Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) xavix13 válasza CHaooSS (#4897) üzenetére


xavix13
senior tag

Nem rég óta játszok, múlt héten életem legelső huge rewardjából kipörgettem az 1 milla sl-t.
Gondolom ez azért nem kis luck volt :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#4902) CHaooSS válasza xavix13 (#4901) üzenetére


CHaooSS
őstag

Amikor ez a pörgetés megjelent már akkor játszottam, de én még semmi nagyobb dolgot nem pörgettem ki....

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4903) milkabrams


milkabrams
őstag

Sőt, megfelelően használva nagyon jó a T32-es, játékstílusban hasonló a Jumbóhoz, kivéve, hogy ennek csak a hasát lehet belőni, míg annak a frontját is sokszor átütőtték.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4904) CHaooSS válasza milkabrams (#4903) üzenetére


CHaooSS
őstag

Próbálom tanulgatni, hogy hogyan lehet bepattintani a toronyról, de egyszerűen nem megy :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4905) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Amúgy örülnék, ha megjönne az eszük és limitálva lenne a rohadt atgm-ek száma csatában... előbb is kb semmit nem csináltam mert csapat 70%-a csak lőtte a rakétákat fedezékből.. geci idegesítő

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4906) xavix13 válasza CHaooSS (#4905) üzenetére


xavix13
senior tag

Meg a matchmakingen is lehetne azért reszelni.
Nem rég meglett a tigris, de sztem értelmes meccset max ha 2-t mentem eddig vele, mert a gamek 90%-ában 6.7-es tankok ellen kell mennem, ráadásul a másik 2 tankom egy pz 4 f2 meg egy pz 3 m. Marha élvezetes 3!!! Br.-el nagyobb tankok ellen menni miután kilőtték alólam a tigrisem. Persze értem én hogy nem lehetek mindig én a top tier, meg csináljak ugyanolyan br-ű preseteket, de most akkor addig ne játszak a tigrissel míg nem grindolom ki a másikat meg egy panthert? :U
Legalább nézhetne átlagot mert egy 3.3/3.7/5.7 lineup VS. egy 6.7/6.7/6.7 lineup minden csak nem fair és könnyen elveheti egy kezdő játékos kedvét.
Öröm az ürömben, hogy a pz 4-et már a saját tierjében úgy lövik át mint a vajat, szóval teljesen mind1 hogy egy t34 vagy egy tiger 2 one shotol, sok minden nem változott. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#4907) fi:zi'k válasza xavix13 (#4906) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Néhány kivételtől eltekintve simán kompetitív egy Tiger H1 6.7-en. A Pz4 ágyúja pedig szintén oké. A Panthert ugyanúgy ki fogják lőni alólad, bár nyilván több esélye van.
Arcade, ha jól sejtem?! Menj át RB-re.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4908) donmackó


donmackó
őstag

(#4909) CHaooSS válasza donmackó (#4908) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nekem nem tetszik.. azért is szerettem eleinte mert régebbi tankok voltak csak amiknél sokat számított az adott játékos képessége, de mivel már cheat fs meg rakéta van a játékban magasabb szint már elég rossz és még magával húz ez néhány gépet amik régen jók voltak mára meg csak azoknak jók akik agyvérzést akarnak

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4910) fi:zi'k válasza CHaooSS (#4909) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

El kell szomorítsalak, mert a Shermanekben is van stab, bár nyilván nem ilyen hatásfokú.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4911) CHaooSS válasza fi:zi'k (#4910) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azt tudom, de azért nem 1 kategória :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4912) BoB válasza CHaooSS (#4911) üzenetére


BoB
veterán

Nem nagyon, kíváncsi vagyok a játékban hogy oldják meg. Mert pl a Sherman-é csak egy tengelyes stabi volt, és elég rossz hatásfokú.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4913) CHaooSS válasza BoB (#4912) üzenetére


CHaooSS
őstag

Amúgy hajtod még a szovjet vasakat? kéne egy kis segítség mert T10-et fullozom + T62-őt meg akarom szerezni aztán nem ártana a társaság :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4914) BoB válasza CHaooSS (#4913) üzenetére


BoB
veterán

Á, mostanában csak ritkán játszok WT-t.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4915) milkabrams válasza CHaooSS (#4904) üzenetére


milkabrams
őstag

A lövegpajzs alsó részét kell meglőni, olyan kicsi célfelület, hogy inkább szerencse kell, mint tudás.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4916) CHaooSS válasza milkabrams (#4915) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát gondoltam, hogy az alsó részét kell meglőni... :D de tudás is kell mert sokszor hiába lövöm meg nem akar bepattani.. ismerek valakit aki olyan profin belövi sokszor, hogy csak pislogok

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4917) Drenadar válasza fi:zi'k (#4910) üzenetére


Drenadar
veterán

Tudtommal már a tigrisben is volt stab.

