Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) maximilian4 válasza CHaooSS (#3000) üzenetére


maximilian4
addikt

Lehet inkább én is áttérek addig a repülőkhöz. Végülis orosz ágon már yak 3-ig ki vannak fejlesztve.

Maxi

(#3002) donmackó válasza maximilian4 (#2997) üzenetére


donmackó
őstag

Ebben csak az a szép hogy 3 tankkal (árkád) sem sikerül az embernek nagyon plusszos meccset menni. Ha kilövik mind a hármat akkor nálam például 14xxx ezüst a javítás, ahhoz meg igazán aratni kell hogy meglegyen. :U Még a nyertes meccs is elég sokszor szokott mínuszos lenni.

Release the cable hounds!

(#3003) RG4L válasza maximilian4 (#2997) üzenetére


RG4L
őstag

1) olvasd a hivatalos fórumot és nem lesz több olyan, hogy váratlanul érne valami.

2) a kínai DEV szerveren visszaállították a BR-eket elvileg.

War Thunder: Gelesztaa

(#3004) maximilian4 válasza RG4L (#3003) üzenetére


maximilian4
addikt

Valami racionális indoklást írtak a ruszkik, hogy miért szarták így el a matchmakinget?
A kínai dev szervert hogyan tudom elérni?

Maxi

(#3005) v!ct0y válasza maximilian4 (#2997) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én is ezzel szopok. Tiger 2 vel folyamatosan t54 eket meg t10m -et kell lőni. Na meg mausokat is amit apcr el be lehet lőni ha rám néz. De az már régen rossz ha egy maus rád tud nézni :DDD
Amcsi 4 esek meg nevetségesek.

[ Szerkesztve ]

(#3006) PAtr0n válasza maximilian4 (#2997) üzenetére


PAtr0n
addikt

Pont tegnap toltam RB-t, én is csak lestem, hogy Tiger 1-el IS3-mat kell lőni. Aztán megláttam nálunk a MAUS-t, mondom itt tényleg időugrás történt. Később rájöttem, hogy a Jagdpanthert (BR 6.7), ki kell b*sznom a lineupból, mert könyörtelenül alkalmazza a játék a -+ 1 BR-t.

Pedig már aszittem kicsinálom az IS3-mat, direkt a csövét lődöztem 100 méterről, ki is feketedett 2 lövés után, mondom mosmá előjöhetek, úgyis tubarózsa lesz neki belőle ha elsüti, aztán a fészkes fenét, kilőtt a g*cibe, és vígan lövöldözött tovább. :(((

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3007) RG4L válasza maximilian4 (#3004) üzenetére


RG4L
őstag

szerintem sehogy.

War Thunder: Gelesztaa

(#3008) maximilian4 válasza PAtr0n (#3006) üzenetére


maximilian4
addikt

Bocsi de ezen csak röhögni tudok. :DDD
Erre szokták mondani h C'est la vie. :D
Remélem rájön a Gayin h elk*rták és javítanak rajta.

Maxi

(#3009) PAtr0n válasza maximilian4 (#3008) üzenetére


PAtr0n
addikt

Áhh az én hülyeségem volt, nem 100%, hogy a fekete cső berobban, de németeknél szinte borítékolható hogy kinyílik a tubarózsa ha beérett feketére :D

Nem javítanak ezek semmit, pedig erre a BR rendszerre nagyon ráférne amúgy én azt veszem észre, hogy játékmenetben az oroszok annyira nem OP-k, jó oké T5-ben vannak furcsaságok, de amúgy a többi tierben nem érzem őket túl erősnek. USA-n nagyon sokat gyengítettek az utóbbi fél évben, múltkor 2 kb 200 méterre lévő egymás mellett lévő shermant filéztem ki Panzer IV/70-el, egyiket lövegpajzson szúrtam át, a másik meg mutatta az oldalát, ammo rack. Ezek a hülyék meg telibe a frontomat lövöldözték. Tegnap Ostwindel, szintén egy rusholó Sherman pusztult ki Eastern Europe-on, meg egy T34-100 Kuban-on. Utóbbi 2 csata SB.

