Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) BoB válasza sith7 (#5400) üzenetére


BoB
veterán

Csak megszokás és gyakorlás kérdése. 24" FullHD.

Más:

Végre itt a T-64! ;] [link]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5402) Malibutomi válasza sith7 (#5400) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nyomjad 1-2 hetig, es ra fog allni a szemed, meg foleg megtanulod hova bujnak el, hova kell nezni.
Meg azt hogy aki mozog az 100%-al valoszinubb hogy meghal. NEmi mozgas valami jobb helyre, megallass, nezelodes, hallgatozas!, aztan ha tiszta akkor mozgas tovabb....aztan vagy meghalsz ahogy megmozdulsz vagy nem.

En 22" FHD-n meresztem a szemem, de mar tervben van egy 27" 1440p

[ Szerkesztve ]

(#5403) milkabrams válasza Francia91 (#5397) üzenetére


milkabrams
őstag

Kinek mennyire éri meg pénzt ölni egy játékba pl WT megjelenése előtt WOT-al játszottam, de most telepítve sincs, örülök, hogy nem költöttem rá pénzt és egy prém. tank nem 2-3 ezer forint

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5404) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a választ mindenkinek :R

(#5405) Malibutomi válasza sith7 (#5404) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En amugy RB-t egy dolog miatt rohadtul utalom.
Kilosz valakit, egybol patran a repcsibe es lebombaz, mert azt sokkal konnyebb.

[ Szerkesztve ]

(#5406) Francia91 válasza milkabrams (#5403) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem a következőképpen lett 1 prémium tankom: egyszer meccs után kipörgetett 75% kedvezményt a T-44-122-esre. Így 6.030 Gold helyett került 1.223 Goldba... Na most nekem Golden Wagerből volt 1.250 megmaradt Gold-om, így kvázi ingyen volt a prémium T-44-122 ;)

Van 2 prémium repcsim is:
-Amerikai A6M2 Zero - kaptam rá 50%-ot, megvettem 350 Goldért, Golden Wageres aranyból
- szovjet B-25: 1.250 Gold, egy 1.500-as Wavert csak ezért csináltam meg, abból megvettem

Összegezve: Ingyen volt mindhárom prémium járművem, egy fillért sem ktöttem a WT-re, mióta játszok vele (4,5 éve) ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5407) sith7 válasza Francia91 (#5406) üzenetére


sith7
nagyúr

mi az a golden wager ?

(#5408) Francia91 válasza sith7 (#5407) üzenetére


Francia91
veterán

Aranysast ad, ha teljesítesz bizonyos feltételeket meccsen. Jelenleg 3 fajtája van:
- 500 Gold - 10 meccs
- 1.000 Gold - 20 meccs
- 1.500 Gold - 25 meccs

Nyerni kell a meccseket, közben meg kell lennie bizonyos számú kill-nek. 3 vesztes meccs után buktad a Wagert. Mi anno Patron-ékkal, és donmaci-val is nyomtuk. A legjobb csapatban, ismerősökkel. Arcade repcsiben nyomtuk 3.7-ben. Tier III-as gép mindenképpen kell hozzá, az az egyik feltétele. Lehoztuk a 20 nyertes meccset, max 2 vesztes meccsel, és kaptunk 1.000 Gold-ot. Munkás, de ingyen van, nem kell érte fizetned. Nekem most pl 16 db Golden Wager-em van, ami felhasználásra vár, az 18.000 Gold-ot ad, ha mindet fullosra megcsinálom.... De ehhez összevárom a megszokott csapatot

A napi jutalmakkal szokta kipörgetni a Golden Wagert. Ha megtudod csinaálni, valamint ügyesen használod fel a kapott aranyat, és türelmesen gyűjtögeted, simán tudsz olyan lrémium járművet venni, amelyiket nem csomagban lehet vásárolni, hanem pl Aranysasban (T-34-100, T-44-122)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5409) sith7 válasza Francia91 (#5408) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm a választ :R

(#5410) sith7 válasza Francia91 (#5408) üzenetére


sith7
nagyúr

nekem csak olyan wagert adott amiben szárnysegéd kitüntetést kell elérni, de ott azt hiszem csak lion a jutalom, nem arany

(#5411) sith7 válasza sith7 (#5410) üzenetére


sith7
nagyúr

bocsánat, szárnyszaggató :DDD

(#5412) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Tipikus megint egesz meccsen szopatja a fel csapatot egy Jumbo, na mondom megyek en is azzal egy kort.
Elso ket tank ami jott IS2 es T34 -85 termeszetesen azonnal meghaltam.

