Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61701) abridabri


abridabri
veterán

Nalam nincsen hely problema ;]

[ Szerkesztve ]

(#61702) Aljasvip válasza abridabri (#61701) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ez egy újrahasznosított mosógép váz? :P

(#61703) holczy válasza abridabri (#61701) üzenetére


holczy
aktív tag

Ezt telepakolva nem szívesen tenném odébb. De ettől függetlenül szimpatikus cucc.

(#61704) abridabri válasza holczy (#61703) üzenetére


abridabri
veterán

40 kilo uresen, a 2db Mo-ra420(igazabol phobya 1260) +1db 420 radival meg egyebekkel szerintem olyan 60kg lesz a vege :B

[ Szerkesztve ]

(#61705) Cobrusz válasza abridabri (#61701) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Ez melyik ház ami most szét van szedve? :U

(#61706) fboldog válasza abridabri (#61701) üzenetére


fboldog
senior tag

OMG. :-D
Ebben legalább 3 különböző gép elfér. :-D

üdv.: Boldog Ferenc

(#61707) abridabri válasza Cobrusz (#61705) üzenetére


abridabri
veterán

(#61708) KAMELOT válasza Demo07 (#61696) üzenetére


KAMELOT
titán

Éjjelre hagytam állni ekkor már 3-dszor mostam ki. Sötét kék/lila víz jött ki. Elmentem itthonról tettem belé megint, most is még ilyen víz jött ki. Jól be volt akkor rakódva, csoda hogy még ment benne a víz. Most hagyom kicsit száradni, aztán mehet a bekötés és várom a csodát. :D

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#61709) fboldog válasza KAMELOT (#61708) üzenetére


fboldog
senior tag

Az ecetes mosás után ne felejtsd el átmosni desztillált vízzel (sima háztartásival, ne ioncserelttel)

üdv.: Boldog Ferenc

(#61710) KAMELOT válasza fboldog (#61709) üzenetére


KAMELOT
titán

Radit átmostam rendesen. Visszatettem. Blokkig em ment el a víz. Kivettem ecet bele aztán nézem nem is folyik át a ecet a másik részbe. Ez volt a bibi. Legalább most mindent kicseréltem, kitisztítottam, meg legalább pasztát is teszek újat mert az már 2 éves volt.
Végigjártam mindent. HOlnap már mennie kell. Pumpa is jó volt. Nem baj vettem újat most az fog menni, másikat meghagyom ha 2 körös lesz a rendszer. :) :) :)
Pasztán nincs itthon, úgyhogy ezt csak holnap tudok venni!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#61711) Ghoula válasza TESCO-Zsömle (#61695) üzenetére


Ghoula
senior tag

Ó, ebbe a videóba már belefutottam, kapott is egy dislike-ot. Az a rácsra felcsavarozom szívóban a ventit... Kevés zajosabb megoldás van annál.
Elég csak kipróbálni, hogy a venti elé rakod a tenyered és milyen zaja lesz.
Én még a 180asokhoz a 25mm távtartót is keveslem, meg azért a kiszuperált ventikeret sem optimális feltétlen, jobb lenne egy sima falú, ami belesimul a venti keretének az alakjába.
Persze van aki süket és nem zavarja :)

@61690

A Corsairben az 5.25-ös slotba még a radi belemehet, de hogy raksz rá ventit?

(#61712) TESCO-Zsömle válasza Ghoula (#61711) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"hogy raksz rá ventit?"

Ahogy a Define-ban is: Kitéped a keretet a francba. :DDD Csak mondjuk a Fractal-ba ehhez 2 csavart kell kiszedni és repül is.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61713) Ghoula válasza TESCO-Zsömle (#61712) üzenetére


Ghoula
senior tag

Szerintem a kitépés menne :D

(#61714) Devid_81 válasza fboldog (#61709) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Bocsi lama kerdes, de az ioncserelt viz helyett mindenkeppen a desztilalt viz a javasolt?
Epp holnap kezdem el osszerakni az uj epitett vizemet, es a radit+blokkot kiakarom mosni mielott osszerakom az egeszet.
Pont ma akartam venni egy nagy 5Literes ion cserelt vizet hozza :B

...

(#61715) varmi2 válasza Devid_81 (#61714) üzenetére


varmi2
nagyúr

Én ioncserélt vizet használok a hűtéshez, azzal sincs gond.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#61716) Devid_81 válasza varmi2 (#61715) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Koszonom akkor megnyugodtam! :R
Elmeletben az ion cserelt viz tisztabb mint a desztilalt, legalabbis a google szerint, viszont inkabb azt boritok a rendszerbe atmosasra ami javasolt, nem akarom az elso lepestol elrontani a cuccot. :R

...

