Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) SP4C3 válasza fi:zi'k (#4750) üzenetére


SP4C3
veterán

Well spoken. Kitûnôen fogalmaztál.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4752) milkabrams válasza CHaooSS (#4749) üzenetére


milkabrams
őstag

Egyik modern tankról sem tudni biztosat, mint ahogy azt sem, melyik lövedék hogy reagál ilyen meg olyan összetételű rétegelt páncélra .

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4753) CHaooSS válasza milkabrams (#4752) üzenetére


CHaooSS
őstag

Igen így semmi értelme sincs..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4754) CHaooSS


CHaooSS
őstag

no comment..

Tervzetett BR változások

csóri panther 2 felkerül 7.0ba.. na ennyit erről

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4755) SP4C3 válasza CHaooSS (#4754) üzenetére


SP4C3
veterán

A nagy MASSIVE BR CHANGES:

Bíztam benne, hogy felnyomják a BR skálát 12-ig...

Az M18-nak miért emelték a BR-jét? Most komolyan, meg T32 - 7.0 az aztán sokat segít rajta, tényleg...

M36 GMC - Sz@rdarab ágyú (a tigriseké 1000x jobb és gyorsabban tölt újra, alap ingyenes lőszer is jobb a páncélja is jobb talán még gyorsabb is.) és egy szinten vannak. EZ MIEZ?

T-34-85-ök is emelkednek 0.3-mal.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4756) CHaooSS válasza SP4C3 (#4755) üzenetére


CHaooSS
őstag

Vicc, hogy azokhoz nem nyúlnak amik tönkretettek mindent 6.7-től kezdve..

észre se vettem, hogy asu 85 lekerül 6.3-ba.. wtf ? 300mm heat nem elég 6.7-ben? szerintem 6.3 is sok vigyék már le 5.7-be
Conqueror is minek megy le 7.3-ba? kapott volna jobb reload-ot..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4757) SP4C3 válasza CHaooSS (#4756) üzenetére


SP4C3
veterán

Nemtudom én nem játszok abban a BR range-ben, pont mert élvezhetetlen, még így is 4.7-6.0 közt is minden második kör után el kell szívnom egy cigit...

Ja meg azokhoz is hozzávághatnák az ezüstöt, akik a győzelem előtt elhagyják a csatát. Nem is értem miért nem kapjuk meg, ha megtettük amit lehet és meghaltunk a csata elején vagy teszem azt közepén és elhagyjuk a csatát, akkor már nem is jár a győzelemért kapott ezüst.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4758) donmackó


donmackó
őstag

Feltűnt hogy a Német Tigris H1 egy szinten van a Japán Tigrissel (No6). Vajon ez miért jó nekik? :U Így kb. nem sok értelme van megvenni (pedig elgondolkodtam rajta).

Release the cable hounds!

(#4759) SP4C3 válasza donmackó (#4758) üzenetére


SP4C3
veterán

Agyhalott wapanese weeabo anime fanoknak van, exxxxxtra áron.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4760) milkabrams


milkabrams
őstag

is2 revenge lekerül 6.3-ba, és ott mi az anyámmal lövöm át?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4761) SP4C3 válasza milkabrams (#4760) üzenetére


SP4C3
veterán

M26, T26E1, Tiger II P... Meg tudod: flank. Mert majd biztos oldalazva közelít.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4762) fi:zi'k válasza SP4C3 (#4761) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mondjuk inkább 5.3-on lesz érdekesebb. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4763) milkabrams válasza SP4C3 (#4761) üzenetére


milkabrams
őstag

leginkább Jumboban ülve találkozok 6.3-as tankokkal,..

