Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) Francia91 válasza v!ct0y (#11450) üzenetére


Francia91
veterán

Minden nagy Boosternél hasonlók "történnek".... Miután elb*szatta a jó Boostert, az összes utána következő meccs jól megy, hiba nélkül.... Nekem olyat szokott csinálni, hogy bead meccsbe, spawnolnék, kiírja, hogy nem tud indítani. Aztán bead, és nincs toronyforgásom, így muszáj vagyok kilépni... Kb 2 éve bent lévő bug, éés mit ad Isten, csak 150% és a feletti Booster aktiválásakor jön elő..... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11452) Francia91


Francia91
veterán

Dzsungel pálya is kinyírva, egyetlen dombra sem lehet felmászni....
Akkor minek ennyi pálya, készítsenek egy Alföld pályát, és kész.... :U :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11453) Francia91 válasza Francia91 (#11452) üzenetére


Francia91
veterán

Öröm állandóan egy remek, előretörő csapatnak a tagjának lenni.... :U


Könnyű így megcélozni a győzelmet és a fejlesztéseket....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11454) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ma semmi nem megy át semmin... Nem vagyok egy béna játékos, de tényleg semmi nem megy át. Ment is az uninstall erre a köpedék szarra.

(#11455) t.imi válasza v!ct0y (#11454) üzenetére


t.imi
addikt

Tegnap francia vonalon én is így voltam :DD

Nálatok is előfordul - nálam már mindennapos - hogy lenyomom a csatába gombot, mire belépek, már foglalják x pontot, pálya közepén járnak egyesek.
30-60 körül van a ping, ekkora késés hogy fordul elő?

(#11456) Francia91 válasza t.imi (#11455) üzenetére


Francia91
veterán

Ki van kapcsolva, hogy folyamatban lévő csatába berakjon?
Mert ha nincs, akkor azért van, más esetben nem fordul elő, magas ping esetében sem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11457) t.imi válasza Francia91 (#11456) üzenetére


t.imi
addikt

Nem vettem észre ilyen, hogy ilyen opció létezne :Y Ezt megkeresem este.
Utóbbi 1-2 hétben járok így.

(#11458) Francia91 válasza t.imi (#11457) üzenetére


Francia91
veterán

Alapvetően "aktivált" a funkció, hogy már zajló csatába bedobhat, ezt külön ki kell kapcsolni. Hazaérek 14.00 után melóból, lövök képernyőmentést, hol tudod kikapcsolni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11459) Francia91 válasza t.imi (#11457) üzenetére


Francia91
veterán

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11460) t.imi válasza Francia91 (#11458) üzenetére


t.imi
addikt

Nagyon köszönöm! :R
Be volt kapcsolva. Így is néha 1-3 perc homokórázás van, mire összeáll a csapat. Ha alap beállítás, eddig megúsztam a 1, 2. percben történő csatlakozást.

[ Szerkesztve ]

(#11461) SP4C3 válasza t.imi (#11460) üzenetére


SP4C3
veterán

Mekkora BR-ben varsz csatara? Nekem 6.7 - 11.7 között is kevesebb, mint 30mp alatt talál meccset, (EU only servers)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#11462) t.imi válasza SP4C3 (#11461) üzenetére


t.imi
addikt

Úgy 2.0-ig, és eddig engedélyezve volt a folyamatban lévő csatákhoz csatlakozás. Fölötte nem szokott gond lenni, illetve tegnap volt semmi probléma.
EU szervert beállítottam sokszor, rendre elfelejti.

[ Szerkesztve ]

(#11463) SP4C3 válasza t.imi (#11462) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem elfelejti, hanem ha sokaig tart egy meccset talalnia, akkor bevonja a tobbi regiot is. Nincsenek ilyen alacsony BR-ben jatekosok, ezert tart sokaig mire osszejon 1 csatara valo jatekos. 3.3 es felette mar jo lesz. Realistic vagy Arcade?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#11464) t.imi válasza SP4C3 (#11463) üzenetére


t.imi
addikt

Áh, köszönöm szépen! :R
Csak árkádban vagyok, néha nem is értem miért... Realisticben gondolom komolyabb emberek nyomják.