(#61717) fboldog válasza Devid_81 (#61714) üzenetére


fboldog
senior tag

Végig gondoltam, leellenőriztem. Hülyeséget írtam. :(((

Nekem inkább megszokás, hogy ilyen dolgokra desztillált vizet és nem ion cseréltet használok.
De a lényeg, hogy az eredmény ugyan az lesz.
Nem lesz vizkő lerakódás az öblítés után. :D

üdv.: Boldog Ferenc

(#61718) KAMELOT


KAMELOT
titán

Megtörtént a csoda. CPU blokk kitisztítva. Megy gyönyörűen. cpu idle 26C :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#61719) Demo07 válasza KAMELOT (#61710) üzenetére


Demo07
aktív tag

Na bazz... neee a blokk is le volt rakódva?! :Y Gondolom a cpu blokk volt, de gpu blokkot is átnézted?
Milyen folyadék volt a rendszerben?
Mert azt írtad, hogy 2 éve ment... de ha clear lötyi volt és így is lerakódott akkor én későbbiekben kerülném, csak tudjuk milyen folyadék amit használtál! Amúgy egy hosszabb terhelés mellett mennyi volt a folyadék hőmérséklete?

U.i:
Grat, öröm, hogy végre megy az áramlásod, legalább most megvolt a pucolás is, ennyi cumi mellett.
Idle a cpu 26 fok az nagyon jó, előtte amúgy mennyi volt a cpu idle, amikor volt a dugulás, és még volt áramlásod?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

(#61720) Pro!Petya válasza Demo07 (#61719) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Elvileg ezt írta rá : "Sima coolforce volt benne, lerakódás NULLA" ;]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#61721) RECSKA válasza Pro!Petya (#61720) üzenetére


RECSKA
veterán

na jo, de ha nem plexis blokkja van, akkor nem is lathatja szetszedes nelkul :DDD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#61722) holczy válasza Pro!Petya (#61720) üzenetére


holczy
aktív tag

Ha 3 évig megy a rendszered, és nem veszel észre a hőfokaidon eltérést, te mit mondanál?

(#61723) KAMELOT válasza Demo07 (#61719) üzenetére


KAMELOT
titán

Franc tudta, hogy a színes cső is ereszt valamit. 3 éve ment. GPU blokk nincs csak CPU. Totál be volt rakódva. hagytam éjjelre ecetben pácolódni. Lemostam, beszereltem és megy. Elindítottam egyből nyomta rendesen a pumpa. Hát igen nem plexis blokk van, így szét kellett szedni akkor láttam, hogy abemenő ágon kék trutyi van. Ezt is tudom legalább, így évente 1x ki kell takarítani a rendszert.

Holczy: LÉnyegében ment szépen, csak mivel hideg volt a lakásban lehet megszáradt aztán már nem engedte tovább a vizet. Hőfok tényleg nem változott.
Saját hibámból tanultam, legközelebb figyelek mindenre! :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#61724) Demo07 válasza KAMELOT (#61723) üzenetére


Demo07
aktív tag

Hát eszembe nem jutott volna, hogy pont a csőből fog kicsapódni valami cucc :(
Reménykedek, hogy petg csőnél nem lesz ilyen... gpu kört kék petg csővel gondoltam kivitelezni, a cpu kört meg átlátszóval, és átlátszó folyadékokkal mindkettő körben.
Max tanulság ebből ha elmegy az ember hosszabb időre akkor szerezzen egy időkapcsolót, és naponta; 2 naponta egy másik táppal indítsa el az a loop-ot 10 percre... hátha akkor megúszható az ilyen galiba, mert mozog a folyadék.
Mondjuk esetben a 3 hónap nem volt rövid idő, meg a hűvös lakás sem kedvezett neki ezek szerint, lényeg hogy már megy, tartalék pumpa is van a régi szerepében ami végül szintén jónak bizonyult! :C

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

(#61725) KAMELOT válasza Demo07 (#61724) üzenetére


KAMELOT
titán

Mindegy, mert a GPu másik körre lesz kötve. Tanulság...évente kell tisztítani még ha sima víz is van benne, de az hogy a cső engedett erről sehol nem beszéltek! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#61726) fonok87


fonok87
aktív tag

Üdv!
Merev csöves kérdés. Plexi lesz, de mekkora? Kinézetre vékonyabb is, vastagabb is tetszik, úgyhogy inkább az alapján fogok dönteni, melyikkel lehet könnyebben dolgozni. Van itt biztos aki már hajtogatott kicsit is nagyot is, mik a vélemények? Vékonyabb falúval könnyebb, vagy az pont hirtelen lágyul és nehezebben kezelhető? Külső átmérő számít, vagy csak a falvastagság? Nem szeretnék 90°-os csatikat, meg lesz hajtva minden kanyar.

