Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) CHaooSS válasza PAtr0n (#5250) üzenetére


CHaooSS
őstag

2 bajom van velük.
1: p2w. ez a rosszabbik
2: egyik sem német ( persze az sem lenne jó, ha német lenne, de legalább lenne valami ezek ellen )

eleve hátrányos helyzetű vagy némettel ( aki nem ezt mondja az hülye.. elég ránézni a statokra ) miért kell még ilyen IS6 meg T29 eket berakni a játékban ráadásul az MM is úgy dolgozik, hogy ritkán megy a német a japánon kívül más nemzettel amik 7.0 alatt csak hátráltatnak.

Vagy vezessék vissza a szimulátort ahol kevesebb a hülye vagy keverjék jobban a csapatokat mert röhej, hogy már alig lehet 2. vh-s német géppel menni.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5252) PAtr0n válasza CHaooSS (#5251) üzenetére


PAtr0n
addikt

Teljesen igazad van, ezzel nem vitatkoznék. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5253) KaLeun


KaLeun
senior tag

Kipróbáltam ezt az áprilisi modern tankos dolgot, tetszett. Viszont az továbbra sem jön be ebben a játékban, hogy 10-ből 8-9 alkalommal megmozdulni sem tudok, mert valami spawn camper már a spawn pillanatában kilő. Ráadásul szim volt és nem árkád, akkor mi lehet ott...

Cila

(#5254) BoB válasza KaLeun (#5253) üzenetére


BoB
veterán

Biztos nem sim volt, mert ebből az event-ből nem volt csak AB meg RB.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5255) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Már sim-ben is egyre többet mennek a spawn-hoz.. kezd röhejes lenni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5256) CHaooSS


CHaooSS
őstag

6.7-7.0-ba várok szovjet,amcsi,brit jelentkezőket :D
Elkezdtem tegnap farmolni a t34-100-al és meglett az 51-es t54 szóval most nagyon belehúzok és ráállok a t62-re majd jöhet a pt76-tól végig.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5257) Francia91


Francia91
veterán

Akárcsak a KugelBlitz :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5258) SP4C3 válasza CHaooSS (#5256) üzenetére


SP4C3
veterán

Lehet beszállok a t54-emmel.

Francia - Ostwind is és Wirblewind is hasonló kaliber a maga tier-jében. Ha valóban ilyen effektívek lettek volna tankok ellen, akkor csak ezeket gyártották volna a németek.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5259) CHaooSS válasza SP4C3 (#5258) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szerintem az sok. Én ahányszor beraktam mellé a t54-et vagy is3-mat 10-ből 8x nem voltam top tier és mindig feljebb rakott.. :/

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5260) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani nekem hogy a beváltható fejleszési pontok mennyi aranysasba kerülnek (a beváltása). Azzal szeretnék egy tankot kifejleszteni.

Köszönöm

(#5261) CHaooSS válasza Csacse (#5260) üzenetére


CHaooSS
őstag

1GE = 45RP

nem nagyon éri meg

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5262) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Eszméletlen izgalmas volt a mai szimulátor próbálkozás az is4-el... 3x az első percben kirakétáztak repülővel majd egy JT a 4. alkalommal belőtte a torony tetejét.... alt+f4

repülők jobban idegesítenek mondjuk.. visszasírom azt amikor repülők nélkül lehetett menni.. de isteni jó volt

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5263) CHaooSS


CHaooSS
őstag

error 404 cannot find russian bias
zsinórban 7 vereség szovjetekkel.. történelmi pillanat

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5264) Francia91


Francia91
veterán

Tetszik ez az M18-as... :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5265) PAtr0n válasza Francia91 (#5264) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mert egy csótány. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5266) Francia91 válasza PAtr0n (#5265) üzenetére


Francia91
veterán

Nem érkeztem újratölteni, már lőttem a másikat :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5267) PAtr0n válasza Francia91 (#5266) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az szép! :C

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5268) donmackó válasza Francia91 (#5266) üzenetére


donmackó
őstag

Cheater noob tomato stb..... ;]

Ilyen szerver oldali bug nálam is szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#5269) SP4C3 válasza Francia91 (#5266) üzenetére


SP4C3
veterán

3.14дар. Ma ezt mondta egyik... :U

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5270) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Lehet én vagyok hülye vagy valami nálam van, de szimulátorban kb fél métert jobbra húz a lövedék a célkereszt közepétől? nagyba nyomom t54 mod47-el és kb. 200m-re volt egy tiger2 és torony jobb oldalát lövöm majd éppen csak súrolja a szélét.. na mondom még 1x erre megint majd amikor a bal oldalát lőttem pont eltaláltam a jobb oldalát.. wtf ?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5271) SP4C3 válasza CHaooSS (#5270) üzenetére


SP4C3
veterán

Beallitasokban kapcsold be hogy az optikan keresztul nezzen a lovesz ne az agyu kozepebol, mert az irrealis. azert huz felre. Ha valaha lottel fegyverrel ott is ugyanez a szituacio.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5272) CHaooSS válasza SP4C3 (#5271) üzenetére


CHaooSS
őstag

De ezt magától megváltoztathajta a játék? mert előző csatában semmi nem volt majd hirtelen ez volt
régebben volt már ilyen.. be van állítva rendesen minden és nem nyúltam már hozzá fél éve.. ezért volt furcsa

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5273) donmackó válasza CHaooSS (#5272) üzenetére


donmackó
őstag

Nagyobb patch után érdemes átnézni a beállításokat, nekem is van hogy elrontja.