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4764) SP4C3 válasza milkabrams (#4763) üzenetére


SP4C3
veterán

Na az biztos jó buli, érdekes lehet.

fi:zi'k 5.3 lesz az M18... Majd azzal... :W

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4765) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Csak 9.3ig kéne felvinni és máris lehetne normális tologatni az értékeket, de neem..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4766) PAtr0n válasza milkabrams (#4760) üzenetére


PAtr0n
addikt

Revendzs vagy nem revendzs, azt még a H1 is átlövi. Nyilván nem pont szemből, de van azon annyi gyenge pont, hogy hajjaj. Az újratöltési idejét se kell irigyelni, az egyik legrosszabb, és még azt is hozzáveszem, hogy az IS-2-esek elég szépen pukkannak ha betalálsz, akkor teljesen jó az ott 6.3 környékén.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4767) Francia91 válasza PAtr0n (#4766) üzenetére


Francia91
veterán

Pz IV G-vel is szedtem ki IS-2-est :)
Nekem a T-44-122-es van meg, aminek megegyezik az ágyúja az IS-2-esével. A Loadert kimaxolva 27 másodperc a töltése. Tehát bújkálni kell vele. Viszont a Tiger II-est viszi szemből sok esetben

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4768) PAtr0n válasza Francia91 (#4767) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akartam írni, hogy igen, Pz IV G is át tudja lőni, de ahhoz már sok tényezőnek kell teljesülni.
Néztem adatlapon, az IS-2-esek reload time-ja nagyjából onnan indul, ahol neked a kimaxolt T-44 van. Szóval azokon még lehet hozni pár mp-t. De majd valaki leírja mennyi is kimaxolt töltővel egy IS-2-es.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4769) fi:zi'k válasza PAtr0n (#4768) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Asszem 21-22 s körül van a vége, de ugye még függ a parancsnoktól és a kvalifikációtól is. Egyébként mindent egybevetve szvsz ez a legnagyobb hátránya az IS-2-nek. Bár úgy rémlik a leírásokból, hogy a valóságban mindössze 1-1,5 lövés/perc volt csak a tűzgyorsaság.
Érdekes azonban, hogy sem az IS-3, sem az IS-4 eltérő tornya nem változtatott ezen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4770) Francia91 válasza PAtr0n (#4768) üzenetére


Francia91
veterán

A lényeg, hogy a 122-es ágyúval nem az a tipikus rusholós, rohangálós tank. Én is inkább meghúzom magam vele, sokszor campelek a nagy töltésidő miatt. Most a T-44-100-ast fejlesztem, annak is jó ágyúja van, és valamivel 8 sec felett van a töltési ideje, az már használhatóbb :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4771) PAtr0n válasza fi:zi'k (#4769) üzenetére


PAtr0n
addikt

1-1.5 lövés / perc? Az igen ergya. Értem én, hogy egy 25kg-s lőszer újratöltése kézzel nem volt egyszerű, azt is megértem ha a küzdőtérben szűkös volt a hely, de az kicsit túlzásnak tűnik. Főleg hogy se az IS3-nál, se az IS4-nél nem történt javulás ilyen téren.
Amúgy meg nagy távolságból operálva az IS-2-esekkel már meggyűlik az ellen baja, nagyon neház jól eltalálni messziről, hogy ne parttanjak, ezt már párszor megtapasztaltam németként. Olyan igazi hátulról operálós tank, ha viszont közel jön, annyi neki.

Francia91:
A T-44-ek számomra csótányok, no nem a 122-es, de a 100-as már kifejezetten, pont a gyors reload miatt, meg a hihetetlenül pattintós frontja miatt. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4772) CHaooSS válasza Francia91 (#4770) üzenetére


CHaooSS
őstag

valamivel 8sec felett? nem 10.5 a top?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4773) BoB válasza PAtr0n (#4771) üzenetére


BoB
veterán

[link]

IS-2 gyakorlati tűzgyorsaság: 5rpm álló helyben, 2.5rpm átlag, 1.5rpm mozgás közben.

Ez sajnos nincs szimulálva, ez nem egy állandó érték. Nyilván más ha mozog a harckocsi - nincs automata töltő mechanika itt -, más ha nem. Más ha közeli rekeszből veszi, más ha távoliból. Más ha már fáradt, kánikula van, izzad, lőporgázzal megtelt a küzdőtér, stb. stb.

