Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) talpas válasza Mankó (#1300) üzenetére


talpas
aktív tag

Garancia magánszemélyek között. Ti nem beszéltetek semmi ilyesmiről ahogy látom. Cég, 1 évet köteles adni, természetesen a jónak kínált, használt termékről beszélünk. Ha itt szokásokról beszéltek az fölösleges és megint oda érünk, hogy kettőtök között milyen megállapodás történt. A következőkben a készülék bevizsgálását kellene megejteni, annak költségét valakinek állnia. Ebből talán plussz infókhoz juttok mindketten. Mellesleg elektronikáról beszélünk ez nem fog nyikorogni mint az egy autó, ez leáll és kész, azt meg senki vizsgálat nélkül meg nem mondja miért. Használt termék, benne a nevében, a rizikó, megvesszük. Ekkor azért mindenki eldönti magában, ha tönkremegy, javíttatom, olcsóbb-e még mindig, mintha az újat vettem volna meg.?
Tallóztam....máshonnan.
Igy van. Es ez mas kategoria. Hasznalt termekek eseteben garancia adhato,ami marketing szempontbol jo lehet. De nem lehet ra kotelezni az eladot.Ha viszont adott,akkor lehet kovetelni rajta. Gondolom ezekre a termekekre van kulon feltuntetve itt az eladasi oldalon a garancia rovatban,hogy mennyit vallal az elado. Mert uj termekek eseteben jogszabaly szabalyozza a merteket.

[ Szerkesztve ]

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#1302) Mankó válasza talpas (#1301) üzenetére


Mankó
veterán

Semmi ertelme bevizsgalast ejteni, mert tobbe kerulne, mint amennyit az egesz telefon er.
Garanciarol nem volt szo, sok eves a telefon, senki nem adna ra honapokat, senki nem is kerte. De a proba garinak jarnia kell, mivel nem szemelyesen tortent az uzlet es mukodokepes telefonrol volt szo. Szerintem ennek mar a netes uzlet velejarojanak kell lennie, eleg nagy baj, ha ezt masok mashogy gondoljak. Ha tudom, hogy o maskepp gondolja, ugy hogy probagaranciat sem akar adni a keszulekre, eszembe se jutott volna megvenni. De szerintem masnak se. Ha tudod, hogy meg proba gari sincs, te vennel barmit is a hardverapron? Ez egy ki nem mondott alap, nalam legalabbis igen, de ugy tunik nem mindenkinel. Nekem max ennyi volt a tanulopenz (bar az lenne a legkorrektebb, ha feleznenk, mert o meg elfelejtette megemliteni), viszont o jobb ha megtanulja, hogy vagy ad a jovoben proba garit a hasznalt termekeire, vagy tudatja a vevovel, hogy az sincs -, Ebben az esetben nem fog tole senki, semmit venni. Rosszabb esetben meg kellemetlensegei is tamadhatnak belole.
Szerintem erkolcsi alapon legalabb a koltseg elfelezese jarna, en nem kerdeztem (szerintem ma mar alap), o elfelejtette megemliteni. Hogy kinek mit jelent az erkolcsi ertek ne menjunk bele, hasonlo esetben en mar visszautaltam volna az egesz osszeget, de az en vagyok. Viszont meg o sem lepett le, ez jo jel, remelhetoleg megtudjuk kulturaltan is oldani.

(#1303) Mankó válasza Mankó (#1302) üzenetére


Mankó
veterán

Bar ugy emlekszem, amikor telefonon beszeltunk volt szo a garanciarol, hogy nem tud adni. Erre mondtam en, hogy nem is kell egy sok eves keszulekre, csak kiprobalasi. Igaz nem beszeltuk meg a merteket.
Meddo az egesz vita, de tuti lesz meg ilyen. Bar hangsulyozom a legtobb regi motoros itt nem is vitatkozna ilyenrol, mert szerintem a legtobben alapnak tartjuk a proba garancia megletet hasznalt muszaki eszkozokre.