Release the cable hounds!

(#5274) CHaooSS válasza donmackó (#5273) üzenetére


CHaooSS
őstag

Aha valami gáz van mert most mentem egy kört és most mindent eldobott.. teljesen alap lett minden.. akkor csinálok mindent újra

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5275) PAtr0n válasza CHaooSS (#5274) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én is ma néztem, mi a szarért nem tudok bino-val nézelődni. Rájöttem hogy alapba állt minden. Még jó hogy volt layout mentésem.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5276) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Szerintem vak vagyok.. most 2x átnéztem, de az istenért nem találom, hogy hol kell azt beállítani.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5277) milkabrams


milkabrams
őstag

Van valami mód rá, hogy bevigyem az amcsi T34-et tank polygon gyakorlópályára? csak mer a listán nem szerepel. Amúgy eddig egész jónak tűnik a robbanószer nélküli lőszer ellenére is.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5278) CHaooSS válasza milkabrams (#5277) üzenetére


CHaooSS
őstag

Frissítsed, összes tank szerepel már benne.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5279) milkabrams válasza CHaooSS (#5278) üzenetére


milkabrams
őstag

Letöltöm az új változatot és ennyi?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5280) CHaooSS válasza milkabrams (#5279) üzenetére


CHaooSS
őstag

igen

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5281) BoB


BoB
veterán

Ahogy elnézem az egyik screenshot contest nyertes képet, elgondolkoztam mennyire jó már a grafika a játékokban..

A screenshot:

Én 286-oson anno ezzel kezdtem a tank szimulátorozást:

Kép a játékból:

Nem kicsi a változás :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5282) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Na már mindenhol optikával nyomom. tiszta hülye voltam, hogy áttértem a cső nézetre mert nagyon nem szimulátoroztam aztán mikor oda kerültem azt hittem, hogy hibás :))
Kicsit szokni kell na meg nézegetni kívülről, hogy hol az optika ott ahol nem látom a csövet célzás közben :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5283) Dewri válasza BoB (#5281) üzenetére


Dewri
aktív tag

A grafika igen. A hangulat távolról sem éri el a régi szintet. Akkoriban a játékok nagy részében az élményen volt a hangsúly, ezért rengeteget lehetett játszani, és szívesen emlékszünk vissza rá, illetve ami elmegy még a mai gépen is (pl Doom 1-2, Wolf3D, HoMM 1, UFO, stb), azzal 20 év után is szívesen ülök le játszani.

Ellenben a mai hiperszupergrafikás f*shalmokban már semmi hangulat nincs, kizárólag a grafika adja el őket. Legtöbb esetben 1x végigtolja az ember és annyi, nemhogy 20 év múlva is elővegye... Pont emiatt pedig ha néha még kijön valami érdekes, újszerű, fílinges játék, aminek nincs annyira jó grafikája, sokan már meg se próbálják, mert "hogy néz ki" (ilyen pl a SuperHot, a Goliath...ismeri ezeket valaki?)...

(#5284) BoB válasza Dewri (#5283) üzenetére


BoB
veterán

Egyetértek, de szerencsére vannak kivételek. Pl. nem ilyen jellegű játék, de most bukkantam rá egy gyöngyszemre: Combat Mission széria. Ez egy "szimulátor RTS" amivel már csak azért sem játszanak mert szar a grafika, de iszonyú összetett amúgy.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5285) SP4C3 válasza Dewri (#5283) üzenetére


SP4C3
veterán

SuperHot-ot nézegettem annó, szép low-poly-s játék, mint a TABZ . Egyébként egyetértek, ma már a grafikával adják el a játékot, DLC meg micro-tranzakciók, prémium... Raklap lósz@r. War Thunder valamilyen szinten tűrhető, de azért itt is befigyel a pay-2-win / pay-2-grind.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5286) Csacse válasza CHaooSS (#5282) üzenetére


Csacse
tag

Sziasztok!

Én is tapasztaltam a rakétás félrehordást. Árkád tankcsatánál mikor felmegyek repülővel. Lehet hogy ugyan az miatt? Hol találom ezt a beállítást?

(#5287) CHaooSS válasza Csacse (#5286) üzenetére


CHaooSS
őstag

De nem árt optikán hagyni mert túl árkádos lesz úgy, sajnos én is átszoktam a csőnézetre

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5288) Francia91


Francia91
veterán

Életem egyik leghúzósabb és legizzasztóbb meccse volt :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5289) PAtr0n válasza Francia91 (#5288) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szép munka! Jó lett volna rá egy 900%-os SL booster! :D
Látszik, hogy az assist-ok után jól tejel a játék! Volt egy hasonló köröm Finland-on múltkor, 8 enemy-t lőttem ki, de nem votl se asssit-om, se zónafoglalásom, így csak 1970 RP-t kaptam.

