Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Francia91 válasza CHaooSS (#5050) üzenetére


Francia91
veterán

Reálban is, ne aggódj... IS-1-ről úgy pattogok M18-assal, hogy öröm nézni...
Sokszor csak a hegyes lőszerrel tudom bevinni...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5052) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Megint vesztettünk úgy, hogy olyan csicska férgek, hogy fogják és lerohanják a spawn-t.... rohadtul kéne már valamit ezzel kezdeni mert vicc

amúgy nagyon sok a bug.. főleg az, hogy eltűnnek a lövedékek.. na meg az, hogy tűzoltás után azonnal vissza lő valaki...

---

Jó a kis Ru 251, de tipikus német wl van vele, el-el érem a 40%-ot..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5053) fi:zi'k válasza CHaooSS (#5050) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Rosszul tetted fel a kérdést. Helyesen: Arcade-ban még a többi módnál is nagyobb boost van a ruszkikon?! ;]

(#5052) CHaooSS
Múltkor volt téma a dev Q/A-ban asszem. Egyelőre marad minden, ez biztos.
Mondjuk nem csak a spawn killerek ellen, de a spawnnal magával is kezdhetnének vmit. Csak néhány apróság:
- ne egymásból szülessenek meg a tankok
- ne 10-15 másodperccel később jelenjenek meg a csapattársak, ha épp nem penge a neted/géped
- ne spawnolja be eléd a csapattársat, pláne akkor ha már 30-cal robogsz
- ne egy épülettel szemben rakjon le, akár ugyanazon meccsen belül többször is


[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5054) CHaooSS válasza fi:zi'k (#5053) üzenetére


CHaooSS
őstag

ja.. eszméletlen russian bias van jelenleg.. akárki akármit mondd kiszúrja az ember szemét... vicc

T10 három heat lőszert tüntetett el az előbb.. egy a hasába ment semmi, másik oldalról találta el a frontját semmi és az utolsó szemből találta el a frontot semmi... :W
na meg a t54 meg t44 is nagyon szereti benyelni most a heat-et.. csomószor van, hogy Ru-val telibe lövöm az üzemanyagot + ammot és semmi..

nem akarok panaszkodni, de ez röhejes

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5055) CHaooSS válasza CHaooSS (#5054) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szóval várom az orosz játékosokat szakaszba 6.7 ill 8.3-ba

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5056) SP4C3 válasza CHaooSS (#5054) üzenetére


SP4C3
veterán

RU 251-gyel meg is érdemled!

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5057) fi:zi'k válasza CHaooSS (#5054) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Erre mondaná ismerősöm, hogy a német játékosok mindig sírnak. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5058) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Az nem zavar, ha szopat a játék mert megszoktam ,hogy német nem nyerhet annyit. Ru 251 is jó, de semmi pay to win nincs.. itt 40% a WR nem 60+ mint T29-nek vagy IS6-nak lesz. szimplán az a baj, hogy nem üti át a heat a szaros 100-120mm-es frontot..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5059) Francia91


Francia91
veterán

Ru 251 easy :D
Ráadásul szegény épp magyar volt, de ez van :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5060) CHaooSS válasza SP4C3 (#5056) üzenetére


CHaooSS
őstag

Látom szúrja a szemed :D
De nyugodj meg 6.7-ben ez semmit nem változtat, ugyan úgy amcsi és szovjet uralom van. ez 7.3-8.3-ba való gép. felőlem fel is vihetik a br-t.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5061) SP4C3 válasza CHaooSS (#5060) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem a szemem szúrja, hanem az agyamat b@ssza.
Amcsi uralom? Ez nekem is új, kivéve a rohadt t29.
T34 gyengébb és ugyanolyan BR szinten vannak.

Tegnap 2 olyan emberrel is találkoztam aki rage-elt ezek a szarok miatt. Egyikük azt mondta, hogy az ilyen pay2win szarokat külön kellene rakni had öljék egymást.

IS6 nagyon OP, ez a kis pocok ru meg cheatfs...
T34-re meg nyugodtan rakhatták volna ugyanazt az ágyút ami a T29-en van, csak túl sz@rháziak ahhoz. IS6 a soviet kalapács, jah a játék meg ferde mint a soviet sarló.