Sokszor tényleg az a német csapat veszte, hogy időt futnak az orosz meg USA tankokkal a Cap foglalásért. Ott veszítünk egy csomó tankot, és RB-n az első 1-2 perc különösen fontos, mert ha lószar teljesítménnyel kilőnek, nem tudsz semmi értelmesbe átülni, mert nincs Spawn pontod, számodra vége a játéknak.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3010) PAtr0n válasza donmackó (#3002) üzenetére


PAtr0n
addikt

Baszki donmaci, sose akkor írsz amikor fönt is vagyok :D Tudod nekem a WT sokszor csak úgy fut mint a Face. Igazán rakhatnának bele olyan állapotjelzőket mint anno az MSN-be :D
Pedig benne lennék egy szakaszba majd! Viszont nekem csak német tankjaim vannak, Tier 4-ig, és csak RB vagy SB, AB-t nem vagyok hajlandó játszani. :B

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3011) donmackó válasza PAtr0n (#3010) üzenetére


donmackó
őstag

T4 orosz és T3 német van. Majd legközelebb írj ha fenn látsz. Én játszani megyek fel nem nézelődni. ;]

Release the cable hounds!

(#3012) PAtr0n válasza donmackó (#3011) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na azért a végén elég jót nyomtunk, pedig meg se volt szervezve. RG4L, Pradata (alias Fizik), és jómagam elég jókat mentünk.
Kicsit gyúrj rá a németekre, mert lehet velük alkotni, főleg ilyen jó csapattal. :)
Én csak akkor kezdem az oroszokat, ha a német fullos lesz. :P

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3013) donmackó válasza PAtr0n (#3012) üzenetére


donmackó
őstag

Köszi. Azért élveztem spaa-val is a meccseket. Ti még játszottatok utána?

Release the cable hounds!

(#3014) PAtr0n válasza donmackó (#3013) üzenetére


PAtr0n
addikt

Áhh dehogy, mentünk csucsulni hamar. Amúgy lehet SPAA-val is élvezni a játékot nagyon is, főleg amikor egy tank csövét tönkrerakod vele, aztán nem tud mit csinálni.
Gyúrj egy kicsit a németekre, legyen tigrised hamar. Vagy legalább Jagdpanzer-ed.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3015) donmackó válasza PAtr0n (#3014) üzenetére


donmackó
őstag

Szépen néztem ki a KV1B mellett a kis PzIVF2-vel. Előtte meg hiába soroztam a T44-et a dombon, nem volt hajlandó sérülni (mind hatástalan volt). Majd egy kicsit játszok már a németekkel is (vagy majd rá állítom az asszonyt).

Release the cable hounds!

(#3016) PAtr0n válasza donmackó (#3015) üzenetére


PAtr0n
addikt

Amúgy az a PzIV F2 a tierjében az egyik legjobb cucc. T44 ellen ne csodálkozz, 3 BR van a két jószág között. Sokszor még a JagdPanther is kevés a T44-hez. Az a mocsok olyanokat pattint, csak lesek. Attól idegesítőbb tank jelenleg a csótány Hellcat, meg a T32. Utóbbi is állandóan pattint.

