Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) BoB válasza CHaooSS (#4699) üzenetére


BoB
veterán

És a modern gépekbe még bele sem tették a lövegstab-okat :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4702) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Most mentem arcadot és fekete závárzattal is ugyan úgy lehet lőni? mi a szar ez, ennyire szar lenne már az arcade?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4703) donmackó


donmackó
őstag

(#4704) Francia91 válasza CHaooSS (#4702) üzenetére


Francia91
veterán

Legutóbb kb 2 éve merészkedtem Arcade-ba... Azóta nemtudom, hogy mi folyik ott, nagy szerencsémre :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4705) SP4C3 válasza donmackó (#4703) üzenetére


SP4C3
veterán

Ejjha

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4706) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Akar valaki szakaszozni majd? ( német 1.0-tól 8.0ig , szovjet 5.7-6.7 7.3 és 8.0 ) RB és SB természetesen

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4707) donmackó válasza CHaooSS (#4706) üzenetére


donmackó
őstag

Szombat este én is ráérek.

Release the cable hounds!

(#4708) Cucuska2 válasza Francia91 (#4704) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mi a baj az árkáddal? Én még RB-ben egy killt nem tudtam összehozni, mindig rommá lőttek. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4709) milkabrams válasza Cucuska2 (#4708) üzenetére


milkabrams
őstag

Javaslom próbálkozz vele kis szinten, 400-500 csata kell hogy megtanulj rb-ben játszani, persze 6,7 felett ott is minden, csak nem élvezetes.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4710) milkabrams válasza Cucuska2 (#4708) üzenetére


milkabrams
őstag

Meg persze az sem mindegy milyen monitorod van 900x1440-es felbontáson, egy 800 méterre lévő kilógó tanktorony, áll vagy 5 pixelből, ha nem nézek rá binoval, észre sem veszem

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4711) Cucuska2 válasza milkabrams (#4710) üzenetére


Cucuska2
őstag

És a tankokra rakható matricák a szorzókkal tényleg azt jelentik, hogy a meccsre kapott XP-t duplázzák RB-ben, SB-ben meg mondjuk triplázzák?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4712) PAtr0n válasza Cucuska2 (#4711) üzenetére


PAtr0n
addikt

Matrica nem ad pluszt, csak a talizmán megvétele, amivel kvázi prémium járművé varázsolod az adott járművet. Minden módban ugyanannyival tolja meg az RP díjazást, tehát plusz 100%-al.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4713) fi:zi'k válasza Cucuska2 (#4711) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem. A matrica feloldásához kell bizonyos számú kill. Az RB/SB nehézsége miatt az ott szerezett killek többet érnek.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4714) BoB válasza PAtr0n (#4712) üzenetére


BoB
veterán

Csak a prémium gépekkel ellentétben pénz nem jön több.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4715) PAtr0n válasza BoB (#4714) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, erre nem tértem ki, az az 50%-al több SL nem jön a talizmánnal. Bár rohadtul keveslem amúgy, nem értem, hogy miért nem lehetett az is 100%, ha már prémium tagságot vesz az ember.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4716) Cucuska2 válasza fi:zi'k (#4713) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nagyon köszönöm, ezt nem értettem játékon belül sem. :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4717) BoB válasza PAtr0n (#4715) üzenetére


BoB
veterán

Hogy többet tudjál fizetni. Egyébként mostanában nem játszom, de összesen elég szép összeget beleraktam már ebbe a játékba.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4718) CHaooSS válasza BoB (#4717) üzenetére


CHaooSS
őstag

Engem az idegesít nagyon, hogy a rohadt javítás és tűzoltás nincs alapból ami t5-ben már rohadt nagy összeg.. persze ebből lehet sok pénzt beszedni, de többen fizetnének prémiumért meg stb. , ha rendes jó játék lenne.. persze akkor több munka lenne vele ami nem jó nekik

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4719) PAtr0n válasza donmackó (#4707) üzenetére


PAtr0n
addikt

Lehet fent leszek este 9 után. Majd rájatok írok, hogy miva' ;)
Ha most bent láttok a játékban az csak azé van mert "seedelek" :DDD

BoB:
Sajnos én is beletettem már nem keveset... ezt is csak később bánja meg az ember. :U

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4720) donmackó válasza PAtr0n (#4719) üzenetére


donmackó
őstag

Kis torrent huszár. :D 9-nél előbb én sem leszek fenn. Addig az FS17-et játszom, mert aratási idő van.

Release the cable hounds!

(#4721) edari


edari
őstag

Elképesztő volt ez a menet, ilyen jót még soha nem mentem (mondjuk saját szintemen voltam, nem kellett 105mm-es tiger II-esek ellen mennem).

