Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) CHaooSS válasza CHaooSS (#5800) üzenetére


CHaooSS
őstag

Laza 30% a win-em a T34-el.. amcsik szopnak a legjobbak.. tiszta szánalmas, hogy nem tudnak mit kezdeni ezzel

mai napom lezárása 10 vereség sorozatban

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5802) SP4C3


SP4C3
veterán

Elértem a 18 millió pezót.

0 aranysas és 0 nap prémmel!

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5803) Francia91 válasza SP4C3 (#5802) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem meg alig van :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5804) SP4C3 válasza Francia91 (#5803) üzenetére


SP4C3
veterán

Csóróság van. :(

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5805) Francia91 válasza SP4C3 (#5804) üzenetére


Francia91
veterán

A német nyeli a liont rendesen.... Egyszerűen T29 meg minden prototípus és hidegháborús cucc ellen esélytelen Tiger II-esekkel.... Szépen szét lett b@szva ez az egész

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5806) SP4C3 válasza Francia91 (#5805) üzenetére


SP4C3
veterán

Nekem csak a Cancer-6 okoz gondot, a többi okés. T29 és T34 hasát kell lőni :)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5807) Francia91 válasza SP4C3 (#5806) üzenetére


Francia91
veterán

Már ha éppen nincs szarásig pakolva bokorral a komplett eleje.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5808) laskr99


laskr99
addikt

Hogy szereztek ennyit? Nekem van 220k-m...

(#5809) CHaooSS válasza laskr99 (#5808) üzenetére


CHaooSS
őstag

sokat játszunk és hatékonyan :D prémium profil vagy tank sokat segít.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5810) laskr99 válasza CHaooSS (#5809) üzenetére


laskr99
addikt

Na az nincs nem költok a játékra.

(#5811) Francia91 válasza laskr99 (#5810) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem van egy prémium tankom, de ingyen lett (T-44-122)
Egyik meccs után kipörgetett rá 75%-os leárazást, így az eredeti 6.080 Gold helyett 1.223 Goldba került. És a korábbi Golden Wager-es meccseimből még éppen volt 1.400 Goldom, így gondolkodás nélkül megvettem :D
Tehát ingyen volt :)

De ha belegondolok, nekem most 18 db felhasználatlan Golden Wagerem van.... Ha azt mind megcsinálom, abból futja pár prémium cuccra... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5812) PAtr0n válasza Francia91 (#5811) üzenetére


PAtr0n
addikt

....akkó valamikor összeülhetne a régi banda oszt gyűjthetnénk kicsi aranyat. No nyilván a régi módszerrel, only AB repülő. Kíváncsi lennék most meniyre lenne igazságos az MM, lehet folyamatosan Air Domination-t kapnánk. ;]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5813) Francia91 válasza PAtr0n (#5812) üzenetére


Francia91
veterán

Amint elköltözök (augusztus-szeptember), újra elérhető leszek Golden Wagerezésre, jó idők voltak azok :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5814) CHaooSS


CHaooSS
őstag

cunt tactic.. pls
kb. 8-an letámadták spawn-t játék elején.. de örülnék már, ha instant halál + komoly SL büntetés járna érte

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5815) CHaooSS válasza PAtr0n (#5812) üzenetére


CHaooSS
őstag

szovjet 3.7 - amcsi 4.7 tankkal mi a helyzet? KV1 meg Jumboval szerintem elég hatékonyan lehetne nyerni :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5816) Francia91 válasza CHaooSS (#5815) üzenetére


Francia91
veterán

Ha 4-en is vagytok, de a csapat agyhalott, cseszheted az egész meccset... Tapasztalat, klánnal szoktunk tankozni, ott vagyunk az elsők között, foglalunk, ölünk ezerrel, mindenki más 2 perc után halott... Aztán vesztünk, mert a 15 vs 4 felállással mi sem tudunk mit kezdeni...
Repcsi 3.7 AB-ben több befolyásod van a végkimenetelre, főleg ha 4-en vagytok

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5817) laskr99


laskr99
addikt

Tudtok valami normális klánt?

