Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) Francia91 válasza SP4C3 (#5750) üzenetére


Francia91
veterán

Mondtam már, hogy ezt nem adja ingyen a Gaijin, szopat vele egy sort.... Nem is aktiválom őket jóideje, valamint 1,5 hete nem is játszottam a WT-vel....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5752) CHaooSS válasza SP4C3 (#5750) üzenetére


CHaooSS
őstag

nemrég panaszkodtam, hogy aktiváltam egy 50 köröst.... életem legrosszabb 50 köre volt

Viszont amcsik jóóók :D M36-al tolom most és lehet gyilkolni rendesen. Lehet elgyengülök és lesz ebből egy T29 is... :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5753) milkabrams válasza CHaooSS (#5752) üzenetére


milkabrams
őstag

Szerintem a T34 is bőven jó, nincs szükség T29-re (bár lehet hogy csak azért írtam ezt mert depis vagyok, mivel képtelen vagyok ennyi pénzt kiadni ár, pedig akarom)

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5754) Tactical válasza SP4C3 (#5750) üzenetére


Tactical
tag

Lehet benne valami igazság. Tegnap kivételesen nem aktiváltam a boost-ot:

(#5755) CHaooSS válasza milkabrams (#5753) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nekem már m1... vettem már 1 év prémiumot, egy premium jagdpanthert, FW 190 D13 , akkor volt egy 14 ezres csomag amiből vettem a t34-100 akkor most a black cat... tetszeni tetszik a játék szóval nem sajnálnék már még 40 eurot.. :D
mondjuk 5-600 órát letoltam már vele így legalább megtérült az ára

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5756) CHaooSS válasza CHaooSS (#5755) üzenetére


CHaooSS
őstag

Meg még persze a Ru 251.. de nem sok annyira mivel mióta is.. kb 13 eleje óta játszom vele és, ha valami olyan nem történik még pár év biztos van benne így nem bántam meg, hogy fizettem érte sokat.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5757) laskr99


laskr99
addikt

Valaki ráér most egy kis RB/AB szakaszra?

(#5758) CHaooSS válasza laskr99 (#5757) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azért nem ártana leírni, hogy melyik nemzettel és milyen szinten mennél :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5759) laskr99 válasza CHaooSS (#5758) üzenetére


laskr99
addikt

Mindenre a válasz :D

(#5760) CHaooSS válasza laskr99 (#5759) üzenetére


CHaooSS
őstag

felvettelek szóval ha még ráérsz akkor mehetünk. nevem: ChaosZSIR

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5761) SP4C3 válasza laskr99 (#5759) üzenetére


SP4C3
veterán

Szintén felvettelek.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5762) laskr99 válasza CHaooSS (#5760) üzenetére


laskr99
addikt

Ráérek már megy is vagy hívva.

SP4C3 Láttam :D

[ Szerkesztve ]

(#5763) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Gyenge vagyok... :O :DDD

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5764) SP4C3 válasza CHaooSS (#5763) üzenetére


SP4C3
veterán

Ezek szerint nem bírtad ki. :DDD T34 megvan már?

Valaki squad?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5765) CHaooSS válasza SP4C3 (#5764) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én megyek :D

T34 még nincs sajnos most jön még csak a Super pershing

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5766) laskr99 válasza CHaooSS (#5765) üzenetére


laskr99
addikt

Majd én is kb este fele mert most szülinapozás van.

(#5767) SP4C3 válasza laskr99 (#5766) üzenetére


SP4C3
veterán

Óvatosan, részek lövésznek nem vesszük sok hasznát. :DD

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5768) laskr99 válasza SP4C3 (#5767) üzenetére


laskr99
addikt

Én biztos nem iszok xD utoljára alkoholt januárban láttam :D Ha meg igen akkor max éneklek xD

(#5769) CHaooSS


CHaooSS
őstag

16 ember 2 kill azta.. ez még német oldalon is szégyen lenne

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5770) laskr99 válasza CHaooSS (#5769) üzenetére


laskr99
addikt

Mi van ma itt? Őrültek háza? Csomó növény van. Az ellen meg a spawnig húzódik midnen alkalommal.10/10 vesztés.

