Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) Francia91 válasza Drenadar (#5200) üzenetére


Francia91
veterán

Nem lenne bonyolult, de a sok Vérpistike a fostalicskájával így tud érvényesülni csak, hogy bemennek 3-4 Heavy Tank-kal, majd ott szedik a killeket... Konkrétan ezzel van tele a f@szom már, minden meccsen kikapom az ilyen ellenséget. Nem elég, hogy övéké mindhárom, vagy az az egy pont, amit foglalni kell, még be kell jönni spawncamperkedni a csicskáknak

A többi véleményemet inkább nem írom le...
Abszurd az is, hogy én a 6.3-as tankajimmal 7.3-ban szopok de rendesen... És 10 meccsből 9x biztosan 7.3-ba dob fel, mert miért is ne szopatna minél jobban...

Egyre jobban elgondolkozok azon, hogy ezt a szart itt kell hagyni, és mást keresni...
Ami röhej: T34 tulajok sírnak, hogy nincs robbanó a lőszerükben.... Kérdem én, mikor frontból kivágja 1,5 - 2 km-ről a Tiger II (H)-mat, akkor mit sír? Nem elég ez neki, hogy mindent kivág a fenébe 1,5 - 2 km-ről is?

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5202) BoB válasza Francia91 (#5201) üzenetére


BoB
veterán

"Abszurd az is, hogy én a 6.3-as tankajimmal 7.3-ban szopok de rendesen... És 10 meccsből 9x biztosan 7.3-ba dob fel"

SB-be kell jönni, ott fix BR van.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5203) SP4C3 válasza Francia91 (#5201) üzenetére


SP4C3
veterán

Ez tetszeni fog

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5204) CHaooSS válasza BoB (#5202) üzenetére


CHaooSS
őstag

Visszakerült az SB? há ne szopassál hallod-e.. nem is néztem még :Y

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5205) BoB válasza CHaooSS (#5204) üzenetére


BoB
veterán

Nem került vissza, event-ként van.

Minden nap 2 SB event van, egy 7-8br körül meg egy random.

Vagyis minden nap csak azokkal mehetsz amik aznap mehetnek.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5206) CHaooSS válasza BoB (#5205) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát akkor minek mondod, hogy SB-t kell menni... mivel a gép választ és sokszor nem jók ezért alig megyek sb-t

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5207) BoB válasza CHaooSS (#5206) üzenetére


BoB
veterán

Nem tudom ki miért játsza ezt a játékot, én a taktikázás meg lövöldözés miatt. Nekem teljesen mindegy hogy milyen járművekkel kell menni.

A pénzszerzés miatt van a játékban a látszólagos fejlesztési kényszer. Mintha T-34-el nem lenne olyan élvezetes a játék mint T-62-vel...

Legalábbis én így gondolom. Eldöntöttem hogy egy fityinget nem költök többet erre a játékra. SB módban nincs fejlesztési kényszer mert nincsenek nagyobb br-es járművek. Tökéletes. Nincs több munka azzal hogy húzzam a gépeket, addig és annyit játszok ahogy tetszik. Nincs több idegeskedés ha nem nyerünk vagy kilőnek. Mert már nem érdekel mennyi pénzt és xp-t kapok egy meccs után.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5208) CHaooSS válasza BoB (#5207) üzenetére


CHaooSS
őstag

Az zavar, hogy megkötik a kezem , hogy mivel játszhatok.. persze van kedvem menni kis szinten is sokszor, de mivel a játék mondja meg, hogy most ezzel mehetek és, ha éppen ahhoz nincsen kedvem akkor nem megyek

na most nem is jó a szerver.. be sem enged a játékba

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5209) SP4C3 válasza CHaooSS (#5208) üzenetére


SP4C3
veterán

[Maintenance] Ongoing Technical Issues

Dear Players,

currently you may experience problems with authorization on Gaijin web services and in War Thunder. We are endeavouring to fix these issues as quickly as possible. In case the resolution of the issue takes longer than anticipated, any premium account time will be compensated.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5210) Francia91


Francia91
veterán

Ennyit az SB-ról is, f@szkivan...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5211) Francia91


Francia91
veterán

Russian Bias ;]

Ha nem fogyok ki a 12 lőszerből, akkor 11 kill is összejött volna :(

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5212) SP4C3 válasza Francia91 (#5211) üzenetére


SP4C3
veterán

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5213) Francia91 válasza SP4C3 (#5212) üzenetére


Francia91
veterán

Jó, de itt 3x meghaltál :P
Amúgy még úgyis egészen jó ;)
Kár, hogy csak 12 lőszert vittem, de tapasztalatból, 12-nél többet még egy meccsen sem használtam el a 122-esből, most meg kevés volt... :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5214) SP4C3 válasza Francia91 (#5213) üzenetére


SP4C3
veterán

Hát igen, a hosszú újratöltés... IS-2-t örülök ha kétszer sikerül elsütnöm.