(#1304) talpas válasza Mankó (#1302) üzenetére


talpas
aktív tag

Igazat kell adjak, kell az a minimális becsület, hozzáállás. Én sem vásárolok innen minimális gari nélkül.
Ha igy megy tovább Te anyagilag károsult maradsz, Ő meg erkölcsileg, mint eladó ha nyoma marad ill. pontozást kap. Remélem mint kívülálló, hogy meg tudtok egyezni. A legtisztább a teljes vissza, mindent ügylet lenne, bukva a postát és az ideget amit az ilyen vásárlás és várakozás stb.okoz. A korrekt az, hogy még itt vagytok és próbáltok megegyezni.

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#1305) Kisfundy


Kisfundy
aktív tag

Részemről a fele azaz 3000huf-visszautalása megoldható,illetve a telefonra sem tartok igény (amit ebből a pénzből meg tudsz majd csináltatni) így valószínűleg csak engem fog kár érni,de veszett már több Mohácsnál....

Pü-be a számlaszámod küld el légyszíves!

(#1306) Mankó válasza Kisfundy (#1305) üzenetére


Mankó
veterán

Köszönöm, hogy megtudtuk beszélni. :R
Pü-ben megy a számlaszám.

(#1307) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

Még nem volt vita a dologból, de mindenképpen szeretnék véleményt kérni mielőtt bármi lenne. Tegnap eladtam egy működő ramot (tesztelve volt, működött), viszont aki megvette nem működik neki, mert mint kiderült (megkérdeztem a lap típusát) nem passzol bele a lapjába.
Terhel engem valamilyen kötelezettség afelől, hogy visszaadjam azt az 5k-t?
Köszi szépen előre is!

Üdv: Jocó

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#1308) kisselandras válasza vj0c1 (#1307) üzenetére


kisselandras
senior tag

Az attól függ mi állt a hirdetésedben!

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1309) vj0c1 válasza kisselandras (#1308) üzenetére


vj0c1
aktív tag

[link]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#1310) kisselandras válasza vj0c1 (#1309) üzenetére


kisselandras
senior tag

Akkor nem mert le van írva minden részletesen a hirdetésedben! ez már csak rajtad múlik hogy vissza e veszed a termékedet !

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1311) vj0c1 válasza kisselandras (#1310) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Köszönöm szépen. A helyzet az, hogy ugyanezt eljátszották velem kv egy hete egy eladott processzorral is, akkor vissza is adtam a pénzt aztán megvette más, neki működött is, de még egyszer ezt nem játszom el, ne kelljen már mindenkinek a szájába rágni, hogy ugyanmár ellenőrizte-e, hogy kompatibilis-e az a bármi amit a gépébe venne...
Köszönöm szépen mégegyszer!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#1312) vj0c1


vj0c1
aktív tag

"Szóval köszi, hogy "szart" adtál el :)
Megy a negatív, ne aggódj"

Nem megy a gépében a ram amit nemrég attmorc kollégától vettem, akinek szintén működött, hát jöjjön az a negatív! :D

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#1313) vj0c1 válasza vj0c1 (#1312) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Na, kiderűlt, hogy működik a ram, megmaradt a becsület, minden jó, ha jó a vége. :)

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#1314) kisselandras válasza vj0c1 (#1313) üzenetére


kisselandras
senior tag

Sajnos vannak ilyenek! de az a lényeg hogy jó a gépébe !

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1315) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Csak egy etikett kérdésem lenne, hogy akkor ez kit illetett volna meg:

23 órája ír X, hogy megvenné a terméket
13 órája visszaírom, hogy mennyi az ára postával
4 órája Y jelentkezik, hogy holnap eljönne érte személyesen a hirdetett áron. beszéltünk telefonon, de mondtam várjunk 20:00-ig X mit válaszol. Nem volt addig válasz viszi Y-n.
3 órája írt X, hogy rendben, de visszaírtam, hogy elkelt, most morci.

Részben és is hibás lehetek, de már nemegyszer kérdezték meg a terméket és csak most vinnék el.

Live poor, die ritch.

