Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#977) shady9027


shady9027
csendes tag

Sziasztok!

Kerestem egy kábelt xbox classic-hoz: itt is van a hirdetés
[Borgmedve] tagunk ajánlott is nekem egyet, cserébe csak egy hagyományos kábelt kért, és egy rosszul működő kontrollert alkatrésznek, ezt a cserét le is beszéltük.

Kérdezte, hogy van-e még kontrollerem, jól működő, mert akkor kellene még neki, és mivel beszéltük, hogy nekem kell xbox memóriakártya, ő szerez nekem a tőle nem messze lévő konzolshopban vadi újat, és ez is mehet cserébe, ezt is sikerült megbeszélni.

Továbbiakban felajánlott nekem egy Logitech xbox kormányt, amiért cserébe csak egy xbox távkapcsolót kellett adjak neki, miután ezt is megbeszéltük elő is készítettem mindent.

A baj, ott kezdődik hogy:

- én a kért dolgokat (2db kontroller, videokábel) összecsomagoltam, és feladtam
- az xbox távkapcsolót megrendeltem egy másik oldalon, kifizettem, postával együtt, és az ő nevére címezve elküldettem

P.ü.-kben értekeztünk, hogy ő meg is kapott mindent. Még DECEMBERBEN

Én viszont 2 hét után sem kaptam semmit, az ő elmondása szerint véletlen rosszul lett címezve, várjam meg míg visszaér hozzá, majd időgarantáltan feladja.
Egész idő alatt, bármikor ha postai feladóazonosítót kértem, akár telefonon, valamilyen oknál fogva sosem kaptam meg.

A múlt héten január 8. péntekig vártam, semmi sem jött. Azóta a telefont sem veszi fel, fentvan hardveren, de privátokra sem válaszol, msn-ről szerintem letiltott, január 12. van, és valószínűleg nincs semmilyen csomag!

Időközben, mikor erre már egyszer rákérdeztem felháborodottan írt, hogy nem érdemel ilyen mértékű bizalmatlanságot.

Az utolsó elküldött p.ü.-m:
shady9027 privát üzenete borgmedve számára
Új Törlés 2012-01-10 17:42:37

Szia!

Figyelj, ermélem ha fellépsz, legalább olvasod a p.ü.-ket amiket küldök, rendben van, hogy részemről bizalmatlanságot feltételez, az, hogy megkérdezem, egy hónap után miért nem kaptam még semmit? -de szerintem ez teljesen érthető, és jogos. Ennyi idő alatt sokmindent ellehet intézni. Nem akarok nyilvánosan mutogatni, légyszíves oldjuk meg a dolgokat, mert van pár dolgom, ami hiányzik, mivel nem kaptam meg.

Legalább írj valamit, hogy tudjam mi van....

Mostmár szeretném, ha itt, nyilvánosan válaszolna nekem, így ezt elküldöm neki is, privátban, és megkérek egy hardverapródot, hogy ő is küldjön neki felszólítást!
Eszem ágában nem lenne vitatkozni, ha meg lehetne vele beszélni a dolgokat, mivel másképp nincs rá módom, most itt teszem meg.

Hozzájárulok, hogy az illetékes hardverapródok elolvassák a privát levelezésemet Borgmedve taggal.

[ Szerkesztve ]

P.ü.-t írj, azt látom is! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.