Ja meg az is felb@c, hogy még grindelni sem kell a prém vasakat.... Egybôl cheatfs, nesze hülyegyerek élveszkedj.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5062) PAtr0n válasza CHaooSS (#5054) üzenetére


PAtr0n
addikt

Valószínűleg magával a HEAT lőszerekkel van baj... tegnap Stug A-ból lőve, eltűnt egy Valentine testén a lövésem, persze hogy visszalőtt, és rögtön harképtelen lettem.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5063) fi:zi'k válasza PAtr0n (#5062) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A Valentine elég sűrűn csinál bullshitet. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5064) Francia91


Francia91
veterán

Lassan minden tankkal légvédelmezek... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5065) fi:zi'k válasza Francia91 (#5064) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezért kell meredek szögben érkezni. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5066) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Azért na.. :D

RB Win Rate

Leopard I : 46.84%
Leopard A1A1 : 47.68 %
T-10M : 60.21 %
T-62 : 59.17%
Chieftain Mk.3 : 60.19%

Centurion Mk.10 : 57.53%
Centurion Mk.3 : 60.64%
T26E1-1 : 58.89%
T29 : 63.78%
Tiger II (H) : 44.74%
Tiger II (H) Sla.16 : 46.52%

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5067) SP4C3 válasza CHaooSS (#5066) üzenetére


SP4C3
veterán

Kamu.
T26E1-1 kaksi, tiger II H belövi szembôl, 9/10 instakill.

Win rate =/= K/D ratio! Ne ferdítsünk!

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5068) CHaooSS válasza SP4C3 (#5067) üzenetére


CHaooSS
őstag

Oké, de T29 miatt felmegy a win és több pontot is kapsz átlagosan szóval azért eléggé fontos a győzelem

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5069) CHaooSS válasza CHaooSS (#5068) üzenetére


CHaooSS
őstag

Amúgy

Ground frags per death
T29 : 2.8
T26E1-1 : 1.7
Tiger II (H) Sla.16 : 1.7
Tiger II (H): 1.6
Centurion Mk.3: 1.8

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5070) CHaooSS válasza PAtr0n (#5062) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát nem tudom mert heat-fs eddig jó volt.. ugye legjobb volt addig amíg nem jött a hesh, de nem emlékszem, hogy hozzá nyúltak volna

viszont az vicc, hogy se üzemanyag, se lőszer nem robban fel tőle én meg sokszor elpukkanok az apds-től..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5071) BoB


BoB
veterán

Valamit tényleg kezdeni kellene a balance-al mert a német OP tankok kezdenek ellehetetleníteni mindent

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5072) CHaooSS válasza BoB (#5071) üzenetére


CHaooSS
őstag

német OP :)) :)) :))

ez az a szint ahol még érnek valamit utána kuka

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5073) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok!

Ha orosszal megyek az is 6 ot hol tudom kilőni és mivel? (löszer, tank)?
Is6-on kívül :)

(#5074) SP4C3 válasza Csacse (#5073) üzenetére


SP4C3
veterán

T29-cel a tornyába. Meg max oldalba.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5075) CHaooSS válasza Csacse (#5073) üzenetére


CHaooSS
őstag

szemből nézve torony bal oldalán van nagyon kicsi pont ahol 150mm

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5076) PAtr0n válasza BoB (#5071) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nahh, oroszoknál OP-bb nem sok nemzet van, bár abban a Tierben nem remekelnek annyira. Mondjuk úgy, "jó helyen" vannak.
Tegnap Pz III M és L alap lőszerrel a spanwunkat rusholó oroszokkal gyűlt meg a bajom. Nem tudtam se T-34 frontját, se a KV2 tornyát belőni. 79mm az átütése 500 méteren belül, (100 méteren belül 96mm), KV2 torony körbe 75mm, 3 lövés kb. 20 méterről telibe, mind "hatástalan találat", persze a lövésnyomok szépen ott maradtak a nagy fején. Videó: [link]
A T34 magic frontja megint szépen működött, kár hogy a Pzgr 39-nek 0%-os lepattanási esélye van 42° felett... a videóból bár nem látszik egyértelműen, de szerintem bőven 42° felett voltam, a második lövésre mindenképp, mert ott már telibe rám fordította a frontját, ja és enyhe lejtőn áll.

Az már csak másodlagos, hogy ezen a meccsen a StuH HEAT lövedékse semmit nem ért (1.5kg TNT!), minden csak gyulladt tőle, belül alig okozott kárt. A Pz III M és L, APC lövedéke nem is zavarna hogy nem pusztít belül mert alig van benne robbanóanyag (27g TNT), de könyörgöm amit át kell vinnie azt vigye már át.