(#4722) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Melyik az a br és nemzet ahol lehetne wagerezni? van 11db szóval kéne helpelni :D gondoltam adok még 1 esélyt a játéknak aztán vennék egy T20-at és elkezdeném amcsikat

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4723) SP4C3 válasza CHaooSS (#4722) üzenetére


SP4C3
veterán

Jujj ne... T20-at hagyd a csába, inkáb a T29

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4724) CHaooSS válasza SP4C3 (#4723) üzenetére


CHaooSS
őstag

Már szar? pedig mikor megjelent phly-nál még máshol is néztem, hogy milyen jó
Ha ingyen adsz egy T29-et elfogadom :D Erre a játékra én pénzt már nem költök

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4725) bazsi83vp válasza CHaooSS (#4724) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Ismerős leárazás után (asszem nyert 75%-st) megvette, nem a legjobb már.
De ha nem akarsz költeni, mész 1-2 kört alacsonyabb tierben és a négyes tankokkal simán elvagyok, ha nem lövetem ki magam feleslegesen.
Eleve az hamar kiderül ha totál noob a csapat, olyankor kár a 2., 3. tankot behívni, aztán meg javíttatni. Ki kell lépni és irány a köv. csata az elérhető járművekkel, azt kész.

(#4726) milkabrams


milkabrams
őstag

Rá kellett jönnöm, 19 collos monitoron nem igazán megy az RB, sivatagos pályán semmi gond, de máshol... majd ha meglesz a 24-es IPS...

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4727) CHaooSS válasza milkabrams (#4726) üzenetére


CHaooSS
őstag

Sokat nem segít.. :D 29"-oson sem látok sokszor többet mint a 15.6"-os laptopon :/

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4728) Francia91 válasza milkabrams (#4726) üzenetére


Francia91
veterán

17,3"-os DELL Precision M6600-ason nyomom a tank RB-t, amit szükséges, szoktam látni. Sokkal előrébb nem leszel 24"-on sem szerintem.... Haverom 27"-on sem boldogul tank RB-ben, egyszerűen nem fekszik neki. Csodálkozik, hogy én látom, Ő meg semmit sem lát... Nem veszi észre, fogalmazzunk úgy

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4729) SP4C3 válasza Francia91 (#4728) üzenetére


SP4C3
veterán

Én is 27"-en tolom, a haverod meg vak, vagy gyakorlatlan.. :))

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4730) donmackó


donmackó
őstag

Így kell gyakorolni a célzást SB-re :D :

Tigrincs II (H) 2000 méterről. Kicsit félre áll a célkereszt, mert a Párduc ágyúja annyit visz mellé ilyen távon. Másodikra sikerült kilőni, elsőre csak a láncot sikerült. Ezt a képet Custom battle-ben lőttem. :)

Release the cable hounds!

(#4731) fi:zi'k válasza donmackó (#4730) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Épp kérdezni akartam, hogy "ez meg mi?", aztán végén írtad, hogy CB. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4732) milkabrams válasza CHaooSS (#4727) üzenetére


milkabrams
őstag

talán nem is a mérettel van gond, hanem a színekkel, a jelenlegi monitorom sajnos nem ips

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4733) SP4C3 válasza milkabrams (#4732) üzenetére


SP4C3
veterán

CRT♥ :B

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4734) donmackó válasza milkabrams (#4732) üzenetére


donmackó
őstag

19"-os TFT-n játszom. :D Ráadásul nem is mai darab, mert 8 éves és 5:4 oldalarányú 1280x1024-es AOC 919p2. Viszont a válaszideje csak 2ms. Ezt még a mai "ultrabrutál-mega-giga FullQHD" monitorok közül sem tudja nagyon sok.

Release the cable hounds!

(#4735) milkabrams válasza SP4C3 (#4733) üzenetére


milkabrams
őstag

szerencsére tn, nem crt

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4736) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Russian streamer streaming from Gaijin office asked questions to BVV

Ammo racks will show empty space when ammo gets used(because sometimes shots to ammo racks that appear full don't explode)
MASSIVE BR CHANGES NEXT WEEK(wait news in next few days)
Chinese tank tree - no comments, currently only for china server, maybe few interesting tanks will be implemented on warthunder servers
Looking to improve post pen damage for large caliber guns(especially for slow reloading)
HE shell damage changes happened because there were times it took more shots than to kill a tank
IS-7 still maybe
T32 will have BR changes
MIG-21 & F-100 nope
No air-air rockets because whoever gets on tail first wins
Spawn killing - moving spawn location not very likely as it requires map changes. They have some other ideas that they are working on but would not elaborate on that
BT-42, BT-7A - interesting tanks that they might consider introducting
Jumbo - BR changes and possible DM changes
T-64 still possible but not now
They have planed vehicle list for 1 year ahead
Italian tree confirmed
BMP, BMD - very probable
World war - no real information, wait for new some time
Navy - soon new test with ships that have powerful guns
Japan - more CAS planes in next patches, working on rocket bombs
Smoke - thinking how to introduce them(probably as smoke grenades shot from main gun)
ERA - will introduce only if all nations gets it

