Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) SP4C3 válasza CHaooSS (#5150) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem heat volt. APHEBC (mármint az object apbc-vel szedett ki.)
Utols: T54-em motorját eltalálta az atgm.. Szóval a t54 motorja is lôszer. Értem..

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5152) CHaooSS válasza SP4C3 (#5151) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát akkor meg lecsúszott.. semmi extra

T54-nél meg valószínű üzemanyag robbant be. Sokszor hülyeséget ír ki a játék

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5153) SP4C3 válasza CHaooSS (#5152) üzenetére


SP4C3
veterán

Főleg mikor APHEBC-vel telibe lövöm a lőszerrekeszt és nem robban be, csak elfeketedik, persze mikor a brit fhostalicska eltalálja az én 1 darab lőszeremet APDS-val, akkor meg felrobban... :N

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5154) CHaooSS válasza SP4C3 (#5153) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ru-val heat-el csomószor nem robban fel a T29 lőszere, volt amikor az összeset feketére lőttem
utána volt olyan, hogy is6-ot lőttem lőszernél erre annak semmi baja nem lett, de mögötte meghalt az ember

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5155) SP4C3 válasza CHaooSS (#5154) üzenetére


SP4C3
veterán

Lehet nem maxolta ki a lôszert és ott nem volt semmi.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5156) CHaooSS válasza SP4C3 (#5155) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ott volt az mert besárgult egy kicsit ....

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5157) SP4C3


SP4C3
veterán

Közben elértük a 15 milliót.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5158) Francia91 válasza SP4C3 (#5157) üzenetére


Francia91
veterán

Én meg 560k-val nyomorgok... :D
Van vagy 5-6 repülő, amit nem tudok megvenni :)

Amúgy jó, hogy ilyen lassú a Stuka, így könnyebb eltalálni a 122-essel... :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5159) SP4C3 válasza Francia91 (#5158) üzenetére


SP4C3
veterán

Grat! Én a 76mm-esekkel hiába találom el, semmi nem történik. Látszik a kis füstfelhő, ahol eltaláltam, be is játsza azt a halvány csippanó hangot, de ugyanúgy repül tovább. 11x találtam el a 12.7mm-es "anti-aircraft" géppuskával. Ez valami repülő tank, vagy én nemtudom. 122 meg jó, mert sokáig megtartja a lendületét és így nem olyan ballisztikus/ívelt a pályája.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5160) milkabrams válasza Francia91 (#5149) üzenetére


milkabrams
őstag

A hasán kívül mit lehet belőni?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5161) Francia91 válasza milkabrams (#5160) üzenetére


Francia91
veterán

A géppuskás helyét ha belövöd, robban az egész tank. Szemből ez a nagy gyengepontja.
88-as és T-44 pl simán viszi
Mikor még volt CW-ken T32-es ezerrel, ott jöttünk rá szépen a gyengepontjaira. Legalábbis a tankosaink, én a levegőben voltam :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5162) CHaooSS válasza Francia91 (#5161) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ezért jön majd az erősebb verzió amin az nincs + 95mm has 59fokban.. :D figyeld meg kisírják

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5163) SP4C3 válasza CHaooSS (#5162) üzenetére


SP4C3
veterán

S aztán senki sem fogja használni. Báris ugyanúgy, mint az elôdjét 1000 játékosból 1-2.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5164) CHaooSS válasza SP4C3 (#5163) üzenetére


CHaooSS
őstag

beszélsz hülyeséget :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5165) SP4C3 válasza CHaooSS (#5164) üzenetére


SP4C3
veterán

Aha...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5166) milkabrams válasza CHaooSS (#5162) üzenetére


milkabrams
őstag

Ez lesz a T32e1?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5167) BoB


BoB
veterán

Nagyban játszok, füles elég jól zár, azt azért hallottam hogy ordítoznak de azt hittem csak veszekednek a szomszédban megint. Azért a füstszag gyanússá vált úgyhogy kinéztem, hát nem felgyújtott a lakását a szomszéd?

Úgyhogy sajnos ki kellett lépjek a csatából :DDD

Egyébként szerencsére erre a lakásra nem terjedt át.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5168) SP4C3 válasza BoB (#5167) üzenetére


SP4C3
veterán

CrewLock-ot kaptál? :(

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5169) BoB válasza SP4C3 (#5168) üzenetére


BoB
veterán

Nem volt időm megnézni :DDD

Most meg már fekszek aludni.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5170) CHaooSS válasza milkabrams (#5166) üzenetére


CHaooSS
őstag

Az igen

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5171) BoB


BoB
veterán

Most látom: hétvégén bajnokságok vannak.
Valaki?

