Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) milkabrams válasza Saccco (#4550) üzenetére


milkabrams
őstag

Egy korábbi hozzászólásban leírtam, hogy lőtt ki 1 lövésből egy t 34 stz, majdnem keresztülfejeltem a monitort.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4552) t.imi


t.imi
addikt

Az nooormális, ha kapáslövéseim eltűnnek távolságtól függetlenül?
Tegnap pl tőlem ~20m-re lévő ellent úgy lőttem át, hogy eltűnt a lövedék. Se becsapódás mögötte, se por, se semmi.
Eddig azt hittem, hogy mellé megy, de most halál előtt volt még kb 2 mp-em látni, hogy a lövések elvesznek az éterben.

[ Szerkesztve ]

(#4553) SP4C3 válasza t.imi (#4552) üzenetére


SP4C3
veterán

Nekem van, hogy a tiszta találatot "nem regisztrálja". Szépen porol az ellenen a lövedék, felvillan ééés semmi sem történik.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4554) t.imi válasza SP4C3 (#4553) üzenetére


t.imi
addikt

Köszi! Frankó anomália, eddig wot-ban voltak csak ilyenek.

(#4555) olcsii válasza t.imi (#4554) üzenetére


olcsii
aktív tag

szerintem ebben mindig is voltak ilyenek:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#4556) Saccco


Saccco
nagyúr

Erőltettem egy kicsit az amerikai ágat. Hát az M10-zel tudok ezt-azt kezdeni, kaptam is rá egy Talisman-t. Viszont az M4A3 nem nagyon fekszik. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4557) milkabrams válasza Saccco (#4556) üzenetére


milkabrams
őstag

az M10 titka az hogy alap lőszert kell használni és messziről tornyozni, ez 2. legeredményesebb tankom az M4 után

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4558) milkabrams


milkabrams
őstag

A War Thunder oldaláról letöltöttem blk és zip fájlokat, ezek úgy tudom single küldetések, mit kell kezdeni ezen fájlokkal?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4559) donmackó válasza milkabrams (#4558) üzenetére


donmackó
őstag

Betenni a Telepítési mappa/UserMission mappába. Majd a játékban kiválasztani az user missions menüpontot. A zip-et meg kicsomagolod és abban lesz a blk fájl.

Release the cable hounds!

(#4560) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Találkoztatok már olyan hibával, hogy a W,S,A,D, javítás (nálam U,Y) billentyűk a játékban nem működnek rendesen? Tegnap még minden ok volt, ma meg olyan, kb 1-2 tized másodpercenként venné csak a jelet. Pl ha gázt adok, 1-0-1-0-1-0-1-0-1... a sebességi fokozatok, ugyan ez a többi három irányban is. Javítani sem tudok, kb negyed kört megindul, utána vissza alapra.
Töröljem a játékot és telepítsem újra?

(#4561) SP4C3 válasza t.imi (#4560) üzenetére


SP4C3
veterán

Reinstall előtt Launcher>Wrench icon (az X mellett )>Check files.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4562) t.imi válasza SP4C3 (#4561) üzenetére


t.imi
addikt

Azon már túl vagyok, sajnos semmi változás.
Volt egy összeomlás tegnap, utána file ellenőrzés, semmi gond nem volt.
Ma így kezdett a gém.

(#4563) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Fú egyre szarabb komolyan... pár hónap után visszatértem, de már németeknél a 6.0-7.0 is rakás szar...
ráadásul a spawn kill még brutálisabb.. felejtős ez a fos szerintem.. hamarosan úgyis meghal az egész ground forces, ha így folytatják

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4564) SP4C3 válasza CHaooSS (#4563) üzenetére


SP4C3
veterán

Haldoklik, egyre nehezebb csatába kerülni. Mindegy, meglett a tigris 2 H, OP.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4565) olcsii válasza CHaooSS (#4563) üzenetére


olcsii
aktív tag

:) nem baj majd valaki más megint probálkozik remélem :) az AW-ban is torlik az artykat végre, az egyik fejleszto észheztért:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#4566) SP4C3 válasza olcsii (#4565) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem észheztért, hanem kijózanodott. Gaijin-nál meg alapvető követelmény, hogy a DEV-ek folyamat mocsárrészegek legyenek... Kommunizmus és gerinctelenség előny, valamint legyél csiga lassú.
Innen jött nekik a logó "CSIGA" - Gerinctelen és lassú is, perfect.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4567) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Azt nem értem még mindig, hogy miért nem lehet a szerencsétlen vh-s tankokat különvenni a modernebb szutykoktól.. egy fokkal jobb lenne

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4568) Dewri válasza olcsii (#4565) üzenetére


Dewri
aktív tag

Sajnos nem törlik, csak átdolgozzák, azaz "wotosítják". Nagyobb sebzést kapnak, lassabb töltéssel...

