Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) Stard72 válasza Malibutomi (#11000) üzenetére


Stard72
tag

Köszi a választ előre is

(#11002) Zsakos1420 válasza Stard72 (#10999) üzenetére


Zsakos1420
újonc

Én is Ps4-en játszok, és nekem csak akkor követi a repcsit, ha az L2-t lenyomva tartom

(#11003) Stard72 válasza Zsakos1420 (#11002) üzenetére


Stard72
tag

Igen, de ezt akarom kikapcsolni,ért így nem lehet célozni

(#11004) laskr99 válasza Stard72 (#11003) üzenetére


laskr99
addikt

Beállításokban ott a cél követése :))

(#11005) Stard72 válasza laskr99 (#11004) üzenetére


Stard72
tag

Van róla egy képed? Ps-en nem találok ilyet

(#11006) Francia91


Francia91
veterán

Szokásos aranycsapat, meccsről meccsre..... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11007) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Type 90 B utolsó soros modulok 41000 per darab... hagyjukmár...

(#11008) Bertiee válasza v!ct0y (#11007) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Nézted már helikopter modulok árait?Ma szántam rá magam, hogy egy alap német 8.3 helit megvegyek. Majd eldobtam az agyam: a legutolsó tier 4 (?) mod valami 90 000... Megb@$zhatja a Gay-jin.

(#11010) Francia91 válasza Malibutomi (#11009) üzenetére


Francia91
veterán

A Ghost shell elég gyakran előfordul nálam, olyankor kilépek egy hétre a WT-ből...

Az IS-4M pedig tényleg k*rvára nem 7.7-be való, konkrétan ingyen kill vagyok mindenkinek, nem beszélve arról, hogy rendszeresen 8.3 és 8.7 ellen ad be vele, konkrétan semmi esélyem sincs... Egyszer dobott le vele 6.7-be, ott istenkirály voltam
T-10M szintén hasonló kutya, hiába 8.0-ás tank, nem 9.0-ás talicskák ellen kéne mennem sehol sem vagyok hozzájuk képest. Tulajdonképpen egy hagyományos tank a modernek ellen, egyedüli segítség a stabilizátor, bár attól még szintén ingyen kill vagyok vele :U

IS-4M-mel és a T-10M-mel is sok meccset lementem, de ráuntam, hogy folyamatosan tök esélytelen vagyok a páncélom ellenére. Amúgy a Maus ugyanez a kategória, fasza, hogy jó páncélja van, de 8.3-as és 8.7-es csodagépek ellen egy talicska szart sem ér

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11011) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Tech kérdésem lenne. 3440*1440 felbontású monitor és játék is annyin fut. A célgömb, sérülés jelző fektetett ovális. Mit állítsak, hogy normál kinézet két kapjak?

(#11012) Francia91


Francia91
veterán

Még mindig szeretek 6.7-ben menni..... :U :U

Mit lehet tenni az ellen, hogy 20-ból 19 meccsen ne +1.0-ában szopasson? Prémiumot leszámítva persze, mert hogy egy büdös fillért nem adok a Gaijin-nak csak azért, hogy ne szopasson, az biztos...... 3-4 éve nem láttam saját BR-t egy tank meccsben sem, kizárólag +1.0 és +1.0.....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11013) laskr99 válasza Francia91 (#11012) üzenetére


laskr99
addikt

Mondjuk ha top kutya lennél nem tudnál +1-ben menni. De mondok érdekesebbet:

8.7-9.3 és 10.3 tank van bent, és fele fele arányban van nyerés és veszteség úgy ,hogy a tankjaim zöme élből +1-2 br-ben megy :U

De alacsonyabb tierben is folyton nyereség van, úgy is ha véletlen benézem és tátott szájjal lövegerdőbe megyek és azonnal kicsapnak.

(#11014) t.imi válasza Francia91 (#11012) üzenetére


t.imi
addikt

Gépek zömét ki sem próbáltam még ezek miatt.
Prémium user vagyok vagy 3 éve, karácsonykor veszek egy évet féláron. Így még lehet keresni is.
Ettől függetlenül ~50-50% bukta-nyerő az átlag.
Folyamatosan idióták közé rak, nem is kérdés.

Tier 1 stabil. Bt5, T26 vs M24, M4A3 105, de volt szerencsém M4A1-el játszani.
Megpróbálom élvezni a kakit és követni több éves tanácsodat, minél többet sebezni és előrébb végezni.
Néha egy egy kör t34-57 szintű vasakkal, aztán vissza a kályhához.

