Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Oczu válasza Speed® (#94) üzenetére


Oczu
senior tag

ja, itt valamit félreérthettél, vagyis az elpusztult agysejtjeid miatt nem fogtad fel 100%-ban, mit is írtam valójában :D A Te elhamvazott elméden kívül kinek van még kára? Mert én ezt írtam:

Csak keroatistól kell elnézést kérned, ha kell, másnak semmi kára sincs az üzletetekből, úgy gondolom.

...másnak semmi kára...szólok csabatra-nak, hogy vezekeljen miattad is..de kötözködj nyugodtan, kapható vagyok rá :D

mod: off

[ Szerkesztve ]

(#102) Speed® válasza Oczu (#101) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mivan, mivan, MIVAN?? Nem kötözködtem teee :P Csak jeleztem, hogy a t. júzer nyelvtani felkészültsége nullához konvergál és ez betett nekem akkor éppen.
Felém nem kell vezekelnie, ki vagyok én ahhoz..de remélem rendezi a sarát.

[ Szerkesztve ]

(#105) Oczu válasza Speed® (#102) üzenetére


Oczu
senior tag

A 3 költői kérdés :DD

A keresztbeküldözgetésre addig lesz szükség, amíg meg nem szokják és ez azt a célt szolgálja, hogy a fekete topic ne legyen "leszennyezve", ha valaki keres, ne kelljen annyi post-ot átnéznie, ilyen egyszerű lenne az egész.

Innentől on: keroatisnak jár a teljes összeg, ezen nincs mit vitatkozni, ha nem kapja meg, mehet a fekete és az egyéb folyományt pedig lenyeli a kedves variáló nem túl korrekt partner.

mod: nem bírtam off-ba vágni :D

[ Szerkesztve ]

(#106) Flitter


Flitter
tag

Üdv!

Mit lehet kezdeni olyan emberrel.....vagy,hova kell feketét adni,vagy nem ajánlomot? aki meg veszi,igéri holnap utal.Nem utal. 3napra rá írom neki,hogy nincs pénz,miért nem utalt? Tárgytalan részemről az űzlet.
Miatta másik két fix vevőt veszitettem el mert azt írtam nekik ,elkelt.

[ Szerkesztve ]

Állampolgári jogom hülyének lenni! By:Flitter

(#107) zsolt1129 válasza Flitter (#106) üzenetére


zsolt1129
addikt

Sajnos ezért nem adhatsz feketét. Nekem is volt már jópár hasonló esetem,és tudom hogy bosszantó tud lenni.

(#108) Kötelező


Kötelező
senior tag

Látom ide lehet rni akit átvertek...

Senki ne üzleteljen DaNi_016-al. Hibás PS2-t küldött. Nem olvassa be a lemezeket meg a tálcát sem adja ki. És még neki áll feljebb hogy gyári hibás az összes PS2. Én meg egy vadi uj Nokia N73 ME-t küldtem neki, és irja hogy most volt benn a NOKIA boltba vele és azt mondták szoftver hibás és nem olvassa a SIM kártyát sem...SOHA SENKI NEM ÜZLETELJEN EZZEL A GYEREKKEL!!!!!
Itt a video mit csinál a PS2... : Link
Pedig ajándék lett volna... :(((

ÉS még ő irkál itt hogy rossz az N73...Gondolja hogy még hiszek neki mikor tegnap is mondom fnyképezze le amit kapott a postán papirt hogy feladta, lefényképezi az alját meg letépte( Prémiumk csomagként adta fel) aztmondja a postán vágták le az alját ahol a pecsét meg az aláirás lenne... össze vissza hazudgál.

Új Válasz Email Törlés 2008-12-23 14:52:25

DaNi_016
(újonc)

Hol a videó? Most voltam bent a telefonnal Nokia boltban, és szoft.hibás és még a T-Mob.-os kártyát sem fogadja el... Ez akkor mi??