(#11465) bypass|HUN válasza t.imi (#11464) üzenetére


bypass|HUN
tag

Szia!

Szigorúan magánvélemény, de mint azt már korábban is írtam "statisztikailag tankcsata" a "realistic battle". Olyan mint az auchan-os paradicsom vs háztáji paradicsom, semmi köze a realizmusnak meg a realistic-nek egymáshoz. A real szerintem egy még elbaszottabb arcade lett. A 90mm-es páncélátütéssel rendelkező lőszer nem veri be a 25mm-es kerettel rendelkező kémlelő nyílást (PzIVF2-n pl.), és millió hasonló "reális" események tömbkelege, mert éppen szar volt a holdjárás...de majd a pro-k, a komolyabb emberek ezt gondolom meg fogják cáfolni. Ettől még sajnos, mivel nincs igazán ennek a játéknak ilyen rendszerű (moduláris sebzés) piaci riválisa, ez az egyetlen játszható alternatíva. Olyan amilyen, néha agyfaszt lehet kapni tőle, de azért csak visszajön az ember játszani, ha szereti a tankokat. :K :B ;) (am én is tolom, meg basszázok is, most éppen az olasz-magyar tankokkal)
Jó játékot. :R

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#11466) Francia91


Francia91
veterán

Tökéletes csapat meccsről meccsre..... :DD :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11467) t.imi válasza bypass|HUN (#11465) üzenetére


t.imi
addikt

Szigorúan, kb én is így tapasztalom, ami az átütéseket is illeti. Volt már ilyen, kv, cigi segít :)
Módokat nem próbáltam, ezek szerint sokat nem vesztettem.
Magyar/Olasz új vasak is érdekesek olykor, való igaz. Legalább kis hazai íz :)

(#11468) bypass|HUN válasza t.imi (#11467) üzenetére


bypass|HUN
tag

Ááááhh, véget érhetne ez a kibaxott event, mert ilyenkor a gazsi telenyomja a játékot hard style botokkal...egyszerűen zseniális amit programozói szinten összeraktak, de a cél nekem nem világos. Ha a cél az, hogy jó sok fizető ügyfél legyen, akkor ahhoz hozzá tartozna, minimum a fair play, na annak, pláne amikor event van, nyoma sincs. Amennyiben viszont az MI csiszolgatása a cél, ahhoz meg már mostanra nem szükséges az emberi jelenlét...na de abból ugye meg nincs bevétel. Szóval jelenleg a legeslegvacakabb verzió van kint, amiben az egyszeri player csak szopik...szerintem. :W

Gurultam én is ma 5 kört, hááát mit mondjak...szánalmas, katasztrófális, egy játszhatatlan szar. Only one shot killers, szuper optikával egész pályán átlövő látnoki képességű gyilkológépek, spawn bombázók akik a lövésznyíláson dobják be a bombát, és 3-4 fős szakaszban együttműködő "ismeretlen játékosok" akik szinte már-már forgatókönyv szerűen koreografált spawn camp mészárlást csinálnak a csata kezdete után már 2-3 perccel. Az én csapatom másodpercről másodpercre fogy el, az ellenfél táborában még a dukkó sem sérült...és mindez körről körre már jó ideje....BR 2.0-BR 6.7-ig ahol én játszok, német, olasz, amerikai, orosz, svéd tankokkal amikkel én gurulok.

A turan kb. két napig szuper élvezetes volt, nem op, de lehetett vele eredményesen játszani, aztán jött a hotfix és mintha drazséval dobálnék egy kazánlemezt, persze már csak egy tejfölösdobozban ücsörögve...2-3 lövés akármibe akárhová, semmi, majd érkezik a skúló és bumm, meghaltam...így most parkolóban a turan is.

