Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Alg válasza Smithy87 (#10000) üzenetére


Alg
veterán

Pár dolgot észben kell tartani:

- Minél magasabb BR, annál nagyobb eséllyel lesz bukó a meccs SL-ban a javítás/lőszer miatt.
- Olyan nincs hogy se grind, se prémium fizetés de jöjjön a SL.

Ha nincs időd akkor kapcsold ki az autorepair-t és várd meg mindig míg megjavul ingyen (ha van olyan sznten a legénység...), addig lehet más ágon/más tank setuppal játszani.

Szerk: grat a 10k-hoz :))

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10002) Malibutomi válasza Smithy87 (#10000) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Akkor orosz 4.0-5.7 kozotg
Az is jo penzcsinalasra

(#10003) Dingle válasza Smithy87 (#9997) üzenetére


Dingle
tag

Vannak silver lionos wagerek, azokat csinálod szakaszban. Elég sokat még egymagad is le tudsz hozni, ha jó vagy.

(#10004) milkabrams válasza Malibutomi (#9999) üzenetére


milkabrams
őstag

Hogy lehetett megkapni az angolt?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10005) Malibutomi válasza milkabrams (#10004) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja ahhoz a christmas lights kuldikbol kellett 9.

Meg egyikrol sem dontottem el hogy hasznaljam vagy marketplace

[ Szerkesztve ]

(#10006) milkabrams válasza Malibutomi (#10005) üzenetére


milkabrams
őstag

Az valami másik feladatcsoport volt? Mert végeztem 10 feladattal és meglett a T30.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10007) zolo0525


zolo0525
tag

Rejtett üzenet a gazsi játékában ? :DDD :DDD :DDD Piactér ikon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10008) PAtr0n válasza zolo0525 (#10007) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na ne má! :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10009) BoB válasza zolo0525 (#10007) üzenetére


BoB
veterán

:F

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10010) milkabrams válasza zolo0525 (#10007) üzenetére


milkabrams
őstag

Most, hogy látom, már nem utálom annyira Gazsiékat.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10011) PAtr0n válasza milkabrams (#10010) üzenetére


PAtr0n
addikt

Pedig valaki nem érti mi is ez :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10012) BoB válasza PAtr0n (#10011) üzenetére


BoB
veterán

Ha nem Magyarországon élsz annyira nem esik le könnyen...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10013) SP4C3 válasza BoB (#10012) üzenetére


SP4C3
veterán

Valaki elMAGYARázná mi a poén? (nem magyarországon élek, nem esik le)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10014) milkabrams válasza SP4C3 (#10013) üzenetére


milkabrams
őstag

O1G gugli a barátod.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10015) SP4C3 válasza milkabrams (#10014) üzenetére


SP4C3
veterán

Kösssz!
Politika... :((

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10016) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Már jelentették is putyinnak, hogy ez így nem lesz jó...:)

(#10017) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Aki fontolgatja, hogy beruházzon egy G-Synces monitorra, már csak a WT kedvéért tegye meg (ha játszik vele, persze)!
Hihetetlenül feljavult a teljesítményem, mióta az IPS paneles, 27"-os G-Synces Acer Predator monitorral tolom a játékot. Jelenleg az orosz 3.7-4.0-ban vagyok otthon (realistic), és ilyen 6-8-10-12 killjeim vannak, sőt új rekord is született egy 18 killes meccs alkalmával. Hihetetlenül jól spotolok, hála a nagy kijelzőnek, a WQHD felbontásnak, a 144hz-nek és a G-Sync-nek + a full grafikának persze. A távoli mozgások nem elmosódottak többé, a legkisebb távoli mozgást is ki tudja szúrni a szemem ezen a monitoron. Mire engem észrevesznek, már halottak. Nagyon megérte, kurva jó! :C