Truss me, I'm an engineer.

(#61727) Demo07 válasza KAMELOT (#61725) üzenetére


Demo07
aktív tag

Mostanáig valóban nem volt téma, de szerintem páran megjegyezzük a dolgot hogy ezzel is illik számolni! Még jó hogy van itthon átlátszó csövem.
Mondjuk én évente terveztem eleve leengedni, kipucolni a loop-ot, de a jelenlegi loop kb 3 hónapja van feltöltve, később már valóban csak évente szeretném pucolni, újra tölteni a békesség kedvéért.

---
#61406.
Ma hozta meg a Ups a cserélt monsta 360 radit amit visszaküldtem az Aquatuning-nak mert sérülten érkezett(horpadt, de amúgy nem ereszt), de az új szerencsére patika állapot :)
F e Z o:"A visszaküldés költségét tuti nem állják.." -ők(Aquatuning) valóban nem állták, de a PayPal térítette 100%-ban! Max:9300Ft-ig térítik a szállítás/visszaküldés költségét!!!
Postaköltséget meg a paypal-os fizetés miatt vissza tudtam igényelni(a funkciót be kell külön kapcsolni a felületükön) teljes mértékben, így semmi károm nem lett belőle, hogy visszaküldtem, és küldtek hibátlant nekem.
Amúgy már felkerült B-Grade termékek közé(360 monsta).
Idő meg nem sürget(ezért is cseréltettem ki) az új ház és új víz építésével, mert a ház pénteken érkezik.
Utána még ki kell találnom a 2. 480-as radi vastagságát, hogy kiadja e az elképzelésemet, aztán már csak a pumpák és ventik megrendelése, és az építés várat majd magára, kb tavaszig...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

(#61728) mpierre válasza fonok87 (#61726) üzenetére


mpierre
veterán

10/12 és 10/13 és a 12/16 csövet is könnyen, gyorsan lehet hajlítani anyóshajszárító segítségével, de kelleni fog egy szilikonzsinór, ami belső átmérőtől minimálisan kisebb.

Amúgy nem számottevő a falvastagságbeli különbség: 1 - 1,5 - 2 mm. Nincs érdemi - mérhető - különbség köztük. Azt választod, amelyik tetszik, olcsóbb, stb.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#61729) holczy válasza fonok87 (#61726) üzenetére


holczy
aktív tag

A belső átmérő számít. 10mm alatti ne legyen . A külső átmérő pedig ahogy te is írtad, az átmelegítésben/hajlításban lesz lehelletnyivel nehezebb. 10/12-höz nem volt dolgom. 12/16-hoz sem kell erőemelőnfk lenni. Ha normálisan meg van melegítve a cső, gyenge női kéz is elhajlítja.

(#61730) fonok87


fonok87
aktív tag

Köszi a válaszokat. Sajnos úgy látszik nem voltam egyértelmű :DDD Az tiszta, hogy ha rendesen át van melegítve a cső, akkor könnyen hajlik, nem az erőkifejtést értettem az alatt, hogy könnyű. Egyébként jó erőben vagyok, ha nem törne melegítés nélkül tekerném ;] A hajlítás mikéntjének elveit is ismerem, régóta tervezem hogy építek egy merevcsöves vizet, követem ezt a topicot és más helyeken is sokat olvastam róla. Tulajdonképpen annyira voltam kíváncsi, másképp viselkednek-e a különböző méretű csövek melegítés meg hajtogatás közben. Biztos lesz pár olyan kapcsolat, ahol elég közel fog esni egymáshoz két hajlítás.
Ha azt mondjátok ne kérdezzek annyit hanem vegyek 6m tetszőleges csövet és gyakoroljak, az is válasz :)
(#61729) holczy: 10mm alatti belső átmérőm nem lesz, többször olvastam már itt, hogy kb. akkora a G1/4" fitting, annál szűkebbet meg nem építek be mert biztos fölöslegesen lefogná az áramlást.

Truss me, I'm an engineer.

(#61731) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Sziasztok!

