Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) kalasnyikov válasza csyo (#200) üzenetére


kalasnyikov
újonc

jelentettem:DD

ki is tiltottak 3 napra..

Petrelli86 vagyok:)

(#202) BoriszWS válasza petrelli86 (#198) üzenetére


BoriszWS
csendes tag

Hmm, érdekes... pisti0315 felhasználóval üzleteltem, nem is keveset ( előre utalás is volt, amikor még nem ismertem, aztán személyes is... ) és mindig minden rendben volt, az egyik legrugalmasabb partnernek bizonyult.

Sok idő eltelt a hibajelzésed óta? Gondolok itt arra, hogy esetleg nem volt elérhető hétvégén, ami mindenkinél előfordulhat, vagy belépett, és talán el is olvasott pár üzenetet, de nem volt ideje reagálni ( ez is megesik, tapasztalatból mondom... )

Bárhogy is történt, írok Neki egy privit, hogy nézzen szét a nega osztó fórumba'

További szép estét,

Borisz

(#203) csyo válasza kalasnyikov (#201) üzenetére


csyo
senior tag

miért tiltottak ki?

Legyen szép a napod!

(#204) Bordoi válasza csyo (#203) üzenetére


Bordoi
őstag

Még mielőtt legendák szövődnek.
Anyázás miatt lett kitéve 3 napra. Mivel néhány perc múlva vissza regisztrált, ezért mindkét felhasználóneve végleg ki lett rakva.
[link]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#205) csyo válasza Bordoi (#204) üzenetére


csyo
senior tag

aham...

És mi minősül minősíthetelen hangnemnek?

Mi minősül anyázásnak?

Nem kötekedek, csak szeretném tudni mi a határ...

Dáriusz1 a mai napig nem oldotta meg a kialakult helyzetet, kezd bennem is felmenni a pumpa...

Legyen szép a napod!

(#206) Bordoi válasza csyo (#205) üzenetére


Bordoi
őstag

Az alapelvekben sok mindent megtalálsz.
Az anyázáson nincs mit magyaráznom.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#207) csyo válasza Bordoi (#206) üzenetére


csyo
senior tag

ok, értelek:-)

Itt a topikban nem látok olyan durva beszólást, vagy a hozzászólás is törölve lett?

Legyen szép a napod!

(#208) Bordoi válasza csyo (#207) üzenetére


Bordoi
őstag

Nem ebben a topikban volt és természetesen törölve lett. :K

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#209) pisti0315 válasza petrelli86 (#198) üzenetére


pisti0315
tag

Teljesen felesleges volt a fenyegetőző, zaklató, trágár hangnemű üzenetek küldése.
Lényeg a lényeg a processzor ára visszatérítésre került mint ahogyan azt megbeszéltük már a legelején !
Nem kívánok magyarázkodni, köszönöm a türelmet, remélem feketét nem kapok.
Itt egy kép:

100% pozitív visszajelzés

(#210) pisti0315 válasza Bordoi (#204) üzenetére


pisti0315
tag

Visszaregisztrált nem is egy névvel, gondoltam megemlítem itt egy kép róla:

100% pozitív visszajelzés

(#211) csyo


csyo
senior tag

100% most már:

dariusz1 csaló gazenber!

elég sok idő telt már el, és mindig bejelentkezik, hirdetései futnak.

1-2 napont aküldök neki privátot, hogy reagáljon valamit, semmit nem tett az ügy érdekében.

Kanalas Brigitta Csongrádból!
Ha olvasod ezt az üzenetet, akkor legyél szives reagálni valamit!

FEKETE PONT NEKI

Kanalas Brigitta hirdetései

Legyen szép a napod!

(#212) csyo válasza csyo (#211) üzenetére


csyo
senior tag

ph adminisztrátort hol találok aki látja, ha uj néven regel? (IP cim, email,, stb)

Legyen szép a napod!

(#213) petrelli86 válasza pisti0315 (#210) üzenetére


petrelli86
aktív tag

nyugodtan tiltsatok csak ki, de ezt már mindenki tudni fogja milyen ember is vagy valójában..
most, azis csoda, hogy még itt vagyok..
és miért??
mert vettem jóhiszeműen egy procit egy embertől..
akitől csak a pénzem akartam vissza, most meg próbálod magad kiszedni a sz@rból..
elképesztő milyen emberek bizniszelnek itt..
és még korrektnek is tartják magukat:DD
mégis hogy tartottam volna veled a kapcsolatot?? elmondanád?
mikor a telódat se voltál hajlandó felvenni..
miattad tiltottak ki akkor is 3 napra, nem semmi, tiltsatok ki, megérdemlem:DD
ez vicc gyerekek, nagyon jó vicc.. ezen már csak nevetni tudok:D

hajrá skacok, tegyétek amit ilyenkor helyes!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#214) csyo válasza petrelli86 (#213) üzenetére


csyo
senior tag

bárcsak ennyi bajom lenne már csupán a Kanalas Brigivel...

már többen jelezték azóta, hogy nagy kamus.

nem csak engem huzott le.

Nah, magyarázkodhatna, hogy miért utalt rossz helyre, meg küldte későún. Kapjam meg a pénzem, s kész.
Mindenki tévedhet.