(#4569) myckey válasza Dewri (#4568) üzenetére


myckey
veterán

Konkrétan mint arty ág megszűnik létezni a játékban. :U

Helyette SPG vonalként mennek tovább.

-Nem lesz felsőnézetből lövöldözés, felderítő gránát.

-Szimpla célzást kapnak.

-Jó mozgás, nagy sebzés, nagyon lassú célzás és lassabb töltés lesz jellemző rájuk, ha a teszt szerveren ez megfelel a népnek, mert ha nem, akkor kiveszik a játékból.

Pontosság kedvérért.

Így lenne a Wotban? :Y

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4570) Dewri válasza myckey (#4569) üzenetére


Dewri
aktív tag

A wotosítást a megnövelt sebzésre/lassú újratöltésre értettem, ott van az, hogy 1 lövésből kicsapnak egy tankot, aztán néznek fél percig... Most nem így van.

Szimpla célzással értelmüket vesztik a nulla páncél/torony miatt. Majd ott fognak rohangálni a többiek között és fél percenként durrantanak egyet? Ez így nem igazán arty... Nyilván nem fog tetszeni senkinek, a műholdnézet miatt játszott vele mindenki. Ez persze nem baj, vegyék csak ki őket, nagyon fognak hiányozni...

(#4571) donmackó


donmackó
őstag

[Fejlesztés] Új helyszín: Elhagyatott gyártelep

Ez a pálya annyira várós mint annó a sztáligrádi volt. :D

Release the cable hounds!

(#4572) milkabrams válasza donmackó (#4571) üzenetére


milkabrams
őstag

Hogy én mennyire utálom Sztálingrádot...

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4573) donmackó válasza milkabrams (#4572) üzenetére


donmackó
őstag

Nekem az egyik kedvenc, a másik meg Kubán.

Release the cable hounds!

(#4574) fi:zi'k válasza donmackó (#4573) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jól kubán kéne vágni, aki ennyire nyomatja ezeket a rossz árkád pályákat. ;)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4575) donmackó válasza fi:zi'k (#4574) üzenetére


donmackó
őstag

Ne szójjá' be. :D

Árkádozni kis tier-ben (reserve-1-2) szoktam. Nagyobbaknál már ott is campfest van. Talán még 3.3 körül szokott érdekes meccs lenni, afölött meg unalom van.

Release the cable hounds!

(#4576) fi:zi'k válasza donmackó (#4575) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem rád értettem :N, hanem fejlesztő oldalon. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4577) donmackó válasza fi:zi'k (#4576) üzenetére


donmackó
őstag

:R Nem szoktam semmit magamra venni.

Release the cable hounds!

(#4578) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Új gayjin játék.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4579) SP4C3 válasza fi:zi'k (#4578) üzenetére


SP4C3
veterán

Teccik, remélem ezt nem olyan "jól" menedzselik majd, mint a wár thündért.

Trailer szerűség. :U

Másik - Battlefield 1 2

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4580) Dewri válasza fi:zi'k (#4578) üzenetére


Dewri
aktív tag

A hajós verzió zárt bétát is most indítják decemberben. Bár ahogy az kinéz, alapjában véve teljesen ugyanez, mint a tankos, csak hajókkal, nem nagy munka elkészíteni, csak a pályákat és a járműveket kell cserélni, a motor és a rendszer már kész...

Meg ott a Crossout, amiben benne vannak, az se jött még ki nyíltra. Megy a pörgés, ha ennyi felé tudnak koncentrálni.

(#4581) fi:zi'k válasza Dewri (#4580) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azok csak csónakok. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4582) donmackó


donmackó
őstag

Érkezik még itt pálya kérem szépen:38.szélességi kör

Egy újabb pálya a campereknek. Mondjuk ha tényleg ilyen fás-bokros lesz ténylegesen a pálya, akkor sim-ben izgalmas lesz.

Release the cable hounds!

(#4583) fi:zi'k válasza donmackó (#4582) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Képek alapján eléggé rendben van, csak ne szeleteljék el ezt is picsányi darabokra. :o

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4584) SP4C3


SP4C3
veterán

Ilyennel találkoztatok már? T44-100-amat szette darabokra több mint 1km-ről:

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4585) PAtr0n válasza SP4C3 (#4584) üzenetére


PAtr0n
addikt

E-100-al? Még nem, nem játszok abban a Tierben még :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4586) SP4C3 válasza PAtr0n (#4585) üzenetére


SP4C3
veterán

Én is csak ritkán, mert tehetetlen vagyok a "tank"-jaimmal. Ezen az E100-on kívül még 1x volt alkalmam maus-val találkozni (t44-100-ammal mikor mentem legelsőre), rögtön 3 maus libasorban jött ki az utcán, 4xoldalba lőttem, 90*fokban is lepattant. :D

Valakinek tapasztalata a T32-vel? Kifejlesztve, meg kellene vennem, de ha ugyanolyan sz@r, mint a T26E1, akkor csak megveszem, de nem rakom be egyik slot-ba sem, csak átugrom.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4587) CHaooSS válasza SP4C3 (#4584) üzenetére


CHaooSS
őstag

Jó kis E100.. meg akartam szerezni, de nem sikert. Amúgy már csomószor láttam.