Én a németek után tuti az oroszokat kezdem el, van ott jópár nagyon állat gép.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3017) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Kurvára nem akarja a játék, hogy elkezdjem húzni a Ferdit nulláról, most vettem meg. 4 SB kör, mind bukta, amivel nem is lenne baj de:
1. Mozdony. Egy lövés T44-re, naná lepattan. Rusholnak, IS2-t végre becéloz, ghost shell, mondom WTF??? erre közben seggbelő egy T32, második lövésre nyekken Ferdike.
2. Poland. Lomha dög lévén elhelyezkedek lent a mezőn enyhe dombok takarásában bokrok mögé, mondom csak jön valaki. 5 perc és semmi, közben már a spawn-unk a CAP, mert szokás szerint az USSR/USA banda mindig gyorsabb/jobb. Mire ezt konstatálom, kapok egy csinos kis motor krekket, persze gyulladok is. Hagyom leégni a marhahúst, mást se tehetek, erre killcam-ban friendly Porsche Tigris 2. Nice.
3. Kárpátok. Elvonulok a hegy mögött, azaz a vár mögött, onnan szoktak jönni néha. A rusholó NPC tankokon kívül senki. Oké mondom elmegyek mosmá a spawn-ukra, majd talán ott találok friss húst. Közben 2 CAP-et megszerez az ellen, de én még egyet sem láttam közülük. A homokóra lemegy, CAP-ünk nem lévén gyorsan vesztünk is. Egy rohadt enemy-t se láttam.
4. Dzsángül. Végre választhatok spawn-t, délkelet a kedvencem. Fel a dombra, le a dombról, várom a hegy mögött, hogy a folyó végén jöjjön át valaki. Senki 2percig. Közben hallok valami motorhangot. Szétnézek, sehol senki. Következő pillanat, fele crew megpuszlik Ferdike kigyullad. Köv. képen Ferdike már halott. Killcam: T32, sziklatető, az előbbi motorhang gazdája lehetett gondolom

Mára pihentetem Ferdikét. De legalább lőszerre nem sokat költöttem....

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3018) maximilian4 válasza PAtr0n (#3017) üzenetére


maximilian4
addikt

Én meg pont azt tapasztaltam régebben h mocskosul op a ferdi. :D
Mióta t-54gyel megyek és az új mm van nem zavar. De régi mm-ben kegyetlenül le tudott szopatni.

Maxi

(#3019) PAtr0n válasza maximilian4 (#3018) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát... szemből biztos az, de eddig mindig oldalról/hátulról végeztek ki. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3020) maximilian4


maximilian4
addikt

Egy kis off.:

A vór tündérről jutott eszembe:

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3021) PAtr0n válasza maximilian4 (#3020) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ezt már láttam :C

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3022) t.imi


t.imi
addikt

Reggelt.

Benéztem a topikot (WT) lenne egy fogas kérdésem: érdemes írni a supportnak, ha megvettem egy tankot, le is vonta az összeget. Viszont nem választottam hozzá legénységet, így újra meg kellett vennem. 2x77k mínusz. :W Vagy az egyik összeget jóváríják?

(#3023) Drenadar válasza t.imi (#3022) üzenetére


Drenadar
veterán

miért kellene megvenned még egyszer? Jesszus... bármelyik legénységre kattintasz ott lesz választható tanknak, csak ki kell fizetni a képzést, de ez eddig is így volt...

(#3024) t.imi válasza Drenadar (#3023) üzenetére


t.imi
addikt

Így volt igen. Volt 42x k-m. Most van 23x? 77 a vas, 2x az átképzés. Az nem jön ki.

(#3025) PAWI


PAWI
tag

Sziasztok! Kezdő WT-snek melyik tankágat javasolnátok? Van 11e csatám Wot-ban, szóval nem teljesen kezdő vagyok. Csak valahogy elegem lett az árkád lövöldözésből, kipróbálnék valami mást. :K

(#3026) Drenadar válasza PAWI (#3025) üzenetére


Drenadar
veterán

Akkor felejtsd el azt a 11 ezer csatát egyáltalán nem mérvadó. Ez egy teljesen más játék....

Pl itt nincsenek ágak. Itt nem tudsz csak TD-zni, mert tierekbe akkor mehetsz feljebb ha van előző tierben kb 6 tankod.

A legénységesdi is teljesen más.

