Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) jimmy74


jimmy74
őstag

Halott ez a topic?

WoT:jimmbo

(#4652) PAtr0n válasza Francia91 (#4649) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nahh, itt a bizonyíték rá, miért is olyan fontos a távcső. :) Sokan nem értik miért használjuk, "hisz ott a célzó nézet, az is elég, és egyből a célponton van a cső" Igen, de közben rengeteg hátrányt szenvedünk más perspektívákból:

Előnyök:
- nagyobb látótávolság
- gyorsabb körbenézés
- A gunner sight-hoz képest akár 1 - 1.5 méterrel magasabbról kémleljük a terepet, tehát pl domb mögül kinézni, úgy hogy ne vegyenek észre, elsőrangú.

Hátrány (ami tulajdonképpen nem is igazán az):
- ahol megláttuk az ellent, oda kell mozgatni a tornyot... ami egy lövés kattintással automatikusan meg is történik (persze bino módban a löveg nem sül el, csupán a távcső középvonalába mozgatja a gunner)

Ráadásul a gunner sight és bino közötti váltás is rugalmas, csak rá kell állni a kéznek.
Persze a bino előnyei RB-ben meg SB-ben jönnek elő, AB-ben tényleg nincs sok értelme a markerek miatt.

jimmy74:
Éppen beszélgetünk, miért lenne az? :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4653) Francia91 válasza PAtr0n (#4652) üzenetére


Francia91
veterán

Na jah, rendszeresen használom a Bino-t. Meg tegyük hozzá, hogy tankban is csak RB-zek, mellette valamennyit szimulátorozok. Azt szoktam csinálni, hogy van amit csak bino-val látok (célkeresztben nem) pl, fa mögött, arra odamozgatom a csövet, és akkor durrantom el
Ezen a meccsen is látható, hogy van, amit csak bino-val látok a fák mögött, azzal segítek rá a célzásra ilyen helyzetekben. Na meg mikor rohanok tankkal, közben folyamatosan nézelődök, hogy ne kapjon semmi oldalba, stb :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4654) PAtr0n válasza Francia91 (#4653) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nincs mit hozzáfűznöm, én is ugyanígy használom mint te, hiszen így kell. Sokan nem értik, pedig olyan egyszerű.
A tetyves T-44-122 népszerűsítését meg befejezni már, Russian BIAS, naná, hogy jól megy vele a játék. :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4655) Cucuska2


Cucuska2
őstag

RB-ben van XP bónusz? Repülőknél értem, hogy van, de tankoknál?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4656) PAtr0n válasza Cucuska2 (#4655) üzenetére


PAtr0n
addikt

Van, minden járműnél.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4657) jimmy74 válasza PAtr0n (#4652) üzenetére


jimmy74
őstag

Fránya mobilnet v nem tudom de az utolsó hsz-ok csak valami júliusit mutatott ami az utolsó 50 hsz volt.
Keveset játszottam a WTvel mostanában többet ....Kezd elegem lenni a wot-bol.
Láma vok.mèg ezèrt feltennèk pár kèrdèst.
Hogy is van ez a bino?
A wotban külön.felrakhato ès itt hogy müködik?
Lehet használtam.mègse tudom?
A másik.pl;milyen.kèpessègek fontosak az elejèn a szemèlyzetnek v bárminek vagyis kiknek hova èrdemes a pontokat osztani?

Köszi

WoT:jimmbo

(#4658) SP4C3 válasza jimmy74 (#4657) üzenetére


SP4C3
veterán

Beállításokban megkeresed és hozzárendeled a "B" gombhoz, minden tankhoz van (parancsnok nyakában).

Én elsősorban az életerőt és a loader-t fejlesztem, de majd a többiek leírják. :P

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4659) PAtr0n válasza jimmy74 (#4657) üzenetére


PAtr0n
addikt

A bino itt nem azt adja, hogy 250m-el (vagy mittomén mennyivel) messzebb látsz, alapból van, úgy kell elképzelni, hogy a commander kinyitja a kupolát, kihajol, és körbenéz vele. B-re érdemes állítani, így átkapcsolva lövész nézetből, gyorsan körbe tudsz nézni. A többi hasznos dolgot vele kapcsolatban már előbb leírtam ugye.