Meg amúgy osztott lőszer, van a lövedék ami nem könnyű (25 kiló körül) + a hajítótöltet, ezeket egymás után kell betölteni.

Könnyű elképzelni hogy töltesz oszt' jó napot, de harci körülmények között, mozgás közben nem olyam egyszerű az.

Ezt kellene kicsit rendbeszedni a játékban...

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4774) fi:zi'k válasza BoB (#4773) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez mondjuk nem lenne hülyeség. Legalább SB-ben aktív lehetne.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4775) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ezt láttátok?
War Thunder Unofficial Patch Notes February 8th 2017

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4776) PAtr0n válasza CHaooSS (#4775) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mosmá igen. :)
Az új fejlesztés mindenesetre igen hasznos:

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4777) CHaooSS válasza PAtr0n (#4776) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem teljesen értem, de azt leszűrtem, hogy nehezebb lesz átütni a komolyabb döntött páncélt az apds-el.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4778) PAtr0n válasza CHaooSS (#4777) üzenetére


PAtr0n
addikt

Idézek a hozzászólásokból, hátha úgy:

"If you're shooting low caliber gun at thick, angled armour (shell diameter is less than half of armour) you'll get more bounces.
If you're shooting the same low caliber gun at angled but thin armour (shell diameter about the same as the armour) you'll get less bounces.
If you're shooting the same gun against angled but very thin armour (shell diameter more than 1.5 times the thickness of armour) you're getting much less bounces.
So it's not a nerf or a buff, since whether it's beneficial or detrimental is highly situational, it depends a lot on what you're firing and what you're hitting"

Amit te írsz, az helytelen. Jobb lett az átütése az APDS-nek 1.0-ás űrméret vs. páncélvastagság mutató felett.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4779) CHaooSS válasza PAtr0n (#4778) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát kisebb szinten ,de mert akkor a kisebb kaliberű brit lövegek kevébé ütik át a komolyabb döntött páncélt, de ebből nincs sok

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4780) SP4C3


SP4C3
veterán

Szarok bele. :((( :( :((

Ideje más játék után nézni.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4781) BoB válasza SP4C3 (#4780) üzenetére


BoB
veterán

"IS-2 mod. 1944 - BR-471D round will be removed"

:O

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4782) PAtr0n válasza BoB (#4781) üzenetére


PAtr0n
addikt

Kárpótlásul lejjebb nyomták a BR-t amiben játszik. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4783) BoB válasza PAtr0n (#4782) üzenetére


BoB
veterán

Az mind1 :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4784) PAtr0n válasza BoB (#4783) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szerintem is. Vegyék el tőle az összes lőszert, és tegyék mindjárt 1.0-ba, reserve tanknak. Az MG maradhat rajta :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4785) BoB válasza PAtr0n (#4784) üzenetére


BoB
veterán

A duskával aratna :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4786) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Majd másfél év kihagyás után újra előkaptam ezt a szép játékot:)
Első meccsen észrevettem hogy még mindíg milyen gyönyörű a játék!
Csakis németekkel játszom, persze van néhány csatám Oroszokkal és USA-val.
Jelenleg ezek vannak berakva:
Pz IV. H, Panther D, Panzer IV./70(V), valami AA és Tiger I H.
Mindíg RB-ben játszom, mint ahogy most is történt.

Első meccs: Havas pálya (nevét nemtudom hírtelen), kiválasztottam szépen a Párduct, lespawnoltam alig mentem előre, középen maradtam figyelni melyik bázisra mennek többen, amikor is kaptam 1!!! találatot, IS 2 - 1944. A pálya másik végéből, a tornyom tetejét kapta el, mégis érdekes mód az oldalsó lőszer rekesz felrobbant.
Okés, hoztam ezután betudtam hozni a kis AA-t, de mire spawnoltam egy kedves orosz TD le spawnkillelt :)
Pedig kb 3 perce ment a csata.
Második meccs, félsziget féleség, most direkt mentem az egyik csoportal, nem is jártunk annyira elöl, amikor 1 lövés, kiírtott 3 embert a tankban, a következő pedig lőszer rekeszt vitt, egy Mk 3-as Centurio volt.