[link]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5172) BoB válasza BoB (#5171) üzenetére


BoB
veterán

Erre beneveztem, ez egyszemélyes: [link]

Gondolom meg kell hogy legyenek azok a harckocsik amik ott szerepelnek, hogy használni tudjam őket? :F

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5173) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Hát ez lepottyant... (german BIAS alert!)
[link]
Előtte egy IL-2-vel kínlódtam, kapott is egy lövést az is, de baxott leesni. Végülis, az orosz repülő tank vagy mi. :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5174) CHaooSS válasza PAtr0n (#5173) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én tegnap este egy Hortent lőttem le a T10-el így :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5175) PAtr0n válasza CHaooSS (#5174) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ügyes vagy. :D Igazából könnyű összehozni, ha elég közel engedi az ember őket.
Csak az ilyen hülyeségek, mint az hogy az IL-2 kapott szemből ugyaníg ugyanabban a csatában és csak csilingelt, aztán még repkedett tovább.
De tegnap éjszaka működött a karma, egy ruszki nagyágyús tejeskocsi lőtt pofán Kurskon ugyanígy, amikor ráfordultam az Me-410-el.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5176) CHaooSS válasza PAtr0n (#5175) üzenetére


CHaooSS
őstag

kétszer jött gyújtani és mind a két alkalommal kapott a géppuskával füstölt is, de nem akart lezuhanni majd harmadszorra is rám fordult majd meguntam és telibe küldtem :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5177) Francia91 válasza PAtr0n (#5173) üzenetére


Francia91
veterán

Szegény... :D

Ezt most műveltem :)

Russian Bias ;]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5178) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ide miért nem fér be a Ru? nem nagyon láttam még sim csatákban

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5179) fi:zi'k válasza CHaooSS (#5178) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mert csak, és kész.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5180) CHaooSS válasza fi:zi'k (#5179) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szerintem mert német.. eleget szenved 6.7-ben a német a sok hülye játékos miatt erre SB-ben meg nem használhatom ahol azért értelmes meccsek vannak..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5181) Francia91


Francia91
veterán

Mocsok ez a Ruhr tankos event... Azonnal lehet repülőt hozni, az elején beszabadul egy rakás P-51D és P-47, és szarrá bombáznak, ahogy elmész a spawnodról 10 m-t...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5182) PAtr0n válasza Francia91 (#5181) üzenetére


PAtr0n
addikt

1-et játszottam ott tegnap, elég is volt. Bár megnyertük, de 6-6 játékost rakott össze. Egy Tiger II (P) vitte a killek 80%-át, de a szarból végül én mentettem ki. Lett végül 1 killem, oszt csá.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5183) BoB


BoB
veterán

Végleg visszaváltottam SB-re. Tisztább, szárazabb érzes :))

Nem tud minden hülyegyerek lebombázni mert egérrel nem nagyon irányítható jól a gép itt.
Nincs sarok mögül figyelgetés. Tök jó :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5184) Francia91


Francia91
veterán

Nemes egyszerűséggel időpazarlás így játszani.... És 10 meccsből 9x ilyen f@szokat fogok ki csapatnak...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5185) BoB


BoB
veterán

21 perc múlva kezdődik az első meccsem a bajnokságon. Jáj de izgulok :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5186) BoB válasza BoB (#5185) üzenetére


BoB
veterán

Na hát ez de szar volt. Ellenfelemnek összesen 27.000 (huszonhétezer) lejátszott csatája van a játékban...

Én IS-2-vel, ő panther 2-vel. Ő lőtt előbb, elbaszta, nem lett semmi. Aztán én lőttem, láncot talált csak. Mire ő megint, szét is robbantam. Ennyi volt a játék :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5187) PAtr0n válasza BoB (#5183) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, nem tud minden hülyegyerek lebombázni, de ott ugye van instant plane start ami elég nagy fegyver, mert még ha béna is, tudja hol a spawn, egy nyitott pályán mint pl kursk, vagy poland stb... hamar vége szakad a meccsnek számodra. Aztán meg ha ért is a géphez, pl. egérrel én is elég jól elterelgetem, akkor meg pláne véged.
Marha egyszerűen SB-be is SP rendszer kéne mint RB-be. Nem is értem mi a szaré nem vezetik be.