[ Szerkesztve ]

(#5771) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Most nagyon felborult az egész.. tele van brittel a játék és most amcsi nagyon szop.. konkrétan 6.7-7.0 vs 7.3-7.7 szovjet megy....

beszéltem csapattársakkal és ilyen átlag 10-15 vereség és 1-2 win volt mindenkinek... videósok meg fórumokon is egyre többet panaszkodnak már... tényleg le kéne ülni és ezt a rohadt BR rendszert teljesen újraírni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5772) Francia91 válasza CHaooSS (#5771) üzenetére


Francia91
veterán

Én hetente 1 meccsre bemegyek, ott szarrá szopat a Gaijin, majd 1 hétig megint hagyom a fenébe... Idáig jut az ember már a WT-vel... :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5773) PAtr0n válasza Francia91 (#5772) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne rinyájjá má, álljá a sarkadra, és szard le hol szopat. Én se játszok vele már egy ideje, a WoWS jobban leköt, valahogy azt jól eltalálta a WG. Az egyetlen jó játékuk. :P
Különben is motoroztál egy jót láttam ám, annál jobban nem kapcsol ki semmi ha az ember a hobbiját űzheti, plusz bónusz, hogy még a világot is bejárja közben :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5774) Francia91 válasza PAtr0n (#5773) üzenetére


Francia91
veterán

Sarkamra állok, és nem indítom el a WT-t, mert teljesen felesleges.... ;]
Jaja, kiruccantunk Szlovákba és Lengyelországba pár MZ-vel... Úgy 26-tal :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5775) CHaooSS válasza PAtr0n (#5773) üzenetére


CHaooSS
őstag

WoWs.. :D majd felbasz az is hidd el.. ugyan az a WG szar..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5776) PAtr0n válasza CHaooSS (#5775) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jó... a hihetetlen dolgok már az elején előjöttek, de ezekkel ebben a játékban együtt tudok élni. Instant death nagyon ritka, én meg főleg csatahajót nyomok, ott meg aztán tényleg szinte nem létező fogalom az ammo rack. Mondjuk az hihetetlen tud lenni amikor egy Fuso salvo-val (12db töltény) 14km-re kábé fele-fele arányban elé-mögé lövök egy szintén nagy csatahajónak :DDD

Minden esetre kíváncsi vagyok az itteni hajókra, de én addig nem kezdek el velük játszani, amíg meg nem jellenek legalább a cirkálók.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5777) CHaooSS válasza PAtr0n (#5776) üzenetére


CHaooSS
őstag

Csatahajós vagyok, de nagyon megutáltam a játékot.. irreálisan gyengék... 20-30%-os találati arány sokszor és nagy része még rendesen sebezni sem tud... leadok 1 salvot egy cirkára fele mellé a másik fele meg overpen közben 30ezer leég rólam mert soroz mint az állat.. kellemes

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5778) SP4C3


SP4C3
veterán

A problem that led to instability in an aircraft with minor damage of the wing has been fixed.
Fixed a bug due to which side gunners on a damaged G8N1 could not be fired with manual control.
Client stability has been improved.

VÉGRE!

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5779) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Khm :)

(#5780) SP4C3 válasza Malibutomi (#5779) üzenetére


SP4C3
veterán

Najsz.

Maus Haus? nem volt? :o

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5781) Malibutomi válasza SP4C3 (#5780) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Maus csak az oroszoknal van.

A tankok sokkal nagyobbak eloben mint hinne az ember.
A kep nem adja vissza, meg lattam mar modern tankokat nyilvan, de kozelrol egy Tigris vagy Elephant elkepesztoen nagy.