Amúgy köszi. :R

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5215) Francia91 válasza SP4C3 (#5214) üzenetére


Francia91
veterán

Igen, a hosszú újratöltés miatt campelős tank, nem nagyon lehet vele a csata sűrejébe menni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5216) Francia91


Francia91
veterán

T34 optika... :D
Azt hittem, hogy T29 jött ki elém, hát gyorsan az optikát lőttem. Úgy néz ki, ez is ugyanott sebezhető a legkönnyebben, ha szemben találod vele magad

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5217) PAtr0n válasza BoB (#5207) üzenetére


PAtr0n
addikt

És milyen igazad van... úgy játszol egy játékkal ahogy azzal kellene, és amire való. Kikapcsolódásra, és nem idegeskedésre. Írom ezt úgy, hogy engem is felkúr a mai napig sokszor. De már így is másképp állok hozzá, mint 2-3 éve, akkoriban nagyon elborult tőle az agyam.
Amúgy mint mindenre, itt is igaz. Ha megtartod a hidegvéred, minden jobban megy.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5218) SP4C3


SP4C3
veterán

Achievement unlocked: Losing Streak 5x

Rank Does Matter!

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5219) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok!

Pinggel kapcsolatban lenne kérdésem hozzátok. A Wt ben mi számít jónak? Nektek milyen álltalában a pingetek EU szerveren? Illetve a csomag vesztés (PL)?

Köszönöm előre is.
Jó játékot!

(#5220) CHaooSS válasza Csacse (#5219) üzenetére


CHaooSS
őstag

30-50 , 0%

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5221) BoB


BoB
veterán

Leopard 2A5 :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5222) CHaooSS válasza BoB (#5221) üzenetére


CHaooSS
őstag

:D

Viszont tényleg számíthatunk Leo 2-re mert biztosan lesz új szovjet vas és már csak ezek mehetnek ellene.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5223) BoB válasza CHaooSS (#5222) üzenetére


BoB
veterán

Én még mindig a T-64-et várom :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5224) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ez mennyire pontos?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5225) Drenadar válasza CHaooSS (#5222) üzenetére


Drenadar
veterán

Merkavából nem rakják be a legújabbat? :) Az is bejönne sokaknak, ha már nem akarnak megmaradni a második vh-s tankoknál... ha már lúd legyen kövér! Tomahawk is beférne szerintem már.... vicc már ez a játék komolyan...

(#5226) milkabrams válasza BoB (#5221) üzenetére


milkabrams
őstag

Ettől féltem, elég idegesítő lesz mikor a 120mm-es APFSDS lepattan a t 72b frpntpáncéljától az meg keresztüllövi a tornyot 1500m-ről.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5227) BoB válasza milkabrams (#5226) üzenetére


BoB
veterán

Nem az fogja majd keresztüllőni, hanem ez:

:DD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5228) milkabrams válasza BoB (#5227) üzenetére


milkabrams
őstag

Ja... Maljutkával😢

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5229) milkabrams válasza milkabrams (#5226) üzenetére


milkabrams
őstag

Akkor már legyen M1A3, T-14 és Raptor is, tüzérségi csapás helyett pedig, lézerfegyver az űrből.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5230) SP4C3 válasza milkabrams (#5229) üzenetére


SP4C3
veterán

Intergalaktikus bias

Ilyen már van

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5231) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Arra leszek kíváncsi, hogy mi kerül be tényleges eventbe.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5232) CHaooSS válasza CHaooSS (#5231) üzenetére


CHaooSS
őstag

Úgy néz ki mindet :D

From 17:00 GMT on the 31st of March till 07:00 GMT on the 3rd of April
open testing for rank IX vehicles

és elég sokáig.. úgy érzem valamit tesztelnek

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5233) BoB válasza CHaooSS (#5232) üzenetére


