Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) hege232 válasza mgoogyi (#450) üzenetére


hege232
csendes tag

figyelj nem keveredtem ellent mondásba ! mivel én mikor teszteltem a gépet akkor azzal a vgával tettem rá saját magamnak az XP-t !! kb 1 hétig használtam vele és nem volt semmi baja ! elküldtem neki jelezte h be csikózódik cseréltem neki és utááa szólt hogy nincsen a listában ! de én ehhez hülye vagyok :) nem az csak bosszant hogy beszéltem vele és nekem azt mondja hogy minden oké ! ! rá 2-3-4 hétre meg kapom a feketét !
érted? nem szólt meg semmi ! és mind látod már a végére ki derült csak eddig nem akarsz szólni hogy a ram se jó :)
ha te kapsz valamit és valami nem jó 500 FT tételben egyből szólsz ! de ő ugye bár nem ...mivel nem akart azért mert kamú az egész ! meg ő feszegette a hütőtt már előtte én mondtam neki hogy nem kéne mert lehet h rosszat csinál vele !
de mind1 olyan szinten nevetséges az egész hogy nem foglalkozom már vele !
ezek után meg pláne !
veszel valamit kapszrá 1 hét garit !! beszéltek folyamatosan ! neki azt mondod hogy PERSZE MINDEN OK !! rá 2-3 hétre elromlik valami mert miért ne el romolhat és megy a fekete ilyet se hallotam ! !!!!vagy te igen ?

(#452) hege232 válasza mgoogyi (#450) üzenetére


hege232
csendes tag

Elhiszed nem nekem ment azzal a lappal :( a helyesirásom meg olyan amilyen :( mivel idegesit a srác meg a dolgai ! meg hogy kamúzik ! igy +ba nem is figyelek rá :(
ram nem volt ki kötve csak annyi hogy 512 mb ! mind1 tényleg mert nap hosszáig lehetne irni hogy kinek van kinek nincs igaza !!!!
Irtam neki 2x minimum hogy vissza veszem tölle !!!! ilyen hosszú idő UTÁN !!
Előre küldöm neki a pénzt!!!!!!! nagybetűvel a válasza az hogy ő nem küldi előr e! Ebbe is mi a nem érthető :( ????
mind1
vonnyátok le a köv. és döntsetek saját belátásotok szerint !

(#453) mgoogyi válasza hege232 (#451) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Sok mindent tisztáznotok kéne, mert úgy érzem, elbeszéltek egymás mellett és személyeskedésbe megy át a dolog.

1, Világos volt a vevő számára, hogy az 512 = 2x256? Ha szerinted igen, akkor igazold.
2, Tényleg azt mondta 3 napon belül - miután minden cuccot megkapott -, hogy minden ok? Bizonyíték? Ezt ő is elismeri? Próbálta közölni a lehető leghamarabb a problémát?
3, A pillanatragasztó hülyeség, az a te sarad.
4, A helyesírásra, tagoltságra továbbra sem figyelsz.... Ez szerintem nem csak engem zavar.

Azt javaslom, tételesen tisztázzatok mindent, ne csak rizsa legyen.

(#454) Tibi78 válasza mgoogyi (#453) üzenetére


Tibi78
csendes tag

CSő nekem az nem világos ha szól,hogy előre küldi a lét és a srác küldje utánna visza a cuccost miért nem küldi,ha nem jó? :U

(#455) hege232 válasza Tibi78 (#454) üzenetére


hege232
csendes tag

Nem tudom de irtam neki tőbbször is ezzel kapcsolatban válaszolni se válaszol betig már párszor be lépett azóta :(
biztos éppen dolga van :R

(#456) Tibi78 válasza hege232 (#455) üzenetére


Tibi78
csendes tag

Szóval feketét oszt a "hibás" termékért de nem küldi vissza? érdekes számomra :F

(#457) hege232 válasza mgoogyi (#453) üzenetére


hege232
csendes tag

nekem is ugy tanácsolták a pillanat ragasztot mutatványt :(
a tőbbire meg már szerintem tudod a választ !! nem beszélek el mellete mivel rendesen kérdeztem tölle ! meg kapta elősszőr az alaplapot/procit/vgát/ramot/hütőt azt miútán küldte a pénzt egyből küldtem neki igazóló szelvény meg van ! szólt hogy rossz a vga 2-3 napra rá egyből csere !! 1-1.5 hét mire küldtem neki a másik vgát !! annak is le járt böven a garija !
már szóval nem értem mit ficánkól :(