Szóval agyfasz event időszak...így röviden. :B :P Mára hagyom is a ..csába az egészet :P
Am neked jó játékot, remélem több sikerrel jársz mint én. :R

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#11469) t.imi válasza bypass|HUN (#11468) üzenetére


t.imi
addikt

Ennyi bot van a játékban? Tudtam róla, csak a mennyisége nem mindegy.
AI kezd uncsi lenni, mondjuk embereken jobb tesztelni. Nem veszik észre, hogy kicsit balanszosabb játékkal többen bejelentkeznének?
80-100mm front pzIIc-n, ez a fair play :)

Sok ideje prémmel tolom, ünnepi akcióknál fél áron szoktam tankolni, de így is röpköd a b+ napi szinten.
Mikor szánalamas 2-3e-t kapsz 1-1 hulladékabb menet után....abból nehéz vásárolni új vasat.
Utolsó nagy frissítés után pislogtam úgy két napot.
1x bukta parti 13-15.hely a csapatban. Imádtam :DDD
Valami van. 1x a fent említett szint, máskor kb dupla pontszám a 2.-hoz képest. Még a fák is meg vannak egy lövéssel + a célba sem vett ellenség kivegzésére is számol. Fura.

Ezek szerint a fix után kezdtem el a Turant. Nem is értem, miért rakták ebbe a tierbe ilyen teljesítménnyel.
Simán elférne 1.0-2.3-ban.
Majd balanszolják....

Héten du műszak, pihenés agyban. Utána két hét csuklás az ellenfél csaladjában.

(#11470) t.imi


t.imi
addikt

Akkora itt a csend, mindenkinek jól megy, vagy már be sem lép? :DDD

(#11471) Francia91 válasza t.imi (#11470) üzenetére


Francia91
veterán

Második

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11472) sith7 válasza t.imi (#11470) üzenetére


sith7
nagyúr

Én a napokban újra elkezdtem tolni, ahogy észrevettem, hogy bekerült néhány magyar tank is a játékban.
Akartam is kérdezni, hogy placebp, vagy erősítettek valamit a német tankokon ?
Tiger E, H, Tger II prémium, sima, P ?
A napokban nagyon adták, meg volt pár adamant is ...

(#11473) t.imi válasza Francia91 (#11471) üzenetére


t.imi
addikt

Akkor már nagy baj lehet... mondjuk utolsó 3 hétben én is azon vagyok, hogy az édes anyjukat, azt.
Most direkt tier I-ben vagyok kb 10 napja. BR 1.0-2.3 vs T34 vs PzIV F2 vs Stug III F vs stb. Stabilan és kizárólag. Csapat fele minimum egy db Tier II-vel - néha hárommal - másik fele T1 1.0 -2.0 között.
Eddig a svéd és francia ( :) ) kezdő kivétel volt, most már ők is bekerültek a "nagyvasak" közé.
Ennyire kell etetni a prémeket?

#11472 sith7
olyan magasan már nem játszom, még nyár elején megpróbáltam, akkor volt 1-2 jó parti.
+ jobban szeretem a 3-4 mp újratöltési időket :B a 7-22mp-be elfér egy kv cigi kis túlzással. :DDD

(#11474) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Bocsánat, hogy megzavarom a téli pihenőt :DDD
2-3 hete elkezdte dobálni az Error 82220002-t ez a nyomorult : Megszakadt a kapcsolat a szerverrel. Visszakerül a menübe.
- Hálókártya driver frissítve, bár a legújabb volt fent.
- Norton 360-ban minden port nyitva a játék számára, mint eddig.
- Szerver választás automata
- Chace mappa ürítve.
Mit lehet még megpróbálni?

(#11475) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Ahoj!

Másnak se megy ez a gyöngyszem.... :(((

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#11476) t.imi válasza bypass|HUN (#11475) üzenetére


t.imi
addikt

Szia!
Megy!
North Holland új pálya király, lehet rombolni az épületeket 1000el. Most lett meg a 15/15 bukta, még a második pontot sem tudtuk elfoglalni 1x se :DDD :DDD

(#11477) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Kb egy ev utan megint jatszottam kicsit, de le is toroltem, csak felbasz idegileg, nem tudomelvezni hogy a csapat agyhalott 99%-ban es csak akkor nyerunk ha 15-20 killem van.
Ha csak 6-7 kill/halal akkor vesztunk

Eloszor gondoltam okes alacsony szinten soka kezdo bena, jatszom 8.0-9.0-at, a csapat fele ugyanugy lvl 20total noob idiota.

