Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) CHaooSS válasza SP4C3 (#4800) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ellenfélként eddig max a super pershinget sajnáltam, összes többi jól megvolt

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4802) milkabrams válasza SP4C3 (#4800) üzenetére


milkabrams
őstag

mi a gond a t32-vel?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4803) CHaooSS válasza milkabrams (#4802) üzenetére


CHaooSS
őstag

Semmi , aki normálisan használja azt nagyon nehéz kilőni vele. múltkor egy tucat lőszert elpazaroltam, hogy lecsússzon a toronyról és beüsse a felső lemezt :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4804) SP4C3 válasza milkabrams (#4802) üzenetére


SP4C3
veterán

Egy rakás sz@r az ágyú / alap lősz@r
Lassú
Gyenge páncél, a minap egy T34-85 lőtt ki, szemből.
Az újratöltési ideje.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4805) milkabrams válasza SP4C3 (#4804) üzenetére


milkabrams
őstag

Arra kell vigyázni, hogy pont szembe nézz az ellenféllel, mert ha nem, belő az oldalra elnyúló páncéllemez alatt. Nemrég engem is kicsinált egy sztálinium lövedék. Pedig elméletileg erős a páncélzata a front pl. 177mm döntve, ez 200+ effektív páncél, persze ha orosz tank lenne...

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4806) SP4C3 válasza milkabrams (#4805) üzenetére


SP4C3
veterán

Teljesen mindegy, mert ellövöd magad, akkor tudják, hogy egyhamar nem fogsz újra lőni.

Mondjuk kiszedtem egy német ATGM-et, igaz 4-5 lövés kellett az oldalába 1.6km-ről. Borzalom, az összes US tank ilyen rank IV-V-ben. De persze a T29 Pay2Win sz@r olyan ágyút kapot, mint a T95.

Ugyanaz az alap lőszer - APBC 19* fokig van esélye, hogy nem pattan le.
Ez a 19* fok a szovjet és német tankoknál 5* fokra értendő. Persze Jumbo oldalán 3* fok alatt is simán bemegy.

T5E1 - 20sec reload
T5E2 - 16.3sec reload

No Comment képek:

Penetration OFC!!!

Spontán kigyulladnak az amerikai katonák:

Ezek után nem tudok mit mondani, de bár csak ezek az esetek lettek volna, mindig megszivat ilyen non-sense szarságokkal, azért az én idegrendszeremnek nem mindegy (már ami maradt belőle).

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4807) milkabrams válasza SP4C3 (#4806) üzenetére


milkabrams
őstag

A Jumbos esethez volt szerencsém

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4808) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Spähpanzer Ru 251: A leggyorsabb a földön

Hát persze, hogy prém lesz én biztos, hogy €40 lesz..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4809) B.Á.L.!.N.T válasza CHaooSS (#4808) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Sok szarra szerintem nem lesz jó... igaz h a leggyorsabb azt lesz rajta 5mm frontpácél :D
Foglalni meg kempelni jó lesz...

(#4810) CHaooSS válasza B.Á.L.!.N.T (#4809) üzenetére


CHaooSS
őstag

Jó lesz ez hidd el! páncél az meg nem kell.. van rajta kb. 20mm ami elég lesz arra, hogy védjen a nagyobb géppuskák ellen. eszméletlen gyors, jó mobilitás és jó legénységgel eszméletlen gyorsan tölt majd.. ezek mellett nekem nem kell páncél

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4811) B.Á.L.!.N.T válasza CHaooSS (#4810) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Végül is, elfogadom a véleményed :)
Én inkább a nagy páncélt preferálom... ;) IS-3-hoz is lassan ingyenes lesz az ász legénység annyit mentem vele :D

(#4812) CHaooSS


CHaooSS
őstag

pfff

Amikor regisztráltam elírtam a nevem majd átírtam és most több mint 2 év után úgy döntöttek, hogy nem jó a nevem és átírták és fizetnem kéne 2.49 eurót egy újért.. hát kösz b+ ezentúl akkor Renamed67926 leszek...

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4813) fi:zi'k válasza CHaooSS (#4812) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hogy mi?!? :Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4814) Imilenni válasza CHaooSS (#4812) üzenetére


Imilenni
addikt

Aztak...ezt csak így? Elég gáz :W

Press "F" to pay respects.

(#4815) CHaooSS válasza CHaooSS (#4812) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ma írok is majd nekik, hogy indokolják már meg, hogy 2 év után hirtelen miért nem elfogadható a nevem..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4816) B.Á.L.!.N.T válasza CHaooSS (#4815) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Jaa, akkor már értem,hogy időnként miért találkozom renamed nevű játékosokkal ...