(#458) hege232 válasza Tibi78 (#456) üzenetére


hege232
csendes tag

jah de az elején is ki derült hogy az a hibás termék nem volt hibás !! a pk se számoltam fel neki ez miatt például ! mivel akár hogy is de nekem fel ment rá az xp és használtam azzal a lappal!!!!!!!!!!! és semmi baja nem volt :( ! mivel nincs itt a vga /lap bizonyitani nem tudom !
innentől kezdve meg halott az ügy !
ezért nem is foglalkozom vele ! 3x fel ajánlottam neki h ELŐRE KÜLDÖM a pénzt ! mind a 3 x egyértelmű választ kaptam :(
Inkább ki dobja a kukába jah meg nem küldi ő nekem előre !!!
ez se mond senkinek semmit !
de legyen ahogy ti látjátok :R :R :R

(#459) Tibi78 válasza hege232 (#458) üzenetére


Tibi78
csendes tag

Ezt nem értem én sem,ha hajlandó vagy előre visszaküldeni a pénzét,vaj miért nem küldi vissza a hibás árut?

(#460) hege232 válasza Tibi78 (#459) üzenetére


hege232
csendes tag

2őt meg könyebbet :( mind1 :W

(#461) Tibi78 válasza hege232 (#460) üzenetére


Tibi78
csendes tag

nincs miről beszélnetek....szerinte rossz-szerinted jó
visszavennéd-nem adja

(#462) jeni


jeni
félisten

röviden a memóriákkal becsapott 512 ram-al,mert nem közölte,hogy 2x256 DDR,ami az egyik DDR400 és rossz a másik meg DDR 333 ami hibátlan,de mit kezdjek vele 2010.-ben mikor már Gigákról beszélünk teljesítményben manapság.

a két VGA mizéria után már nem tartottam volna hitelesnek őt,hogy a rossz memória miatt vissza küldené az árát.,hogy mások előtt hazudik,hogy párban tesztelte le és jó volt, ugyanez értendő a ATi 9550 kártyára ami sose ment jól a Asrock P4i65PE alaplapban mert állandóan síkozott.

sajnos ,hogy magát védje becsapott benneteket,de érthető részéről,mit lehet elvárni tőle ezek után?

röviden nem is fogom ajánlani senkinek mert nem becsületes és nem köröltekintő
sajnos nála nem lehet tutira menni arra,hogy azt kapja a vevő amit kért és hibátlan lesz-e a termék szívódjon az akinek feladta a terméket ezek után. :DDD

innentől zárom a dolgot,az ép memóriát oda adom az első jött mentnek a rosszat meg a gyereknek törés tesztre :R

(#463) hege232 válasza jeni (#462) üzenetére


hege232
csendes tag

114 nap alatt öreg ennyi embert basztam csak át !!!!
és neked mennyi van 2000 nap alatt???? 2ő ... no mind1
hajrá !!
3x ajánlottam fel h minden vissza VESZEK 3x el utasitottad most meg hogy hülyét csináljál belölem mondod hogy utaljak !
Mondtam hogy ez nem az a busz :) és
A mesének is jó lenne ha vége lenne Andersen mehetne már aludni ;)

(#464) jeni válasza hege232 (#463) üzenetére


jeni
félisten

Nálam a piros pontok nem jelentenek semmit,mert nekem már 1000x annyi lenne,mint neked.
Sosem kértem. Nem is erőltetem és nem is foglalkoztam vele :R

(#465) xrvman válasza hege232 (#463) üzenetére


xrvman
őstag

A pontokrol:
En csak most tudtam meg hogy van pontrendszer, SOSE kertem.
Jeni sem tudott rola:
A pontokat meg csupa ujjonctol kerted. Kerted tobbszor is, unszolva, Legalabbis Jenitol vagy 3x kerted tole a piros pontot.
Neked hajra a pontversenyhez.

