Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) SP4C3 válasza CHaooSS (#5697) üzenetére


SP4C3
veterán

Ja! Sokkal jobb, ott rankokra megy és nem +-1, hanem +2 a szórás. Meg HP bar, meg az IS-3 10mp-es reload time, meg mintha távirányítós plastic tankocskával mennék, annyira unrealistic. Egy játéknak az is elmegy, de na... Azok az idők már azért elmúltak.

Ja meg az M36 csak akkor okozott nekem fejfájást, amikor mentem vele....

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5702) SP4C3 válasza Francia91 (#5696) üzenetére


SP4C3
veterán

És legyen az emberben annyi masochism-mus, hogy ilyenkor még visszamenjen a csatába a spawnkiller hiénák meg darabokra szednek, neked meg esélyed nincs. GGWP

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5703) CHaooSS válasza SP4C3 (#5701) üzenetére


CHaooSS
őstag

"Ja! Sokkal jobb, ott rankokra megy és nem +-1, hanem +2 a szórás. Meg HP bar, meg az IS-3 10mp-es reload time, meg mintha távirányítós plastic tankocskával mennék" konkrétan mindenről beszéltél csak az egyenlő mennyiségű tankról nem :D

10db 6.7, 3db 7.0, 1db 7.3, 1db 7.7 egyenlően mind a két csapatnál
sokkal több értelme van ennek mint ami most folyik... 6.7-7.0 csapat ellen bedob egy 7.0-7.3 csapatot megspékelve néha pár db 7.7-essel ? hát mi ez a vicc

emellett repülőknek sem ártana limit vagy legalább simulátor irányítás mert minden meccsen látok legalább 4 brit vagy amcsi rakétás g*cit

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5704) SP4C3 válasza CHaooSS (#5703) üzenetére


SP4C3
veterán

Repülők ellen ott a wirblewind és ostwind, zsu, meg zis kamionok. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5705) CHaooSS válasza SP4C3 (#5704) üzenetére


CHaooSS
őstag

Persze csak többször van az, hogy nincs a csatában vagy, ha van is lőni nem tud.. :/

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5706) Francia91 válasza CHaooSS (#5703) üzenetére


Francia91
veterán

Azért vannak a légvédelmek, hogy a repülők ellen is legyen esélyed ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5707) CHaooSS válasza Francia91 (#5706) üzenetére


CHaooSS
őstag

Persze, de elsőnek biztos nem fogok azt hozni. sőt nem is vagyok annyira jó vele, tankkal sokkal többet érek. csapatban meg átlagosan nincs sok és sokan nem is tudnak nagyon lőni.. most is volt, hogy zsinórban 4x haltam meg repülő által 2 meccsen keresztül

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5708) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Na ez a Black Cat megérte az árát :D nagyon jól szórakozok vele, mindjárt elérem a Hellcatet az ágban. Nagyon ráállok most mert 15 nap prém van így húzni kell.
--
Most volt 2 meccs ahol olyan durva spawnkillbe ütköztem... konkrétan kettő t34 meg egy T-V campelt a spawn-nál és sorra ölték az embereket.... nem értem miért nem lehet egyszerűen megoldani, hogy azonnal meghal a geci amint rálő valakire

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5709) Malibutomi válasza CHaooSS (#5708) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Csomo meccsen vannak ilyen pocsok, az elejetol mennek korbe csak ezert hogy spawncampeljenek.
Ez a leggusztustalanabb dolog.

(#5710) Francia91 válasza Malibutomi (#5709) üzenetére


Francia91
veterán

Ráadásul heavy tankkal. Mert még egy papír TD-vel ESETLEG meg tudom érteni, na de egy kilőhetetlen OP fossal... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5711) Malibutomi válasza Francia91 (#5710) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Egyebkent ezert utalom a prem tankokat, tul taposak a BR hez amiben vannak (meg lehet csak bekepzelem, de valahogy nekem ugy tunik hogy a prem cuccokrol jobban pattog a loves)

(#5712) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Bias az van elég durván látom :D ahogy elkezdtem az rb-t úgy 25 csata után talán nem nyertünk csak 2x szovjetek ellen... örülök, hogy tigrist majd panther sem használtam elmúlt időben mert megrühelltem volna azokat is.. vicc komolyan, hogy amcsi-német-brit et zsinórban verik 7x

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5713) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Fasza ez a hellcat. Viszont arcade farmban az a rohadt idegesítő, hogy minden másodperceb vagy arty vagy repülő van.... jah és ráadásul elég a hellcat mellé becsapódni és kampec... idegesítő, de sok RP-t hoz az AB :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5714) milkabrams válasza CHaooSS (#5713) üzenetére


milkabrams
őstag

AB és Hellcat?😱

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5715) CHaooSS válasza milkabrams (#5714) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ha valaki gyorsan akar farmolni azt nem RB-ben vagy SB-ben fogja
De a 76 arcade mellett azért mentem 41 kört RB-ben szóval megnyugodhatsz :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5716) SP4C3 válasza CHaooSS (#5715) üzenetére


SP4C3
veterán

Realistic-re rakhatnának egy x2-es szorzót MINDENRE.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5717) CHaooSS válasza SP4C3 (#5716) üzenetére


CHaooSS
őstag

Igen nem ártana, ha kicsit jobban hozna..