Pontok elosztása, a legfontosabbak (mindig a lista alján vannak):
Commander: Vezetőkészség (leadership), ez ha kimaxolod, a legénység minden képességéhez 10%-ot ad.
Aimer (irányzó): távolságbecslés, célzás (rangefinding, aiming). Előbbi abban segít, hogy távolabbról pontosabb lövést tudj leadni (nem fog annyira szórni a lövedék), utóbbi meg gyorsabb célzást teszt lehetővé, gyorsabban állítja célra a löveget.
Vezető (driver): Driving skill (harckocsivezetés), azaz minél fejlettebb annál pontosabban találja el a fokozatok közötti váltást, így hamarabb gyorsulsz fel, és hatékonyabban fordulsz menet közben.
Töltőkezelő: reloading (újratöltés) Szerintem ezt nem kell magyarázni.
Rádiós lövész: artillery precision, és reload time, illetve radio contact. Előbbi kettő a hívható tüzérség pontosságát, és újratöltési idejét, utóbbi a rádió hatótávolságot növeli. Utóbbi persze leginkább RB-ben fontos.

Ezen kívül, ami minden legénységi tagnak megvan: Életerő (egyik legfontosabb húzandó skill), fürgeség (milyen gyorsan cserélnek helyet egy halott taggal), harctéri javítás (minél jobban ki van húzva, annál gyorsabban javul a harckocsi), illetve látótávolság (minél közelebb veszik észre az ellenséges tankot, tehát tevődik rá a marker)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4660) Francia91 válasza PAtr0n (#4659) üzenetére


Francia91
veterán

Na de hogy ez tankoknák milyen tetemes mennyiságű pontot igényel...
A T-44-122-esemnek a legénységét eddig 70-es szintre tudtam felhúzni kis aranyból és a pontokkal, amiket szerzek meccseken

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4661) jimmy74


jimmy74
őstag

Köszönöm nektek!
Akkor a bino nincs beállítva alapból a.beállitasok tankirányitás alpontban?!
Ezt nem nèztem (most nem vagyok gèpnèl)melozok az este odaülök.
A pontokat.meg próbálom. Leírtak szerint elosztani.
Nèmet szinten a pz4g nèl tartok.
Ruszki ágon kv2 t34 /85DT
Amcsi ágon meg sherman-ek
Hogy.jo agakon megyek nem tudom meglátjuk
A panter tetszik nagyon várom már
Ruszkik gondolom amúgy is jók
Az.m103 lövedèk paramèretei tetszettek meg ugye van.gundep bőven usankáèknál.

WoT:jimmbo

(#4662) jimmy74


jimmy74
őstag

Jó lenne.menni együtt magyar.Társakkal szakaszban.
Amúgy minden csatában.a sajatomban.van egy zöld kolléga.
Mièrt van ez?
Vele.összejátszhatnèk?Több xp?

WoT:jimmbo

(#4663) v!ct0y válasza jimmy74 (#4661) üzenetére


v!ct0y
veterán

A panther majd nem fog tetszeni ha tolatni kell :DDD

(#4664) Francia91 válasza jimmy74 (#4662) üzenetére


Francia91
veterán

Automatán squadba tesz a WT, ezt ki lehet kapcsolni a beállításokban. Én nem kapcsoltam ki, jól jön néha, amikor egymáshoz közel dolgoztok, valamelyikőtök kilő egy ellent, a squadtárs kap némi pluszt

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4665) CHaooSS válasza jimmy74 (#4661) üzenetére


CHaooSS
őstag

"Nèmet szinten a pz4g nèl tartok." 6.0-nál állj is meg mert utána csak agyvérzés jön.. :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4666) Francia91 válasza CHaooSS (#4665) üzenetére


Francia91
veterán

Nem mondanám, csak rá kell jönni, hogyan kell boldogulni németekkel 6.7-ben. Nekem is időbe telt, de mostmár szépen megy

Nem hatalmas mennyiségű killek, de hasznosak, és az egész meccset túléled

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4667) CHaooSS válasza Francia91 (#4666) üzenetére


CHaooSS
őstag

Lehet boldogulni ezeken a szinteken, de baromság az egész úgy ahogy van.. olyan nehéz gép aminek a páncél a lényege szart sem ér cheat-fs meg apds ellen.. Maus-al lecsökkent az évi játékok száma 1-re mert rakéták mellett már tényleg egy rakás szarral egyenlő. JT-vel meg még úgy ahogy megyek, de azzal is nagyon nehéz

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4668) jimmy74 válasza CHaooSS (#4667) üzenetére


jimmy74
őstag

Mi az a cheatfs meg apds?
Ez vmi legális mód?