(#1316) Mankó válasza gyáliSanyi (#1315) üzenetére


Mankó
veterán

Ha nem ígérted oda neki, akkor el kell fogadnia, hogy lekésett róla. Ez az üzlet rendje. Aki előbb fizet, az viheti.

(#1317) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Mennyire korrekt az hogy ha tegnap fix áron, alku nélkül lejegeltetek egy terméket, hogy elhozom, megegyezek az eladóval, ma pedig drágábban akarja eladni, mert sok az érdeklődő, miközben már elvileg hétfőn nekem adná fel!? Negatív értékelés, vagy jelentés jogos?

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1318) t256 válasza Tothgera30 (#1317) üzenetére


t256
őstag

Törvényszerű, hogy napokig nincs vevő az eladó termékedre, aztán hirtelen jelentkezik valaki, utána rögtön többen is megvennék.

Ha részedre jegelte a meghirdetett áron és most drágábban adná az nem korrekt.
Értékelni csak akkor tudod, ha megvetted a terméket. Ráadásul az eladónak jóvá kell hagynia hogy értékelhesd. Mivel nem Te vetted meg a terméket biztos nem fogja hagyni, hogy értékeld.

Marad a jelentés. Anyagi károd viszont nem származott az esetből, így szankció valószínű nem lesz. Ezt majd a hardverapródok eldöntik.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1319) Tothgera30 válasza t256 (#1318) üzenetére


Tothgera30
Ármester

:R

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1320) Kaci84


Kaci84
őstag

Sziasztok!

Ma reggel nem jött el a megbeszélt találkozóra az üzletfél, amikor felhívtam akkor kelt. Azt írtam 8.45kor ott leszek. Megkérdezte utána, hogy meddig jelezhet reggel ha valami közbejön. Erre már nem írtam, de mindegy is mert nem jelzett semmikor, nekem kellett hívni. Én meg csak ezért mentem be a másik városba.
Most úgy próbál variálni, hogy nem volt 100%ig lebeszélve (dehogynem írtam 8.45-kor ott leszek). Meg azt írja, hogy amikor először írt nem volt 100%ék. (igen 3 nappal elötte, de a találkozás előtti nap megírtam, hogy átveheted holnap 8.45-kor.
Most ha én kérek feketét neki és ő meg azt mondja nem volt 100%ig lebeszélve akkor mit tehetek? Privátot nem lehet bemásolni. (meg hát nem hihető, mert meg tusom szerkeszteni elvileg).

(#1321) #24334592


#24334592
törölt tag

(#16189) cinkoxid

folytatás itt, ahogy kérted.

1. Mondtam, h kapok csomagot. Te mióta nem tartod magad a megbeszéltekhez? Szerinted ez nem a szavahihetőség hiánya? Nem teljesen mindegy mi történik, ha megbeszéltünk dolgokat? Én voltam a jófej, holott kippostázhattad volna ide súlyos ezrekért, ezt akartam megspórolni neked. A 2ezer forint egy jelképes összeg volt. Feladhattam volna utánvéttel is.

2.Igen, zavar, h nem négy fekete csavar van rajta. Esztétika, tudod. Ott nem tűnt fel, mert nem csekkoltam le tüzetesen a gépet. Én hibám, ettől függetlenül nem gondolod, h pénztártól való távozás után nincs reklamáció?
Sokat kell még tanulnod, hogy működik az üzleti élet, mert ahogy csinálod az minden csak nem jó.

3.Igen, örültem a gépnek míg elő nem kezdtek jönni a gondok. Nálam sem ment az egér otthon. Ezt is jeleztem neked telefonon. Ha letagadod, lelked rajta.

4.Miután végigpróbálgattam a ramokat, utána ment. Nemtom mivel tesztelted, de 1 hónapos használat után a lnyx memóriahibákat írt ki az 1 órás teszten, ráadásul párban? Az neked inkompatibilitási hiba?

