Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Bird válasza castiels (#1550) üzenetére


Bird
addikt

Beszélj Dömperkével, hátha...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1552) Faterkam válasza castiels (#1548) üzenetére


Faterkam
addikt

Úgy értem, ha gondja volt, jelezte, te visszavetted, akkor minek értékelt negatívra?

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1553) Bird válasza Faterkam (#1552) üzenetére


Bird
addikt

Mert a negatív értékelés hatására vette vissza. Nem utána, a visszavétel előtt.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1554) castiels válasza Bird (#1553) üzenetére


castiels
addikt

Megkapta, működött de esztétikailag nem volt a legjobb egy huawei mifi-ről van szó a 2cm-es kijelzőjéről.(nem volt a legjobb a leìrás)

Utánna 1 db negativot kaptam

2 hónap elteltével jelezte hogy nem megy én meg szónnélkül visszavásároltam.

Negatìvat érdemlek?

[ Szerkesztve ]

(#1555) Bird


Bird
addikt

2 hónap? Mennyit higúlt az itteni bizniszelés. Tiszta facse. :((( Elég korrekt voltál, hogy ennyi idő után visszavetted... Nekem a kedvencem a mennyit engedsz a feléből és a görcsös utánvét amit utána persze már nem vesz át...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1556) Faterkam válasza castiels (#1554) üzenetére


Faterkam
addikt

Természetesen nem, erre írtam azt amit! 2 hónap után felejtős használt cuccnál a reklamáció! Szerintem!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1557) castiels


castiels
addikt

Mindegy, de legalább akkor a negatìv megsemmisülhetne..

(#1558) castiels


castiels
addikt

+ ha szerintem 2 hónap után visszavásárolok valamit ami hibas lett, akkor semmilyen üzletről nem beszélhetünk mert visszavasároltam ergo az üzlet nem történt meg.

(#1559) Bird válasza castiels (#1558) üzenetére


Bird
addikt

Jogos írj a modkerbe...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1560) castiels válasza Bird (#1559) üzenetére


castiels
addikt

Hol találom? :)

(#1561) Bird válasza castiels (#1560) üzenetére


Bird
addikt

Moderátort keresek az apróhírdetésekhez. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1562) Whaazzup válasza Faterkam (#1547) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Érdekes, mert nekem is volt olyan, hogy nem igazoltam le a nálam vett terméket, hogy nálam vették mégis értékeltek, szerencsére pozitívvel.Néha csodákra képes a PH-.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1563) Faterkam válasza Whaazzup (#1562) üzenetére


Faterkam
addikt

Ez se normális, mert ugye archiválás után is lehet moderátori segítséggel értékelni, de ilyenkor nem kellene csekkolni az eladóná lis a Dealt? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1564) Whaazzup válasza Faterkam (#1563) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Igen, ezért nem értem, ha nem velem történt volna nem hinném.ÜDV. :F

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1565) qnadam válasza castiels (#1544) üzenetére


qnadam
veterán

5 negatívot kaptam, mert egyszer elaludtam egy termékátadást, ami így létre se jött, arra is azt mondták, hogy így jártam. szerinted?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1566) Whaazzup válasza qnadam (#1565) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Az hogy lehet, te voltál az eladó vagy vevő.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1567) qnadam válasza Whaazzup (#1566) üzenetére


qnadam
veterán

eladó voltam.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1568) Whaazzup válasza qnadam (#1567) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.De ha nem adtál el semmit, és nem jeleztél vissza, hogy neki adtad el nem tud értékelni, itt valami nem gömbölyű, ha ez veled is megtörtént.ÜDV. :F

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1569) qnadam válasza Whaazzup (#1568) üzenetére


qnadam
veterán

vevőke keresztülnyomta, hogy de márpedig én átvertem őt, és így engedték neki.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1570) Faterkam válasza qnadam (#1569) üzenetére


Faterkam
addikt

Na ez az! Meg sem valósult az 5 pont, amit leértékelt. Max 1 vagy 2!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1571) qnadam válasza Faterkam (#1570) üzenetére


qnadam
veterán

én is úgy gondolom, de azt mondták hogy így jártam.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1572) Whaazzup válasza qnadam (#1569) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia-kérd Dömperkét, hogy törölje, mert nem jogos nem volt üzlet, nincs mit értékelni, a FÓRUMBAN szóvá teheti, de nem tehet értékelést rád.Az létrejött üzletet kell értékelni, és nem a magatartást.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1573) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Sziasztok.Egyre több a Pozitív 0-lás felhasználói regisztráció és az evvel járó, problémás üzlet, ez tapasztalat, és dühít a felesleges idő pocsékolás.ÜDV. :W

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1574) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Sziasztok! A meg állapítás az, hogy aki felhív az általában potenciális vevő, mert nem garasoskodik, és nem esik össze pár perces díjért.ÜDV. ;)

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1575) whited


whited
addikt

Üdv
Szeretném jelezni, hogy felvettem az eladóval a kapcsolatot, kettő találkozót is megbeszéltünk, amiből semmi sem lett, és ma mikor megnéztem, már archív a hirdetés.