Itt ha zavar hogy valaki bejön a képedbe (facehug) kilövöd a lövészét, és vagy fél percig ő nem lő többet.

Sok sikert!

(#3027) PAWI válasza Drenadar (#3026) üzenetére


PAWI
tag

Köszi. Német vagy orosz ágat javaslod? Az hogy tudjak lépni tiert, egy nemzetnél kell lenni a 6 zanknak, vagy az mindegy?

(#3028) v!ct0y válasza PAWI (#3025) üzenetére


v!ct0y
veterán

De nagyon is kezdő leszel itt. Nekem is kb annyi csatám volt wotba. A hp-t felejts el itt modulsebzés van. Bekapsz egyet és lehet, hogy véged is van. Ruszki heavy ágat ajánlom kezdésnek.

(#3029) PAWI válasza v!ct0y (#3028) üzenetére


PAWI
tag

Köszi neked is. Igen, néztem már videókat, és pont ez tetszik, hogy nem halok bele abba, hogy pl. meglövik a kupolát 5X. Már ha jól értelmezem. :DDD

(#3030) v!ct0y válasza PAWI (#3029) üzenetére


v!ct0y
veterán

Abba is bele lehet halni. Itt a legénységet is ki lehet ütni akár egyesével is. De van test drive lehetőség is az elérhető tankokkal Ott lehet gyakorolni, hogy honnan mit lehet átütni meg, a különböző lövedékek tulajdonágait is lehet nézni. Itt pl az apcr gyakorlatilag szart se ér ha nem olyan helyen lövöd meg ahol kárt is tud okozni. Lehet, hogy a legénységi tagok közt átmegy és kimegy a tank másik oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#3031) olcsii válasza PAWI (#3029) üzenetére


olcsii
aktív tag

2-3 szintű tankokkal érdemes játszani:) többivel az én véleményem szerint felejtős:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#3032) PAWI


PAWI
tag

Na, 1 meccset mentem. Kérdés a saját csapatársakat kékkel jelöli, ok. De az ellenfél fölött nincs jelzés? Mert ami videókat láttam ott volt, pirossal irta ki a nevét. Itt meg a 100m-re lévő tank fölött semmi nem volt...vártam ,mert az se tudtam nem-e roncs, mire kilött... Bocsi a nűbságomért, most tanulom. :)

(#3033) v!ct0y válasza PAWI (#3032) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem árkád csatát mentél akkor Tank arcade battle-t kell kiválasztani a To Battle felirat alatt.

[ Szerkesztve ]

(#3034) PAWI válasza v!ct0y (#3033) üzenetére


PAWI
tag

Köszönöm. Valóban realistic-en volt. Elsőre jó volt igy is.

(#3035) BoB válasza PAWI (#3034) üzenetére


BoB
veterán

Ha azért jöttél wot -tól mert eleged van az árkádból, akkor szerintem itt sem fog hiányozni ez a játékmód és meglátod hogy realistic, simulator sokkal jobb :K

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3036) PAWI válasza BoB (#3035) üzenetére


PAWI
tag

Igen, lehet, de azért még jó az arcade. Amig belejövök legalább egy kicsit. Még annyi kérdésem lenne, hogy crew skilleknek mit ajánlotok húzni?

(#3037) PAWI


PAWI
tag

Idáig nagyon bejövős, megvettem a t-26-4et, és az elöbb 2. voltam győztes csatában :) :)

(#3038) CHaooSS válasza olcsii (#3031) üzenetére


CHaooSS
őstag

pedig tier 3-4 a németekkel a legjobb, ( majd, ha visszaállítják a BR-t.. )

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3039) PAtr0n válasza PAWI (#3036) üzenetére