5. Minőségi darab? Vinyó több mint ezer nap futási idővel? Amelyik bármelyik pillanatban széthullhat mert egy ketyegő bombán ülök? 1 hónap után hibás zsír új ramok?

6. Nem az egér hibája volt, szerintem. Azóta is voltak gondok mind az előlapi mind a hátlapi usb csatlakozókkal. De ezen fel sem akadok.

7.Ezt nyugodtan megmondhatod neki saját magad.

Megoldás az lenne, ha kapnál egy mínuszt a slendrián szerelésért, a hanyag vevőszolgálatért, hogy tanulj belőle, a lóvé zsebrerakásával nincs vége egy történetnek.

(#1322) XaraX válasza #24334592 (#1321) üzenetére


XaraX
addikt

"Ott nem tűnt fel, mert nem csekkoltam le tüzetesen a gépet"
Azért, ha kiadsz valamire egy rakás pénzt, illik átnézni, mit is kapsz érte szvsz.
"lnyx memóriahibákat írt ki az 1 órás teszten,"
Gondolom, itt a LynX-re gondolsz, ami nem ír ki memória hibát.
Megáll, ha hibát észlel.
Ramtesztre memtest való.
"Vinyó több mint ezer nap futási idővel?"
Erre kíváncsi lennék :)
Nem inkább több, mint 1000 nap hátralévő működési idővel?

(#1323) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Olyan esetben mi a teendő ha vásárlok valamit, és nem azt kapom ami a hirdetésben áll (pár hardver és állapot leírása eltérő). Megérkezik, kibontom, szólok a srácnak hogy nem jó. Pár nap múlva nyugtázza hogy tényleg, ős észre se vette. Persze nem ő a tulaj, ő csak feladta, és meghirdette ph-n a terméket. Azóta ph-n is nehezen lehet elérni, 2-3 napja be se lépett, telefont nem veszi, vagy ki van kapcsolva, húzza az időt, ha mégis elérem, mindig arra hivatkozik hogy nem tudott a tulajjal beszélni. Felajánlottam neki hogy A: visszafizeti a vételárat + pk.-t (mivel úgy volt lefixálva hogy azt is ő állja), B: kár-térít egy kisebb összeggel. Szerintetek? Érdemes komolyabban lépnem? Megvan a tulaj száma, lehet rápróbálok ma délután, lehet nem tud az egészről semmit.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1324) Kaci84 válasza Tothgera30 (#1323) üzenetére


Kaci84
őstag

Vagy igaz vagy nem csak foglalkozni nem akar vele. Nem tudom erre a rendőrség mit lép? De itt nem sokat tehetnek max ha jelented és ő elismeri. Sajnos a privátot nem látják az adminok állítólag.

(#1325) Tothgera30 válasza Kaci84 (#1324) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hirdetést törölte, de előtte megváltoztatta, tehát nem derül ki hogy nem azok az alkatrészek vannak benne, csak az hogy külsőleg nincs olyan állapotban, bár az a legkevesebb. Hirdetés képét (változtatás előtt) lementettem, privátok listázva, elismerte hogy nem az van benne, ahogy hirdetve volt. Elvileg rendőrségnek lépni kell, mert nem azt kaptam amit vettem.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1326) Kaci84 válasza Tothgera30 (#1325) üzenetére


Kaci84
őstag

Azért jelentsd a csalóknál a modik ráírnak és lehet a béke kedvéért lép valamit. Aztán rendősrég ha van hozzá erőd. Mennyi a kár? Ami bizonyítható?

(#1327) Tothgera30 válasza Kaci84 (#1326) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még próbálok valamit intézkedni, azután jelentem, ha nem lép semmit.

A termék ára 100 és 150k közzé esik, a kár talán 20 ezer forint lehet. Természetesen közös kiegyezésben, alias "fájdalomdíj" gyanánt írtam 10k-t. Vagy vegye vissza a cuccost, pk.-val, mert kiegyezésünkben nem úgy volt ahogy ő írta.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1328) Kaci84 válasza Tothgera30 (#1327) üzenetére


Kaci84
őstag

mindenképp jelentsd most mert ha akart volna lépni lépett volna. Minnél több idő telik el annàl inkàbb tesz majd rà.