(#5818) CHaooSS válasza Francia91 (#5816) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát jó :D én egyedül használtam wagert jumboval és így is 70% volt a win. 4.7-ben 4 emberrel easy, 2 jumbo bokorral meg 2 gyors gép és esélyük sincs.
Mondjuk aztán repülés lehet kifizetődőbb nem tudom mert nem repükök

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5819) milkabrams válasza CHaooSS (#5815) üzenetére


milkabrams
őstag

KV1 nem jelent gondot az M10 és PZ4 ágyújának, Jumbo pedig ált. találkozik T34-85-vel.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5820) CHaooSS válasza milkabrams (#5819) üzenetére


CHaooSS
őstag

KV1-nek mégis nagyon magas a wr és k/d, jumboval szintén könnyű a dolog, ha tudod kezelni, 76 kört mentem vele 67.4% win 83 kill 28 halál és volt bőven 5.3-as meccs

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5821) Francia91 válasza laskr99 (#5817) üzenetére


Francia91
veterán

Picit bővebb definíciót kérhetnék?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5822) milkabrams válasza CHaooSS (#5820) üzenetére


milkabrams
őstag

4.7-es Jumbo javítási költsége kutya magas, ezért csak addig mentem vele, míg meg nem lett a 76mm-es ágyús Jumbo.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5823) CHaooSS válasza milkabrams (#5822) üzenetére


CHaooSS
őstag

6.0-ban hülyeség a jumbo.. pár kört mentem vele elég volt mert látom is, hogy folyton uptier van.. viszonylag jó 5.7-es tank erre 6.0-ban van amivel feldobálhat 7.0-ba is.. 5.7-et eleve sokszor feldobja, de aztán 7.0 szánalmas

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5824) CHaooSS válasza CHaooSS (#5823) üzenetére


CHaooSS
őstag

pontosítok: jelenleg nagyon sok az uptier, de átlagban sem a legjobb.. 5.7 kéne neki és jó gép lenne

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5825) Malibutomi válasza milkabrams (#5819) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En a Jumboval mindig olyanokkal talalkozom aki siman atlovi. Bezzeg ha Japan fossal vagyok akkor tuti jonnek a Jumbok.

(#5826) Francia91


Francia91
veterán

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5827) laskr99 válasza Francia91 (#5826) üzenetére


laskr99
addikt

:DDD Ez jóó. Sajna nálam is volt ilyen..

(#5828) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Én annak örülnék, ha több olyan játékmód lenne ahol nem a szaros foglalás számít..
vagy ha már foglalás akkor random változzon és ne abból áljon, hogy X ember ott campel y meg flankel

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5829) Francia91


Francia91
veterán

Német csapat... Gratulálni tudok csak.... :U

Az meg külön bosszantó, hogy T-54-esek ellen b@sz be Pantherral és Tigrisekkel.... Közük nem volt egymáshoz a világháborúban.... De Gaijinnak ez nem számít, ezt nevezik Realistic-nak....
Lehetne már valami kronológiai alapú rangsorolás, mert ez így jelenleg tisztességesen szét van cseszve....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5830) SP4C3 válasza Francia91 (#5829) üzenetére


SP4C3
veterán

jóóó, fostalicska op jet-tel nem nehéz megmaradni. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5831) Francia91 válasza SP4C3 (#5830) üzenetére


Francia91
veterán

Menjek vissza, mikor a spawnpontunkon 8 heavy tank veri a nyálát a beéledőkre?

Eddig tartott az Me 262-es előtti beéledésem.....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5832) donmackó válasza SP4C3 (#5830) üzenetére


donmackó
őstag

Múltkor amikor Patronnal meccseztünk, én is inkább repcsivel léptem be, mert a spawn pontot már befoglalták, ráadásul nem sokan maradtunk a csapatból. A másik pályán meg be sem léptem, mert ketten maradtunk.