WoT:jimmbo

(#4669) Francia91 válasza jimmy74 (#4668) üzenetére


Francia91
veterán

Pitypang lőszer pl a PT-76-hoz és a T-54-hez... 3-400 mm-t visznek át bármilyen távolságról

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4670) fi:zi'k válasza jimmy74 (#4668) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A HEATFS (High Explosive Anti-Tank Fin Stabilized) és az APDS (Armour-Piercing Discarding Sabot) lövedékek.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4671) SP4C3 válasza jimmy74 (#4668) üzenetére


SP4C3
veterán

Post war lövedékek

HEATFS
High Explosive Anti Tank Fin Stabilized

APDS
Armour Piercing Discarding Sabot

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4672) PAtr0n válasza v!ct0y (#4663) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem attól függetlenül is az kedvenceim az összes Párduc, de az tény, hogy a tolatástól agyérgörcsöt lehet kapni. Sokszor ezért is nyírnak ki. Bezzeg a Tiger I (P), hátrafele is annyival megy mint előre :D

Francia:
Eze(ke)n a pályá(ko)n még nem is voltam. Mondjuk rég tankoztam. Tegnap egy kicsit, Tiger 2 P-vel RB-ben, ment is, de meguntam hamar, meg késő is volt.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4673) Francia91 válasza PAtr0n (#4672) üzenetére


Francia91
veterán

Aránylag megyeget mostmár

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4674) Francia91


Francia91
veterán

8,8-as Flak újragondolva :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4675) fi:zi'k válasza Francia91 (#4674) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egyrészt eredetileg is erre használták, csak ugye nincs hozzá repesz lőszer, másrészt elég gyakori mutatvány. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4676) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Mik az ópé tankok a játékban, esetleg valaki tud jó pénz farmoló felállást mondani? Szívesen veszek prém tankot is, maga a játék lenyűgözött wot után!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4677) fi:zi'k válasza Cucuska2 (#4676) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A legtöbben az orosz/szovjet bias-t említik, míg megint sokan a magas szintű (~6.7) németeket.
Igazán farmolni csak az prémium járművekkel lehet az extra xp és pénz miatt. Kérdés, hogy melyik nemzettel akarsz foglalkozni?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4678) Cucuska2 válasza fi:zi'k (#4677) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem az amerikaiak nagyon tetszenek, de nem gondoltam, hogy olyan tierben szoktak farmolni. Gondolom érdemes valamilyen azonos szintű tankokból felállást keresni, és ahhoz igazítani a többi tankot. Köszi, akkor még majd zaklatlak titeket! :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4679) CHaooSS válasza Cucuska2 (#4678) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ha amcsik akkor T29.. az a torony sokszor lazán benyeli a német 128-ast

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4680) fi:zi'k válasza Cucuska2 (#4678) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ahogy a kolléga mondja, T29. Most nagyon sokan használják és valóban op kissé a szintjén.
Esetleg M46-tal és Super Hellcat-tel kiegészítve.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4681) Francia91


Francia91
veterán

A T-44-122-es sem rossz, ha tudsz bánni a kicsi ágyúsüllyedéssel és a 27 másodperces töltéssel. De én csak azért vettem meg, mert egyik meccs után kipörgetett rá 75%-os leárazást, így 1.523 Goldomba került. De én is jobban a T29-es ajánlanám, sokszor állja a 122-es ruszki és a 8,8-as német ágyút...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4682) fi:zi'k válasza Francia91 (#4681) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Amennyi orosz 122-es van már, nem is értem, hogy nem hozták még be a T-34-122 és T-50-122 variánsokat. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4683) Cucuska2 válasza fi:zi'k (#4682) üzenetére


Cucuska2
őstag

Köszönöm, akkor amíg nem élet-halál kérdés, várok, hátha kipröget valami kulturált akciósat. :R Itt amúgy szakaszozni szokot a banda? Van valami játékbeli társaság?

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4684) PAtr0n válasza Cucuska2 (#4683) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akik itt beszélgetnek, azok néhanapján összeverődnek, bár mostanában kevesebbszer. Mindenki szanaszét, nem tudjuk összehangolni a szabadidőnket :)

Ha még ajánlhatok jó és óccsó prém tankot: KV-1B 756(r). Lopták a németek, és kicsit átalakították. 7.5mm-es KwK40-es ágyú for prezident, megerősített front, és toronypáncél. Igazi kombájn. Csak RB-ben meg SB-ben hajlamosak a csapattárs paradicsomok kilőni (há' mer KV-1, az orosz!).
Szóval emiatt kellemetlen néha vele a játék, de amúgy iszonyat jó tank abban a BR-ben. Erős, viszonylag gyors, strapabíró.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4685) PAtr0n válasza PAtr0n (#4684) üzenetére


PAtr0n
addikt

7.5mm az 75mm akar lenni természetesen :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4686) CHaooSS