Toshiba HDD boeing felhasználó

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#1576) Whaazzup válasza whited (#1575) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Valamit csak jelez a negatív értékelése.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1577) Joy 444 válasza qnadam (#1571) üzenetére


Joy 444
csendes tag

Amikor egy hajlott labu instabil lapot eladnak, jelzed 3 napon belul, nem hajlando cserelni, lepontozod, panaszkodik, kitorolteti a pontjait majd teged akarnak kibaszni, akkor ezen csodalkozol?:D

20 28 44 5 husz

(#1578) Whaazzup válasza whited (#1575) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia. már írtam, hogy esetleg ki segithet, mert az üzletben ez igen átverés szagú.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1579) Flitter válasza Whaazzup (#1540) üzenetére


Flitter
tag

+1

Ez megy már elég régóta. Sajnos. :R

Állampolgári jogom hülyének lenni! By:Flitter

(#1580) Whaazzup válasza Flitter (#1579) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Köszönöm, hogy egyetértesz, már kételkedtem, hogy csak én látom így.ÜDV. :D

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1581) SkyForcer


SkyForcer
tag

Sziasztok, hozzászólnék a témához:

0ás embertől, csak ha garis, emellett személyes teszt, ennyi.

ÜDv.

(#1582) Whaazzup válasza SkyForcer (#1581) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Igen így van. ;]

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1583) SkyForcer válasza Whaazzup (#1582) üzenetére


SkyForcer
tag

Szia, csak a jól bevált emberektől szabad vásárolni, én is azt teszem, de eladásnál is megnézem kinek adok el. :R

(#1584) Whaazzup válasza SkyForcer (#1583) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia. Nagyon helyes, mostanában már többször jártam úgy , hogy szóban verekedni kellett a pénzemért, nem beszélve az elfecsérelt ídővel.ÜDv. :(((

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1585) balazs_t


balazs_t
tag

Sziasztok,

Az én kérdésem/problémám talán nem teljesen ide tartozik, de azért egy próbát megér.
Van egy viszonylag régi ismerősöm itt a PH-n akivel régebben többször is üzleteltünk cserélgettünk ezt azt (kisebb nagyobb sikerrel). Szerintem, aki régebbi motoros itt a PH-n az ismerni fogja a nevét: Kicsipapucs.
A történet elég szövevényes, oldalakban is lehetne részletezni, de megpróbálom röviden összefoglalni.
Szóval még sok-sok évvel ezelőtt vettem itt egy Prometeia Mach II kompresszoros hűtőt kerek 80ezer forintért.
Sajnos sokat nem tudtam használni időhiány miatt, illetve mert nem nagyon tudtam rendesen használható, biztonságos formában rászerelni semmilyen gépre. Aztán mikor Kicsipapuccsal megismerkedtünk neki nagyon megtetszett a cucc, és mivel több ideje volt tuningolással foglalkozni ezért megbeszéltük, hogy kölcsönadom neki, és kipróbál vele egy két lapot / procit.
Aztán teltek a hónapok majd az évek, és én nem is nagyon szorgalmaztam a visszaadását, mert más dolgokra koncentráltam. Mostanában (értsd kb. 1,- 1,5 éve :) ) jutottam oda, hogy lett egy kis szabadidőm, és rendezni szerettem volna ezt az ügyet is.
Sőőőt megbeszéltük, hogy egy lengyel sráctól (Bartek) tudok hozni egy új csövet és hűtőfejet a kompresszorhoz és ha azt átszerelteti valakivel, akkor a(z amúgy elég gyenge) teljesítményén is lehet növelni kicsit illetve a felfogatásán javítani. Aztán ha teszik neki megveszi 100EUR-ért + a javító kitt ára (ez azért fontos, mert a lengyel srác nekem annyit adott volna a Prometeia Mach II kompiért az aktuális állapotában) ha nem tetszik akkor visszaadja és én eladom valamennyiért.
Én leutaztam Lengyelországba elhoztam a cuccokat. Odaadtam neki és ő elvileg elvitte egy szakihoz megcsináltatni. Aztán vártam... megint hónapokat.
Na nem húzom tovább ebből annyi lett, hogy jött a lesújtó hír, hogy a szerelő srác, akivel csináltatta volna az átalakítást egy szélhámos volt és ellopott minden cuccot. :W :Y
Ő elvileg feljelentést tett. És aztán (megint elég sok idő múlva) hála az égnek legalább a javító kitt árát kifizette.
Aztán utána egyre ritkábban tudtam elérni és most már ott tartunk, hogy semmilyen üzenetemre nem válaszol és nem veszi fel a telefont. :) Azóta egyszer sikerült beszélnünk egy két hónapja, és akkor elég zavartan valami olyasmit mondott, hogy a rendőrség megtalálta a kompit, de borzasztó rossz állapotban van, és szinte teljesen használhatatlan. Na és azóta semmi hír.
Igazából úgy kb. 100EUR-t buktam a dolgon, mert kb. ennyit ért a kompi, amikor "ellopták".