(#1329) Tothgera30 válasza Kaci84 (#1328) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még ma ígérte hogy délután intézi, ha nem teszi meg a szükséges lépéseket, akkor este jelentem!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1330) Mankó válasza Tothgera30 (#1329) üzenetére


Mankó
veterán

Kérj ki egy polgári peres papírt, töltsd ki rendesen és a másolatát juttasd el az eladóhoz. Amennyiben nem akarja rendezni a dolgot, akkor máris megy a feljelentés. Mivel az összeg 20.000 Ft feletti, továbbá dokumentumokkal tudod igazolni az eladás, átvétel és a hiba tudomásul vételét (pH-s privát beszélgetések) így minden adott a feljelentéshez.
Sajnos nekem is meg kellett egyszer már lépnem ezt a dolgot és akkor bíró ismerősöm tanácsolta ezt a megoldást. Igazából ebből csak 1-3 év múlva lett volna pénzem, de szerencsére az eladó szülei beijedtek a hivatalos, jogszerű doksitól és nem kellett ténylegesen is beadnom a feljelentést. Végül is ez egy blöff volt, ami szerencsére bejött. De amennyire felháborító volt az eladó viselkedése, szó nélkül beadtam volna a feljelentést is, ha nem jelentkeztek volna időben.
Egy próbát neked is megérne, nekem akkor nem került semmibe.
Sok szerencsét hozzá!

(#1331) Tothgera30 válasza Mankó (#1330) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Végül is kiegyeztünk, bár a hibát most nem ismerte el, szerinte a futár hibázott, és szállítás alatt sérülhetett... Bár egy nevetséges összegben (20k negyede), viszont nem kell utánajárkálnom. Mindegy, az 1700Ft-os posta kijön nullára, és még csekély sérüléseket is feledteti velem.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1332) Mankó válasza Tothgera30 (#1331) üzenetére


Mankó
veterán

Meg ez is jobb, mint az ideg es a bosszusag.

(#1333) #24334592 válasza XaraX (#1322) üzenetére


#24334592
törölt tag

félrement.

[ Szerkesztve ]

(#1334) Huawei


Huawei
tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. A hónap elején a hardveraprón szerettem volna venni egy alkatrészt a gépembe. Privát üzenetek útján meg is egyeztem az eladóval. Szépen elutaltam neki a pénzt, mert az utánvétes postát nem vállalta. Sajnos hiába vártam a csomagot nem érkezett meg a mai napig sem. Többször kerestem. Írtam neki kb. egy hét múlva hogy még mindig nem érkezett meg a csomag. Erre azt mondta hogy a helyi postán valamilyen oknál fogva letette a csomagos postás, de aznap amikor írtam neki állítólag elindult felém a csomag. Ez körülbelül másfél - két hete történhetett. Beszéltem vele telefonon is és elég segítőkésznek és korrektnek tűnt a telefonban. Mondta is ha esetleg a postával gond lenne, akkor van még neki ilyen és elküldi úgy, ő meg majd felkutatja a postán hogy hogy hol lehet a csomag. Ez volt az utolsó beszélgetésünk. Azóta nincs bejelentkezve a hardveraprón sem és a telefonja is ki van kapcsolva. Írtam neki sms-t is de arra sem reagál. Az sms-ben írtam neki, hogy hívjon vissza mert nem érem el sehol sem. Még azt hozzátenném, hogy CSAK POZITÍV visszajelzése van a hardveraprón és abból sem pár darab, hanem olyan 15-20 körül. Mi a teendő ilyen esetben? Várjak még valamennyi időt? Mit tehetek ilyen esetben?

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv.

(#1335) PHM válasza Huawei (#1334) üzenetére


PHM
addikt

Jelentsd itt.
Gyanús, hogy csalóba futottál.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1336) HuMarc válasza Huawei (#1334) üzenetére


HuMarc
addikt

15-20 pozitív értékelés az 3-4 db eladást jelent. Az semmi. Szerintem téged átvertek.