Kérdem én, most tényleg ennyivel nem változott a játék? :D
Anno azért hagytam abba mert folyton megkaptam a +1BR-t...

Press "F" to pay respects.

(#4787) Francia91 válasza Imilenni (#4786) üzenetére


Francia91
veterán

Engem is mindig a lehető legjobban felfele dobál, lefele sosem dobott még...

6.7-ben szoktam németezni, de szinte mindig van Maus a csapatban, az ellenfélnél pedig IS-4M...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4788) fi:zi'k válasza Francia91 (#4787) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem van egy olyan elméletem, hogy a játékbéli teljesítmény alapján is keres a MM. Ha jó vagy, akkor inkább fentebb dobál, mert ott is jó eséllyel versenyre kelhetsz az ellenféllel.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4789) Imilenni válasza fi:zi'k (#4788) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát a Tiger I H-val RB-ben 52.9%-os a Winratem, 119 csatából 201 ölés és 93 halál.
Ez nem valami jó szerintem, egyébként érdekes hogy csakis ezzel a tankal vagyok 50% felett RB-ben.

Press "F" to pay respects.

(#4790) CHaooSS válasza Francia91 (#4787) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szerintem nem a Maus és is4 a legnagyobb probléma , két leggyengébb azon a szinten..
mondjuk én örülök, ha 20 meccsből 1x lerak a maus-al

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4791) fi:zi'k válasza Imilenni (#4789) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az abszolút teljesítményre gondoltam, nem a járművenkéntire.
Milyen néven játszol?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4792) Imilenni válasza fi:zi'k (#4791) üzenetére


Imilenni
addikt

Szeret

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#4793) Francia91


Francia91
veterán

Megy ez kérem :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4794) milkabrams


milkabrams
őstag

Ti milyen játékstílust ajánlotok Super Pershinghez?
Jumboval hull downban csúnya mészárlásokat szoktam rendezni, általában megvan a 2-5:1 kilőtt tank:halál arány, de ez Super Pershingnél nem működik.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4795) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Örültem, hogy lett több cicus 5.7-ben, de a mai nem NEM sikerült 5.7-es meccset menni RB-ben.. csak 6.3 és 6.7... kösz b+

ja és jön újabb brit tank persze röhejesen alacsony BR-el ugyebár
Centurion Mk I: A Tank for a New Era

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4796) SP4C3


SP4C3
veterán

Jó, elég. HOGY LEHET FIÓKOT TÖRÖLNI?!

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4797) Dewri válasza SP4C3 (#4796) üzenetére


Dewri
aktív tag

Egy oldalon ilyet írnak:

Account Deletion

If you want to delete your account - you should follow the "Delete" link in your profile page.

You will receive a confirmation letter to your registration e-mail to delete the account.

(#4798) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Úúúú, ma először volt killem RB-ben, volt olyan, hogy hatodikként végeztem a 15 fős csapatból. :DDD
Elkezdtem a ruszki tankokat, mert megelégeltem, hogy a Shermanjeimet mindenki lelegeli, és a Sztálinium meggyőzött, hihetetlen a T-34-ek páncélzata a saját tierükben.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4799) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Azt hitték átverhetnek.. mekkora gecik.. nagy vicc a német br csökkentés.. ez csak elmélet.. 5.7-ben 10-ből eddig 9x volt min 6.0, de inkább 6.3 br... elmehetnek az anyjukba.. szánalom

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4800) SP4C3 válasza CHaooSS (#4799) üzenetére


SP4C3
veterán

Próbáld ki:

M18
M36
T25
M26
T32
T26E1-1 "Super-Pershing"

Vissza fogod sírni a tigriseket!!!

A balance az valami szégyen lett.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.