Más. Nálunk az első helyezett mit érzett? Nem semmi:

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5290) Francia91 válasza PAtr0n (#5289) üzenetére


Francia91
veterán

Az amcsi prémium Zero-val jelölgettem a csapattársaknak az ellenfeleket a mapon, azért lett annyi Assistom :)
Na Booster-ral biztos nem ment volna... amint Boostert aktiválok, azok a meccseim full nullások

A prémium Zero-val nagyon szeretek bejönni repcsiket szedni tank reálban, nincs ami leforduljon :)

Ha japcsik ellen vagyok reál tankban, akkor különösen hasznos :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5291) PAtr0n válasza Francia91 (#5290) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jajj, de ne már lopott japán gépekkel szedjél már japán gépeket! Annyira illúzióromboló. Gyere be japán géppel amcsi, orosz, vagy angol fosokat lőni. Úgy már mindjárt más :U :P

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5292) milkabrams


milkabrams
őstag

Újabban az M82-es lövedék alig jobb mint valami APCR tornyon lőtttem egy Henschel tornyos tigris 2-est, meghalt a parancsnok és megsérült a závárzat, kicsit többet vártam, de legalább a T34 -el élvezetes a játék, míg nem emelnek a BR szintjén ami valószínű mert a saját statisztikám alapján túl OP 6.7-be persze ha az belefér hogy 6.0 Jumbo, 5.7 IS2 akkor ez is maradhat így.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5293) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Csöpp segítségre volna szükségem.
Imént egy olasz féreg, bocsánat a szóért, kitolt a fedezékből, ez kb 15-20 mp-ig tartott, tehát nem véletlen, emiatt kilőttek természetesen.
Volt 1-2 szép szavam hozzá származását tekintve...
Új vas, indulok, kicsit zavargászom a mezőn, érezze a törődést. Megyek előre, megállok épület mögött, erre újra ott van a szebbik felembe és újra kitol az ellen elé. Szerencsére pont kilőtték a piros vasat és vége lett a csatának.
=ASCC=ITALIANpanzer nevű mineknevezzem.
Visszajátszást mentettem, azzal vagy SCR shottal lehet a kihez fordulni? WT fórum magyar nyelvű topik és ott keressem az illetékest?
Enyhén áll bennem az ideg :)
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#5294) t.imi válasza t.imi (#5293) üzenetére


t.imi
addikt

Ok, közben megnéztem fórumot jelentés ügyben. Az a baj, hogy kiléptem közben a játékból. :W

(#5295) SP4C3 válasza t.imi (#5293) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem kell sem screenshot, sem replay. Minden meccsrôl elmentik a replay-t. Simán megkeresed a gyökeret, jobbclick a nevére és complain. Itt kiválasztod, hogy teamkiller és beírod, hogy: Passive teamkilling.

Ha összeszidtad, akkor lehet neked is megy a chatban.
2-7 nap az általános szidásért 15-30 nap rasszizmusért.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5296) SP4C3


SP4C3
veterán

Mehetne az összefoglalóba:

SteamCharts
Hivatalos weboldal
War Thunder on Steam
War Thunder Reddit

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5297) t.imi válasza SP4C3 (#5295) üzenetére


t.imi
addikt

Nagyon köszi a gyorsat! Olasz banánevő, semmi bőrszín v egyebek. Parti után jobb klikk - panaszkodás meg volt. Majd meglátom mit adnak :)

(#5298) SP4C3 válasza t.imi (#5297) üzenetére


SP4C3
veterán

Sajna nem fogsz kapni infót, hogy kapott-e valamilyen büntetést vagy sem. Gaijin féle fogyaték-logika.

Valaki említette itt múltkor

"...de legalább a T34 -el élvezetes a játék..." - Neked mi élvezetes abban, hogy egy lövéssel (jó esetben ha nem pattansz le) egy embert tudsz kilőni az ellen tankjából? Mi ebben a a kielégítő? Cancer-6 -tal szemben, akárhol eltalál és bumm halott vagy és az újratöltési ideje is jó, a lőszerek meg mégjobbak...

"...míg nem emelnek a BR szintjén ami valószínű mert a saját statisztikám alapján túl OP 6.7-be..."

Mégis hova emelné a BR pontszámát??? T29 jobb ágyúval, jobb lövedékkel, rövidebb reload-dal 6.7!!! Innen már csak csökkentse, ne emelje sehova.

"...persze ha az belefér hogy 6.0 Jumbo, 5.7 IS2 akkor ez is maradhat így." - Jumbo egy vicc. :Y

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5299) milkabrams válasza SP4C3 (#5298) üzenetére


milkabrams
őstag

Nekem nagyon megy vele, Jumbo is egész jó, szerintem, sokkal jobb a saját szintjén mint a Super Pershing.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5300) CHaooSS válasza SP4C3 (#5298) üzenetére


CHaooSS
őstag

T34-et hova szidjátok? 2 ember már minimum, de hármat is ki lehet a buff óta lőni..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.