Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) milkabrams válasza milkabrams (#5299) üzenetére


milkabrams
őstag

Az első csatámban sikerült szemből 2 lövéssel kicsinálni egy Vadásztigrist, mindkettő átvitte a frontpáncélt, Párduc 2-es frontján úgy megy át mint kés a vajon. Komolyan mondom, nekem a kedvenc tankommá vált egyből.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5302) Francia91


Francia91
veterán

Éééés ez minden meccsen... Miért büntet engem a Gaijin ennyi idiótával minden meccsen?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5303) t.imi válasza SP4C3 (#5298) üzenetére


t.imi
addikt

Tapasztalatnak jó volt, köszi még egyszer a segítséget. :)

(#5304) milkabrams válasza Francia91 (#5302) üzenetére


milkabrams
őstag

A csaták nagy része, elképesztően egyoldalúra szokott sikerülni, ami számomra kissé fura. Talán a statisztikák alapján egyik csapatba több míg a másikba kevesebb agyhalottat pakol? Nemrég pl. az egyik H1-es valahogy feltolatott egy falra, majd el nem tudom képzelni hogy de nem tudott lemenni és belőttek a tetőpáncélján. Másik alkalommal egy IS3 és egy M103 megállt a spawntól 10-15 méterre páncélvadászt játszani, onnan persze semmit sem láttak, én meg egyedül mentem pontot foglalni mert beijedtek 2 királytigristől, amiket ki is lőttem aztán engem is egy Leo.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5305) PAtr0n válasza milkabrams (#5304) üzenetére


PAtr0n
addikt

"Talán a statisztikák alapján egyik csapatba több míg a másikba kevesebb agyhalottat pakol?"

IGEN.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5306) Francia91 válasza PAtr0n (#5305) üzenetére


Francia91
veterán

Csak ebben az a piszok szar, hogy az a 2-3 értelmes user szopik rendesen, aki tudna játszani, stb... De az agyhalottak miatt van zsinórban 7-8 buktás meccse, mert ha megszakad sem tudja egyedül lehozni...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5307) PAtr0n válasza Francia91 (#5306) üzenetére


PAtr0n
addikt

No offense: [link] :D

Amúgy... az általam kitett meccs enemy csapatában szerintem 1db értelmes user sem volt.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5308) aginor


aginor
addikt

Aki aktív játékos, az el tudná mondani, hogy ő hogyan játszik, esetleg milyen modokat használ? Van pár zavaró és érthetetlen dolog számomra ebben a játékban és így hátha megvilágosodok. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#5309) BoB válasza aginor (#5308) üzenetére


BoB
veterán

Nem igazán értem a "hogyan játszik" kérdést :DDD

Mod-okat én még soha semilyet sem használtam. Mondjuk én a WOT-hoz sem használtam semmit sem.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5310) milkabrams válasza aginor (#5308) üzenetére


milkabrams
őstag

Szoktam AB-ben játszani (19-es TN monitoron nem egyszerű az RB) de ezt a kérdést nem értem. Semmiféle modot nem használok, amiket találtam nexusmodson, csak felhasználói festés modok, semmi több.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5311) Francia91 válasza milkabrams (#5310) üzenetére


Francia91
veterán

17,3-as noti kijelzőn RB-zek és SB-zek.... Semmi bajom nincs vele....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5312) milkabrams válasza Francia91 (#5311) üzenetére


milkabrams
őstag

Jó neked, nemrég akkor vettem észre egy tigrist mikor 10 méterről rámlőtt.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5313) aginor válasza BoB (#5309) üzenetére


aginor
addikt

Úgy is megfogalmazhattam volna a kérdést, hogy hogy a viharba tudtok nagyobb távolból ezzel a szerencsétlen 2x-es nagyítással eltalálni bármit is? Pláne füstön, növényzeten keresztül, vagy ha részleges fedezékben van az ellen.. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#5314) BoB válasza aginor (#5313) üzenetére


BoB
veterán

Na ezért szeretem ezt a játékot, ez elriasztja a WOT-os vérpistikéket akik annyira nyomik hogy csak akkor tudnak eltalálni valamit ha 5000-szeres nagyítású optikát használnak. :))

Nem kell magadra venni :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5315) CHaooSS válasza aginor (#5313) üzenetére


CHaooSS
őstag

Üdv a realisztikus világban.
Itt meg kell tanulni célozni és lőni, viszont nem olyan nehéz ám ez mint amilyennek tűnik. Gyakorolni kell és menni fog ;)