Szoval itt feladtam, ez nem elvezet hogy megyek olok, es a vege mindig az hogy 5 ellenfel akik nalam egyesevel sokkal benabbak kinyir kozosen mert a csapatom mar reg eltunt.

(#11478) Francia91


Francia91
veterán

Free userként szokj hozzá, nem kapsz mást....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11479) Urna


Urna
tag

Fizetős userként pedig semmit se kellett csinálnom, hátradőltem, tempomatba tettem és mindenki akrie ránéztem meghalt, aki visszalőtt volna azt a csiga sajátkezűleg bannolta ott előttem. A végén ők könyörögtek hogy dobjam rájuk az atomot mindkét meccsben. /s
(kb 3 éve egy cent se ment a game-re csak az eventeket forgatom vissza de ssssssh!)


(ha a közelébe van valaki az olasz 9.0-9.3-nak menjen vele, nagyon élvezetes)

S10 + Galaxy Watch 3

(#11480) Francia91 válasza Urna (#11479) üzenetére


Francia91
veterán

Értsd, ahogyan kell, éppen ki is lehet forgatni
Rendszerint németezek 10.0-ában és ruszkizok 9.7-ben. Olyan csodálatosan pattanok le 90 fokos lövéssel 30-40 mm-es páncélokról, hogy öröm nézni, ők rámköpnek a Mausom-ra vagy bármilyen más nehéztankomra és robbantanak... Ha az amcsi 7.0.-ás presetemmel megyek, amiben van 2 prémium tank, egy M46 "Tiger" és T29, minden meccsen 60 ezreket hozok haza, és pattannak rólam. Érdekes. De az amcsi 7.0ás presettel a 2 prémium tankkal 10-ből 9 meccsen aratni lehet. Ru 251-essel is ez volt, amíg azzal nyomta, T-44-122-essel is.

Csak azt nem értem, hogy lehet az, hogy a kínai betűs, prémium járművesek a pályát átlövik hibátlanul eltalálva Téged, mi meg a csapatból 3 tankkal lőve 3 felől miért nem tudunk kivégezni egy ilyen tagot egy ZT 96(P)-ben.... Csupán ennyi a kérdésem. Ahogy átül egy rendes tankba, onnantól vágják ki mint macskát sz-rni.

Malzi videóit szoktam nézni, igaz, prém fiókos, de vannak érdekes dolgok a videóiban, pl hogy és honnan szedik ki ezek a kínai betűs csodajátékosok. És inkább inentől érdekesk számomra, amíg ez a sok kínai nevű játékos nem volt bent, nem volt ennyi kivetnivalóm, de mióta bent vannak, ezek prémium járművel 2 perc alatt hoznak 7-8 killt, te meg megsebezni sem tudod őket. Majd ha nem lesznek ilyen "Terminátor" jellegű userek, akkor nem fogok "panaszkodni". Addig meg módfelett érdekes

Olasz ágat elkezdtem kb 1 éve, de ráhagytam, mire eljutok top tierig free userként, legalább 2 év :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11481) Urna válasza Francia91 (#11480) üzenetére


Urna
tag

Annak hogy miről mikor pattansz még mindig semmi köze előfizetéshez vagy jármű státuszhoz, sajnálom. Vannak nekem is kifejezetten szerencsétlen lővéseim és van amikor én vagyok kimémelve akár 3-4 meccsen keresztül is. De ez is azt mondja hogy nincs ilyen hogy pérm user vs free... mert akkor én sose kéne hogy ilyet lássak nem ? :D
Az esetek nagyjában emberi tényező (stressz, éhesen leülni játszani(!), sietség, stb ) vagy van az hogy a szezonális marha meta lineupok ellen nehezebb menni. Most az orosz 10.0 ilyen, a két véglet megy, vagy 3 perc alatt tolnak spawnra vagy én tolom őket.. sok játékos van ott mert vagy 4-5 gépet vehetsz oda 0 eltölött idővel. Ha a te csapatod a hoki vevők akkor L, ha a normálisabb vevő, akkor W, simple as that.
Az hogy mennyi sl-jön ki (meg rp) az az egyetlen dolog amit befolyásol a prém tankod. Pl az az M46 egy copy paste tank .. semmi más nincs benne mint a TT-ben az meg hogy te szerinted pattannak is rólad az u.n. confirmation bias.
És ha jön az SL esetleg több időd is van a géppel akkor máris joban is érzed magad, ennnyi, nincs itt ilyen összeesküvéselmélet.
Emberek pattannak a mezei userrek techtrees járműveiről és a prém userek prém gépei is kimennek egyre.
De tudok neked mondani olyat is hogy ez annyira nem játékostudás függő hogy kivel esik meg, hogy az e-sport szféraban is szarrá van mémelve ez, hogy hát igen-igen most ezt beszívta x y mert "csak". Vannak szerencsétlen lövések mindenkivel. Ne húzd túl magadat ezeken.