(#11015) Stard72 válasza t.imi (#11014) üzenetére


Stard72
tag

én is így próbálom. 5.3-tól totál szívás bármivel mennék :-D Ezért maradok egyelőre 3.7-4.0 körül.
És tojjon sünt,ki az E.B.R-t beletette ebbe a játékba

(#11016) Francia91


Francia91
veterán

Gaijin ismét beremekelt nálam.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11017) Malibutomi válasza t.imi (#11014) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En pl a 7.0 briteket szeretem jatszani

(#11018) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na ez is megvan:

(#11019) v!ct0y


v!ct0y
veterán

100k csata 91% winrate. Aha persze! :D

(#11020) t.imi válasza Stard72 (#11015) üzenetére


t.imi
addikt

Nyomtam egy, azaz egy 5.7-et. Meglepően kellemes leosztás, sehol a nagyok. Majdnem győztünk is :DDD
EBR a kerekes vasak? WOT-on is forrong érte néhány user. Amíg Zündapp nincs benne egy szavam sincs :))

(#11021) Stard72 válasza t.imi (#11020) üzenetére


Stard72
tag

Az BER gusztustalan eg cucc szerintem. Akkorát üt, mint egy nehéztank, de olyan gyors ,mint egy kis homokfutó :-D Azt mondjuk nem értem, hogy néha egy darab sincs, máskor meg 4-5 is egyszerre. Na akkor csűnyán mészárolnak

(#11022) Francia91


Francia91
veterán

Azért 10-ből 9 meccsen már kezd fárasztó lenni, hogy a csapat többi tagja csak a létszám miatt van a játékban, de percek után egyedül vagyok egy teljes csapat ellen.... Komolyan mondom, totál agyhalottak. De hogy 10-ből 9 meccsen ilyen csapatot kapok, az már abszurd.... :U :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11023) Francia91


Francia91
veterán

Viszont ez a 4,3 másodperces újratöltési idő valami kib*szott OP, régóta imádom ezt a járművet :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11024) Francia91


Francia91
veterán

K*rva jó minden meccsen ugyanezt lekínlódni..... :U
Csapat agyhalott....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11025) Bertiee válasza Francia91 (#11024) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Különösen az a kolléga, aki egy asszisztot hozott 3 halállal...🤭

(#11029) Francia91


Francia91
veterán

Szánalom kategória, ami a WT-ben megy..... Egyedül játssz egy teljes csapat ellen..... De hogy minden meccsen, az már fárasztó..... :U
Komolyan mondom, mintha direkt agyhalott óvodásokat osztana be a csapatba..... :(
Tényleg azt látom, hogy évről évre egyre lentebb és lentebb, a játékosok értelmi szintje is....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11030) Francia91


Francia91
veterán

Örülök neki, hogy kb hasonló képességű játékosokat oszt egy csapatba...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11031) Francia91


Francia91
veterán

Csoda és öröm egy ilyen csapattal küzdeni.....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11032) laskr99 válasza Francia91 (#11031) üzenetére


laskr99
addikt

Vicces, hogy a te nyávogásoddal van tele a fél topik. Ha nem tetszik nem kell vele játszani. Ja hogy ez nem felfogható számodra, értem.. Más aki játszik vele és bármi van nem sírja tele a fórumot vele, egyszerűen lerakja és kész. Ja ez se megy neked. Nekem nem tetszett a WOT új dolgai, azóta nem játszottam vele 3 éve már. Érdekes mi? Ehhez csak ész kell :C

(#11033) AggressiveGT


AggressiveGT
csendes tag

Sziasztok!

A német ágon most jutottam el a Tigrisekig. Amivel tök jó lenne a játék, de rohadtul frusztrál, hogy ha összefutok egy kis szutyokkal, akkor az az első lövéssel elviszi az ágyúmat és a fél perces javítás alatt röhögve körbe táncol és kinyír :W . Ez német ági sajátosság? direkt az ágyúra céloznak ilyenkor, vagy ha a torony kap akkor nagy eséllyel az ágyút is viszi? De elég sűrűn kap a torony gyűrű, és az irányzó is, ami miatt megint fél percig béna vagyok.