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4737) milkabrams válasza CHaooSS (#4736) üzenetére


milkabrams
őstag

A T64 már chobham páncéllal készült, kíváncsi vagyok hogy fog teljesíteni. A füstgránátnak is ideje volt már. A kumulatív páncél játékbeli megoldása problémás lehet, mivel a találat helyén lévő "kocka" elműködik, mármint a valóságban. Nem tartom jó ötletnek a modern cuccokat, a vh-s tankoknál is vannak ferdítések (sztálinium), a megsemmisíthetetlen T 90-re és az istengyilkos ágyúkra, amivel 4km-ről átlövik az M1A2 tornyát szemből, nem vagyok kíváncsi.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4738) fi:zi'k válasza milkabrams (#4737) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"amivel 4km-ről átlövik az M1A2 tornyát szemből, nem vagyok kíváncsi."
Ilyen biztos nem lesz, mert nincs ekkora pálya. :DDD ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4739) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Az is zavaró még, hogy a T34 meg még ami guruló benzinkút annak a tartályai extra páncélként szolgálnak.. bekap egy lövést semmi gond mert max kigyullad és a modul felfog egy csomót szóval legénység sokszor alig sérül

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4740) SP4C3 válasza CHaooSS (#4736) üzenetére


SP4C3
veterán

Ammo racks will show empty space when ammo gets used(because sometimes shots to ammo racks that appear full don't explode)

-Azt is javítsák már ki, hogy eltalálják a motoromat (engine), akkor instakill és kiírja: TANK BURNT DOWN! - Anyád!

MASSIVE BR CHANGES NEXT WEEK(wait news in next few days)

-Ideje volt, de könyörgök ne rossz irányba legyen az a MASSIVE BR CHANGE...

Chinese tank tree - no comments, currently only for china server, maybe few interesting tanks will be implemented on warthunder servers

-Speciel engem nem érdekelnek sem a wapanese sem a csájníz tankok, nagyjarészt lopott. :N Húzzanak a rákba, így is elözönlik a játékot a weeaboo retardált anime fan kisgyerekek.

T32 will have BR changes

-Nafene, senki sem használja az amerikai ágat, mert fair, mi?! US Rank IV-V fi:zi'kai fájdalmat okoz.

Spawn killing - moving spawn location not very likely as it requires map changes. They have some other ideas that they are working on but would not elaborate on that

-No comment.

Jumbo - BR changes and possible DM changes

-Na ennek is nagyon itt volt az ideje, soviet 85mm simán átviszi az elejét, holott a tigrisek lövéseinek felfogására lettek tervezve, természetesen a tigris is átviszi, te meg papírgalacsinokkal köpködöd a 75-76mm-es ágyúddal, ami NAGYON nehezen viszi át a tigrist/stallinium-ot.

Smoke - thinking how to introduce them(probably as smoke grenades shot from main gun)

Szerintük ezeket mégis minek szerelték fel a tankokra? ZÁSZLÓTARTÓNAK MI?!

Nem, majd füst töltet lesz, eddig én az M18 géppuskájával kavartam fel a port RB-ben, az kiválóan működött, ha forró volt a talaj. :DD

Valami ilyesmi lesz az amcsiknak: [link]

Németeknek meg a szászlótartóból jön majd a füst?! :D

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4741) CHaooSS


CHaooSS
őstag

88-as Flak 37-et használja valaki? sajnos a nyitott kialakítás miatt 200m-re becsapódó artytól is kihal a fél legénység.. rb-ben olyan lomha szegénykém mint a fene, de elég jól lehet sniperkedni. a 88 as jó, de sokszor a 160g-ot 20-nak érzem.. az előbb 4-et lőttem bele egy t34-be majd visszalőtt és meghaltam

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4742) fi:zi'k válasza CHaooSS (#4741) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem mindenható,de a saját szintjén elég op.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4743) CHaooSS válasza fi:zi'k (#4742) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát elég sok negatív tulajdonsága van.. sniperkedésen kívül sok mindenre nem jó. hatalmas dög és még lassú is + nincs lövegsüllyedés ezért kicsit dombosabb terep már nem játszik. Na meg most nem tudom ,hogy csak engem szopat-e ,de 1-2 tankok kívül mindenbe 3-5 lövés kell..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4744) CHaooSS válasza CHaooSS (#4743) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ahha rájöttem.. 5.7-ben kell ezzel játszani

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4745) milkabrams válasza fi:zi'k (#4738) üzenetére


milkabrams
őstag

de gondolom értetted a lényeget

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4746) fi:zi'k válasza milkabrams (#4745) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Persze és nem is rajtad élcelődtem. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4747) milkabrams válasza fi:zi'k (#4746) üzenetére


milkabrams
őstag

ha lennének olyan modern tankok, mint pl az Armored Warfare c. játékban szükség lenne nagyobb pályákra, nem is beszélve a repülőkről.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4748) SP4C3 válasza milkabrams (#4747) üzenetére


SP4C3
veterán

Nemkellenekmoderntankok, vagyis jöhetnek, de külön. :O

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4749) CHaooSS válasza milkabrams (#4747) üzenetére


CHaooSS
őstag

Olyanok jöjjenek csak amiknek tudjuk a pontos adatait és "normálisan" le lehet modellezni őket.
Bár én már a T64-től is félek mert fogadok, ha bekerül lesznek vele bajok

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4750) fi:zi'k válasza CHaooSS (#4749) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Semmi baj nem lesz vele, rendeltetésszerűen OP lesz. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.