Amúgy ez a +1-es BR nagyon fun most 5.7-ben.. 5-ből eddig 5x feldobott. meg is untam

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5718) SP4C3 válasza CHaooSS (#5717) üzenetére


SP4C3
veterán

Ez attól függ, hogy mennyien játszanak (általában nagyon kevesen). Hiába vannak 40000-en online, van, hogy 2-3 percet ülök és VÁROK a csatára. Ha folyamat feldobál, akkor valószínűleg többen vannak akik 1 BR-rel feljebb játszanak.

Volt erre egy táblázat, hogy hogyan kerüld el az uptier-t.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5719) Csacse


Csacse
tag

Kemény menet volt!

[ Szerkesztve ]

(#5720) donmackó válasza SP4C3 (#5716) üzenetére


donmackó
őstag

Régen úgy volt. RB-n 2x-es, SB 5x-ös szorzó volt mindenre.

Release the cable hounds!

(#5721) CHaooSS válasza SP4C3 (#5718) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ja csak most kénytelen voltam mert fejleszteni akartam az M36-ot, de inkább hagyom.. farmolok tovább mert Bulldog mindjárt megvan és aztán kezdtem a super pershinget :D

Elég sokat haladtam azértt 2 nap alatt, jó mondjuk bő 1 napnyi meló még lesz ott a tier3-mas shermanokkal

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5722) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Na +50%-os premium boosterrel lezárult a mai nap... tegnapi 130 ezer után mai nap épphogy 90 ezer összejött 1-2 agyvérzéssel.. SOHA a büdös életben nem aktiválok még 1x boostert. ezen is gondolkodtam 10 percet, de nagy hiba volt

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5723) Tactical


Tactical
tag

Egy repülőt lőttem éppen, mikor VinnieS1 beúszott a látótérbe... Kell nekem egy ilyen Crusader II.! :)

(#5724) SP4C3 válasza Tactical (#5723) üzenetére


SP4C3
veterán

Nagy ping + packet loss. Nekem is volt ilyen, az egy M24 ultrakönnyû tank volt. :D

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5725) Tactical


Tactical
tag

Urak! A játékban a jobb alsó sarokban lévő minitérképet hogy lehet kicsinyíteni illetve nagyítani?
Köszönöm!

(#5726) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nem picsogás.... de most komolyan ez mégis miért mínuszos? :U
Nagyon nem értem... :U

Btw, mi a vélemény az angolokról? Nagyon bejönnek! :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5727) SP4C3 válasza Micsurin (#5726) üzenetére


SP4C3
veterán

Hol, mi mínuszos? Nemlátom :S

Britekrôl röviden: Addig kicsit nehézkes amíg elérs a csodálatos APDS-vel ellátott tankokig. Onnan kezdve csak elég az ellen ammorack-jét megkarcolni. Bumm.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5728) Micsurin válasza SP4C3 (#5727) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem szóltam.... megvettem magától a fejlesztéseket. :R (Lejjebb ment még így is a számlám... ha ilyen csori lennél már feltűnne az az 1-1 ezer vesztesség is. :DDD )
...nem tűnt fel az a kis vacak pipa...

Az tier mennyi vagy melyik az első olyan? Mert csak Shot. Mk."x" nevú tölteteket látok.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5729) CHaooSS válasza Micsurin (#5728) üzenetére


CHaooSS
őstag

Comet és Charioteer-től kezdve

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5730) Malibutomi válasza SP4C3 (#5727) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Kiveve ha orosz mert az ovek szinvaltos, nem robbanos.

(#5731) CHaooSS válasza SP4C3 (#5727) üzenetére


CHaooSS
őstag

Amúgy azt nem értem, hogy ezt miért hagyták így.. acpr-nek meg apds-nek sokkal ritkábban kéne a lőszert berobbantani ,de neeem szinte mindegyik lövéstől elpukkanok

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5732) Malibutomi válasza CHaooSS (#5731) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem feltetlen. Attol hogy nincs robbano magjuk meg nem tesz jot a loszerednek hogy olvad izzo femrepeszek csapodnak bele.
De ha mar realizmus, egy APDS-el meglott tank sem harcol tovabb, nem kell felrobbannia.