Szóval enynit az OP németekről. Kár, hogy pont ilyen dolgokkal van balanszolva egy USSR vs. Wehrabo meccs. ;] ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5077) BoB válasza PAtr0n (#5076) üzenetére


BoB
veterán

Most lőttem SU-85-el jagdpanzer 4-et szemből. Váltót kiszedte vagy 4-szer egymás után, azon kívül semmi baja. 150g TNT.

Panzer 3 tornyát meglőttem szemből ZiS-5-el aminek 100 körül van az átütése. 57mm torony. Nem ment át!

OP német!!!

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5078) CHaooSS válasza BoB (#5077) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szívesen odaadom a német profilom, hogy kipróbáld és egy életre elfelejted az OP német dolgot... ;) :D

5.7-ig van szerencsétleneknek esélyük onnantól kezdve jön a rémálom, legrosszabb most a 6.7 és 7.0.. top tier szintén rossz mert t10, t62 meg it1 csodákra képes. legalább az alacsonyabb tierben legyenek már jók a németek..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5079) fi:zi'k válasza PAtr0n (#5076) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azt ugye tudod, hogy a HEAT esetén a robbanó töltet arra kell, hogy berobbantsa a "vasmagot" a páncélba. Ezért a távolság független átütései képesség. Tehát ha bemegy, akkor tökmindegy, hogy előtte mennyi TNT volt benne, mert ott már nincs semmi.

(#5077) BoB
Aki nem ismeri el a ruszki buffot, az vagy nem játszik a többi nemzettel, vagy részrehajló.
Nekik is vannak persze rosszabbul sikerült tankjaik, illetve a játék is elég sok bs-et tud produkálni. Ez van, el kell fogadni. :))

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5080) PAtr0n válasza CHaooSS (#5078) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igazából jók is BR 5.7-ig ahogy írod. Csak az ilyen anomáliák dühítenek fel, mitn a mostani. Ezt a rusholó hordát már rég feltartottam volna StuH-al (arról már direkt nem csináltam videót), ha a HEAT lőszer végzi a dolgát. Mind a folyómederben jött, előnyünk volt a dombokról, nem kizárt, hogy azért nyertek a tetvek, mert agyon voltak buffolva, a németek meg nerfelve.
Már azon is gondolkoztam, hogy tényleg van valami auto-balance rendszer ami módosítja a fizikai paramétereket. Nevezséges ami történik sokszor.

BoB:
Elhiszem hogy ott is vannak érdekes dolgok, de az is tuti hogy német ág szinte használhatatlan BR 6 felett.
A 150g TNT megint kb semmit nem ér. Ne csodálkozz hogy nem pusztít. Azt a Zis-5 lövést megnéztem volna Pz III tornyára. Na meg azt se írtad milyen messziről lőttél. Bizonyítékok kellenek, mert nem hiszem el. Én adtam bizonyítékot :D

fi:zi'k:
Én ezt értem, de minél nagyobb a robbanás, annál nagyobbat szakít a megolvadt fémtüske ami a testbe jut....

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5081) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Szegény Ru, ha amcsi vagy szovjet lenne mocskosul op lenne.. előző mecsben két t29-nek lőttem el lőszerét feketére heat-el semmi.. majd egy is6-ot lőttem 2x oldalba heat-el és ammo nem sérült, de mögötte ember meghalt.. a sok nem átütő találatról ne és beszéljünk..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5082) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Most ismerkedem a játékkal, eddig nagyon bejön. Egy kis segítség kellene, milyen tankot ajánlanák ami: leginkább nehéz tank, nem gond ha lassú, de erős lövege legyen és/vagy közepes-nehéz páncélzattal bír.
Nem gond, ha nagyobb tierben van, csak arra az ágra fejlesztenék.. Mindegyik nemzetből jöhet ajánlás.

Előre is köszönöm!

(#5083) XFoxyX válasza FuRiONight (#5082) üzenetére


XFoxyX
tag

Ha igazi nehéz tankot akarsz akkor szerintem oroszok. KV-1 KV-2 stb... Nagyon erős a páncéljuk annyira nagyon nem lassúak mint amilyennek gondolná az ember. Ha van feles aranyad akkor SMK-se rossz.

(#5084) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Köszönöm mindenképp megnézem, de a löveg lenne az elsődleges, h a kategoriajàban az egyik legerősebb legyen. Rosszul írtam.