Ilyenkor mivan??? :F

:(

(#109) tibi34 válasza Kötelező (#108) üzenetére


tibi34
tag

Azaz haver :W De sajnos mindig lesznek ilyenek. Mostmár leírom,attól függetlenül hogy nemért anyagi kár.Nem alkotok véleményt,még korai lenne,de ez elég furcsa.Szóval Psp-t szerettem volna venni a fiamnak Karácsonyra,tehát elkezdtem alkudozni pár emberrel.Képbe került Isti25 és Osz24,rendkívül kedvező volt az ajánlat.Kértem képeket mindkettőtől,és a mailcíműk majdnem azonos volt.Kértem ezügyben segítséget,és kiderült hogy a két dolgozó azonos.Isti25 repült.Csakhogy miközben én tárgyaltam vele,egy kolléga átutalt neki 32 rugót,és tudtommal még nem érkezett meg a csomag.(Nem írom ki volt az,majd kiáll magáért.)Röviden ennyi,de lehet azóta megérkezett a Psp,csak a vevő szombaton ér haza,akkor tudja meg.

Itt megkértem adjon valami magyarázatot.

A másik hirdetés.

Akad érdeklődő ígyis.

[ Szerkesztve ]

" Ha kicsit nem figyelek oda, mindjárt dolgozni akarok. " +1 Hofi: " Tudod mi a korrupció? Amiből kihagynak."

(#110) Oczu válasza Kötelező (#108) üzenetére


Oczu
senior tag

nem jól értelmezed: Amoda a főtéma, ide a vita, vagy a "kívülállók" véleménye jöhet.Olvasd el az 1. hsz-t.

(#111) Kötelező válasza tibi34 (#109) üzenetére


Kötelező
senior tag

Na kibujt a szög a zsákból: arról pedig tudtam h akad vmennyire a tálca de azt meg elfelejtettem leírni a hírdetésbe
:W

:(

(#112) tibi34 válasza Kötelező (#111) üzenetére


tibi34
tag

Elfelejtette.Mostmár úgyis mindegy,mert késő.Ilyenkor ez azért idegesítő,de nagyon.Tehetetlenek vagyunk az ilyen esetekben :(((

" Ha kicsit nem figyelek oda, mindjárt dolgozni akarok. " +1 Hofi: " Tudod mi a korrupció? Amiből kihagynak."

(#113) batmab válasza Kötelező (#111) üzenetére


batmab
senior tag

hmmm..ha jol láttam a videon,az a tálca nem akadt,hanem nem ment be.... :Y
az azért két külön fogalom.... :W

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#114) Oczu válasza Kötelező (#108) üzenetére


Oczu
senior tag

Ezt a post-ot tedd át légyszi ide. A főtémának itt a helye :-)

(#115) djculture


djculture
félisten

Ez simán lehetett az is hogy a szállitás következtében mégjobban előjött a hibája amit ugye az eladó nem valott be.De lehet 10 perc alatt javitható mivel látni hogy magát a tárcát beakarná huzni tehát az elektronikai rész oké.Ha nincs széttörve a mechanikája akkor a lemezforgató rész van megakadva az nincs a helyén kosz vagy szemét miatt..

[ Szerkesztve ]

(#116) tibi34 válasza djculture (#115) üzenetére


tibi34
tag

Mindez szép és jó. De gondolj bele hogy Karácsonyra kellene valami ajándékféle.Itt találsz valamit,feladja a delikvens,és megérkezik 23-án.Kiderül hogy nem működik tökéletesen.Ez a lényeg,mert az eladó is tudta mire szánja a vevő.Persze,biztos vagyok benne hogy javítható,ebben igazad van.De nem ezen van a hangsúly ebben az esetben :R

" Ha kicsit nem figyelek oda, mindjárt dolgozni akarok. " +1 Hofi: " Tudod mi a korrupció? Amiből kihagynak."

