Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nem igazan eri meg magas tierben jatszani, a loszer arak mar nagyon elszalltak.
M47 HEATFS 840 ezust/db...majdnem 12K volt az ammo az utolso meccsen.

Penzkeresesre a nemet Tier III-IV-et hasznalom. Dickermaxx+PzIV, vagy Tiger 1-2

[ Szerkesztve ]

(#4002) CHaooSS válasza Malibutomi (#4001) üzenetére


CHaooSS
őstag

tölteni kell ammot amikor csak lehet :D leot ezért szeretem mert rohadt gyors szóval simán elfutok a bázisra tölteni

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4003) SP4C3 válasza Malibutomi (#4001) üzenetére


SP4C3
veterán

Csak azt fizeted amit kilősz, vagy azt is ami a tankban van - vitted csatába és felrobbant a tankkal? :D

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4004) PAtr0n válasza CHaooSS (#3999) üzenetére


PAtr0n
addikt

Valamit csinálhatnának ezzel igen, nagyon sok lőszernek ugyanazokat a lepattanási szögeket adják meg, közben merőben eltérőek.

bob.zxr:
Jött :D

Malibutomi:
Igen, Tier 3 németek, illetve tier 4 eleje nagyon farmolásra. De amikor pénzt akarok, én AB repülök inkább, az majdnem mindig jól hoz.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4005) BoB válasza Malibutomi (#4001) üzenetére


BoB
veterán

M103-hot 1400-ba kerül egy darab heat lőszer :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4006) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ki84 kiszedte a tigris2 met árkádba. Simán csak nekem jött. Egyre jobb ez a fostaliga.

[ Szerkesztve ]

(#4007) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Időnként előveszem a leot de annyira szar hogy hihetetlen.
140 es legénységgel nem képes egy 600m re lévő marder 3 at elintézni 3 lövésből....

[ Szerkesztve ]

(#4008) CHaooSS válasza v!ct0y (#4007) üzenetére


CHaooSS
őstag

egyik legjobb gép..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4009) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Valaki magyarazza el nekem, hogy ha belelovok valaki tornyaba, meghalnak az emberei, megint belelovok, fekete lesz a fegyvere is, akkor a harmadik ujratoltesre hogyan lo szet o engem?

(#4010) CHaooSS válasza Malibutomi (#4009) üzenetére


CHaooSS
őstag

ha arcade simán, ha RB akkor valami bug :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4011) SP4C3 válasza Malibutomi (#4009) üzenetére


SP4C3
veterán

Jogos a kérdés ilyesmire gondolsz?. Amúgy csak nálam bugol ennyire a dicker max és az emil? Ahhoz képest, hogy lemezből vannak, elég komolyan lepattannak a lövedékek róluk. :(((

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4012) Imilenni válasza SP4C3 (#4011) üzenetére


Imilenni
addikt

Jah, vicces hogy a töltetlen ágyú felrobban!
DE, az égő motor mellett simán rád fordul, szépen céloz, lő, és meghaltál. Ő pedig tovább játszik abban a tankban aminek telibe lőtted a motorját.
GG Russia.

Press "F" to pay respects.

(#4013) Malibutomi válasza SP4C3 (#4011) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen hasonlo. Egy Tiger II P tornyaba nyomtam bele egyet a (nekem) jobb oldalra, ott ugy all a parancsnok+ lovesz, azoknak reszeltek, a kovetkezo kicsit ferden ment bele, a cannon breechbe es a loaderbe, a kovetkezo meg tole jott es megolt engem.

(#4014) Máté94


Máté94
addikt

Amikor Archer-re nyersz talizmánt... Az élmény felbecsülhetetlen. :C ;]

(#4015) SP4C3 válasza Máté94 (#4014) üzenetére


SP4C3
veterán

Mahahaha :'D

Az archer olyan, mintha a kalapács fejét fognád és a nyelével próbálnád meg beverni a szöget, kicsit olyan windóz 10-es.

Egyébként meg egy useless sh!t. :(

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4016) Alien4 válasza SP4C3 (#4011) üzenetére


Alien4
tag

azért szólok, hogy szimplán elsőre megnézve is látszik, hogy a másik tank lőtt be...
ha nem akarsz hinni nekem, akkor nézd meg, hogy merre néz a tornyod... és nem arról kaptad. a másik tank lőtt be. nem értem a problémát

(#4017) BoB válasza Alien4 (#4016) üzenetére


BoB
veterán

Megnéztem én is, és tényleg! Ez is olyasmi mint az én számításom, bár azért az enyém durvább volt :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4018) Máté94 válasza Alien4 (#4016) üzenetére


Máté94
addikt

Más tankok is használják vagy inkább mondjam azt, hogy játékosok ezt a taktikát. Ha tudja hova irányítsa a tornyot és ezt egy viszonylag gyors toronyforgású járművel teszi, simán nem oltja el a tüzet és inkább rád lő. :)

(#4019) BoB válasza Máté94 (#4018) üzenetére


BoB
veterán

Csakhogy nem az lőtte ki, hanem egy másik tank.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4020) SP4C3 válasza Alien4 (#4016) üzenetére


SP4C3
veterán

Nézd meg mégegyszer :(((

Kilőttem a torony legénységét (1-es tank) és azután képes volt rámfordulni és lőni 1-et. Ezekután a 2-es tank még bedurrantott egyet és úgy haltam, tehát kilőtték 2 tagomat a zombikák és a 2-es tank.