(#5085) XFoxyX válasza FuRiONight (#5084) üzenetére


XFoxyX
tag

Hát a KV-2nek elég nagy ágyúja van. :D Csak nagyon lassan tölt. Ami még jó lehet erős páncél jó fegyver akkor Tiger II.

(#5086) Csacse válasza FuRiONight (#5082) üzenetére


Csacse
tag

Üdv a fórumon és a játékban!

Csatlakoznék az elöttem szólóhoz KV1 esek jó választás. Kv2 hát... lehet vele menni de könnyű kilőni és az újratőltési idő nagyon sok (150 es legénység és az ász elkell hozzá). Amcsiknál a M6A1 Briteknél a A22 Churchill Mk.VII. Japóknál Chi Nu

[ Szerkesztve ]

(#5087) Francia91 válasza Csacse (#5086) üzenetére


Francia91
veterán

Ne haragudj, de sokszor csak nevetni tudok azokon, amiket a KV-2-esekről olvasok... :D
"és az újratőltési idő nagyon sok (150 es legénység és az ász elkell hozzá)."

Kérem...
/Pályaismeret és a saját géped ismerete, ezek kellenek hozzá a legjobban. Ászos és fullos legénységgel a hátsóját törölheti bárki is, ha nem ismeri a pályát, és a tankját/

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5088) BoB válasza Francia91 (#5087) üzenetére


BoB
veterán

Ilyeneket bármelyik tank-al lehet mutogatni, mindenkinek vannak szerencsés körei, nem mond semmit sem.

A statisztika 100 csata fölött már mond valamit.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5089) Csacse válasza Francia91 (#5087) üzenetére


Csacse
tag

Nem neked címeztem amitírtam hanem annak aki nemrég kezdte.
Nagyn jól leírtad pont ez is kell hozzá ismeret, tapasztalat. Amiben bővelkedik egy kezdő. Ugye?
Amg elérsz oda hogy van fullos vagy 100 főlötti legénységed már lehet nyomni kv2 vel :DD
Szerintem a kv2 nem egy kezdő tank. lehet vele hentelni kilövi a Maus-t is egy lövésből de tapasztalni kell elötte....

[ Szerkesztve ]

(#5090) Francia91 válasza BoB (#5088) üzenetére


Francia91
veterán

KV-2-essel a meccseim 80%-a ilyen, olyan pályákon, ahol vannak épületek, és tudok sunnyogni vele

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5091) CHaooSS válasza FuRiONight (#5082) üzenetére


CHaooSS
őstag

Papíron német a legjobb, de gyakorlatban meg nem így van. úgy érdemes csak, hogy vagyunk ketten, de inkább hárman mert akkor azért lehet hozni a meccset. persze hiába írom ide, hogy jöjjenek velem, de senki nem akar.. :/ :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5092) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hát akkor játszunk együtt! :)

Steam: furionight

:R

(#5093) BoB válasza Francia91 (#5090) üzenetére


BoB
veterán

Akkor be is szúrhatod ide a statod vele.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5094) Francia91


Francia91
veterán

A 122-es még mindig jól adja... :)

(#5093) BoB

Egy adott gépre vetített statot hogy tudok nézni?
Amúgy nem mentem 100 meccset sem a KV-2-essel, mert aztán meglett a T-34-85-ös, az egy picit használhatóbb, mobilisabb tank volt ;]

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5095) BoB válasza Francia91 (#5094) üzenetére


BoB
veterán

Profil -> service record

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5096) Francia91 válasza BoB (#5095) üzenetére


Francia91
veterán

Jaa, azthittem, hogy vezettek-be valami újabb dolgot is :)

Ez az összesített

Itt meg kikerestem a KV-2-est. Mint mondtam, nem mentem vele túl sokszor, mert aztán lettek jobban használható tankjaim

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5097) BoB válasza Francia91 (#5096) üzenetére


BoB
veterán

Na látod ezt mondom. Lehet hogy volt egy jó csatád, de összesítve 37% a győzelmi arányod vele, és csatánként kevesebb mint egy tankot lőttél ki.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5098) SP4C3 válasza BoB (#5097) üzenetére


SP4C3
veterán

semmi

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5099) BoB válasza SP4C3 (#5098) üzenetére


BoB
veterán

Neszójjábe :))

Francia91: egyébként most ahogy nézem nem valami jók a statjaid ;]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5100) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ru-val az a 38.9-es win.. átlagosan az első 2 percben elhullik a csapat fele
T10-ről meg gondolom nem kell beszélnem.. heatfs sem viszi át sokszor.. :DDD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.