PAtr0n
addikt

Húzzál mindent amit csak lehet. De talán első sorban loader-nél a reloading, commandernél - leadership, gunnernél - targeting, és mindenkinél vitality szépen lassan. Aztán az összes többire is hagyigáljál szépen lassan pontot. Érdemes a field repairt is húzni mindenkinél, ezzel csökkented a javítási időt a csatatéren ha lerobbansz s úgy döntesz javítasz. Itt nagyon ritka ami pár mp-n belül megjavul, inkább a lánc, de komolyabb modulok (motor, váltó, torony, cső stb...), sok időt igényelnek. Nem lesz ritka, az 1 vagy akár 2 perces javítási idő, és ugye nagy szerencse kell hozzá, hogy addig ne lőjenek ki.
Ellenfeleknél mindig próbáld először a gunnert vagy magát a gun-t kiiktatni, így levágod a szarvát gyorsan. TD-knél célszerű rögtön hasat (váltó), vagy motort lőni, mert akkor teljesen ellehetetleníted.
Gondolom azt észrevetted, hogy itt nagyon fontos hogy tudd hová lőj, mert HP nincs, a modulok és crew viszont kegyetlenül sérül. A crew memberek is ahogy pusztulnak ki a tankból, úgy csökken a tank túlélési esélye. Pl. ha kilövik a gunnert-t, nem tudsz lőni pár mp mire beül a helyére valaki. Ugyanez van ha a drivert lövik, ki, kis időre megáll a tank, számláló elindul vissza. Bizonyos crew veszteségnél áll be a tank klinikai halála, vagyis kilőttek, evidens, hogy 1 ember már nem tud egy 5 fős tankot kiszolgálni.
Lőszert is majd ésszel pakolj be a csaták elején a gépválasztó résznél, mert ahogy csökken a skuló mennyisége, azzal arányosan csökken az ammorack valószínűsége is.
Nézegesd a garázsban serényen a különböző gépek xray illetve, armor nézetét, így gyorsan be lehet tanulni, melyik tankot hol érdemes lőni.
Maga az ammo rack és kigyújtás sok dolog függvénye, régen egy motor illetve üzemanyagtank találatkor szinte biztos volt hogy gyulladtál is, rosszabb esetben durrantál hamar, ahogy a tűz az ammot-t elérte. Ezt redukálták az egyik patchben, tehát a sima páncéltörő lövedék nem biztos hogy gyullasztani fog. Igaz ez az ammo találatra is, ugyanezen lövedék nem mindig robbantja be. A HE lövedék ami ilyenre képes, de ugye azoknak relatíve alacsony az átütési képességük.
Arcadeban gyorsan meg lehet tanulni, hogy az ágyút milyen magasra kell emelni a távolság függvényében, hogy eltaláld a tankot. Itt az ágyúknak sincs akkora szórása mit a WoT-ban, nem fogsz 100 méterről a holdba lőni, hacsak nem várod meg amíg a kocsiszekrény billegése megáll. A különböző ágyúk és lövedékektől függ az is, hogy egy adott lőszer milyen íven fog repülni, azaz mennyire jók a ballisztikai tulajdonságai.
Ezek minden lőszernél le vannak írva, a többi tulajdonságukkal együtt (átütés, lepattanási esély, gyújtás avagy berobbanási vastagság, stb.). Pl. nagyon gyakori eset, hogy egy páncéltörő lövedékkel nem tudsz egy SPAA-t (légvédelem) kipusztínai, mert mindig átrepül rajta, mivel az SPAA armor vastagsága kicsi (kb. 5mm), a lövedék berobbanási pontja (fuse sensitivy) mondjuk 28mm. Na, az ilyen esetekre kell pár darab HE-t is vinni, az ezekre a leghatékonyabb. Főleg magasabb tierben idegesítőek az SPAA_k, mert az átütésük idővel nagyon megnő, és simán lehet velük tankokat filézgetni.
Még valami: Itt nem garázshelyek vannak, hanem crew slotok a főmenüben alul. Figyelni kell milyen gépet hová pakolsz, mert idővel oda érdemes visszatenni az adott gépet, mert az a crew már megtanulta. (visszatételkor sárgha pipa fogja jelölni azokat a helyeket ahol már ismerik az adott gépet). Gépet eladni nem lehet, csak "holiday"-re küldeni amikor nem használod.
A crew membereket lehet idővel kvalifikálni (az adott gép mesterévé tenni) a crew fejlesztési fülön, de ehhez először lel kell érniük egy adott crew XP pontot. 3 lépcső van, Basic, Expert, Ace, az utolsót már csak arany-ért lehet megvenni. Minden szint valamennyi mennyiségű skill ponttal húzza meg a crew pár darab tualjdonságát.