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10018) milkabrams válasza SSJPeter (#10017) üzenetére


milkabrams
őstag

😂😂😂A nagy felbontás és méret kell oké, de csak arról van szó, hogy kedvel a Gazsi.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10019) HoldChore válasza SSJPeter (#10017) üzenetére


HoldChore
tag

Tegnap beruháztam, egy ilyenre. ag352ucg6
De még a dobozában van :) Előbb el kell takarítanom magam elől azt a 49 collos 4K-s TV-t amin játszom a WT-t.
Utána pedig ezen a 35 collon fele akkora tankokkal fogok döngetni.
Persze több tankot fogok kilőni.
Baromira megéri.
Csak úgy hozza majd a pénzt :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#10020) Malibutomi válasza SSJPeter (#10017) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tenyleg sokat szamit. Es grat, nekem19 kill a rekordom.

(#10021) Sidorovich válasza SSJPeter (#10017) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Egyetértek. Nekem is 100 Hz G-Synces ASUS monitorom van, 21:9-es és ég és föld a különbség az előzőhöz képest. Egyrészt a mozgás olyan folytonos kb. mint a valóság, másrészt 1-1 sarokban ha állok nem kell jobbra-balra nézelődnöm hanem az egészet belátom. :C

Épp a napokban sikerült elérni nekem is a rekordom, új rekord viszont nem született: 15 kill 0 halál, T-44-el voltam 6.3 BR meccsen. (Korábban 1x volt már 15 kill az első T-34-esekkel 3.7 BR-en, de akkor nem 0 halállal)


(Kattints a nagyobb mérethez)

A meccs után üzenetben meg is keresett az egyik kedves játékos az ellenséges csapatból, sajnos azt már nem fotóztam le. A mondanivalója lényege annyi volt, hogy sosem látott nagyobb csalót a játékban és reportolt. :U

Ilyesmiből volt már valakinek gondja egyébként? Természetesen nem csalok, de ha sok ilyen reportol tévesen érhet valami retorzió? :F

[ Szerkesztve ]

(#10022) Francia91


Francia91
veterán

Ha az accot nem használom 1-2 évig, netán tovább, nem lesz inaktív?
Befejeztem a WT-t 1 hónapja, végleg, a gépen sincs rajta, úgy vagyok, hogy mostmár szopasson mást a Gaijin.
De mondjuk 1-2 év után visszalesnék bele, hogy a jelenlegi állapothoz képest addigra mit csesznek el (még) jobban benne, hadd nevessek egyet a dolgokon, hogy hová tud még süllyedni.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10023) BoB válasza Francia91 (#10022) üzenetére


BoB
veterán

Nekem volt már hogy hosszabb ideig be sem jelentkeztem (talán egy év körül), de nem lett az acc-om inaktív vagy ilyesmi.

Sajnos engem most meg megint a DOTA2 rántott magával, nem tudom mennyit fogok mostanában WT-zni :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10024) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Igazából nekem a 18 kill az special 4 halállal jött össze, de volt egyszer, hogy egy Jumbo-val beálltam egy olyan helyre ahol mind két oldalról épület takart, próbáltak belőni előről, de nem tudtak, és így 16 killem lett a meccs végére, mondjuk akkor pont elbuktuk a meccset. Ahogy olvasom azért születtek még itt a fórumban jó eredmények, gratulálok hozzá.

Let’s go Brandon!

(#10025) SSJPeter válasza HoldChore (#10019) üzenetére


SSJPeter
őstag

Húha jó féle cucc, mennyit kóstált?

Let’s go Brandon!