Ki van mar a hocipo hogy mindig uptierben vagyok

(#5413) sith7


sith7
nagyúr

Az orosz prém Sherman milyen tank ?

(#5414) donmackó válasza sith7 (#5413) üzenetére


donmackó
őstag

Ugyan az mint az amcsi megfelelője.

Release the cable hounds!

(#5415) milkabrams válasza Malibutomi (#5405) üzenetére


milkabrams
őstag

itt legalább nincs az mint AB-ben, hogy kilő 2 tankot majd jön vadászbombázóval és kamikaze módjára kicsinál.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5416) sith7 válasza donmackó (#5414) üzenetére


sith7
nagyúr

ok ... egy orosz Fury ? :D

játékélmény, manitermelés szempontjából kérdeztem ;)

tényleg skineket hova kell bemásolni ?

(#5417) donmackó válasza sith7 (#5416) üzenetére


donmackó
őstag

C:\telepítési mappa\WarThunder\UserSkins, de ezeket a skineket csak te fogod látni. Az ellenfél egy hagyományos kinézetű harckocsit lát belőled. Kivételt képeznek a játékban lévő álcafestések.

Release the cable hounds!

(#5418) sith7 válasza donmackó (#5417) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi a választ

ez a prémtank dolog ez még mindig nem igazán tiszta ... azt látom más szorzók vannak egyes esetekben kutatási pont, és ezüst szempontjából, de mégis miért éri meg mondjuk egy T-44-122, mint az orosz Sherman ?

kb. ugyanolyan a szorzójuk, itt meg ugye nincs olyan, hogy magasabb tier - ben több dmg van :F

(#5419) Drenadar válasza sith7 (#5418) üzenetére


Drenadar
veterán

Gondolom játékstílus / tank tulajdonságok mások...?

(#5420) sith7 válasza Drenadar (#5419) üzenetére


sith7
nagyúr

nem tudom, azért kérdezem ... :F

de ha csak ennyi, akkor nem érdemes drágát venni, ha az olcsóbbal ugyanúgy jön a lion/rp :U

(#5421) Drenadar válasza sith7 (#5420) üzenetére


Drenadar
veterán

Próbáld ki őket. Feltételezem hogy teljesen más a két tankkal játszani és teljesen más feeling a 122es kályhacső...

(#5422) sith7 válasza Drenadar (#5421) üzenetére


sith7
nagyúr

kipróbáltam többet is, igen, más érzés, de aki szembe jön, az is nagyobb puszit tud visszaadni :D ... gondolom ott már a lepattanó esélytelen ...

és akkor visszatérve az alapkérdéshez :B

"csak" ennyi a különbség ?
lion/rp termelésre ugyanolyan jó az olcsóbb is ?

(#5423) Francia91 válasza sith7 (#5418) üzenetére


Francia91
veterán

A T-44-122 pl egy elég dinamikus tank. Jól mozog, fürge, a toronyforgási sebessége is kiváló, terepen pedig a 35-ös tempót simán hozza, ami elég jónak mondható 6.3-ban. Viszont a nagy töltésidő miatt (nekem Expertes legánységgel, fullos töltőkezelővel 21 másodperc) érdemes úgy használni, hogy szépen, megfontoltan haladsz előre, valamint olyan tüzelési pozíciót kell választani, ahol tüzelés után fedezék mögé tudod helyezni magas

Az orosz Sherman-nal Tigrisek ellen menni nem éppen a legjobb, mivel a tank ugyanaz, mint a jenki Sherman 76-os...