(#11034) Urna válasza AggressiveGT (#11033) üzenetére


Urna
tag

Szia!
Nem német sajátosság, bárkinek el lehet lőni a csövét. Javaslom hogy húzd mellé a legénységet, tud sokat segíteni a dolgon ha gyorsabban javítasz ( meg persze ha nem lógatod ki a sarkon előre. Én akkor szoktam ellőni sok csövet mielőtt kifordulnak elém)

S10 + Galaxy Watch 3

(#11035) Francia91


Francia91
veterán

Na, rég volt már ilyen kiélezett, mindkét oldalon közel egyenrangú tudású játékosokkal játszott meccs. Általában 3 perces alázás szokott menni, az egyik fél arat gazdagon, a másik köpni - nyelni nem tud.
Vagy 3 éve nem volt ilyen meccsem, mint ez a mostani, ez élvezetes volt, az utolsó fél percben foglaltuk be a pontot, nekünk volt kevesebb ticketünk :)
Az ilyen meccsek hiányoznak Reál repcsiből és Reál tankból is, korábban több ilyen volt

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11036) Lacsu


Lacsu
csendes tag

Sziasztok!
Ezt a "realistic" módot kérlek magyarázzátok el. Megyek, meghalok. Ki lőtt, honnan? Nem látok ellenséget. Kell ehhez még valami segédprogram? Vagy hol az ellenfél?

Ooo! Nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel!

(#11037) milkabrams válasza Lacsu (#11036) üzenetére


milkabrams
őstag

Neked kell észrevenni.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#11038) Malibutomi válasza Lacsu (#11036) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Realisztikus...nezni kell a szemeddel..meg ki kell ismerni a palyakat hogy merre lehet ellenfel

(#11039) Stard72 válasza Lacsu (#11036) üzenetére


Stard72
tag

Használd a távcsővet

(#11040) Lacsu


Lacsu
csendes tag

Köszönöm a válaszokat.

Ooo! Nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel!

(#11041) Lacsu


Lacsu
csendes tag

Én is elsőre erre gondoltam, de nem lehet látni. Nekem az árkád való ezek szerint.

Ooo! Nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel!

(#11042) Francia91 válasza Lacsu (#11041) üzenetére


Francia91
veterán

Szokni és tanulni kell, nem fog egyből perfektül menni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11043) Malibutomi válasza Lacsu (#11041) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Probalkozz , meg fogod szokni, utana mar az arkad tok marhasagnak fog tunni

(#11044) Lacsu


Lacsu
csendes tag

Hát. Próbálkoztam, de lassan elfogy a pénzem, és még mindíg ugyan az a nóta. Fingom nincs, hol az ellenség, senkit sem látok, csak meghalok. Néztem a távcsővel, célzó módban, de nulla eredmény. Köszönöm, hogy megpróbáltok segíteni. Kicsit pihentetem, aztán megnézem megint pár hét mulva.

Ooo! Nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel!

(#11045) Bertiee válasza Lacsu (#11044) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Szia! Milyen br-ben próbálod? Én a te helyedben 1.0 alaptankokkal próbálnék jàtszani mert olcsó a javítás és talán alacsonyabb, kezdő szintű az ellenfelek egy része. Érdemes lenne videókat nézni magyar, vagy ha az angol jól megy, külföldi jàtékosoktól.

(#11046) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Ma WT bekapcs és fix 30FPS-en vagyok asztali gépen 1660ti-vel. Játékban V-sync off, feltolom 165Hz-re a monitort, akkor is 30FPS. Nvidia energiagazdálkodási mód - Optimális teljesítmény.
Monitortechnológia - G-Sync kompatibilis
Eddig is így volt, semmi semmit sem mókoltam.
Mi a cerkától van ez?

(#11047) milkabrams


milkabrams
őstag

Nem tudjátok esetleg, meddig tart a jelenlegi összerakós event,

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#11048) laskr99 válasza milkabrams (#11047) üzenetére


laskr99
addikt

Ápr. 12 :U

[ Szerkesztve ]

(#11049) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Kezdő vagyok, a legénységgel kapcsolatban kérdeznék.
Elindultam a német Tank Destroyer ágon. Ha veszek egy új járművet, akkor 10.000 Silverért át kell képeznem a legénységem. Tudok olyat hogy költöztetem idővel a már képzettebb legénységi tagjaim? Vagy mi erre a bevált módszer? Előre is köszönöm a segítségeket! :B

XBOX ID: GoTReX #4839

(#11050) laskr99 válasza GoTReX (#11049) üzenetére


laskr99
addikt

Szia!

Olyan nincs,hogy képzettebb. NE csak a destroyer ágon indulj el, nem fogsz tudni feljebb lépni, a többi tankod is fejleszd. Ahogy fejlődik a legénység lépsz feljebb alapból is pár tank szintet :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.