Van egy jo kepem.
Tanklovegek. A 2meter magas cimbim all elottuk:

(#5782) PAtr0n válasza CHaooSS (#5777) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, iszonyat baromságok vannak benne, de engem mégis besszippantott picit. No azért túlzásba nem viszem ezt sem, meg már egyáltalán, már egyik játékot sem.
Amúgy ott ütközik a legnagyobb marhaság, amikor már a másodlagos ágyúid is lőnek, mert már mondjuk 5-6km-en belül van, de ráteszel egy salvo-t a main tornyokból, és mellémegy a 80%-a sokszor még így is. Hagyjuk már. :D

Kíváncsi leszek itt a WT-ben mennyire lesznek haszálhatóak a nagyobb hajók, ha bekerülnek, de úgyis bekerülnek, mert a kutyát nem fogja érdekelni az a temérdek csónak, meg pár destroyer, amikor a konkurenciánál játszhat a nagyobakkal is.

Malibutomi:
Nagyon jó lehetett, irigyellek. :Y

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5783) CHaooSS válasza SP4C3 (#5780) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát nem tudni, hogy Kubinkában van az egyetlen létező Maus? :D
Oda is el kéne majd menni mert ott van Karl meg Sturmtiger is.

PAtr0n: Izumoig eljutottam, de ott hagytam abba a játékot mert 30 millióm ráment...

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5784) PAtr0n válasza CHaooSS (#5783) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor jó sokat költöttél a játékra, én azért ennyit nem költenék rá :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5785) CHaooSS válasza PAtr0n (#5784) üzenetére


CHaooSS
őstag

:DDD Ha nem lett volna ingyen egy prémium hajóm tönkrementem volna.. röhejes javítási meg egyéb árak vannak

De lehet felrakom és játszom veled egyet, de nem biztos, hogy képes leszek újra felrakni :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5786) PAtr0n válasza CHaooSS (#5785) üzenetére


PAtr0n
addikt

Áhh ezért nem kell felrakni, csak rosszabb lesz a szájízed! ;]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5787) CHaooSS


CHaooSS
őstag

T34 vs IS1... nem átütő találat volt ez ilyen szögben..
AB nagyon ratyi, de kénytelen vagyok itt húzni mert RB siralmas
RB-ben mondjuk átütésekkel nincs baj eddig, de nem ártana neki a történelmi átütés

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5788) Micsurin válasza Malibutomi (#5781) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tényleg nagyobbak mint hinnénk, pedig 180 vagyok...
És ez csak egy "pici" "nyeszle" T34.
Szlovákiában van kiállítva, Párkánytól nincs 10 perc. Ha érdekel valakit megadom pontosan. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5789) Malibutomi válasza Micsurin (#5788) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azok. Fals ertek eg be az emberbe a jatekok miatt. Akezdo kis kukac tankok WT-ben is baromi nagyok eloben...azok a kis fosok amikkel szaguldozunk Tier I-ben.

Itt van par kep Elefant/Ferdinand viszonylatban:

En is 180 magas vagyok viszonyitaskepp

Ferdi elso pancel vastagsag:

Becsapodasnyomok rajta:

Miutan most eloben tapogattam Tigris I-II-t el tudom kepzelni hogy erezhettek magukat a szovetseges katonak mikor talalkoztak veluk. Plane a Jagtigerrel.

Na talan ez a kep valamennyire visszaadja az aranyokat:

[ Szerkesztve ]

(#5790) Micsurin válasza Malibutomi (#5789) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"el tudom kepzelni hogy erezhettek magukat a szovetseges katonak mikor talalkoztak veluk."
És pedig csak némán állnak már.... amikor ott zakatoltak, jézus! :D

Szerintem pár hét és tuti hozok pár érdekes képet! :)
Barátommal most ezt vettük célba, ha még áll ezen formájában: [link]

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5791) laskr99 válasza Micsurin (#5790) üzenetére


laskr99
addikt

Áll még elvileg. Mutatták múltkor.