Amiert nem adja vissza:
Alaplap, proci kell neki, VGA masnal van. Memo menne csak vissza, de a postakoltseg nem er annyit hogy visszaadja neked. Pluszkent elobbi "VGA" kuldesi miezeriat sztem nem akarja megint atelni.
En szerintem az lenne korrekt, ha te allnad a memoriak postakoltseget, es a memoriak arait is visszaadnad, persze mindezt elore. DE a memok ara megint vita forrasa lenne, Neki immar nem eri meg az idegeskedes! Hiaba probaltam beszelni vele, a bizalom irantad nuku, neki ez tanulopenz volt. Vedd ugy hogy neked is.

Csak ugy megkerdem hallottal mar a Memtest86+ programrol?
Szvsz, ha eladasra kuldesz egy memoriat elotte teszteld le. megkimelhetted volna Ot és masokat a rossz memoriatol, nem hogy meg 2*256 ot kuldesz neki, de kulonbozo frekvenciauak.

Ez csak egy eszrevetel volt, erre kar is reagalnod, mert semmi ujat nem irtam. Jeni lezartnak tekinti a temat.

(#466) jeni válasza xrvman (#465) üzenetére


jeni
félisten

Tényleg többször is jelzet,hogy adjam meg a piros pontokat számára,és amiatt,hogy félre vezettet inkább lett belőle fekete pont

de nekem az ügyfeleim megelégedése és tiszteletben tartása, korrekt tiszta tájékoztatása,többet ér mint a piros pontok,mert az nem a valóságot tükrözi
Ha nagyon akarnám én lennék a topon ha a piros pontokra utaznék. :R

(#467) ariaco


ariaco
csendes tag

Nowi MINDEMBE BELE SZOL KÁRONKODIK RONCSA AZ ÜZLETEMET

ne feled az üzletbe a gyorsaság és a megbizhatoság számit

(#482) #65675776


#65675776
törölt tag

Nem chat topic, nem nyelvtan topic!

(#483) mgoogyi válasza mgoogyi (#443) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Kérek neki egy bant, amíg nem rendezi a dolgait:
http://hardverapro.hu/tag/sesztakbence.html
A posta kivizsgálta az esetet és megállapította, hogy nem megfelelően volt becsomagolva a cucc. Ezek után megegyeztünk(ez már 1 hónapja volt), hogy 15k-t visszaküld a vételárból húsvét után. Ehhez képest emailre nem válaszol, mióta esedékes lenne a dolog és 2 hónap alatt rohadtul elfogyott a türelmem, kap még pár napot, aztán rendőrség. A szar az, hogy azóta sikerült vennem egy váltót, tehát még több pénzem áll benne, mert elhittem neki, hogy visszautalja a megbeszélt összeget.

(#484) kingabo


kingabo
őstag

Helló!

Van egy "problémás" ügyem, amivel nem tudok mit kezdeni. Kivel lehetne ezt priviben megbeszélni, hogy mi ilyenkor a teendő? Egyelőre nem akarnám mindenkinek leírni... (tehát ide a topikba)

[ Szerkesztve ]

(#485) Fooler89


Fooler89
őstag

Várom Enoman-t privátba beszélgettünk de egyszerűen nem tudom jobban elmagyarázni neki a helyzet állását és csak elferdíti az egész történetet.

(#486) EnoMan válasza Fooler89 (#485) üzenetére


EnoMan
csendes tag

Nos itt vagyok.

Szeretném ha végre megoldanánk ezt a kellemetlen ügyet.

(#487) Fooler89


Fooler89
őstag

Na közben leírom mi történt.
Úgy indult, hogy szerettem volna venni egy SE headset-et. Megtaláltam ezt a hirdetést
Ismerős volt a hirdető neve mivel, hogy eladtam neki már egy S500i telefont szóval eszembe se jutott, hogy probléma lenne vele. Hát nem így lett.

Rendeltem két fülest (HPM-77 fekete, HPM-82) 8k-ért. Megbeszéltük fizetés előreutalással amit Enoman jelzet (2009-12-14 09:49:59), hogy meg is érkezett.
(2010-01-07 09:47:37) -kor megérkezett a hpm-82. Ami a második telefonra csatlakoztatáskor ezt csinálta.
Okés, jeleztem neki a problémát és mellette megemlítettem, hogy a hangminősége nagyon gyenge és nagyon halk. Közben kiderül, hogy hamisítványt küldött amit képekkel tudok igazolni.
Ő felajánlotta, hogy ezt ő kicseréli ami nagyon rendes volt tőle. Visszaküldtem, kértem vissza pénzem, de ő azt mondta, hogy nem tudja már leállítani másik hpm-82 már elindult felém.
Ezzel nem is volt gond, itt is volt egy kis idő (2010-01-22 13:43:23) amikor megérkezett és ez már jól szólt. Összehasonlítottam egyik haver fülesével tényleg jó volt. De az első zsebre tételnél az egyik oldal elhallgatott 10 perc próbálkozás közben egyszer szólt egyszer nem. Na utána végigtapogattam a kábelt és két helyen találtam érintkezési hibát.