Referencia RX 5700-hoz keresek blokkot. Eredetileg a Corsair Hydro XG7-et néztem ki, viszont nem igazán találok webshopot ahol kapható és szállít is Magyarországra.
Esetleg lenne valakinek webshop ötlete vagy másik blokk ötlete? :B

(#61733) Alcsi69 válasza fboldog (#61732) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Ez jó megoldás lenne, köszi. :R

(#61734) fboldog válasza Alcsi69 (#61733) üzenetére


fboldog
senior tag

ment egy kis update a valaszra. (a 3 masik gyarto, szallit direktbe mo-ra)

[ Szerkesztve ]

üdv.: Boldog Ferenc

(#61735) korcsi válasza Alcsi69 (#61731) üzenetére


korcsi
veterán

Esetleg aliexpress-ről bykski vagy barrow termékek.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#61736) TESCO-Zsömle válasza fboldog (#61732) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az oszt az kemény az elsőnél! :Y

Konkrétan látszik, ahogy a plexi és a fém között elfolyik a víz a beömlő oldalról a kiömlő felé. Előbb jeleni kmeg a kiáramló ágon a víz, minthogy megkerülné a középső részt a lbokkban... A blokk hátsó részén látszik, ahogy a fém és a plexi közt suhannak át fölfele a kis bubik.

sz: És mindezt így, telibe a termékoldalra... :C

EK-t és társaikat ilyenekért akasztani szokták/-uk ebben a topicban.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61737) TESCO-Zsömle válasza Alcsi69 (#61731) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lásd korábbi HSZ-em, erősen ellenjavallom a dolgot, de ha mindenképp kell, akkor Amazonon meg tudod venni és küldik is, viszont ára lesz. Nagyjából olyan 65k lesz a vége két postaköltséggel és áfával együtt.

Ugyanakkor ha nem ragaszkodsz, akkor én inkább a Watercool-t ajánlatán. Nagyon régi, a minőségből sosem engedő gyártó.

Szájhagyomány útján a MO-RA nevű radiátorszörnyről hallhattál leginkább, ami az övék.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61738) Alcsi69 válasza TESCO-Zsömle (#61737) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Igen azok a watercool heatkiller blokkok is jól néznek ki. :D
Jól látom hogy kell külön venni hozzá backplate-et is?

[ Szerkesztve ]

(#61739) OgreImre


OgreImre
senior tag

Sziasztok!
A D5 Next pumpánál az "okos" egység levehető, ilyenkor azt egy adatkábellel összekötve a pumpával tudom olyan helyre rakni a házban, hogy rálássak az értékeire? Jól értem?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#61740) TESCO-Zsömle válasza Alcsi69 (#61738) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Attól függ, mire gondolsz backplate alatt. Ha arra, ami a kártyá másik oldalára megy, párhuzamosan a blokkal, akkor igen. Azt nem "szokás" hozzá adni ,emrt nem szükséges.

Ha a hátsó 1-slotosra gondolsz, az megint nem kötelező, csak opció a gyári helyett, hogy ne foglaljon a kártya 2-3 slotot.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61741) fboldog válasza Alcsi69 (#61738) üzenetére


fboldog
senior tag

Most néztem a videót, huh.

Amugy én is Watercool Heatkillerre szavazok. Illetve, ha az Aquacomputer anyagilag (jelenleg nem hoztak még ki NAVI blokkot) úgy döntene, akkor azt választanám.

(Na persze, ehhez elsősorban kéne egy 5700XT, de én esélyesen megvárom az új szériát)

üdv.: Boldog Ferenc

(#61742) TESCO-Zsömle válasza fboldog (#61741) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ismerős szitú, én a Vega utódkártyáját várom. Ha szerencsénk van, januári CES-en bejelentik.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61743) Demo07 válasza OgreImre (#61739) üzenetére


Demo07
aktív tag

Nem! :DDD :N
Az a pumpa vezérlő egysége, az végzi a pwm szabályzást, és minden mást is, beleértve a pumpa tápját is azon kapja egy sata csatiról!
Gondolom az lett volna a terv, hogy a pumpát beteszed valahova a házba, és vezérlő pedig szem előtt lett volna, jól gondolom?! Csatin kívül van 2 kis csöcs is, bár azok a rögzítésért felelnek inkább, de speckó a csati az alján, plusz hiba lehet a kábeles kivezetés, garivesztés!
Egyértelműen rajta kell lennie a pumpa alján lévő csatlakozón a vezértő egységnek!
Amúgy is csak kb 1cm lehet a vezérlőnek a magassága, bár néha csak pár mm múlik a siker..