(#10026) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Spawn protection mióta van a játékban? Meddig tart? :F

Többször tapasztaltam, hogy a lőszer átmegy az ellenségen, nem lepattan. :U

(#10027) Francia91 válasza Sidorovich (#10026) üzenetére


Francia91
veterán

Az spawnvédelem nélkül is rendszeresen átment az ellenségen, a pálya bármelyik pontján, 60-as ping mellett :D
Nem kell hozzá spawnvédelem :D . Amúgy kb a tankos rész kezdete óta jelen van, hogy ha bespawnolsz, és nem mozdulsz, max 10 másodpercig van spawnvédelmed. Mondjuk b@szhatod, amikor a spawnon minium 5-en állnak rendszeresen spawncampelni.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10028) BoB válasza Sidorovich (#10026) üzenetére


BoB
veterán

Ahogy már írták kb tényleg a legelejétől. Azaz évek óta :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10029) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Olasz tankok miatt jatszhatatlan a 7.0-8.0 gyakorlatilag, ki****szott Centauro egy bughalmaz megolhetetlen, de persze amig az easymode hulyegyerekek veszika goldot hogy hasznalhassak hamar addig nem lesz javitva.

(#10030) #06865280 válasza Francia91 (#10022) üzenetére


#06865280
törölt tag

Ha törlöd az accod akkor is bármikor vissza kérheted, szóval az inaktivitás miatt biztos nem fogják törölni.

(#10031) SSJPeter válasza Malibutomi (#10029) üzenetére


SSJPeter
őstag

Alacsonyabb szinten is rohadt idegesítő ellenük menni, van valami pizzás kocsijuk, amin nincs is páncél, de ha rálövök akkor mégse sebzem semennyire, kiírja, hogy "hit" viszont az ő lövésétől egyből megfekszem.
Ilyenkor mindig rage quitet nyomok...annyira felhúzom magam. Nem lehet megölni a 7.7mm-es orosz géppuskával se, szóval semmit nem tudok ellene csinálni.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10032) Bertiee válasza SSJPeter (#10017) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Azé' proci és videókártya is kell jócskán ahhoz a felbontáshoz... Gondolom ezekre is elköltöttél félmillát. :)

[ Szerkesztve ]

(#10033) #06865280 válasza SSJPeter (#10031) üzenetére


#06865280
törölt tag

Én jobban ki vagyok akadva hogy egy t54-55ös erősebb egy leopard1-nél.

(#10034) milkabrams válasza #06865280 (#10033) üzenetére


milkabrams
őstag

Más játékstílust igényelnek, eddig utáltam a t92-est, mostanában meg az egyik kedvencem. Mellesleg a leo1 a hidegháború egyik legrosszabb tankja volt, pomt azért mert a 2. vh-s lőszerek is ott ütötték át, ahol akarták.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10035) #06865280 válasza milkabrams (#10034) üzenetére


#06865280
törölt tag

Mégis hogy találkozhatod második világháborús lőszerrel ha 1965ben kezdte a szolgálatát?

(#10036) milkabrams válasza #06865280 (#10035) üzenetére


milkabrams
őstag

Pl. a rengetg ruszki 100mm-es.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10037) Malibutomi válasza milkabrams (#10034) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ettol meg a 6.7-7.7 tiereket teljesen tonkretettek ezek a bugos szar kocsik.
Jatszhatatlan teljesen.

(#10038) milkabrams válasza Malibutomi (#10037) üzenetére


milkabrams
őstag

Meg azzal, hogy csupa olyan pálya van, ahol az olasz matchboxok előnyben vannak. Dugig van a WT olyan helyekkel, ahová tankok max. erős gyalogsági kísérettel mennének be.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10039) BoB válasza milkabrams (#10038) üzenetére


BoB
veterán

A valósághoz nem sok köze van a játéknak, ezen kár rágódni.

Ez egyszerű Counter Strike járművekkel.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10040) Tactical


Tactical
tag

Sziasztok!

Elkezdtem húzni az olasz ágat. 45 kört mentem eddig a (nem prémium) P40-el (3.3) és a 105/25 M43-al (3.3). A 45-ből 41-szer uptierben ( Panzer 4G, F2, T-34, KV-1, stb...). Az ezekkel megegyező prémium változatot is így szopatják?