(#117) gtamate2


gtamate2
veterán

történetem:

van nekem is egy sztorym kezdjünk is bele.
2 hete hétfőn-kedden odaadtam psusztítónak 35ezer forintot ő az mondta hogy még az csütörtökön meglesz a processzor. oké nem lett meg, pénteket-sombatot, majd hétfőt aztán kedddet ígért végül nem jött meg a csomagküldőre hivatkozott hogy karácsony meg minden, bementünk a csomagküldő helyi központjába, azt mondták nem jött csütörtök óta 1 csomag sem, (valamint kiderült hogy csütörtökön adta fel állítólag a gyerek) mondták a csomagküldő emberei hogy 1 nap alatt itt lenne nincs karácsonyi késés sem semmi. ez volt hétfőn
megbeszéltük még hétfőn hogy nem jön a csomag mert ő egy harmadik embertől vette aki rally74 hívtuk, ő nem tudja csak este OTP-ről feladni a pénzt mert Ausztria felé tart?? Na mindegy nem neki adtam oda a pénzt.
Máig vártam ma reggel jön sms rally74-től, adjam meg a bankszámlaszámom MEGINT mivel az előző nem ment át. elküldtem állítólag nem volt nála a személyi vissza ment a kocsihoz mert ott van fél órán belül megvan (10óra volt)
11:30 - hívom hogy megvan-e, nem nincs meg a munkahelyére tart a személyiért ... na jó de 1ig max meglesz az átutalás.
1-kor hívom nem veszi fel azóta folyamatosan próbálom most 2:30 idáig sikertelenül de nem is érdekel ismétlem nem tőle vettem

közben úgy volt hogy az utalásról egy képet küld rally74 szombaton megígérte hogy 5-6kor vége a munkának és küld egy mailt, ezt ph-n beszéltük

ma 2-kor felhívtam psusztitót ingerülten mondja hogy ő nem adja meg (ez előtt megígérte hogy meg fogja adni) a pénzt...

itt tartok 35ezer pénz nélkül..

Oczu ítélete:"Mivel Te a psuztitoval álltál közvetlen üzleti viszonyban és az ő markába nyomtad a pénzt, sztem vele.....aztán ő hogyan intézi tovább az ő dolga. 35K-ért már megindítják a nyomozást"

szerdáig kellene a pénz viszont ő jan. 5.-e előtt biztos nem adná meg, sőtt felhívtam hogy mi legyen még elkezdett engem hibáztatni hogy miért nem bírok várni? kérem.. 2 hete várok

*Sn0w

(#118) Oczu válasza gtamate2 (#117) üzenetére


Oczu
senior tag

félreértés ne essék, én nem itélkezhetek senki felett, csupán javaslat volt. Hozzáteszem, ha ezt velem csinálná ez a pzustito, önmagát pusztitaná :C ok, ezt nem kell komolyan venni..... :))

Milyen jogon nem akarja a pénzt megadni? A te pénzedet használja. :F Kíváncsi vagyok az ő álláspontjára. Írok is neki.

[ Szerkesztve ]

(#119) gtamate2 válasza Oczu (#118) üzenetére


gtamate2
veterán

csodák csodájára ma megjött a pénz, visszavonnék mindent :R

*Sn0w

(#120) Oczu válasza gtamate2 (#119) üzenetére


Oczu
senior tag

vond le a tanulságot. :R

(#121) gtamate2 válasza Oczu (#120) üzenetére


gtamate2
veterán

levontam, köszönök mindent! :)

*Sn0w

(#122) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!
Nem is tudom, hogy hova irjam a problémámat. Gizmo94 kolléga neméppen emberi hangnemben beszél az emberrel és ez nekem nem tetszik. Privit szivesen bemásolnám, de sajnos nem lehet. Nem birom, amikor f@***opóznak, meg elmondanak minden parasztnak, csak azért, mert velemit előbb sikerült megvennem, mint neki.
Szóval no comment. Sajnálom, hogy ilyen emberek is előfordulnak itt. :(((

(#123) runner 125 válasza Daemon09 (#122) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem kell visszaírni-ennyi. ;)
Ha folyamatosan csinálja szólni kell modinak. :K
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#124) Bordoi válasza runner 125 (#123) üzenetére


Bordoi
őstag

Le kell tiltani a privátjait.
Privátok alapján nem igazán tudunk moderálni.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#125) Daemon09 válasza Bordoi (#124) üzenetére


Daemon09
őstag

Teljesen mind1, csak idegesit az ilyen. :)