(#4817) SP4C3 válasza CHaooSS (#4815) üzenetére


SP4C3
veterán

Mi volt a neved?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4818) CHaooSS válasza SP4C3 (#4817) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ugyan az mint itt

Van válasz: Most likely the nickname was reset due to "SS" in it

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4819) Imilenni válasza CHaooSS (#4818) üzenetére


Imilenni
addikt

Érdekes, én már láttam Sztálin-t a játékban és társait, persze nem iktatják be regisztrálásnál hogy ne lehessen használni.
Inkább később pénzt csórnak miatta.

Press "F" to pay respects.

(#4820) SP4C3 válasza Imilenni (#4819) üzenetére


SP4C3
veterán

Gaijin eközben:

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4821) CHaooSS


CHaooSS
őstag

De most komolyan egy kis dizájnt vittem a nevembe amiben véletlen lett két nagy S és egyből már az SS jut az eszükbe.. Biztos látták, hogy régen vettem már tőlük aztán kicsit megbírságoltak

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4822) Imilenni válasza CHaooSS (#4821) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem csak egy orosz kölköt lőttél ki valami nagy vadja alól német tankkal aztán reportolt ;]

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#4823) CHaooSS válasza Imilenni (#4822) üzenetére


CHaooSS
őstag

Lehetséges mert most olvasgattam ezután és azt láttam, hogy ha reportolnak akkor vizsgálódnak.
De amúgy mi az, hogy Most likely?:D legvalószínűbb, hogy azért mi? hehe.. biztos kis orosz pöcs reportolt, hogy egy csúnya "náci" kilőtte őt

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4824) Imilenni válasza CHaooSS (#4823) üzenetére


Imilenni
addikt

Engem már reportoltak anno azért mert a nevemben ez volt benne : SaS - WG-sek persze nem kaptam semmit, csak chat eltiltást ._.

Press "F" to pay respects.

(#4825) Dewri válasza CHaooSS (#4821) üzenetére


Dewri
aktív tag

Hát igen, sajnos idáig süllyedt a világ...

(#4826) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mit találtam fórumon, német ághoz ötletek

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4827) milkabrams válasza CHaooSS (#4826) üzenetére


milkabrams
őstag

Lesz MBT-70 (kpz 70) ágyúcsőből indítható rakéta, 20mm-es lövegcsővel párhuzamosított gépágyú, jól hangzin, meg a két rétegű páncél is, ami sajnos nem chobham, csa keltérő keménységű acél.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4828) CHaooSS válasza milkabrams (#4827) üzenetére


CHaooSS
őstag

Jah hát gondoltam, hogy lesz az mert a nagy szintből van a lóvé , viszont ahhoz már tényleg ki kell tolni 10.0-ig.. ja és akkor végre az is3,4 meg maus-nak lenne egy kis tere. Na meg mondjuk annak örülnék még, ha történelmileg 240-es rha toronyfrontot kapna a maus és végre eltűnne ez az elméletben létező szar.. :D persze nem hiszem, hogy ilyen lesz mert german bias lenne akkor azon a szinten

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4829) milkabrams válasza CHaooSS (#4828) üzenetére


milkabrams
őstag

70-es évekbeli fegyverek ellen semmit sem érne a 240 rha, még a duplája sem biztos, amúgy a Leo 1a5-ben a leo 2 tűzvezető számítógépe kapott helyet, érdekes lenne ilyen kis pályákon+lézeres távmérő. Kíváncsi vagyok, amcsiknál mi lesz, csak mert m60a1->m60a3->mbt-70 ezek után csak abrams van, de az nem férne bele a 10.0-ba

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4830) CHaooSS válasza milkabrams (#4829) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ezért mondtam, hogy ki kell húzni 10.0-ig és nem fog látni olyanokat. Megkapja azt a szintet ahol lennie kell ott csak néhány gép van ami messzebbről kárt tud tenni benne.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4831) milkabrams


milkabrams
őstag

Nem tudom, hogy ez a játék egyes memzetekkel kivételez vagy szimplán csak bugos (gyakran hajlok az első felé pl. br rendszer: Jumbo 6.0, IS 2 5.7). Ma estek kijött elém egy Porsche féle tigris 1-es rámlőtt, szétment a váltó és meghalt a vezető és rádiós, visszatolatott, majd mikor kijött, belőttem a kupoláját, a lövedék mindenkit megölt a toronyban, tönkretette a toronygyűrűt és závárzatot, a tigris nem tolatott vissza, belőttem még egyszer a kupolát, de láttam, hogy ninden fekete, majd kb. 2 másodperc múlva kilőtt, a legjobb, hogy ez RB volt, persze nem mintha árkábdan elfogadható lenne.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4832) fi:zi'k válasza milkabrams (#4831) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Megoldás: már be volt tárazva és a géppuskás mókus addigra tudott átmászni a lövész helyére. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4833) milkabrams válasza fi:zi'k (#4832) üzenetére


milkabrams
őstag

szétlőtt toronygyűrűvel rámfordult és szétlőtt závárzattal lőtt?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4834) PAtr0n válasza milkabrams (#4833) üzenetére