Tank duel: Szerintem egy baromság, nagyon a szerencsén múlik. Talán egyszer kipróbálom, de nagyon nem hajt semmi afelé.
IS-2-vel mentél be? Elég nagy vakmerőség, hiszen annál a tanknál mindig csak 1 lövésed van, amit nem hibázhatsz el. :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5188) donmackó válasza PAtr0n (#5187) üzenetére


donmackó
őstag

Nem beszélve hogy a bombázókban ott a bombázó nézet, amit ha bekapcsolsz ott az autopilot. Csak szorgalmasan kell nyomkodni a space-t. ;]

Francia91: Valójában akkor is irányítható, csak érzéssel kell vele bánni, és szépen a cél fölé terelhető. Nem olyan mint az igazi autopilot.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#5189) Francia91 válasza donmackó (#5188) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem ki van kapcsolva az autopilot bombázónézetben, különösen tud idegesíteni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5190) PAtr0n válasza Francia91 (#5189) üzenetére


PAtr0n
addikt

Így van, nekem is ki van nyomva.

donmaci:
Azért nem olyan könnyű egy termetes bombázót RB-ben terelgetni (SB-ben pláne), főleg ha a pontos szőnyegbombázás a cél.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5191) donmackó válasza PAtr0n (#5190) üzenetére


donmackó
őstag

Mert ti "koca bombázók" vagytok. Én állandóan avval repkedek, nekem megy. Legalább is a Ju-88-cal és a B-24-gyel megy. Egészen kicsiket kell húzni az egérrel, majd rögtön vízszintbe állítani az A-D billentyűkkel. Legalább is én így tapasztaltam/szoktam.

Release the cable hounds!

(#5192) PAtr0n válasza donmackó (#5191) üzenetére


PAtr0n
addikt

A Ju88-at nekem nem kell bémutatni, azt te is tudod :D De az pont zuhanóbombázó, nem arra való, hogy fönt sodródj az árral magasan ;]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5193) SP4C3


SP4C3
veterán

A 7 nap chatban az jár...

[link]

Balfasz Gaijin

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5194) donmackó


donmackó
őstag

Másnál is rosszak a hitreg-ek spaa-val. Lövöm a repülőket, látom is a füstpamacsot hogy talált, de hit az nincs.

Release the cable hounds!

(#5195) PAtr0n válasza SP4C3 (#5193) üzenetére


PAtr0n
addikt

Sajnos ez van ha az éppen spawnolt enemy-re lősz. Egy darabig ghost shell lesz mindenképp.
De amúgy kitalálhatnának már valamit a spawncamp-re, mert addig marad ez a fos módszer, ami valóban tényleg rohadás idegesítő.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5196) Drenadar válasza PAtr0n (#5195) üzenetére


Drenadar
veterán

Szuper lenne ha a spawn pontok erős ai védelemmel rendelkeznének... És akkor meg is lenne oldva

(#5197) SP4C3 válasza PAtr0n (#5195) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem spawn-on voltam!!!

Ha épp spawnolt enemy-re lősz, akkor nemes egyszerűséggel átmegy rajta, itt nem. Látszik a találat, de nem adta meg a szerver.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5198) CHaooSS válasza SP4C3 (#5197) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mit akadsz már megint ki ilyenes Istenem.. :D Már hányszor mondtuk, hogy vannak ilyenek nem kell kiakadni rajta.. nálam pár napja volt az, hogy Leo-val lőttem meg kétszer egy T62-őt és mind a kétszer láttam, hogy frontot eltaláltam, de semmi nem történt.. kilőtt majd röhögtem egy jót mondtam b+ nem érdekel és mentem tovább

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5199) PAtr0n válasza SP4C3 (#5197) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jogos, benéztem a térképet! :R
Igen, tudom miről beszélsz, sokszor előfordul. Egyszerűen a szerver nem veszi figyelembe hogy lősz. Neked a kliens mutatja, de szerintem a szerver nem számolja el. ... visszajátszást néztél az ellenség szemszögéből?
Az még beszédes lehet, mert akkor lehet reklamálni Gazsinak!

Drenadar:
Az se hülyeség, de a kivitelezése már problémás lehet. Én nemes egyszerűségel bevezetném a "camp-o-meter"-t, pár másodpereces delay-el, ami ki lenne terjesztve egy bizonyos területre a spawn körül. ha megállsz mondjuk 5mp-re, akkor bumm! Az már mindárt más ha menet közben kell lőni, több esélye lenne az éppen odaszülető taknak. Persze a sérthetetlenséget is bent kellene hagyni. Így már sokan meggondolnák a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5200) Drenadar válasza PAtr0n (#5199) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem az se lehetetlen "leprogramozni" hogy aki olyan tankra lő, ami az elmúlt max 1 percben spawnolt annak mondjuk 20 perc ban. De az is elég nagy hülyeség, hogy a játékban elég nagy esélye van valakinek a másik spawn helyére eljutni.

plusz mi értelme ennek a spawn dolognak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.