Persze, az olcsóbb prémium tank is jó RP termelésre, egy bizonyos BR-ig (ami a saját BR-je)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5424) sith7 válasza Francia91 (#5423) üzenetére


sith7
nagyúr

értem ... tehát a magasabb BR - ű tank kevesebbszer kerül a f@sz másik végére :D

(#5425) Francia91 válasza sith7 (#5424) üzenetére


Francia91
veterán

Nem feltétlen, de ott már van olyan átütésed, hogy nem pattansz le zsinórban 5x is
Téged is átütnek bármilyen tankkal, de neked is adott az esélyed az 1 lövéses killekre
76-os Sherman-nal pl elég gáz egy H1-es Tigrist szemből kiszedni, pláne ha az be is szögelte a tankját.... T-44-122-essel 1 lövés...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5426) sith7 válasza Francia91 (#5425) üzenetére


sith7
nagyúr

Megkerülöm, mint a Fury - ban ... :D

Értem a dolgot, de most ennyit nem akarok költeni :N ...viszont ezekkel az alap orosz tankokkal nagyon lassan jön az rp :o

(#5427) Francia91 válasza sith7 (#5426) üzenetére


Francia91
veterán

T-44-122 (prémium tank), 7 kill/0 halál, nyertes meccs

M18, 7 kill/0 halál, nyertes meccs

Szerintem a kapott RP és Lion-ban élesen látszódnak az eltérések.... Nincs is mit magyarázgatnom
Mindkét meccs 7 kill és 0 halál, tehát full egyenlő feltételek. Tessék leszűrni a következtetéseket... :)
Mint korábban írtam, nekem mindhárom prémium járművem Golden Wager-es Aranysasból lett véve, így ingyen megúsztam ;]

Golden Wager-hez magyar nyelvű bővebb infó

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5428) Drenadar válasza Francia91 (#5425) üzenetére


Drenadar
veterán

Én a kis prémium t-34essel tök jól el voltam nem éreztem hogy gyenge lenne. Persze az jóval kisebb br

(#5429) Francia91 válasza Drenadar (#5428) üzenetére


Francia91
veterán

WirbelWind és OstWind pl azt is kiszedi könnyedén
Én arra írtam, hogy az 5.0-ás szovjet Shermant biztosan feldobálja az 5.7-es Tiger H1-esig, az ellen pedig már szopás van
A 3.x-es T-34-esedet nem dobálja ilyen erős tank ellen. Bele kell számolni azt is, hogy +1.0-val simán fentebb dobálhat, ezt figyelembe kell venni. Ha ott is elég az adott tank átütése, akkor érdemes megvenni, ha ott már nem boldogul (1.0-val magasabb BR-ben), akkor hiába a prémium státusz, szenvedés lesz

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5430) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nekem sosincs ilyen jo menetem, meg ha jol is kezdunk a csapat megdoglik 95%-ban aztan mar spawncampelnek is minket

(#5431) sith7 válasza Francia91 (#5427) üzenetére


sith7
nagyúr

hm .. nem semmi eredmények , különbségek :D :Y
hát ezen tényleg nincs mit magyarázni :N

köszi az infót, zsinórban kell a 10 győzelem, vagy ha majd egyszer összejön, akkor adja az aranyat ?

más

mi a kutatási pont arany sas váltási árfolyama ?

[ Szerkesztve ]

(#5432) BoB válasza Francia91 (#5427) üzenetére


BoB
veterán

Egyrészt a két járműnek egyáltalán nem ugyanaz a hozama:

Másrészt pedig nem egyenlő esélyek voltak ugyanis nem csak a killek száma után kapod a kreditet és RP-t hanem az összesített eredmény után amibe az aktivitás is beletartozik (még az is hogy te mennyi találatot kaptál, a pontos algoritmust nem tudom).

Ráadásul főverzió váltás volt a két csata között.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5433) Francia91 válasza BoB (#5432) üzenetére


Francia91
veterán

Hozam, főverzió váltás ide vagy oda, német oldalon 6.7-ben is ugyanilyen szar RP-t és Lion-t kapok (ott sincs prémium tankom). Német 6.7-ben nem tudtam 8 kill/3 assist párossal sem reálban 2.200 RP-nél többet kicsikarni. Haverom a Tiger II Sla. 16 prémium Tigrissel majdnem ugyanolyan meccsel, mint én a sima Tiger II (H)-val, keresett 4.900 RP-t...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5434) sith7


sith7
nagyúr

Erről vélemény esetleg ? kv-2 zis-6 :F
azon kívül, hogy bazi nagy :U

Illetve még mindig érdekel a gold / kutatási pont arány ... 1 gold - ért mennyit lehet beváltani ? :B

(#5435) Drenadar válasza sith7 (#5434) üzenetére


Drenadar
veterán

Kiírja de felejtsd el nagyon nem éri meg.