(#1337) Huawei válasza HuMarc (#1336) üzenetére


Huawei
tag

122 pozitív értékelése volt azt hiszem, hogy ez hogy jött ki neki nem tudom :) Azért írtam kb 15-20 pozitívat mert kb annyi üzletet bonyolíthatott le. Tehát elosztottam az értékelő válaszok számával amit egy üzlet során lehet adni. :)
Jajj, de nem tudom megfogalmazni :D Na mindegy, remélem értitek :D

(#1338) Bonkheads


Bonkheads
tag

Sziasztok! HA!-n hogyan szoktak üzletelni, hogyha beszámítással és postán szeretnének megoldani egy csere üzletet.

(#1339) kisselandras válasza Bonkheads (#1338) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ajánlanám a személyes találkozót !

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1340) lacima


lacima
tag

Üdv!

Vásároltam egy Lenovo DVD meghajtót, leírásában az volt, hogy SATA csatlakozós. Írtam az eladónak priviben, hogy T400-hoz kellene és szerintem jó hozzá mivel sata-s. Meg is jött, de nem sata csatis sajnos. Megnéztem újra a hirdetést, és bár a leírásban még mindig sata van, egy hozzászólásban (mely azután keletkezett, hogy én privit kezdeményeztem az eladóval) írta valaki, hogy ez nem satas. Képeken aztán láttam, hogy tényleg nem satas. Írtam az eladónak, hogy visszaküldeném de azóta nem reagál. Privi után volt bejelentkezve de nem válaszolt, utána írtam megint neki de azóta se volt erre. Mit csináljak szerintetek?

Laci

(#1341) kisselandras válasza lacima (#1340) üzenetére


kisselandras
senior tag

Szia!
Szólj egy moderátornak és majd ő küld neki egy privit !
De ha a hirdetésben szerepelt hogy sata csatis akkor köteles vissza venni vagy be szerezni egyet neked ami valójában sata csatis !

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1342) lacima válasza kisselandras (#1341) üzenetére


lacima
tag

Jelentettem, de nem reagál senki :)

(#1343) BlackPriest


BlackPriest
őstag

Sziasztok!

Véleményeket szeretnék kérni, ki az, aki szerint egy 2*2-es kitet árultam a hirdetésemben és ki az, aki szerint 2*1 gigásat.

Köszi!

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#1344) kisselandras válasza lacima (#1342) üzenetére


kisselandras
senior tag

Időbe telik míg át nézik :DD

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1345) kisselandras válasza BlackPriest (#1343) üzenetére


kisselandras
senior tag

Szia!
Hirdetésedben nem így egyszer írod ramokra !illetve Modulok száma 2 db!
Legközelebb írd ki a vevőknek 2*1 gb ramok eladók így értelmezhetőbb lesz :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1346) 5teve válasza BlackPriest (#1343) üzenetére


5teve
senior tag

símán 2x2GB-nak érthető. nagyon rossz a megfogalmazás és a cím is. :K

javaslat: 2x1GB ram kit

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#1347) forintuser


forintuser
őstag

Nekem simán 2 Gb KIT.Vagyis 2x1...Egyszer olvastam át.

Holnapkészítést vállalok.

(#1348) PHM válasza BlackPriest (#1343) üzenetére


PHM
addikt

Szerintem is félreérthető, bár inkább a 2x1GB felé hajlok.
Persze az is igaz, ha valami nem egyértelmű, rá lehet kérdezni.
Én legalábbis ezt tettem volna a vásárlás előtt.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1349) 5teve válasza 5teve (#1346) üzenetére


5teve
senior tag

Kapacitás 2 GB
.
.
.
.
Modulok száma 2 db

-ez okozza a félreértést (számomra). de éppen ezért én is rákérdeztem volna.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#1350) BlackPriest


BlackPriest
őstag

szöveget gugliztam, a pontos típust beleírtam a hirdetésbe és elküldtem a vevő kérésre privátban is.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.