A terv az volt, hogy a 2-es tankot szerelem le a 2. lövésemmel majd vissza az 1-est és még1x a 2-est ha kell.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4021) bazsi83vp


bazsi83vp
senior tag

Valakinek van jó tippje, hogyan lehet az amcsi AD-2 repülőt hatékonyan használni? Ha később lépek be, a bombázók takarítanak, ha korán... kb senki nem véd?
Vagy ez ilyen szenvedős? Hagyjam a többi gépet a pics...ba az ilyen küldiken mindig és akkor előbb/olcsóbban lemegy nekem a kör, ha védelem híján kilőnek? :)

[ Szerkesztve ]

(#4022) Alien4 válasza SP4C3 (#4020) üzenetére


Alien4
tag

úgy is mindegy alapon a kigyulladt tankommal én is rádlövök... minek oltsak tüzet ha kicsapsz mire tüzelni tudnék? együtt halunk akkor. nem értem mi itt a gond
anno lövöldözős játékban is magamra dobtam a gránátot mert a tárban lévő 4 lövedék nem volt elég a 2 ellen megölésére :D jössz velem akkor is.

(#4023) v!ct0y


v!ct0y
veterán

úgy néz ki valami kis gyík lenyúlta az accom egy pár órára. Aktivált egy csomó mindent elköltött 400 aranyat.
Valami kis nyomi lehetett mert prémmel szerzett 5000xp egy csatába olyan kb 500%os xpvel.

(#4024) CHaooSS válasza v!ct0y (#4023) üzenetére


CHaooSS
őstag

kétlépcsős azonosítás mellett sikerült ez vagy nincs neked bekapcsolva az?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4025) v!ct0y válasza CHaooSS (#4024) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem volt bekapcsolva. Most a google hitelesítős kódot kéri minden belépésnél.
De igazából nem is értem mert orosszal ment egy csatát. De a német tankokba a lőszerkiosztás visszállt az alapra...

(#4026) CHaooSS válasza v!ct0y (#4025) üzenetére


CHaooSS
őstag

be kell állítani, hogy gép megjegyzése és akkor nem kér kódot.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4027) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Az az igazsag rajottem hogy az RB meg az AB-nel is jobban idegesit.
Egy snipefest az egesz. Egyealtalan nem tudom elvezni.

(#4028) CHaooSS válasza Malibutomi (#4027) üzenetére


CHaooSS
őstag

AB a legszarabb.. soha nem játszok én már ott

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4029) Máté94 válasza Malibutomi (#4027) üzenetére


Máté94
addikt

Pláne angolokkal... Tier III vége borzalmas ezekkel. Még-még Churchill Mk VIII-jó, mert szemből nem tudnak kikapni sehogy se, de Archer, Firefly semmire se jó. Inkább középes távolságból kell(ene, ha engedi a map) használni őket, de ha bármi orosz meglát, gatya. Flank, flank, rejtőzködés, de így csak az ideg van bennem, hogy mikor fog már valaki kikapni... :O

(#4030) Malibutomi válasza Máté94 (#4029) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat igen. Plusz vagy ovatosan megyek, olyankor van hogy nem is latok ellenfelet a meccs vegeig, vagy rogton kiszed valaki akinek 3000goldnyi bokor takarja a tankjat.

(#4028) CHaooSS
Mondjuk AB is olyan amilyen, ott meg nem lehet flankelni mert mindenki lat mindenkit, plusz 2 km-rol kilonek a kulcslyukon at.

[ Szerkesztve ]

(#4031) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Valaki felvilagositana a HESH loszerekrol?
A leiras szerint 105mm atutese van, most kiprobaltam test driveban, es szembol atvitte a Tiger II-t meg a Jagdtigert is.

Illetve ha jol tudom ez nem is megy at, hanem szilankokat csinal belulrol, akkor ez mostmar le van modellezve rendesen?

[ Szerkesztve ]

(#4032) donmackó válasza Malibutomi (#4031) üzenetére


donmackó
őstag

Nagy robbanóerejű rogyókúpos gránát (HESH), robbanás előtt szétterül a páncéllemezen és a robbanás erejével fémdarabokat robbant le a lemez belső felületéről, ahelyett hogy átütné azt,

Innen ollózva

Release the cable hounds!

(#4033) Drenadar válasza Malibutomi (#4031) üzenetére


Drenadar
veterán

KB egy hesh lövedék ha átüt akkor azzal ki kellene végeznie a legénységeet és belső modulokat.