Első körben ennyi. Ha még kérdés van szólj.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3040) edari válasza PAtr0n (#3039) üzenetére


edari
őstag

T34-57-nél járok, németeknél már pz IV-nél (asszem f2), de jó volt ezt olvasni.
Am nagyon tetszik a játék, sajnálom hogy nem játszanak vele többen. Élmény pl egy tigrissel megküzdeni, ellentétben a wot-al, ahol kb semmit nem ér.

(#3041) PAtr0n válasza edari (#3040) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, nem játszanak vele annyian, mert teljesen más a játékmechanika. A WG nagyon jól eltalálta a játékmechanikát abból a szempontból, hogy érthetőbb, kiszámíthatóbb, linárisabb az egész. Épp ez adja a sava borsát, és ezért jobb e-sportra is. Meg az UI is átláthatóbb, a WT-t szokni kell ilyen téren is, sok logikátlan dolog van még mindig benne.
De szerintem nagyobb élmény itt kilőni 1-1 tankot, mint a wotban azt figyelni, mikor megy le a HP-ja. Főként RB és SB módban tud igazán felemelő élményt adni, ahol sok segítség meg van kurtítva, szinte minden rajtad múlik (na meg persze a jó csapaton).
Plusz ugye a WT-ben ott vannak a repcsik is a tankos csatákban. AB-ban nem nyilatkozok róluk, mert baromi idegesítőek, de RB-ben meg SB-ben élmény velük menni, és tankokat kidobni, vagy pont rájuk vadászni SPAA-val, vagy akár a tank machine gun-jával.
A matchmaking itt se kegyes sokszor, vannak olyan csaták ahol a Tigrincs se ér sokat, bár az esetek többségében nagyot lehet vele menni. IS2 már ellenfél. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3042) edari válasza PAtr0n (#3041) üzenetére


edari
őstag

Csak RB-t megyek. Alapból az arcade-et ki se próbáltam, legelső menet is RB volt.

Repcsiktől amúgy eléggé megtud ugrani a vérnyomásom, néha idegesítőbbek mint wot-ban az artyk.

Egyébként azt is vedd hozzá hogy a wot-ot nagyrészt fiatalok (és azok agyhalottak) játszanak. Talán ezért se annyira bonyolult.

Én személy szerint azért hagytam abba a wotot mert komolytalan. 60-al száguldozó tankok, kövi patch-ben pedig már kézifékkel való farolás is lesz. Már az ugratást is nehezen vette be a gyomrom. Wt nagyobb élményt nyújt most már számomra. (Főleg amikor AA-vel lövik a tankot és kb semmit nem látni..:D )

(#3043) PAtr0n válasza edari (#3042) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na igen, a repülők fel tudják a vérnyomást nyomni, főleg SB-ben, ahol alapból kezdhetsz azzal is, így kezdéskor gyakori hogy kidobnak. Mostanában, sokat szórakoztam azzal, hogy SPAA-val kezdtem (Ostwind), és vártam őket a kezdőhelyünk közelében. :)
Az RB jobban meg van csinálva a ticket rendszerrel, nem is értem az SB miért nem veszi ezt át? RB-n leglább nincs repcsivel kezdés, meg kell dolgozni érte.
Mondjuk faroló tankok itt is vannak, ugye Tier 1 ;]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3044) BoB válasza PAtr0n (#3043) üzenetére