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5316) aginor válasza CHaooSS (#5315) üzenetére


aginor
addikt

Üdv egy árkád játékban, aminek semmi köze a valósághoz, vagy a realizmushoz..
A valóságban is legalább 8x-os nagyítás volt elérhető mér ebben a korszakban is. Amúgy meg nem a célzással van a baj, hanem azzal, hogy a sok szartól sokszor nem is látom, hogy mit kellene lőni, de mivel ilyenkor engem azért be szoktak lőni, nyilván van valami trükk, ami segíti a célzást. Sivatagos pályákon tök jól boldogulok, de a város is elfogadható, de a zöld pályák a halálom..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#5317) donmackó válasza aginor (#5316) üzenetére


donmackó
őstag

Vedd le a fák darabszámát és a grafikát is low-ra. Majd meglátod hogy mekkora csodában lesz részed. Ha meg árkádban játszol, akkor meg lesd az aim keresztet, az segít.

Release the cable hounds!

(#5318) CHaooSS válasza aginor (#5316) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én úgy tudom, hogy 3.5x volt az átlagos elég sokáig. német 75 és 88-asnak 2.5 és 5x , Stugnak volt 5x , szovjet 45,76, 152-nek 2.5 és 85-100-122-esnek 4x , Sherman Firefly-nak volt 6x , 76-os sherman 5x az alapoknak meg 3x nagyítás

szóval a legalább 8x nem valós

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5319) BoB válasza aginor (#5316) üzenetére


BoB
veterán

Melyiknek?

T-54-ben a TSh2B-32 valóban 3 - 7.5, de pl. T-34(76)-ban a TMFD-7 fix 2.5-ös nagyítású.

donmackó: meg sem hallottam, utálom a low grafikás köcs_göket :U

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5320) CHaooSS válasza BoB (#5319) üzenetére


CHaooSS
őstag

Low grafra majdnem valami csúnyát mondtam :D
Nekem minden fel van húzva kivéve a fű van nagyon levéve mert egyik patchben jól elbaszódott és brutálisan csökken az fps sokszor.. örülök, hogy mai napig nem javították

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5321) aginor válasza CHaooSS (#5318) üzenetére


aginor
addikt

Ok, legyen igazad, aviszontlátásra..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#5322) SP4C3 válasza aginor (#5321) üzenetére


SP4C3
veterán

Nah, no offense, ezen kár veszekedni.

Amúgy kérdésedre válaszolva:

Eddig egy 27"-esen toltam 720p-ben, de váltottam egy 24"-es 1080p-s kijelzőre. Sajnos alatta egy krumpli van és az erdőkben is felugrik a grafikus hűtése és visít, ezért low_grafikás_khöcsög vagyok. :DD
Van aki játszani meg van aki gyönyörködni jár be a meccsekre. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5323) CHaooSS válasza aginor (#5321) üzenetére


CHaooSS
őstag

Tessék British and US tank sights vs the Germans sights , emlékszem régen még olvastam is
50-es évek előtt te nem fogsz nagyon olyat találni ahol legalább 8x nagyítás volt

De nyugodtan rákereshetsz magad is... nem kötekedni akarok, de látom te egyből támadásnak veszed, ha valaki mást állít.. ne legyél már gyerekes :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5324) CHaooSS válasza SP4C3 (#5322) üzenetére


CHaooSS
őstag

"Van aki játszani meg van aki gyönyörködni jár be a meccsekre. "

Van aki azért lowos mert nincs jó gépe azt nem bántjuk és van az aki azért veszi le, hogy könnyebb legyen na azt küldjük el az anyjába.. :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5325) SP4C3 válasza CHaooSS (#5324) üzenetére


SP4C3
veterán

Szerintem nincs sok különbség a spot nehéz-ségben. Ha leveszed a fű távolságát, meg kikapcsolod,hogy a "sight"-ban ne jelenítse meg.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5326) donmackó válasza BoB (#5319) üzenetére


donmackó
őstag

Én csak mondtam egy legális cheat-et. ;]

Topik on: Itt leírják egyes német tankok teleszkópját, illetve annak használatát -> Historical Gunsights (wt forum)
Emlékszem hogy a T-34 vs. Tiger című játékban és a [Steel Fury Kharkov Tiger mod-ban] is így volt megcsinálva. Azért nem kicsit más volt a valós célzás a WT-hez képest.

Release the cable hounds!