(#126) Bordoi válasza Daemon09 (#125) üzenetére


Bordoi
őstag

Persze hogy idegesít, el is hiszem.
Csak sokat tenni nem tudunk ellene.
Látnád én milyen priviket kapok. :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#127) runner 125 válasza Bordoi (#126) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah úgy sem menne?!..
Hmm,privi letiltás?! Ezt az opciót még nem próbáltam,lényegében akkor amíg tiltva van nem tud írni pü-t? :U Feloldható a tiltás?
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#128) lúzer válasza Daemon09 (#125) üzenetére


lúzer
veterán

néhány tízezer email a delikvensnek ;]
egyszer összeraktam egy szkriptet, kéretlen reklámszarozókat ezzel szopattam régebben...
akár képet is lehet csatolni
(csak vigyázni kell, nem mindegyik szolgáltató díjazza)

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#129) Bordoi válasza runner 125 (#127) üzenetére


Bordoi
őstag

Pontosan így van, amíg tiltva van, addig nem tud privátot küldeni. Amint feloldod igen.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#130) 5teve


5teve
senior tag

mielőtt elhamarkodottan döntenék, megkérdezem a közvéleményt...
Ha valamiben megegyezek valakivel, majd vidékről elindulok budapestre, hogy átvegyem, és mikor már majdnem ott vagyok, az illető felhív, hogy mégsem adja el, mert valamelyik rokona szemet vetett az illető dologra, az ugye megérdemel egy fekete pontot?

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#131) Bubee82 válasza 5teve (#130) üzenetére


Bubee82
őstag

Egyértemű :( Ez kész :W

(#132) Hawk1979 válasza 5teve (#130) üzenetére


Hawk1979
őstag

Szerintem feketét nem,max pár fog kiverését érdemli.....
Roppant rossz,mert elbuktad az útiköltséget,de ez szimplán bunkóság.

(#133) *Z/\ck* válasza 5teve (#130) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

EZ velem is ugynigy megtörtént, ráadásul Pilisvörösvárról az Örsre nem két perc az út. Reggel 9-re.ott vagyok és fél 10kor hiv, hogy a bátja venné meg.ember az ilyen?:DDD

(#134) orkester válasza Hawk1979 (#132) üzenetére


orkester
senior tag

Pedig ezek fekete pontos esetek, ha odarendelek valakit, ami ugye neki pénzbe kerül. Ide be kell írni és elindul az ügy.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#135) *Z/\ck* válasza orkester (#134) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Egyetértek!! :(

(#136) SystemRoot válasza orkester (#134) üzenetére


SystemRoot
őstag

szerintem is fekete pontos dolog az ilyen. Viszont nem kéne egy szinten mérni egy átveréssel, vagy meglopással. Szóval én azoknak adnék valami különdíjat, a fekete pont mellett. Pl "csaló" rang kiosztása hivatalosan. ;]
Nem akkora munka, és viccesen nézne ki.:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#137) Bordoi válasza SystemRoot (#136) üzenetére


Bordoi
őstag

Vicces egyáltalán nem lenne és lehetőség sincs rá.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#138) SystemRoot válasza Bordoi (#137) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nincs humorérzéked.:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#139) Bordoi válasza SystemRoot (#138) üzenetére


Bordoi
őstag

Van csak nem átverős becsapós témában.
Éppen elég bajunk van vele.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#140) skajwa


skajwa
senior tag

Remélhetőleg a PH nem fog "elvaterásodni". Egyenlőre itt még nem találkoztam csalókkal, de nagyon nem is szeretnék.

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#141) *Z/\ck* válasza skajwa (#140) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

hihetetlen, hogy ennyire sokan akarnak mások átbaszásával följebb jutni,, :o

(#143) skajwa válasza *Z/\ck* (#141) üzenetére


skajwa
senior tag

Valójában nem jutnak fejebb...

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#144) *Z/\ck* válasza skajwa (#143) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Hát pénzileg mindenképpen

(#145) skajwa válasza *Z/\ck* (#144) üzenetére


skajwa
senior tag

Ha nem jelentik őket fel csak akkor. Mert ugye kell ügyvédet fogadnia, tárgyalásokra utazni, ha bűnösnek találják meg kell téríteni a kért és még büntetést is kell fizetnie. És jobb esetben cask 2-3 év felfüggesztettet kap nagyobb csalás esetén.