Szerettem volna elérni Enoman-t, de ő 3 hónapig nem volt elérhető.

Most viszont ő rám írt, hogy amit én visszaküldtem az jó és 3 hónapja működik szóval elajándékozta azt a fülhallgatót (amit nem értek, mert hogyha jó lenne akkor simán el lehetne adni) azaz én már +4k-ba kerülök neki. Természetesen ennek a rossz fülesnek cseréjét ő már nem tudja vállalni.

HPM-77 megérkezett, jó volt és 1 hónap után meghalt.

[ Szerkesztve ]

(#488) EnoMan válasza Fooler89 (#487) üzenetére


EnoMan
csendes tag

Szóval

Én azért kerestelek fel nem csak téged, hogy tisztázzam magam és megoldjam a problémákat.Szeretném, ha emberi hangon megtudjuk oldani a Te problémád is.Amit visszaküldtél headsetet valóban elajándékoztam az egyik barátomnak.Szerintem ebben nincs semmi különös.Nem kötelező pénzért eladnom....A másik Hpm-82 nem működik oké.Nincs ezzel semmi baj,én cserébe felajánlok neked egy HPM-77et(ami értékben szerintem sokkal drágább, mint a HPM-82 és ráadásul jobb is).

A nálad járt HPM-77 elhalálozásához pedig nem tudok mit fűzni.Hidd el nem te vagy az egyetlen aki vett tőlem headsetet és eddig csak nálad volt probléma.Ha lett volna másnál is, akkor már régóta tele lenne pár topic az általam árult hibás headsetek kritikájával.

Sajnálom ez így jött össze.Megkárosítani pedig egyáltalán nem akartalak

(#489) Fooler89 válasza EnoMan (#488) üzenetére


Fooler89
őstag

Örülök, hogy végre értjük egymást. Én elfogadom.A HPM-77-et nem én használtam de nem volt rá panasz. Arról nem te tehetsz, hogy használatot már nem bírja.

Amennyiben megérkezik a füles én a HPM-82 visszaküldöm neked, hogy láthasd saját szemeddel is a problémát.

Ha így történik akkor mindenhonnan törlöm a történetről szóló hsz-eket.

(#490) EnoMan válasza Fooler89 (#489) üzenetére


EnoMan
csendes tag

Rendben.2 hét kb és letudom szállítani.

(#491) Pepe78


Pepe78
senior tag

Sziasztok!

Előre utalással vettem egy Athlon x2 240 procit.
Meg is jött, minden van hozzá amit ígért az eladó.
Berakom, meg se nyekken!
Munka miatt berohanok pc boltba és a 11500 Ft nem működő helyére vettem egy 14500 Ft os origit.
Hát jót spóroltam.
Szólok az eladónak, hogy gond van.
Reggel küldöm vissza postán, és ha lehet az utalást indítsa el mihamarabb mert pénz szűkében vagyok, pláne a + 14500 Ft kiadást figyelembe véve!

Erre : Addig amég meg nem kapja és be nem viszi a boltba stb stb nem les utalás...
Én előre utaltam, ő meg egy nem működő procit küldött.

Mit tanácsoltok?