CHaooSS
őstag

7.5mm lel :D

Amúgy én mennék, ha lennék kb. hárman mert egyedül csak idegbajt kapok :D
németekkel 1.0tól 8.0-ig ruszkikkal 6.7-bn tudok t34-100 at hozni ill 7.3ban t54 meg is3 + van még egy t10

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4687) Cucuska2 válasza CHaooSS (#4686) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem 4.3 amerika a csúcs. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4688) CHaooSS válasza Cucuska2 (#4687) üzenetére


CHaooSS
őstag

Akkor vedd meg gyorsan a T29-et.. :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4689) jimmy74 válasza PAtr0n (#4652) üzenetére


jimmy74
őstag

egyelőre nem megy ez.. :F
az rendben hogy kattintással ráviszem az ágyút de a célpont azt ugyanugy nem találom el nincs zöld jel v bármi

WoT:jimmbo

(#4690) Cucuska2 válasza CHaooSS (#4688) üzenetére


Cucuska2
őstag

Hát de a T29 olyan drága, hogy annyi pénz a világon nincsen. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4691) donmackó válasza jimmy74 (#4689) üzenetére


donmackó
őstag

RB/SB-n nem is fogsz zöld jelet látni. Ott a célkeresztet kell használni (nincs segítség).

Megsaccolod a távot-> beállítod a magasságot a kereszten -> rászámolsz egy kicsit az ágyú félrehordásra-> lősz és figyeled a becsapódást -> pontosítod a lövést.

Egy idő után zsigerből fog menni a távsaccolás, csak sokat kell gyakorolni.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#4692) SP4C3 válasza Cucuska2 (#4687) üzenetére


SP4C3
veterán

Akkor szerezd meg gyors az M6A1-et az 4.7 RB-ben nagyon jól profitál, ha nem dobál fel és tudsz játszani. :D

Soviet-eknék még a T-34-85(D-5T) és a sima T-34-85 nagyon jó, és a KV-85 is tűrhető.

Nick: MarkMadMan

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4693) CHaooSS válasza Cucuska2 (#4690) üzenetére


CHaooSS
őstag

Pedig baszó tank a szintjén. Ha hosszú távra tervez az ember érdemes venni egy ilyen pay to win gépet. emlékszem a jó kis t34-100 amikor bekerült meg is vettem mert nullos volt a szovjet ág aztán 1 hónap alatt a felét kihúztam vele, AB-ben jó kör átlag 10k RP volt :D ennyire nem durva azért a t29, de szerintem így is durván lehet farmolni vele.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4694) Cucuska2 válasza CHaooSS (#4693) üzenetére


Cucuska2
őstag

Jó, de 40 euró az rengeteg pénz, ki lehet pörgetni ezt napi bónusznak?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4695) donmackó válasza Cucuska2 (#4694) üzenetére


donmackó
őstag

Egy órás próbát szokott rá adni. Utána vagy megveszed, vagy elveszik.

Release the cable hounds!

(#4696) fi:zi'k válasza donmackó (#4695) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És mivel bundle, így még emlékeim szerint discount sem pörgethető rá.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4697) CHaooSS válasza fi:zi'k (#4696) üzenetére


CHaooSS
őstag

Igen... de amúgy goldos gépekre is alig ad kedvezményt.. én még egyszer sem kaptam.. sőt meg repcsire sem kaptam szóval bekaphatják. pedig még kb. 20 ezret ( szégyenlem leírni ) el is költöttem a játékra amíg jó volt

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4698) Francia91 válasza CHaooSS (#4697) üzenetére


Francia91
veterán

T-44-122-esre nekem egyik meccs után kipörgetett 75%-os kedvezményt... Na akkor vettem meg izibe 1.523 Goldért a 6.030 helyett :D
És nem bántam meg, nagyon fasza tank :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4699) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Amúgy tudja valaki, hogy van-e valami kérelem fórumon, hogy végre vegyék külön a modern szarokat? mert számolgattam egyik nap és annyi új gép van már, hogy vígan halomra lőhetnék már egymást

Próbáltam ma a Maus-al menni úgy, hogy raktam mellé 7.0 gépeket hátha egyszer lerak, de semmi értleme nem volt.. csak buktam vele jó sok lóvét.. pedig jó lenne, ha végre lehetne már normális játszani ezekkel a gépekkel. ruszkik úgyis megkapták a post war ammot szóval nem is sírhatnak, hogy nem lehet átütni a Jt-t meg maust

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4700) fi:zi'k válasza CHaooSS (#4699) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ilyesmiről nem tudok, viszont vmi rémlik, hogy variálni akarnak (bővíteni?) a BR rendszerrel. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.