Hála az égnek nem kajára kell a pénz, de azért akartam ezt leírni ide, hogy:
- egyrészt figyelmeztessek mindenkit, hogy vigyázzon a sráccal, mert elég link, és bár bizonyítékom nincs rá hogy össze-vissza hazudozna, de háát valjuk be őszintén :)))) ha én ezt a történetet olvasom akkor csípőből azt mondom, hogy "...hááát Téged jól megloptak és átb...tak komám!" :)

- másrészt kíváncsi lennék, hogy Ti ebben a helyzetben mit tennétek. Nem kellett még ilyet csinálnom soha, de egy rendőrségi feljelentést lehet, hogy kipróbálnék, csak úgy az íze kedvéért.

- hirdetés nincs erre a "tranzakcióra", tehát hivatalosan nem tudok fekete pontot kérni erre, de azért szerintem egy ilyenért megérdemelne egyet.

Köszi ha elolvastátok
Ciao
Balázs

(#1586) Whaazzup válasza balazs_t (#1585) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Egyet tudsz tenni, írj a Hardverapronak, ne moderátornak, tőle kapsz segítséget, ír neki, hogy kérje rendezze veled a dolgot, ha egyáltalán akarja.Soha ne adj kölcsön papír nélkül semmit (jogilag nincs esélyed) ha mégis akkor nézd meg az értékelését. és vedd fel a kapcsolatot pár már vele üzletelt taggal.Majd ők elmondják véleményüket.ÜDV. :K

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1587) SkyForcer válasza balazs_t (#1585) üzenetére


SkyForcer
tag

Szia, senkinek semmilyen formában nem adok kölcsön, ennyi.

(#1588) h1mpi válasza SkyForcer (#1587) üzenetére


h1mpi
nagyúr

semmi törölhető

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#1589) SkyForcer válasza h1mpi (#1588) üzenetére


SkyForcer
tag

Ezt most hogy érted? :D :)

(#1590) h1mpi válasza SkyForcer (#1589) üzenetére


h1mpi
nagyúr

úgy hogy rosszul értelmeztem amit írtál :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#1591) SkyForcer válasza h1mpi (#1590) üzenetére


SkyForcer
tag

Jah, akkor értem. :D

[ Szerkesztve ]

(#1592) SkyForcer


SkyForcer
tag

Szerintetek korrekt hozzáállás, ha veszek valakitől valamit és megbeszélünk valamit, ha probléma adódik, mert nem ma kezdtem az üzletelést és kiderül, hogy rossz rajta valami és elkönyveli, hogy jó és ba...ik rá. Szerintem ezeket kéne már megoldani, nem azt, hogy ki, mit ír másiknak a hirdetése alá, ha brutál áron adja.

(#1593) Whaazzup válasza SkyForcer (#1592) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Szerintem is a hirdetés alá írása ne rontsa a z eladó esélyeit, mindenki annyiért adja amennyiért akarja, hisz nem kötelező megvenni.És ehhez nem sok köze van az orr turkászoknak.ÜDV. :DDD

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1594) SkyForcer válasza Whaazzup (#1593) üzenetére


SkyForcer
tag

Igen, ez így van, korrekt. :R

(#1595) SkyForcer válasza Whaazzup (#1593) üzenetére


SkyForcer
tag

De sok olyan van, aki kevés pozitívos és rendes, normális eladó, de van olyan találkoztam vele tele van és egy barom.

(#1596) SkyForcer


SkyForcer
tag

Másik szuperül korrekt dolog, hogyha valaki hetekig jegelted és utána mégse kell..........Ne ecseteljem.

(#1597) Faterkam válasza SkyForcer (#1596) üzenetére


Faterkam
addikt

Hetekig nem jegelünk senkinek semmit! (kivétel, ha ezer éve ismered, és túl vagytok az X. üzleten!)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1598) Whaazzup válasza Faterkam (#1597) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Én már senkinek nem jegelek, mert nincs értelme, ha kell felhív és megbeszéljük.Általában a PÜ-ket hányó emberkék csak beszélgetnek.A komoly vevő nem sajnálja garast, és felhív.ÜDV. :K

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1599) Faterkam válasza Whaazzup (#1598) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálam van pár olyan ismerős már, hogy szól, mindenképpen kell, csak nem érek rá, nem járok arra. Nekik elteszem, de általában Ők el is viszik ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1600) SkyForcer válasza Faterkam (#1597) üzenetére


SkyForcer
tag

Jogos, tudod csak, aki becsületes, az megbízik, de ez befejezve. :D :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.