Persze azt hogy elnézést kérne a plusz kiadás és a kellemetlenség miatt azt nem!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#492) mexel


mexel
veterán

Válasz seducertt -nek: már írtam privit is, ha nem kaptad meg mert letiltottál akkor ha kell beírom egy topikodba, de már írtam az előző topikba ( a csalósba) és a HARDVERAPRÓD-nak Janoska26-nak is, hogy nem tartok igényt semmilyen pénzre, sem cserére, semmiféle kártérítésre. Nem ez vezérelt, arról akkor lemondtam amikor kinyomkodtad a telefont, többször ezt már nem akarom leírni. Csere sem érdekel, ez az én hülyeségem volt hogy így megvettem. Azért hívtam rád fel én is (és más) is a figyelmet mert nem szeretném ha más is ráfázna, de ezt is kifejtettem már. Egy pillanatig sem kértem semmit, nem erről szól. Magyarázkodni lehet, mindenki azt hisz amit akar, a tények eléggé magukért beszélnek. Én itt tényleg befejeztem legfeljebb a privit elküldöm amit írtam ha érdekel, de engem nem nagyon izgat. Van jobb dolgom is mint a mellébeszéléseket magyarázgatni, már unalmas. A modok majd eldöntik mi legyen veled, nem tudom hogy meddig lehet majd így húzni itt a hardveraprón, hogy már 3 embert minimum félrevezettél és ők is jelezték ezt a csalós topikban és más fórumokon is.

(#493) nebulo5


nebulo5
senior tag

Itt is válaszolok seducertt-nek:
Egyre kevésbé tisztelt fórumtárs! (csak azt nem értem, miért vagy még fórumtárs)
Valóban, a legjobb védekezési módszer a támadás... de ezzel, igencsak túlléptél minden határt. Az arcátlanságod határtalan. Te vertél át engem, és amiért a hírdetéseidhez linkeltem egy másik fórum határozatát (melynek értelmében kizártak onnan, mint csalót), amelyel óvatosságra intem a kacatjaid után érdeklődőket, ezért lennék én üzletrontó?
Jelenleg rengeteg a munkám, de hétvégén, ezen a fórumon is, a megfelelő helyre írni fogok. A komplett levelezésünket nyilvánosságra hozom, had lássák a pofátlan hozzáállásodat az ügyben. Időközben a tuner javítása is megtörtént, a számlát is tudom mellékelni, és a szerviz diagnózisát a hibáról.
Nagyon szerencsés vagy, hogy csak 6000 Ft-al vágtál át, és nem foglalkozom veled személyesen....
Kicsit mélyedjél már magadba, és vizsgáld meg a lelkiismereted (ha tudod mi az...), és kérlek: ne hívd ki ellened a haragom. Piti kis csaló vagy.Szánnivaló.

előzmények amik írásra késztettek.

[ Szerkesztve ]

Üdv: nebulo

(#494) mgoogyi válasza mgoogyi (#483) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Visszaküldött 9k-t a megbeszélt 15 helyett.... Nagy ívben kerülje mindenki! Hol marad a ban???

(#495) Lasy


Lasy
veterán

Sajna Ikiviki egy szélhámos. :(
ez volt a tényállásom.
ez az ő válasza
és erre azóta sem válaszolt. :(
Nagyon sajnálom, de ezt le kellene zárnunk most már, de se a privire se a topicba nem válaszol.

+36702778032

(#496) ikiviki válasza Lasy (#495) üzenetére


ikiviki
aktív tag

És a W200i amit lenyeltél?

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#497) Lasy válasza ikiviki (#496) üzenetére


Lasy
veterán

Ami nem érkezik meg azt nem tudom lenyelni. Meg lehet sokat kéne innom egy telefonra,ha le akarom nyelni.

+36702778032

(#499) Fooler89 válasza EnoMan (#490) üzenetére


Fooler89
őstag

Enoman-al sikerült rendeznünk a dolgokat. Vegyétek semmisnek a vitát. Szerződésbontás volt a netszolgáltatóval így nem volt lehetőségünk dumálni de mára elintéztük a dolgokat.

(#500) zozo1414


zozo1414
csendes tag

whited-tól rendeltem egy ipod touch/iphone vroom case tokot amit 2010-06-03 ót nem képes feladni postán. Azóta írtam neki fél tucat privát üzenetet, de nem képes rá válaszolni, mert válaszolhatott volna rá(utolsó feltünés/bejelentkezés). Nem hiszem, hogy szélhámos lenne a 129 apróhirdetésével, amit lebonyolított + a 902 napjával, amivel rendelkezik. Azt se hiszem, hogy lenyúlná a pénzem, mert nem egy egetrengető összeg(3500Ft), de aki tud segíteni a kapcsolatfelvételben, vagy az üzlet továbbhaladásában azt megköszönném.
Ha meg ő személyesen tűnik fel itt a válaszával, akkor hálás lennék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.