[ Szerkesztve ]

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

(#61744) OgreImre válasza Demo07 (#61743) üzenetére


OgreImre
senior tag

Köszi!
A pumpa akkor legalább forgatható a top-ban, vagy fix?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#61745) TESCO-Zsömle válasza Demo07 (#61743) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha csak arról a bézs színűről van szó, akkor az nem "speckó". Teljesen szabványos cucc, filléres kategória, csak méretet kell venni a lábtávolságról és csók.

Ha a vezérlő a szivattyúban van, akkor az táp és kommunikáció. Ha az elektronikában, akkor az a 6 csatlakozás a 3 tekercspár kábele kivezetve.

Szóval így kép alapján simán toldható a cucc. A leválasztott elektronika lesz kissé rusnya a szivattyúja nélkül.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61746) Demo07 válasza TESCO-Zsömle (#61745) üzenetére


Demo07
aktív tag

Igen arról, de az többnyire szalagkábelen láttam én ilyet csatit és hát pont a pumpánál ami a rendszer lelke nem kísérleteznék vele, még ha működhet is, mert ha megáll a pumpa terhelés alatt lehet gond, bár a d5 next okos cucc, tud riasztásra, vész leállítani, de ne legyen szükség rá!
Nem lehetetlen nem mondom, de én biztos nem csinálnám meg, mert 25W a pumpa amit bekér, és további 25W-ot tud még kérni a pwm szabályzás végett(fan hub), mert akkor teljesítmény felvételig képes még ventiket kiszolgálni önmaga a pumpa is, ami már így 50W. Nem tűnik soknak de én nem tennék egy tyúkbél(szalagkábel) kábelt ez alá, már csak a hibalehetőség végett sem, mivel minden toldás, plusz vezeték, lehetséges hibafaktor, szerintem, de mindenki ahogy érzi ;)

OgreImre:
Forgatható, nincsenek rajta rögzítési bevágások ha erre gondolsz, 360° forgathatod, ahogy tetszik.
Top aljában a rögzítés szabványos. Minden d5 rögzítési pontja maga a motor és rotornál egy szabályos kör, így mindegy, hogy esetleg elfordítod e bármilyen irányba, mert ugyan úgy fekszik fel a top alsó részébe, és a lefogató meg amúgy is kívül van! :)
Az hogy bizonyos d5-n van kívül még extra ház(borítás), ami esetleg hő&rezgés elvezetést, vagy design-t szolgál az plusz dolog, de maga a pumpa kör alakú.

De ha tévedek javítsatok ki! :K

[ Szerkesztve ]

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

(#61747) TESCO-Zsömle válasza Demo07 (#61746) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs ezen semmi kísérletezés. A kábelen átmegy az áram, késleltetésre meg nem lehet érzékeny, nem olyan fajta a dolog.
Az tiszta sor, de az 50W nem azon a 6 tüskén megy át, azon max a szivattyú fele megy 24W, az is ugye 3 fázison, az már "csak" 3x8W.

Ha meg ennyire érzékeny vagy a hibalehetőségekre, akkor ott az alaplapi vezérlés, elvégre egy külső vezérlő is mennyi plusz kábel meg csatlakozás, sok-sok hibalehetőség...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61748) Demo07 válasza TESCO-Zsömle (#61747) üzenetére


Demo07
aktív tag

A fan hub részt valóban én néztem be, mert az valóban, a vezérlőben van, az nem megy át a pumpa részére :D, igazad van! :R
Nem vagyok érzékeny, csak szívtam már toldóval, és ezért a felvetés, konkrétan 1 hétig anyáztam mire meglett a hiba, a toldó formájában :DDD
Pumpát nálam aquaero viszi, nem bíztam a MB-re a vezérlést, próbálva volt, de az aquaero sokkal finomabban,jobban csinálja, és javultak is terhelés alatt a fokok az aquaero óta, még ha csak 1-2-3 fokról is van szó évszaktól függően.

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

(#61749) OgreImre válasza Demo07 (#61746) üzenetére


OgreImre
senior tag

Köszi, csak azért kérdeztem mert direkt kiemeli a termékismertetőnél, hogy levehető az egység.
Ha forgatható akkor a top+tartályon lévő rögzítéstől független irányba tudom állítani a pumpát az egységgel, így a kijelzőt látom egy ablakos háznál.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#61750) Demo07 válasza OgreImre (#61749) üzenetére


Demo07
aktív tag

Nálam is a top befelé álló portokkal lesz a házba, a d5 kijelzője kifelé fordítva az üveglap felé.
Igen, lecsatlakoztatható DE:
"- Detachable controller unit for easy access to the electrical connectors"

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.