BoB
veterán

Nem tudom hogy leesett-e már, de április 1-ét tesztelik :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5234) CHaooSS válasza BoB (#5233) üzenetére


CHaooSS
őstag

Tudom, hogy április 1 és?? hajókáztunk is tavaly. aztán atgm-ről is mit mondtak? ki van zárva...
biztos vagyok benne, hogy jönni fognak modernebb gépek, de persze nem T14 meg egyéb hülyeség amit leírtak április 1 miatt

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5235) CHaooSS válasza CHaooSS (#5234) üzenetére


CHaooSS
őstag

Játéknak fejlődnie kell, hogy maradjanak játékosok és jöjjön még több na meg persze, hogy dőljön a lóvé. Igény van rá és sok gépet meg is lehetne csinálni. Van pár gép amiről elég sokat tudunk is bekerülhetnek.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5236) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Nagyon király :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5237) milkabrams


milkabrams
őstag

Épp most szed le valami frissítést, ha a T90-es páncélzata jobb lesz mint a Leo 2a5-é, valószínűleg most írok utoljára mer meghalok agyvérzésben, 22 éves koromban :D

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5238) milkabrams


milkabrams
őstag

Lejött a kb. 700mb-s patch, de semmi új jármű nincs

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5239) CHaooSS válasza milkabrams (#5238) üzenetére


CHaooSS
őstag

Event

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5240) Imilenni válasza CHaooSS (#5236) üzenetére


Imilenni
addikt

De *urvajól néz ki..

Press "F" to pay respects.

(#5241) BoB válasza CHaooSS (#5239) üzenetére


BoB
veterán

Nagy kár hogy (ha már nem csináltak simulator-t ebből az eventből) a realistic is árkádos fos.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5242) CHaooSS válasza BoB (#5241) üzenetére


CHaooSS
őstag

mindegy legalább tudjuk, hogy mit terveznek. Aki T64-et és társait várja az örülhet mert úgy néz ki hamarosan elkezdik majd adagolni őket. Mondjuk én jobban örülnék, ha még ebben az évben elkezdenék mert kezdem unni a sok prototípust amivel elkúrják a játékot

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5243) PAtr0n válasza BoB (#5241) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát....1 kör erejéig oké volt, de kb ennyi. Jó volt picit beleszagolni a modern dologba, de inkább maradok a második VH-nál. A helikopáterek tetszettek viszont.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5244) SP4C3 válasza PAtr0n (#5243) üzenetére


SP4C3
veterán

Inkább combat drone-ra emlékeztetett az irányításuk.

Közelharcra használhatatannak bizonyult... Báris nálam.

Ilyesmi feelinget adott:
USAF MQ-1 Predator Drone Engage Insurgents & Insurgent Vehicle. Afghanistan

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5245) CHaooSS válasza PAtr0n (#5243) üzenetére


CHaooSS
őstag

Volt egy sikeres játékuk az Apache Air Assault, egyből felismertem az irányítást :D jó kis játék volt

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5246) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Kezdenek alakulni a statisztikák , szerintem nagy hiba volt ezt 6.7-ben adni 40 euróért

Mondjuk nekem megérte mert top tierben a kezdő gépem. ja és Rank does not matter-ből is jön egy kis pénz pluszba :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5247) SP4C3


SP4C3
veterán

A revolt in War Thunder

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5248) BoB válasza SP4C3 (#5247) üzenetére


BoB
veterán

Jól mutatja mennyire elmeroggyant árak vannak ebben a játékban. Komolyan 45 ezer forint akciósan pár jármű egy játékba
???

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5249) CHaooSS válasza BoB (#5248) üzenetére


CHaooSS
őstag

Még így is olcsóbb mint a WoT. vicces merrt dől a lé ott rendesen és van pofájuk 15ezret elkérni egy tankért? vicc.. mondjuk a 12k is sok itt.. max 6-8 lenne reális

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5250) PAtr0n válasza CHaooSS (#5249) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én úgy vagyok ezzel, hogy egy összetett játékban vásárolható extrákért elkérni ennyi meg annyit még el is megy. De amikor egy moslék egykaptafa mobilos játékban, a prémium fizetőeszközökért (gyémánt, arany stb...), akár 40 ezret is, na azért az már pofátlanság. És szinte mindegyik erre épül, amivel nem is lenne baj, ha lenne bennük kreativítás, és nem egymást másolnák folyamatosan.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.