(#5733) CHaooSS válasza Malibutomi (#5732) üzenetére


CHaooSS
őstag

"De ha mar realizmus, egy APDS-el meglott tank sem harcol tovabb, nem kell felrobbannia."
Ehhez lehetne még legalább 50 hasonlót mondani így vegyük úgy, hogy le sem írtad mert semmi értelme.

APDS és APCR esetében meg külön volt módosítás, hogy sokkal kisebb eséllyel robbantják fel a lőszert... közben meg nem..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5734) SP4C3


SP4C3
veterán

War Thunder Is Just Awesome - Ha valaki látta annó a discovery channel-en azt a reklámot. ;]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5735) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mennyire gyakori, hogy itt lőnek be? Amúgy nagyon állat a gép eddig 11 RB-ből 9 win :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5736) SP4C3 válasza CHaooSS (#5735) üzenetére


SP4C3
veterán

Az bug. :(((

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5737) CHaooSS válasza SP4C3 (#5736) üzenetére


CHaooSS
őstag

Az fasza.... amúgy ezzel kéne menni szakaszba mert eszméletlen király gép :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5738) SP4C3 válasza CHaooSS (#5737) üzenetére


SP4C3
veterán

Lehet, de az alaplőszer lehetne APHEBC ahogy a soviet-eknél volt annó a T-34-85-nél.

Amúgy a 85-ös és a 88-as is beviszi szemből... :B

Más: Aktiváltam a 2x +200% RP-t:

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5739) milkabrams válasza CHaooSS (#5735) üzenetére


milkabrams
őstag

Jó gép csak az a probléma, hogy szinte mindig van T34-85 az ellenfelek közt, a 85 millis közelről átviszi a frontpáncélt viszont a 75-ös M3 hatástalan a T34 ellen szemből, meg 7000+ javítás sem mindegy, viszont a 76 millis változata meglepően jó, kivéve az IS2 ellen ami csak 5.7 a Jumbo pedig 6.0.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5740) CHaooSS válasza milkabrams (#5739) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát azért t34-85 ellen is elég jó. Nem sok uptier volt kb a 30%-a ami 5.7 volt.
a másikkal nem nagyon mentem még mert felbaszott, hogy csak 6.7-es meccsbe dobott be amikor elkzedtem kipróbálni így félreraktam :D

IS2-őt ne is mondd.. nem értem miért vannak ilyen alacsonyan..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5741) Drenadar válasza CHaooSS (#5735) üzenetére


Drenadar
veterán

:(
Nem láttad a Fury című nagysikerű filmet?
Abban is ott lőtték át panzerfausttal.

(#5742) Francia91 válasza CHaooSS (#5740) üzenetére


Francia91
veterán

IS-2-es a helyén van, ott jó
M18-assal a frontját kivéve mindenhol beverem, 76-os Shermannal szintén.
IS-2-esnek jó az ágyúja, de a töltése b@szott sok időbe telik, de könnyen belőhető tank, nem kell rettegni tőle. Az amcsi APCR-rel pl a tornya majdnem mindenfelől, és instant halál. M18-assal APCR-rel gyilkolom sorra az IS-2-eseket ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5743) CHaooSS válasza Francia91 (#5742) üzenetére


CHaooSS
őstag

mod 44-nek kéne visszamenni 6.7-be

én alap is2-vel megyek 6.7-ben t34-100al és semmi bajom vele.... :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5744) milkabrams válasza Francia91 (#5742) üzenetére


milkabrams
őstag

Jó neked, én vagy 6 alkalommal lőttem oldalba mire átment az egyik, az is csak a fara volt, tök jó volt vele egy domb körül fogócskázni.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5745) Francia91 válasza milkabrams (#5744) üzenetére


Francia91
veterán

Az alaplőszer nem mindenhol üti át, de az APCR-t pl előszeretettel használom IS-2-esek tornya ellen. A testre jó az alaplőszer is

Így ni :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5746) CHaooSS válasza Francia91 (#5745) üzenetére


CHaooSS
őstag

sokszor nem viszi be.. a csodálatos stalininium 75mm-es vastagsággal 90 fokban képes egy 88-ast pattintani

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5747) SP4C3 válasza Francia91 (#5745) üzenetére


SP4C3
veterán

Nálam az APCR nem ér semmit. Mintha HE lőszerrel lőném, simán nem történik semmi, vagyis de, néha történik, hogy derékszögben lepattan.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5748) CHaooSS válasza SP4C3 (#5747) üzenetére


CHaooSS
őstag

összesen 5 apcr van betöltve, de talán eddig 3x lőttem vele... sokszor szart sem ér

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5749) milkabrams válasza CHaooSS (#5748) üzenetére


milkabrams
őstag

Sikerült már kilőnöm vele Henschel királytigrist

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5750) SP4C3


SP4C3
veterán

Boost activated:

Nagyon fun...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.