(#5831) Francia91: Aki írta azokat a szép sorokat a chat-be az mennyire volt eredményes?

Release the cable hounds!

(#5833) Francia91 válasza donmackó (#5832) üzenetére


Francia91
veterán

Túlságosan nem, csak nem tetszett neki sem a dolog... Statos képen nem látszik?

Meglestem, Sla.16-os prémium Tiger II-essel szerzett kemény 44 pontot... :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5834) donmackó válasza Francia91 (#5833) üzenetére


donmackó
őstag

A statos képeket nem is néztem. :D

Release the cable hounds!

(#5835) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Egyre több a baj... spawnkillt is leszarják és már a matchmaking is elbaszódott, de persze szarnak rá... mióta ilyen fos már és nem csinálnak semmit????

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5836) t.imi válasza t.imi (#5794) üzenetére


t.imi
addikt

Na, sikerült egy hét alatt megoldani. Kértek 1-2 infót amit a játékból tudtam kiszedni. Jó hogy mentve volt a jelszó a játék bejelentkezésnél. Törölték a Google hitelesítést, nem is aktiválom.

(#5837) laskr99 válasza t.imi (#5836) üzenetére


laskr99
addikt

Gratula! Mondtam gyorsak lesznek :D

(#5838) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Hadd rinyáljak már én is... igazából nem is rinya. Nem minden a stat... vagyis a kill, újra bebizonyosodott, meg az is, hogy rohadtul unbalanced a játék.
(Sorry a nyomorék screenshot-ért, sehogy sem tudtam emgoldani, hogy ne csak a hátteret fotózza le ;] )

A történet:
RB csata, legnagyobb jármű BR6.3 (Ferdi, Tiger II P)
Ferdivel kezdtem, C pontot viszonylag sokáig feltartóztattuk, de hiába a Ferdi erős frontja, végül szokásos módon hátulról intéztek el. Sturer Emillel szintén a C-hez közel éledtem újra, és szándékosan nem rusholtam, tudtam, hogy jönni fog a horda C-ről. T29 (végén 11 kill a rohadéknak), IS-2 1944, meg valami T-34. Utóbbi 2 természetesen elvérzett hamar, a T-34-et magam, az IS-2-t (én assist-al) a csapattársaim halgattatták el. T29.... meséljek még?
Hullámokban, az újraéledőkkel tartóztattuk fel, igazi tili-toli játék volt, lőttem rajta vagy 6 hitet, ebből egy ment be ténylegesen, az egyik drivert, meg talán a töltőt tudtam kiszedni. Aztán jó helyzetbe kerülve, sikeresen ellőtte az Emil-em závárzatát, onnantól nem volt kérdés, hogy meghalok. A javításom 5mp-n múlott, mert addig a többiek lefoglalták, de végzett mindenkivel, aztán én már könnyű préda voltam.
Mindezek után eltűnt mire az Ostwind-el bementem, amivel a C-t sikeresen visszafoglaltam, ott egy T-34-85 intézett el.
De jó volt a csapat, sok múlott rajtam is, és nyertünk. És miért lettem harmadik? 1 kill, és 1 foglalás, és számtalan hit a mocsok a T29-en. Ennyi a lényeg.