T32: rohadt jó toronypáncél mellé jó lövegsüllyedés, front is elég jó viszont löveg a löveg nem olyan hűde jó viszont így is elég jó gép, nem hiába lett emelve a br mert túl jó volt 7.0-ban :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4588) SP4C3 válasza CHaooSS (#4587) üzenetére


SP4C3
veterán

Akkor az ugyanaz a talicska mint a T26E1, tigris 2 h megeszi reggelire 1 jó lövésből, azzal a járgánnyal nem leszek első. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4589) CHaooSS válasza SP4C3 (#4588) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ha alvázat tudsz lőni akkor igen viszont frontot már nem tudja sokszor átütni, én nagyon sokat szenvedtem ellene mikor alacsonyabb szinten volt

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4590) SP4C3


SP4C3
veterán

Nem volt netem 3 napig, mert a szutykos ISP-m retardokból áll, akárcsak máshol.
Mobilnetről még be tudtam lépni, hackeltem magamnak egy harmadik szolgáltatótól usb-s modemet, de jött a frissítés és annyi MegaByte-om meg nem volt.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4591) Francia91 válasza BogyóBP (#4531) üzenetére


Francia91
veterán

Fújj, tényleg gusztustalan nagyobb tierben :D

És egy majdnem filmbe illő jelenet... :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4592) CHaooSS válasza Francia91 (#4591) üzenetére


CHaooSS
őstag

T-44-122... egyik nap találkoztam vele egy Maus-al, óó mondom közel nincs olyan átütése, hogy átlője a tornyomat, kigurulok elé telibe lövöm a tornyát lepattan róla.. na mondom oké, de aztán visszalőtt és felrobbantam azzal a lendülettel 1 lövéstől.. át is vitte és még az egész maust ki is pucolta... :(((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4593) Francia91 válasza CHaooSS (#4592) üzenetére


Francia91
veterán

Engem folyton kibasznak a T-44-122-ben
A T-29-re is azthittem, hogy sérthetetlen, aztán mostmár mindig kilövöm

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4594) SP4C3 válasza Francia91 (#4591) üzenetére


SP4C3
veterán

Szép csata volt. Sok face-to-face killel. :'D

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4595) Francia91 válasza SP4C3 (#4594) üzenetére


Francia91
veterán

Köcce :D
Miról is szól a taktika? Szerezni egy védett pontot, magaslatot, ahonnan érvényesülhetsz. Erről szól. Ha most rohanok mint a marha, persze, hogy kiszednek a fenébe az első 2 percben

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4596) SP4C3 válasza Francia91 (#4595) üzenetére


SP4C3
veterán

Mission objective: Capture and hold point Alpha, Bravo, Charlie.

WarThunder #snipefest-campfest-2017

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4597) Francia91 válasza SP4C3 (#4596) üzenetére


Francia91
veterán

2 féle meccs van:
1. Amikor értelmes, gondolkozó emberekkel dob egy csapatba a játék. Ha van aki foglaljon, rendszerint Heavy Tank, akkor nem én lövetem ki magam egy szaros Medium Tank-kal. Ellenben a háttérből támogatom a csapatot, segítve a feladatot

2. Amikor hülyékkel dob össze a csapat. Megyek, és foglalok, amit tudok és amit lehet. Ilyenkor sokszor kiszednek, de megpróbálom, amit lehet.Nem minden meccsem így telik, mint a videón Heavy Tank-kal pl bátrabban megyek a csatatérre, de 6.3-ban és 6.7-ben egy közepes tank nem arra való Realistic-ban, hogy felkínáld magad egyszerre 4-5 ellenséges tanknak ;)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4598) SP4C3


SP4C3
veterán

Napi agyf@sz! :((

[link]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4599) Francia91 válasza SP4C3 (#4598) üzenetére


Francia91
veterán

T-32 anno "sérthetetlen" tankként került be a játékba, de aztán gyorsan miderült pár gyengepontja, pl Kugel-lel is simán kiszedhető. Anno Realistic CW-ken jöttünk rá, hogy milyen könnyen kiszedhető
A T-34-85 pedig undorítóan, furcsán jó tank

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4600) fi:zi'k válasza Francia91 (#4599) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"A T-34-85 pedig undorítóan, furcsán jó tank."
Ez mennyire találó. :C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.