(#5327) Cucuska2 válasza SP4C3 (#5325) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én is így játszottam, a fákat lejjebb vettem, fű csak körülöttem volt, meg a belső nézetekben nem, és nagyon jól lehetett látni. Az más kérdés, hogy a koncentrációtól mindig elfáradt a szemem, ha meg elkényelmesedtem, mentem a garázsba, de egyértelműen nem kell alacsony grafika.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5328) Francia91


Francia91
veterán

RP Booster, Realistic meccs kombó...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5329) CHaooSS válasza Francia91 (#5328) üzenetére


CHaooSS
őstag

:D nekem sokszor van ilyen, azt "szeretem" amikor több killem van mint az egész csapatnak.. és sajnos sokszor megesik ez

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5330) Francia91 válasza CHaooSS (#5329) üzenetére


Francia91
veterán

A mostani meccs....
2-3 éve igaz volt az, hogy Reálban normális emberekkel találkozol, de ez már érvényét vesztette

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5331) milkabrams


milkabrams
őstag

Nemsokára meglesz a T95-ös, ötlet a használatához? Melyik lőszert érdemes használni stb.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5332) CHaooSS válasza milkabrams (#5331) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szerintem elég egyértelmű melyik lőszer kell, sima AP csak akkor, ha kevés az átütés

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5333) milkabrams


milkabrams
őstag

Ez a Hellcat egy igazi adrenalinbomba, lehetne gyorsabb is, ha már páncélja nincs.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5334) CHaooSS válasza milkabrams (#5333) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ennél gyorsabb? így is befoglalnak mindent és hamar a spawn-t lövik.. elég ez a sebesség

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5335) Francia91 válasza milkabrams (#5333) üzenetére


Francia91
veterán

Reálban 60-70 körül simán megy, hova kell ennél gyorsabb cucc? :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5336) SP4C3 válasza Francia91 (#5335) üzenetére


SP4C3
veterán

Persze, gaijin szerint az M41A1 bulldog is megy 70km/h-val OFFROAD! Soha a büdös életbe senki sem látta még ennyivel menni, de gaijin meg van róla győződve, hogy képes rá... Ja persze zsíros szakadékba lefelé + hátszél és meglesz neki a 70km/h. mehh :U

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5337) milkabrams válasza Francia91 (#5335) üzenetére


milkabrams
őstag

Inkább 40-50

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5338) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na jo felev kihagyas utan elkezdtem a japan agat...hat ez durva szenvedes.
Irgalmatlan szarok.

(#5339) Francia91 válasza SP4C3 (#5336) üzenetére


Francia91
veterán

Sík terepen, maxos vezetővel és a fullos M18-assal szoktam 60-nal hasítani ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5340) SP4C3 válasza Francia91 (#5339) üzenetére


SP4C3
veterán

T-34-85 néha megelőz. :W Pedig én nyomom neki. :DDD

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5341) Francia91 válasza SP4C3 (#5340) üzenetére


Francia91
veterán

Amin csodálkoztam a minap, hogy a fullos T-44-122-esemet, aminek a drivere is fullos, az IS-6 40 km/h-ig legyorsulja.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5342) edari válasza Malibutomi (#5338) üzenetére


edari
őstag

Azok amúgy is azok voltak. :DDD

(#5343) CHaooSS válasza Francia91 (#5341) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ezen nem csodálkozom :D Mindenben túl van tolva az a gép

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5344) Malibutomi válasza edari (#5342) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jah, szeretem a kihivast, de ezek durvak. Az elso 37mm meg a reserve tankokrol is lepattan (meg az 57mm is), a torony fel ora mire fordul, pancel sincs, de legalabb lassuak :)
Igazi sikerelmeny egy-egy killt elerni :)

(#5345) edari válasza Malibutomi (#5344) üzenetére


edari
őstag

Na látod, a végén még azt hiszed sikeres vagy. :DDD

(#5346) Francia91


Francia91
veterán

A 8,8-as méltó a hírnevéhez :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5347) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na 2.3 korul mar hasznalhatok a a japanok.
8 kill nulla halal sztalingradon :) Itt mar jo a gun, csak a lassu toronyforgas miatt nagyon esszel kell jatszani oket.

Mas: a csata utan amit kihoz adatokat azt nem lehet valahogy visszanezni?

(#5348) donmackó válasza Malibutomi (#5347) üzenetére


donmackó
őstag

A replayben elvileg megmarad minden adat. Játékos név statisztika stb., csak akkor át kell nevezni és nem veszik el. Csak mert alapból törölgetni időnként.

Release the cable hounds!

(#5349) PAtr0n válasza donmackó (#5348) üzenetére


PAtr0n
addikt

Meg minden nagyobb update után használhatatlan lesz sajnos, hiába nevezgeted át. :(((

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5350) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Van egy ilyen promó
Sajna nem igazán tudom hogy a zöldre kattintós oldal az új reget adna, vagy a jelenlegi adataimat kéri.
Valaki már rápróbált? Ha nem, leszek első...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.