohogve spawncampel mar minket.

A multkor a Sinai mapon az egesz csapat az A ponton buzgott, es a tomeg mellett siman elbandukolt egy KV-1 !!! es hatulrol az A mellol lott ki engem aki kozepen a B-nel voltam. Mikozben nem messze tole volt vagy 6 csapattarsam.

[ Szerkesztve ]

(#5389) Francia91 válasza milkabrams (#5387) üzenetére


Francia91
veterán

Előfordult nálam is, de valljuk be, sokkal kisebb eséllyel halsz meg kint a pályaszélen kerülve, mint bent a csata sűrejében
Az meg a másik, hogy én pl T-44-122-essel nem megyek városba, mert Expertes legénységgel, fullos Loader-rel 20 másodperc a töltésem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5390) CHaooSS válasza sith7 (#5379) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ha esetleg Ru 251 érdekelne akkor only top tier. 6.7-7.0-ba nem érdemes bevinni mert nem oda való.
Viszont, ha nem szereted annyira a németeket akkor ne vedd.. inkább T29 v IS6 mert ott sokkal jobb az élet.
Persze, ha van egy fix 3 vagy akár 2 emberes szakasz akkor azért németekkel is lehet boldogulni mert 3 emberrel már lehet hozni egy meccset.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5391) milkabrams válasza CHaooSS (#5390) üzenetére


milkabrams
őstag

T34-et elég könnyen kilövik pl 85 millis beviszi a hasát, hiába ~170mm, de ha nem is lövik át pl a tornyot a závárzat nagyon sérülékeny. Javaslom az IS-6-ot igazi sztálinium tank.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5392) sith7 válasza CHaooSS (#5390) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi a választ , az igazság az, hogy régebben játszottam már ezzel a játékkal, pszt ... haver is :B , került rá egy kv1b – ha ez a neve, :F - német prémtank , meg a garázsban van a Tiger H, pz4 –es, ..talán F , és a stug III.

Igazából nem voltam 100% - ig biztos mindenben, azért kérdezek ismét :R

Úgy látom/olvasom, hogy az orosz oldalon nagyobb a sikerélmény ... rossz ágat kezdtem el :o

Voltak jó körök a Tiger –rel a hétvégén, meg a prém is pattint néha, a pz4 med az nem igazán :(

Nekem nagyon furcsa még ez a „bármelyik sarkon instant halhatok” dolog ... át kell még állni a wotos agyamnak arra, hogy nem biztos, hogy az első bekapott lövés után vissza is tudok még lőni. :P

Szóval RU nem igazán érdekel, inkább valami keményebb/bolond/kezdő biztosabb vas kellene :F

Prém M18 alá Hellcat gondolom gyorsan megy nagyot lő, de papírból van, ugye ?

IS6, T29 kicsit erős lenne így „elsőre”, lehet nem fog meg most se annyira a game, szóval ennyit nem akarok rááldozni egyelőre :)

(#5393) milkabrams válasza sith7 (#5392) üzenetére


milkabrams
őstag

Ugyan annyit tud a hellcat ágyúja mint a wolveriné, ez azért elárul valamit. Az IS-1 tornyának hátulját nem viszi át közvetlen közelről.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5394) sith7 válasza milkabrams (#5393) üzenetére


sith7
nagyúr

értem ... akkor az törölve

hm .. itt is csak a legdrágább/legjobb gépek érnek valamit ? :U

(#5395) milkabrams válasza sith7 (#5394) üzenetére


milkabrams
őstag

szerintem felesleges prém. járművet venni, esetleg t28. Nekem a t95-ös nagyon bejött

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5396) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Bakker 4.0-5.0 kozott szivatnak a Jumbok, bezzeg ha en megyek azzal akkor feljebb rak es megolnek mint a szart

(#5397) Francia91 válasza milkabrams (#5395) üzenetére


Francia91
veterán

Ezt nem jelenteném így ki... Vesztes meccsre, 2-3 killre is 2.500 RP körül kapsz, míg prémium tank nélkül ugyanerre jó, ha 1.000 RP-t kapsz....
Ruszkiknál van prémium tankom (T-44-122), meccsenként 2.000 RP alatt ritkán kapok. Amcsiknál nincs prémium tankom, 7 kill/0 halálos nyertes meccsre kapok 1.600 RP járműfejlesztési pontot... T-44-122-essel ugyanilyen meccsre minimum 3.800-4.500 RP-t ad...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5398) sith7


sith7
nagyúr

igen, a gyorsabb fejlesztés miatt mindenképpen megéri

német prémtank által szerzett rp, csak német tank fejlesztésére használható ?

(#5399) BoB válasza sith7 (#5398) üzenetére


BoB
veterán

Igen.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5400) sith7 válasza BoB (#5399) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD
ki van ez találva ... :))

Más

Minden elsimerésem azoké, akik rb – t, sb – t játszanak.
Hogyan veszitek észre az ellenfelet ? :F

Én néha még ab – ben is , ha messze van, alig tudom becélozni, eltalálni, pedig ott a piros szöveg+csík felettük

28 colos monitoron, full hd - ban játszom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.