S10 + Galaxy Watch 3

(#11482) Francia91


Francia91
veterán

Szeretek fokozót aktiválni... (150% Lion Booster) :DD


"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11483) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Egy vicces videós a wt plettáján ami elég szűkös :K :DD [link]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#11484) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Egy cimborám szerette volna kipróbálni a WT-t, így annak rendje módja szerint le is töltötte és telepítette. Kezdő amcsikkal begurultunk, majd legnagyobb meglepetésemre, közölte velem, hogy Ő biza egyetlen tankot sem lát a pályán...aztán ahogy elemeztük a helyzetet, kiderült, hogy színtévesztő. Na mondom, akkor a reált hagyjuk is, irány az árkád. Belépünk, mondom neki, hogy ott az ellenséges tank, a feje felett piros felirattal, és ha a célkeresztet oda húzod a felirat alatti részre, akkor egy vékony piros aura jelenik meg, kvázi körbe rajzolva a tankot, és mutatja annak pozícióját. Na erre a barátom mondja, hogy Ő nem látja az aurát, és a piros feliratot is ugyan olyannak látja mint mindenki másét, egyszínű. A "nameplate" színének módosíthatóságát megtaláltuk, de az aurát nem tudjuk módosítani. Aztán ahogy dumáztunk, kiderült, hogy eddig a wot-ban játszott, és ott teljesen más, és sokkal jobban látható az aura. Most a kérdés az, hogy láthatóbbá lehet -e tenni az árkádban a tankot körbe rajzoló piros keretet, illetve annak színe módosítható -e? :F

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#11485) Francia91


Francia91
veterán

Kínai szemét userekkel van tele az egész reál tank, játszhatatlan, 2 perc alatt alázzák az egész csapatot... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11486) t.imi válasza Francia91 (#11485) üzenetére


t.imi
addikt

Árkád is. 5-7 szintű 把扣扣儿 , menet közben mindketten. 1 lövéssel kivégeznek 300+ méterről.
+ kerítés léc, olajos hordó stb tárgyaknak ha nekimegyek, elvesztem a sebesség 30-70%-át könnyű vasakkal.
Fedezékből sem tudsz lőni, célkeresztben látod az ellent, de a sziklába, etc lőssz bele.
Épületeket lehet végre rombolni, bár a faházakon nem tudok újabban átlőni.
Óriási, jó nagy xar lett sok szinten.

[ Szerkesztve ]

(#11487) Francia91 válasza t.imi (#11486) üzenetére


Francia91
veterán

Egyelőre a rengeteg kínai betűs, full prémiummal játszó userektől felejtős lett a 9.0 feletti reál tank, köpni-nyelni nem tud a csapatunk, ha ilyen csapat ellen dob be, ahol a fele ilyen kínai prém járműves figura.... Hárman pattanunk egy papír csodáról (CV90105), közben röhögve kiszed mindhármunkat.... :U
Pedig meglett végre a Gepard 1A2, mostmár az Ozelot és a sima Gepard mellett van tényleg jól használható légvédelmem, ami az Ozelot 4 km-e helyett 6 km-ről befogja a légi célpontot, és gépágyú is van, ha rakétához közel lenne az ellenfél... De mindhiába, ha az ellenséges csapat 2 perc után már a spawunkon van 5-6 db tankkal, és mind kínai neves, belőhetetlen prémium tankos.... Strv-103-ast rühellem a legjobban, szemből alig lehet kiszedni.... :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.