(#5792) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Kis gondom lenne. Nyaralás közben gondoltam játszom egyet. Mail beír, jelszó, ami nem az volt.
Kérte a 6 jegyű számot a Google hitelesítőből.
Kb két hete raktam fel a 7.0-t droidra, hitelesítőnek annyi.
Mail címet hiába irtam be, a következő pass v mi a bánat túti nem egyezett, mivel nem tudtam új jelszót készíteni.
Telefonszámra kértem kódot v mi a bánatot, nem érkezett semmi.

Support azt mondja, küldjem el a regisztrációm dátumát, (tudja a fene) felhasználó nevet, az ok, vásárlások mentését, az is meg van, mennyi jármű,, repülő, van. Ezt honnan a fenéből tudjam? 5 év gyűjteménye.
Minden általuk kért információra szükségük van?
Nagyon nem lennék boldog, ha buknám a fiókot.

(#5793) laskr99 válasza t.imi (#5792) üzenetére


laskr99
addikt

Szia!

Én úgy csináltam,hogy leírtam mekkora tierben vannak az ágak és mik vannak éppen benne a slotokban. Sacc per kb a reget én 2013-at írtam azt ennyi. Vásárlások stb küld el és segíteni fognak(nekem mivel nem volt vásárlás mondtam nincs és kész.) Nekem az authentikátort kellett kikapcsoltatnom mivel reset volt a tabon és ennyi lett neki.

[ Szerkesztve ]

(#5794) t.imi válasza laskr99 (#5793) üzenetére


t.imi
addikt

Szia!

Köszönöm a gyors választ! Így fogok tenni. Ha kikapcsolják/nák, már jó lennék. Sok minden meg van, screenshot is. Utóbbi három hónapban 1.3-2.7 között játszottam, majd írok valami sacc per kábét.

(#5795) MasterDeeJay válasza Malibutomi (#5789) üzenetére

Na már régóta nem wartundrázok de a vasak engem is érdekelnek. Volt szerencsém Drezdában a hadtörténetiben megcsodálni pár dolgot.



Persze bent érdekesebb dolgok voltak, ajánlom mindenkinek! (fel nem tudom sorolni annyi ezernyi cucc)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#5796) laskr99 válasza t.imi (#5794) üzenetére


laskr99
addikt

Rendben és írj mi lett!

(#5797) Malibutomi válasza MasterDeeJay (#5795) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na felpakolom akkor valahova az osszes kepet egy albumba aztan belinkelem ide.

(#5798) laskr99 válasza Malibutomi (#5797) üzenetére


laskr99
addikt

Egyszer én is elmennék egy ilyen helyre :D 4 éves korom óta rajongok a háborús gépezetekért. Első játékom a Battlefield vietnam volt ilyen téren. Midway szigeteki csata volt benne. Imádtam :D. Kedvenc tankom az M4 sherman és az M18 a kedvenc gépeim Spitfire,P-51. Vietnémi háborúból az F4 Phantom.

(#5799) Francia91


Francia91
veterán

Hetente 1-2 alkalommal visszanézek a WT-be, de ugyanolyan agyf@szt tudok kapni az idióta csapattól....

A Gaijin-nak meg ennyit jelent a BR, minden meccsen 7.3-mal megyek a 6.3-as presetemmel...

Németben is Tiger H1-eznék, de T29 és T34 ellen megyek vele mindig.... Pedig a saját BR-jében nagyon jó tank lenne, mikor meglett, az első pár meccsen nem dobott fel. Azóta meg kizárólag 6.7 ellen....

Úgy nézem, a WT számomra megmarad ilyen "hetente 1x előveszem" kategória... Meg ahogy olvasom, nemcsak én vagyok ezzel így... :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5800) CHaooSS válasza Francia91 (#5799) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ugye tudod miért mész 7.3 ellen? Britek teljesen tönkretették most a játékot
6.7 és alatta végig aláznak mindent 60-80% win-el, efölött meg szovjet-német uralom van

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.