PAtr0n
addikt

Küldjél már egy replayt, ez engem is érdekelne.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4835) fi:zi'k válasza milkabrams (#4833) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A tankot éppen fordíthatta, a másik viszont tényleg nem kellett volna, hogy működjön.
Kellene nézni egy szerver visszajátszást.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4836) BoB válasza milkabrams (#4831) üzenetére


BoB
veterán

Nagy német bias van a játékban már én is tapaaztaltam ilyeneket. :(

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4837) CHaooSS válasza BoB (#4836) üzenetére


CHaooSS
őstag

német bias :)) :DDD

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4838) fi:zi'k válasza BoB (#4836) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez nem német bias, hanem vmi bug, vagy esetleg a kolléga nézete el. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4839) milkabrams válasza fi:zi'k (#4838) üzenetére


milkabrams
őstag

nem hiszem, hogy elnéztem, 2db M62-es durrant el a toronyban, a másodiknak már semmi rombolható nem akadt, erre 2-3 s-re rá kilő, kicsit idegesítő, mint mikor pattant a t44-es toronyoldaláról a 90mm es M82-es lövedék, úgy hogy perőlegesen találta el, ezek szerintem bugok.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4840) CHaooSS válasza milkabrams (#4839) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ó hát ezek teljesen normális dolgok a játékban.. ilyenen nem lepődünk meg

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4841) BoB válasza fi:zi'k (#4838) üzenetére


BoB
veterán

Csak ellensúlyozom a hasonló okok miatti russian bias-ozást :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4842) CHaooSS válasza BoB (#4841) üzenetére


CHaooSS
őstag

sajnos orosz fejlesztésű játékoknál mindig oda húz a bias. Maus sem történelmi meg még 1-2 tank mert sok lett volna a kis 122-es lövegüknek :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4843) fi:zi'k válasza milkabrams (#4839) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hiszek neked, de mivel nem láttam az esetet, így a lehetőségét meghagytam. Én már jártam úgy, hogy egy esetet biztosra véltem a saját szemszögem alapján, aztán visszanézve nem egészen úgy volt.

(#4841) BoB
Azt nem lehet/kell ellensúlyozni, mert az valós. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4844) Francia91 válasza SP4C3 (#4806) üzenetére


Francia91
veterán

A THN mindenhol ott van... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4845) SP4C3 válasza Francia91 (#4844) üzenetére


SP4C3
veterán

És tényleg... Ma is találkoztam 1-2-vel

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4846) milkabrams válasza fi:zi'k (#4843) üzenetére


milkabrams
őstag

Rájöttem milyen bug lehetett, igaz ezzel csak árkádban találkoztam, rossz závárzattal akartam lőni, ehelyett újratöltött, viszont a szerver szerint kirepült a lövedék, most hogy RB-ben is megjelent, igencsak mérges vagyok a játék fejlesztőjére

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4847) SP4C3


SP4C3
veterán

Az utolsó frissítés nálam iszonyat, cpu limites lett ez a software.

Szekvenciálian / mintaszerűen fel-fel ugrál a cpu terhelése, eddig általában 30-40%-on tekert játékban, mozgás közben. Most 80-90% 5másodpercig, majd leesik 30%-ra 2 mp erejéig és ismét fel 80-90%-ra. Az fps még így is fix 60 (néha 55) csak ami baromi idegesítő, hogy olyankor megnő a frame-time.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4848) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Éééééés itt van a T34... Heavy Tank T34: Commanding Respect

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4849) milkabrams válasza CHaooSS (#4848) üzenetére


milkabrams
őstag

És ez prémium vagy a fejlesztési ágban elérhető tank lesz? A Wot-ban a T 29-es lövegpajzsa 279mm, itt miért csak 203mm?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4850) CHaooSS válasza milkabrams (#4849) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem prémium.. szóval 6.7-7.0ban mostantól amcsik dominálnak , amúgy én wotra nem adnék viszont, ha 279mm lenne nem 6.7 lenne hanem min 7.3.. nem akarnád azt :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.