(#4918) Francia91


Francia91
veterán

T32-est és T29-est elég könnyű megsemmisíteni, ha pl veled szemben állnak
Tankos klántársaim mondták, valamint linkelték ezt a tesztmapot, ahova az összes létező enemy tank fel van sorakoztatva, és lehet próbálgatni. Ahol a T-44-122-essel lőttem a T29-est és T32-est, ott egy Pz F2-es is beviszi, csak éppen a 122-est választottam ki. A T29 kémlelőjén konkrétan nulla páncél van, az csak egy darab cső, a T32-es esetében pedig minimális, ami ott van a belőtt helynél

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4919) fi:zi'k válasza Drenadar (#4917) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha volt, is a játékban szerintem nincs modellezve.
Amúgy hogy-hogy te itt?! :D

(#4918) Francia91
Oké, egy dummy célpontot én is bármikor kilövök. :P

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4920) Drenadar válasza fi:zi'k (#4919) üzenetére


Drenadar
veterán

Hogy hogy én? :-D Csak figyelem a topicot várom azokat a hsz - eket amik arról szólnak hogy újra fellendül a játék és megtelik élettel :-D

Sajnos sok minden nincs lemodellezve

[ Szerkesztve ]

(#4921) Francia91 válasza fi:zi'k (#4919) üzenetére


Francia91
veterán

A gyakorlás óta sikerült már így 2-3 alkalommal T29-est és T32-est kilőnöm éles meccsen is, eddig az volt a baj, hogy nem tudtam, hova lőjek neki

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4922) fi:zi'k válasza Drenadar (#4920) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hát hogy még nem láttalak írni ide. :B

(#4921) Francia91
Helyes! Pusztuljon a sok T29. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4923) SP4C3


SP4C3
veterán

Közeleg:

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4924) fi:zi'k válasza SP4C3 (#4923) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

:C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4925) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Jelenleg kinek mi a kedvenc járműve? nekem most a T10, nagyon adja mostanában :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4926) SP4C3 válasza CHaooSS (#4925) üzenetére


SP4C3
veterán

US: M6A1, M4A2 (76) W (+M18 a br változtatás elôtt, de mostmár nem)
USSR: IS1, T-34-85(D-5T) (+T-34-85 zis a br változtatás elôtt)
GER: Tiger II H (+ Panther II a br változtatás elôtt)
GB: Cromwell-ek
JA: Az összeset szeretem ÍRTANI. :C

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4927) Francia91 válasza CHaooSS (#4925) üzenetére


Francia91
veterán

T-44-122 és M18 :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4928) mesysil


mesysil
csendes tag

Sziasztok,

valaki tud egy screenshotot adni milyen grafikai beállításokkal kell menni? Szóval a fákat és bokrokat meg minden egyebet le szeretnék venni mert olvastam hogy úgy kilómeterekre látható a tank, de azért a tank mégis nézzen jól ki amivel megyek. Eddig full grafikán játszottam és mindig kilőttek, és nem tudtam hogy honnan mikor én nem láttam őt.
Köszi a segítséget előre is!

(#4929) fi:zi'k válasza mesysil (#4928) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egy darabig én is használtam ultra low quality-n, rengeteget segít valóban, cserébe egy hányás a megjelenés. Nekem nem ért annyit. Így is, úgy meg lesz a sok bullshit.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4930) Francia91 válasza mesysil (#4928) üzenetére


Francia91
veterán

Én ezekkel a beállításokkal használom, bár nem pont azért, amiért Te akarod, hanem mert ennyit bír a videokártyám 40-60 FPS mellett

A játék így néz ki mellette

Nem tudnék visszatérni kisebb grafikai minőségre, sztem nincs is értelme. Ehhez képest az ULQ egy hányadék

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4931) fi:zi'k válasza Francia91 (#4930) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mondjuk egy kis füvet tehetnél rá, ha bírja.
A "Köd", ami egyébként nem az a köd, szintén mehetne, sokat dob rajta élményben.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4932) donmackó válasza mesysil (#4928) üzenetére


donmackó
őstag

Elég a tree range és a grass értéket lejjebb venni, és máris előnyhöz jutsz.

Release the cable hounds!

(#4933) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Én nekem full fel van tolva minden... inkább kihívás mert úgy élvezetes.. mondjuk a fű most nagyon le van véve mert nemrég ugye elcseszték és röhejesen szarul fut a játék... remélem 1.67-el már javítják

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4934) mesysil válasza donmackó (#4932) üzenetére


mesysil
csendes tag

köszi a válaszokat. És aha fákat meg a bokrokat leveszem az vonatkozika tereptárgyakra is? Ilyen mozdony meg kerítés? Mert kipróbáltam full minimumon és ott látszott a tank a beton kerítés mögött külső nézetből, a kerítés nem volt kirenderelve csak ha belenéztem a távcsőbe akkor látszott a kerítés a tank viszont nem. Ez így elégé unfair azzal aki szépen grafikán akar játszani.

(#4935) donmackó válasza mesysil (#4934) üzenetére


donmackó
őstag

Csak a fák mennyiségére, és a fűre van hatással. De ez bőven elég előnyhöz juttat.