(#4034) Malibutomi válasza donmackó (#4032) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen ez stimt, ezt tudtam, de regebben a repeszhatas nem igazan volt kidolgozva, ezekszerint mostmar mukodik jol

(#4035) SP4C3 válasza Malibutomi (#4034) üzenetére


SP4C3
veterán

Íme

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4036) SP4C3


SP4C3
veterán

Van DeathMatch mode, de jegyet kell venni 15csatára 99 aranysas. Vicc ez az egész. :))

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4037) Malibutomi válasza SP4C3 (#4036) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En az elso meccsem utan kaptam ladabol 15-ot

(#4038) Saccco


Saccco
nagyúr

Változtattak valamit a pályaválasztáson? Olyan pályákkal találkozok, amiken korábban még nem is játszottam. Elkezdtem a németen kívül a többi ágat is és csak pislogok a Domination pályákon, meg a többin. Nem is megy annyira, németekkel könnyebb. :DDD

szerk.: Vagy rang függő a dolog? :F

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4039) SP4C3 válasza Saccco (#4038) üzenetére


SP4C3
veterán

Random Battles, azaz nem a player választja a csata paramétereit.

Sokkal összetettebb. Level-t nem veszi számításba, level 7 találkozik level 100-val. BR azaz BattleRating számít. Rank úgyszint nem mérvadó.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4040) Saccco válasza SP4C3 (#4039) üzenetére


Saccco
nagyúr

Közben átnyálaztam ezt. A játékmódok előfordulását nem vettem ki belőle, igaz nem is olvastam betűről betűre végig. Itt találtam számomra új infót, miszerint 3+1 reserve áll rendelkezésre egy játékban, eddig azt hittem, hogy összesen van 3.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4041) SP4C3


SP4C3
veterán

Nincsenek elnyomva az amerikai és angol tankok, áááááááááá, dehogy nincseneeek.

Soviet/Russian bias.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4042) Saccco válasza SP4C3 (#4041) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem nem megy az orosz tankokkal. :(
Németekkel és angolokkal sokkal jobban.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4043) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En amikor besokallok a sok szivastol az angol amcsi oldalon, akkor beulok T34, KV85, KV2 vagy Tiger II menetekre, es hirtelen relaxalt leszek, 3-4 oneshotolt ellenfel utan mar nem izgat hogy kilonek esetleg.
Nem ugy mint a masik oldalon ahol ugye solid shotokkal probalom kicsipegetni az ellenfel osszes emberet egyenkent, kozbenimadkozva hogy ne jojjon egy csapattarsa, vagy o maga ne csapjon szet egy lovessel.

(#4042) Saccco
En akisebb szintu angolokkal idegrohamot kaptam. En latom meg eloszor az ellenfelet, en lovok ra eloszor, de hogy egy lovestol meghaljon arra van kb 1% esely meg ammorack lovesnel is. O meg utana szepen ramfordul es szetlo..mivel tolatni ugye csak 0.1km/h-val tudok, meg menekulesi eselyem sincs.
Kb Achilles/Comet/Avenger-tol kezd mukodni a dolog ugy ahogy.

[ Szerkesztve ]

(#4044) Saccco


Saccco
nagyúr

Azért rendes ez a játék... BR2.0, 1.3, 1.0 tankokkal betesz BR3.0, 3.0, 2.7 ellen. De az egész ellenfél csapat ilyenekből állt. :U :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4045) BoB válasza Saccco (#4044) üzenetére


BoB
veterán

Br +/- 1.0 lehet a különbség. Szóval 2.0- val mehetsz 1.0-tól 3.0-ig bármi ellen.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4046) Malibutomi válasza BoB (#4045) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jo lenne ez ha nem 90%-ban nagyobbakat kapnek. Mikor a 7.0-as amcsikkal M46-T32-M26 megyek a T54-T10M, Mouse hordak ellen akiket meg sem tudok karcolni.

(#4044) Saccco
Ha nemetekkel jatszol juss el a Pz IV F2-ig, onnantol elvezni fogod nagyon :)

[ Szerkesztve ]

(#4047) SP4C3 válasza BoB (#4045) üzenetére


SP4C3
veterán

Az b@ssza meg aki kitalálta a +-1-et. Néha hatalmas eltérést jelent az az 1 BR pont.

@Malibutomi - Ne idegeskedj nálam is ez van. 8 csatát vesztettem zsinórban BR 6.3/6.0/6.3-ban. szégyen.

USA már 5.0-nál is tragikus, nagynehezen elküzdöttem magam a 6.0-ig de ott is ilyen...

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4048) bazsi83vp


bazsi83vp
senior tag

Egyébként nem akarnak magas tierben további járműveket betenni...?
pl 1 szem amcsi attacker repülő van tier IV felett (ahogy látom briteknél dettó).. gongolom tankos feladat is akadhat ami ílyen jön ki és had ne kelljen 50.000-t fizetni, ha már azt se tudom, nem-e szarabbat kapok. Így pedig jópárszor be kell lépni egy ój meccsbe, hogy az a 68 kill összejöjjön ezzel a lassú szarral. :D

(#4049) Saccco válasza Malibutomi (#4046) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hát most a britekkel szívatom magam... Most érem el a 3.0-ás tankokat. A németekkel szórakoztatóbb. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4050) SP4C3 válasza Saccco (#4049) üzenetére


SP4C3
veterán

Mert sima AP lövedék, nem robbanófejes. Azaz csak vasdarabbal lövöd ôket. :DD

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.