BoB
veterán

Nem tudom a faroló tankokkal mi bajotok van. Aki még nem vezetett vagy legalább élőben nem látott az ne alkosson már véleményt arról hogy tud-e olyat vagy nem :(((

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3045) CHaooSS válasza BoB (#3044) üzenetére


CHaooSS
őstag

Annyi árkád dologhoz szoktak hozzá, hogy ha már meglátnak valami ilyet el sem hiszik

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3046) PAtr0n válasza BoB (#3044) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem semmi, csak ugye mindig kifogásolják az okosok akik átszédülnek 1-1 kör erejéig WoT-ból, hogy fúúú de szar ez a játék, úgy farol a BT-5 meg a Pz2C mint egy rallyautó, tiszta szar.
Persze mindig azzal jönnek, hogy nehogymá' tizen meg huszonakárhánytonnát csak úgy megfaroltassá. Na ennyire értenek hozzá. Ezek még nem láttak T-90-et (közel 50 tonna) kilinccsel előre csúszni a sárban :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3047) edari válasza BoB (#3044) üzenetére


edari
őstag

Ne érts félre, nem a farolással van a bajom. Már alapból a wottal.

(#3048) Angel1981


Angel1981
veterán

Bocsánat, semmi.

[ Szerkesztve ]

(#3049) PAWI válasza PAtr0n (#3039) üzenetére


PAWI
tag

Nagyon köszönöm! :R Most tudtam elolvasni, sajnos a munkám miatt (Kamionsofőr) nem mindig tudok netközelben lenni. Szerintem, az mindent elmond, hogy volt a hétvégén 3 nap prémiumom a t95e2-t húzo accon Wotban, mégis inkább ezzel játszottam. :DDD

Esetleg vélemény az elérhető prémium járművekről, csomagokról? Érdemes valamelyiket megvenni?

(#3050) PAtr0n válasza PAWI (#3049) üzenetére


PAtr0n
addikt

Itt is igaz a Prémium járművekre, hogy jobban hoznak pénzt meg XP-t, és van 1-2 tényleg nagyon jól használható közülük, mert azért valljuk be, picivel jobbnak kell lenniük az adott Tierben mint hasonló társaik. Pl. ott van a (igaz repcsi) BF109 G2. Amelett hogy természetesen létező gép volt ez is, annyiban különbözött a G2 trop-tól (sima megszerezhető gép), hogy a motorja bikább volt. Ez kábé mindent el is mond miért is érdemes megvenni. De ha már tankokról beszélünk, akkor pl. ott van német oldalon a KV-1B 756(r). Ez egy zsákmányolt KV-1-es (valószínű Zis5-ös verzió 25mm-el megnövelt frontpáncéllal), amire a németek felszerelték a KwK 40 (75mm)-es ágyút. Ezen kívül a 75mm vastag tornyot felturbózták 105mm-re.
Egy iszonyatosan jó farmtank, jó tűzerővel, és nagyon jó túlélési rátával. Szerintem az egyik best buy tank a játékban.

De a többiek is tudnak neked ajánlani biztosan, nekem is van még pár prém gépem, de ezt a kettőt nagyon szeretem, és nem voltak drágák (kb 1500-1500 arany).
Ami a WoT-hoz képest itt még megemlítendő, az a viszonylag könnyű aranyszerzési lehetőség. Gold Wagerek aktiválásával (2 hetente kipörgethető, ha minden nap belépsz), 4 fős csapatban összeverődve sok egymásutáni győztes csata után a gold wager fajtájától függően 500, 1000, vagy 1500 arany szerezhető. Mi itt szoktunk goldozni amikor időnk engedi, eddig kb. 10-12 goldozást tudok a hátam mögött, ebből minimum, 6 de inkább 7 ezret sikerült bezsebelni.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.