Szóval szerintem csak rövid időre jár jól, utána sokkal nagyobb a bukás.

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#146) Sanyi2007 válasza 5teve (#130) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

5teve! Ha már megvolt a cime, igazán bekopoghattál volna az üzemanyag áráért, és pár szót tanithattál volna neki az üzleti etikáról... Nem hiszem hogy benzinpénz nélkül tértél volna haza ;]

(#147) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Berakom ide is.

Hello.
Következő történet champion134-ről szól, és aki csak teheti vigyázzon vele.
A story úgy kezdődött hogy feldobott egy Samsung U900-as telót, amire azt mondta hogy csak kijelzőhibája van, és kicsit kopott.
Írtam neki pm-et, hogy mi történt a telóval, papírjai vannak, e garis e még stb.
Erre írt is, hogy leejtette és sérült az lcd, de töltést veszi meg a többi dolog működik telón.
Aztán mondtam neki küldjön pár képet, amit kis csúszással ugyan de megkaptam.
Ezután direkt még 1x rákérdeztem, hogy akkor a fenti dolgokon kívűl van e még valami problémája, illetve mondtam neki hogy próbálja ki, hogy belerak egy simet, és hogy tud e a telóról hívást kezdeményezni és hívást fogadni. Mondtam ha ez megy akkor érdekel.
Még rá is kérdezett, hogy mivan ha nem megy az elöbbi művelet, amire mondtam neki hogy akkor nem érdekel mert valószínüleg többe lesz a hús, mint a leves.
Másnap azt válaszolta kipróbálta és müködik! Megegyeztünk hogy 13K-ba érdekel a dolog.
Megnéztem phmegbízhatóságon, nem volt negatív értékelése, ezért felajánlottam neki az előre utalást mert megbíztam benne. Belátom ez utólag nagy marhaság volt, mert mikor kiderült a baj, elkezdtem kutakodni és találtam is egy hasonló esetet róla.
Amikor megjött a teló, nem lehetett bekapcsolni, illetve a 2 gomb a navikijelző mellett nem is világított. Amióta ezt jeleztem neki itt a ph-n, illetve msn-en is azóta válaszra se méltatott, de ennek ellenére minden nap felnéz a ph-ra. Msn-en azóta nincs fenn, valószínűleg letiltott.
A telót megnézettem egyik telefonszervizes ismerősömmel aki megállapította, hogy kijelzőt, átvezetőfóliát, és akkut is kell cserélni, és kb 23K-ba lenne mindez, úgy hogy nemszámol fel szerelési ktsg-eket.
Most ott tartunk hogy kb 36K-ba van a teló (ha kérem a javítást) amiért márt szinte lehet venni használtat amihez az összes tartozék megvan és még talán gari is akad rajta, és nem kopott.

Mindennek ellenére nem ez zavar, hanem az, hogy simán belehazudik az ember arcába, aztán eltünik mint petőfi a ködben.
Szóval aki csak teheti, figyeljen oda a vele való üzletelés során, vagy személyesen vegye át a megbeszélt cuccot ha csak teheti.

Ezt a szösszenetet elküldtem neki is.
Egyébként Msn logok megvannak, és a privijeimet is hajlandó vagyok megmutatni ha egyáltalán reagál az itt elhangzottakra.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#148) syC


syC
addikt

Valaki mondjameg:miért van az hogy nekem kell könyörögni egy 130+ pirosponttal rendelkező tagnak, hogy úgyan adja már vissza a pénzem amin 3 hete ül. Csak fenyegetéssel megy? Rendőség? Nem értem,komolyan mondom. :W

(#149) Attix82


Attix82
őstag

Igazandibol nem a pirospontok szama hatarozza meg nagy reszt milyen is az ember, hanem a fekete....Pirospontot barki osztogathat barkinek, Feketet meg ugye bizonyitani kell szoveggel + keppel.....

(#150) syC válasza Attix82 (#149) üzenetére


syC
addikt

0 fekete, illetve...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.