(#5436) BoB válasza sith7 (#5434) üzenetére


BoB
veterán

1 gold 45 RP.

Így a T-62 (ha megvan az előttelévő) csak 8500 gold :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5437) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a válaszokat

(#5438) sith7


sith7
nagyúr

Ezeket a 300 aranyért kapható csomagokat szoktatok venni ?

Tényleg van/lehet benne prémtank , vagy ez csak parasztvakítás ?
Nyitott valaki már egyáltalán ilyen csomagból tankot ?

(#5439) Francia91 válasza sith7 (#5438) üzenetére


Francia91
veterán

Én sosem nyitottam ilyet, nem foglalkoztam vele

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5440) sith7 válasza Francia91 (#5439) üzenetére


sith7
nagyúr

értem

Te is egy olyan játékos lehetsz - nem rosszból mondom :N - aki nem költ a játékra, és mégis eredményes, és tuti prémtankjai vannak ... és sok ideje :D

Na, én pont a másik vagyok, akinek nincs se ideje, se skill - je, de néha azért fizetni tud, mert adj uram de rögtön ide az IS3 -at :D

Amúgy arany sasból elmentem a KV1 - ig, eddig bejön, jól bírja a pofonokat, és szépet vissza is tud adni ...igazi nekem való gép :)

Bár tegnap a PZ4 is adta, volt meccs ahol 4 kill volt egymás után :)) ... mekkora ász vagyok, mi ? :DD

(#5441) Francia91 válasza sith7 (#5440) üzenetére


Francia91
veterán

Nem költök a WT-re, és amint írtam, a Golden Wager-es Aranysasomból van 2 prémium járművem (ebből 1 tank)
Az eredményesség meg sok meccs eredménye

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5442) BoB válasza sith7 (#5440) üzenetére


BoB
veterán

Én már nem vagyok hajlandó fizetni online játékért. Ha leírnám mennyi pénz ment el a wot és wt-re összesen lehet leszédülnék a székről :DDD

Egyszer vagyok hajlandó egy játékért fizetni, azt is csak akcióban, kész.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5443) sith7 válasza BoB (#5442) üzenetére


sith7
nagyúr

Az igen :D

Wot - ba én is toltam pár ezrest, de azért olyan sokat nem

Most itt próbálok mértéket tartani :B :K

(#5444) milkabrams


milkabrams
őstag

Volt hogy egy droidos játékban vezzem 5 ezerért egy M16A4-et, azóta gyötör a lelkiismeret mert játszottam vele egy hetet összesen.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5445) sith7 válasza milkabrams (#5444) üzenetére


sith7
nagyúr

az se gyenge :Y ... ismerek olyat, aki elég komoly pénzt tolt a D3 - ba. de amíg ment az aukciós ház, de a többszörösét ki is vette

[ Szerkesztve ]

(#5446) milkabrams válasza sith7 (#5445) üzenetére


milkabrams
őstag

Bokorcsomón gondolkodom a T95-re, néha jól jönne. Nemsokára meglesz az M56-os és Sheridan is ahová még inkább kellene.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5447) sith7


sith7
nagyúr

Egyik csata után kaptam olyan jutalmat, aminek a neve: Parancs, de nem jelenik meg a booster - ek között

Azt is valahol aktiválni kell, vagy az x csatán át működik automatikusan ? :F

szerk.

Bokorcsomón

az pénzért vehető álca ?

[ Szerkesztve ]

(#5448) milkabrams


milkabrams
őstag

Nemrég 4 lövést kellett leadnom T95-ből mire sikerült átlőni a KV-220 tornyát.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5449) milkabrams válasza sith7 (#5447) üzenetére


milkabrams
őstag

Igen az álca RB és SB-ben jól jön a papírtankokon.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5450) BoB válasza milkabrams (#5449) üzenetére


BoB
veterán

Semmi jelentősége sincs ezeknek a bokroknak mert csak közelről jelenik meg.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.