(#10041) SSJPeter válasza Tactical (#10040) üzenetére


SSJPeter
őstag

Minden bizonnyal, mivel az is BR 3.3-as tank, én is szeretek ellenük menni a jó kis KV1-E-mel. :)
Ők engem nem igazán tudnak belőni, én viszont őket igen. :C

De most őszintén, mikkel rakja össze? A Br 2.3-asokkal? A BR 3.7-4.0-ban sokkal több játékos van, ezért rakja mindig hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10042) milkabrams válasza SSJPeter (#10041) üzenetére


milkabrams
őstag

Az IS1 brutál jó, de a KV széria...

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10043) Alg válasza milkabrams (#10042) üzenetére


Alg
veterán

Miért? A KV-1B pl. tök jó ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10044) milkabrams válasza Alg (#10043) üzenetére


milkabrams
őstag

Az nem a német eventes tank?
Azt egyedül az M10 szedi ki, meg ha feljebb rakja a 17 fontos

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10045) SSJPeter válasza milkabrams (#10042) üzenetére


SSJPeter
őstag

Mi bajod a KV 1 szériával? A heavy tanok lényege, hogy ne dobja őket föl, ha 3.3-3.7-es tankok ellen mennek a KV 1-ek nagyon nehéz őket kilőni, csak szögelni kell őket. Beszögellve még a Panzer IV-ek sem tudják belőni sem az oldalát, sem a tornyot. A Zis5-nek még az ágyúja is teljesen rendben van, mindent átüt amit kell, és egy hiteli. Az E verziót csak német tankok, meg Shermanek ellen lehet használni rendesen, mert annyira gyenge az ágyúja, de azok ellen az is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10046) SSJPeter válasza milkabrams (#10044) üzenetére


SSJPeter
őstag

A KV 1-B, az úgy tudom megegyezik a KV 1-E-vel. Gyenge ágyú, erős páncél. Amúgy nem, kiszedi azt más is, (pl. T34 is) csak 90 fok közeli szögben kell meglőni.
A KV 1-ek gyenge pontja a géppuska-nyílás, de csak ha szembe néz veled.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10047) Malibutomi válasza SSJPeter (#10046) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

a KV1B-t kb csak a nyakanal lehet kiloni.
Jatszottam 4.0 korul most sokat ha 2-3 volt a masik csapatban akkor ledaraltak mindenkit

(#10048) Tactical válasza SSJPeter (#10041) üzenetére


Tactical
tag

"De most őszintén, mikkel rakja össze?"

Pl:

M24 (3.3), M4A3 (105 (3.0), M4A1 (3.3), M15 (3.3), Type 65 (3.0), Pz II J1 (3.0), Pz III L (3.0), Pz III M (3.0), Sdkfz 6/2 (3.0), Stug 42G (3.0), SdKfz 234/4 (3.0), Pz III N (3.0), T-34 1940 (3.3), Cromwell V (3.0), Cromwell V Rp-3 (3.3), AEC Mk2 (3.0), Matilda II (3.0), 3 Gun Carier (3.0), Churchill I (3.0), Archer (3.3), Valentine XI (3.0), Valentine IX (3.3), Csi-Nu (3.3), M24 (3.3), NaTo (3.3), So-Ki (3.3), M4A1 (3.3), AMX-13 (3.3).

Tudod, ezek azok a tankok, amik akkor jönnek szembe, ha olasz 2.3-al megyek. Szóval senki ne mondja, hogy azért van uptier, mert nem játszanak ezekkel.

(#10049) Alg válasza Malibutomi (#10047) üzenetére


Alg
veterán

Szovjet KV1-al többször találkoztam a német B-vel, általában azon megy a verseny melyikőnk találja el hamarabb a másik kémlelőnyílását (elöl, középen az a pici téglalap).

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10050) Tactical válasza Malibutomi (#10047) üzenetére


Tactical
tag

A torony csak oldalt erős, elölről simán be lehet lőni. Sokan nem tudják, mindenki igyekszik oldalról lőni, ha ezzel megyek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.