Konklúzió: A németek akkor tudnak nyerni ebben a BR-ben, ha nagyon jól összejátszanak, és mindenki tudja mi a dolga. Egyetlen rohadás T29-el, a csapatunk felét ledarálják, mi lett volna ha több marad belőlük élve? Szeritnem nagyon rövid meccs lett volna.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5839) SP4C3


SP4C3
veterán

Ez BS. Ha amcsival megyek, sim-et: M26-tal pattan mindenről, főleg panther II-k szednek szét... Beszállok a P47-embe, jön valami nyomorék életképtelen f@sz az elcseszett kis patkány japán űrhajójával ami mindennél jobban fordul, emelkedik, lő!!! Hiába van takonyból, ürülékből és fogpiszkálóból összetákolva, nemszámít War Thunder-ben, akkor is jobbak mindennél. Persze jön a pro sim pilóta be trollkodni tank sim-be a telibevert joystick+pedal+headtracker combo-val, ő über pro. Ha meg megyek németekkel, akkor a Cancer-6 megkaristol és széthullik a panther II-m. Persze német repülőm nincs sim-hez.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5841) laskr99 válasza Csacse (#5840) üzenetére


laskr99
addikt

Már én is. Tetszetős.

(#5842) Tactical


Tactical
tag

Mikor beregisztráltam a játékba (kb. 3 hónapja), tartottam tőle, hogy a román és egyéb "nem baráti" népek engem irtanak majd a név utáni "Hun" feliratért. De nem ők, hanem a drága honfitársaim (főleg a században játszó magyarok) vadásznak rám nagy igyekezettel. 4-5 mellettem küzdő csapattárs közül szinte 100%, hogy engem lő ki elsőnek vagy repülővel vagy tankkal a kedves fullosra kimaxolt "vezérezredes" kollegák a 2-es vagy 3-as szinten.

Tegnap megváltoztattam a nevem valami jellegtelen karaktersorra és levettem a magyar zászlókat a tankokról.

(#5843) Francia91 válasza Tactical (#5842) üzenetére


Francia91
veterán

Igen, sajnos ez így van... :( Tapasztalom én is, bár nekem nincs benne a nevemben a HUN, de a THN-ben vagyok, előtte is ismertek jópáran

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5844) SP4C3


SP4C3
veterán

www.gaijin.com/fake/agyverzes

Sim, Tiger H1 "lőtt ki".

Más: Meglett a 19milla:

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5845) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Emlékszem amikor a T29/T34-et a 122/128-as sem pucolta ki.. ellenben most sorra 1 lövéssel kipucolják a legénységet szaros pantherekkel meg egyéb kis fosokkal.. vicc komolyan

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5846) Francia91 válasza CHaooSS (#5845) üzenetére


Francia91
veterán

Nem mindig, ne aggódj. A T29 oldaláról tegnap is pattantam T-44-122-essel, ahol máskor Panther-ral bevittem...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5847) CHaooSS válasza Francia91 (#5846) üzenetére


CHaooSS
őstag

napok óta így megy.. egymás után toronylövésnél vagy ammo vagy mindenki meghal.. aztán rátesz még 1 lapáttal, hogy folyton uptier van

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5848) Francia91 válasza CHaooSS (#5847) üzenetére


Francia91
veterán

T29-et pár napja telibe oldalba nyomtam a 122-essel... Sárga sebességváltó, az meg röhögve kilőtt... Nem kell sajnálni azokat annyira...
Az uptiert meg folyton kapod, szokj hozzá. Én az amcsi 5.3-as presetemmel mindig Tiger II-esek ellen szopok. Német 6.7-tel 7.7 folyamatosan... Betettem a Kugelt, T10M-ek ellen szopatott, meg Leo 1-es csapattársakat adott... Ruszki 6.3-ban folyamatosan T-54-es csapattársakkal megyek.... Gondolhatod, mennyire szoktam ezeknek örülni..... Na ezért veszem elő mostmár kb heti 1-2 alkalommal a WT-t...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5849) CHaooSS válasza Francia91 (#5848) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát azért a folyton az az elmúlt 1 hónapra tehető mert most baszódott el nagyon.. amcsi 6.7 30-35% win-el? soha nem volt ilyen.. német nem volt ilyen gyenge

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5850) laskr99 válasza CHaooSS (#5849) üzenetére


laskr99
addikt

gyenge német? 1 hitel mind bárhonnan akár a front legerősebb részéről is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.