Release the cable hounds!

(#4936) Francia91 válasza fi:zi'k (#4931) üzenetére


Francia91
veterán

A fű nekem rohadtul csökkenti az FPS-t

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4937) milkabrams válasza Francia91 (#4918) üzenetére


milkabrams
őstag

Ha sikeröl elrejteni a hasát simán kiállok adok-kapok harcra egy is4m-vel, ha csak a torony látszik a vadásztigris sen sokat tehet, szerintem a t32-est nem egyszerű szemből kilőni, a géppuskafészket eddig 1x sikerült belőniük 120+ csatában, kilőni is szinte csak oldalról sikerült, azt az 5-6 alkalmat kivéve, mikor bepattant a lövegpajzsról.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4938) CHaooSS válasza milkabrams (#4937) üzenetére


CHaooSS
őstag

Akinek van egy kis esze mindig visz magával pár HE lövedéket, nálam JT-ben van pár és torony tetejét elég jól be lehet lőni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4939) milkabrams válasza CHaooSS (#4938) üzenetére


milkabrams
őstag

Hull downban, kihasználva az ágyúsüllyedést nem lehet rálátni a torony tetejére, persze ez csak néhány pályán működik

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4940) SP4C3 válasza Francia91 (#4936) üzenetére


SP4C3
veterán

Bizonyos mennyiség elfüstölése után bárkinek leesik az fps. :DDD

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4941) Imilenni válasza donmackó (#4908) üzenetére


Imilenni
addikt

Kíváncsi leszek melyik tankok kapják meg :D
Gondolom "mindenki" hogy nehogy "op-k" legyenek azok a tankok akik tényleg rendelkeztek vele.

Press "F" to pay respects.

(#4942) CHaooSS válasza milkabrams (#4939) üzenetére


CHaooSS
őstag

Elég sok esetben be lehet azt lőni

----

Ki az aki ráér ma játszani? 8.0 szovjet, de mehetek 7.0-ba németekkel viszont mással most nagyon nem mert Leotól is agyvérzést kapok mostanában

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4943) XFoxyX


XFoxyX
tag

Sziasztok!

Cobra Kingről mi a véleményetek? Megéri megvenni? Használható a páncélja?

Gondolkozom hogy elkezdem újra a játékot de jó lenne valami kis segítség szóval gondoltam veszek vmi prém tankot ami gyorsítja a haladást? Tudtok ajánlani még esetleg másikat amit goldélt lehet venni?

Köszi!

(#4944) CHaooSS válasza XFoxyX (#4943) üzenetére


CHaooSS
őstag

T20 sokkal jobb választás , mozgékony és jó löveg van rajta

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4945) SP4C3 válasza XFoxyX (#4943) üzenetére


SP4C3
veterán

US-nél csak a T29 ami jó prém.

Cobra King = M4A3E2 "Jumbo"
75mm-es ágyú, ami még BR 3.3-nál oké, de 5.3-nál már használhatatlan, a páncélját szemből belövik az 5.7-es tigrisek és úgy 1000 meccsből 999 alkalommal találkozni fogsz 5.7 némettel.

T20 - Test páncélja egy vicc, az ágyúja is egy vicc. Hosszú újratöltés, NAGYON könnyen lepattan mindenről.

A tetejébe még rosszul gyorsul, nagyjából egyenlő a T25-tel.

Inkább a német - ororsz prém tankokat nézd meg, vagy az strv 81-et, az is nagyon p2w.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4946) CHaooSS válasza SP4C3 (#4945) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nincsen semmi baj a T20-al, direkt kipróbáltam mert amcsikat el akarom kezdeni húzni és nem rossz gép szóval megveszem. löveggel sincs semmilyen komolyabb gond nem tudom miért mondod, ugyan az mint hellcatnél és ott is jól működik

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4947) XFoxyX válasza CHaooSS (#4946) üzenetére


XFoxyX
tag

Köszönöm a válaszokat.

Németet annyira nem szeretnék mert nem akarok 3-4 évvel későbbi tankok ellen harcolni. Orosz meg nem vonz : / Britt ami még szóba jöhet.

(#4948) CHaooSS válasza XFoxyX (#4947) üzenetére


CHaooSS
őstag

Brit nagyon szenvedős eleinte szóval oda kell az strv..
szovjeteket amúgy érdemes +ba húzni mert hát gondolom nem kell mondanom miért.. :D jó nemzet nem fogsz agyvérzést kapni

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4949) Francia91 válasza CHaooSS (#4948) üzenetére


Francia91
veterán

Nem hát... T-44-esekkel és T-44-122-essel az utóbbi 1 hónapban kizárólag szopok... Tiger II-esekről olyan szépen pattogok, hogy öröm nézni.... Én már otthagyom lassan ezt a játékot, és eladom az accot, komolyan mondom...

Ez is mi a f@sz?

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4950) fi:zi'k válasza Francia91 (#4949) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csak a szokásos: track.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.