Legyen szép a napod!

(#215) petrelli86 válasza pisti0315 (#210) üzenetére


petrelli86
aktív tag

egyébként most boldog vagy?:D
jobban alszol majd ugye?:DD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#217) Lasy


Lasy
veterán

várlak SHADOV hogy most akkor mi lesz?

+36702778032

(#218) PHM válasza Ajy (#216) üzenetére


PHM
addikt

Szólj itt, hogy töröljék ezt a hozzászólásod.
Privát üzenetet csak a másik fél beleegyezésével tehetsz közzé.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#219) Mawyx válasza PHM (#218) üzenetére


Mawyx
senior tag

Privátot miért nem lehet közzétenni? Akkor így elég priviben beszélni meg a dolgokat, be lehet ismerni ahgy a valóságban történt és nem járulni hozzá, hogy nyilvánosba menjen és egyből nincs bizonyíték, mehet az átveréssorozat.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#220) Lasy válasza Lasy (#217) üzenetére


Lasy
veterán

sajna shadov nem akar ide jönni, így egy mcsks szmt, és még sorolhatám hogy pontosan mi.

+36702778032

(#221) Bordoi válasza Mawyx (#219) üzenetére


Bordoi
őstag

Ezért.

Lasy Inkább ne tedd.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#224) Lasy válasza Bordoi (#221) üzenetére


Lasy
veterán

@Bordoi
nem teszem, de jár neki a fekete az tuti. :)

+36702778032

(#225) FlashR


FlashR
tag

Persze h levettem mert belepiszkitasz a topikomba kedves zseni78. Még jó hogy kibontottam,mert nem bizok meg egy újoncba,illetve a kommunikációs készséged alapján nem voltál túl szimpatikus...
Az teljesen mindegy,mikor vettem át a csomagot pénteken vagy 7fön,a lényeg hogy átvettem,kifizettem kibontottam,de mivel nem az volt benne amire számitottam (egy N82-nek álcázott szutyok vga kamerával,wifi gps és egyéb extra nélkül,lg shine dobozba öltöztetve) Szerencsére sztornóztathattam és visszakaptam a pénzt érte! A doboz teljes tartalma hiánytalanul visszamegy a feladónak. Bosszúból meg ne feketepontozzál,én se teszem pedig megérdemelnéd. A megbizhatóságomról meg annyit,hogy igen sok ember véleményét kitudom kérni az üzleti korrektségemmel kapcsolatosan. Egy feketepontom igaz van már,mert vkinek régen eladtam egy rossz xbox alkatrészt 2 ezer forintért. Azóta már az illetővel kompenzáltuk a dolgot.

Üdv

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#226) DaNi017


DaNi017
csendes tag

Engem ma b*szott át az állítólagos N82-ével, én feladtam neki a megbeszéltek szerint egy W890i-t, ő szerinte átvágtam, meghamisítottam a posta feladószelvényt és a blokkot.
Csomag állítólag még nem érkezett hozzá, pedig Pénteken adtam fel neki és ma Kedd van.
A feladószelvényről és a blokkról küldtem neki képet, ő az övéről semmit, azt találta ki hogy nemtudja mivel lefényképezni már napok óta. MSN-en lehordott mindennek, a helyesírása pocsék, állítólag 30 vhány éves de szerintem nincsen 15 se.

Ha valaki tud valamit nekem mondani róla, kérem segítsen minnél előbb, odaveszett 35 ezer Ft-om a semmibe eddig.

:((( :W :W

Megjegyzésként: Persze a topikot egyiket sem olvastam, ma d.u-án vettem észre hogy már nem egy embert átvert, hamis telót adott fel, üres dobozt stb.
FlashR kollégának állítólag Csüt.-ön adott fel egy telót amit ő átvett. Akkor azt hogy adta fel nekem Pénteken? Itt a simliség és az átverés!!!

[ Szerkesztve ]

... N73 ->N73 ME ->N95 8GB ->5800 XM ->C6 White ->iPhone 3G ->HTC Desire HD

(#227) Mr X válasza DaNi017 (#226) üzenetére


Mr X
veterán

Postáztál neki, úgyhogy a címét tudod...

(#228) gYaLo


gYaLo
őstag

Xaeronak: Hogy-hogy mi alapján ?
Én elvégeztettem a javítást.
Mondtad,hogy 3000-t ki is fizetsz belőle.
Hol van a hiba? :F :U

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#229) Xaero88 válasza gYaLo (#228) üzenetére


Xaero88
tag

gYaLo:

Ott a hiba hogy mivel bizonyitod hogy annyiba került? Én is mondhatnám hasraütésre hogy húszezerért javittattam meg amit eladtál nekem és kérem a az árát.

Maradjunk hivatalosak szerintem.

Hozod a számlát róla,akkor fizetek. Ez szerintem tök egyértelmü, de javitson ki valaki ha tévednék.

(#230) gYaLo válasza Xaero88 (#229) üzenetére


gYaLo
őstag

Nem tudom bizonyítani,mert kidobtam a számlát.
Miért is kellene ?
Te is tudtad,hogy a telefonnak hibája van... :F :U

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#231) DaNi017


DaNi017
csendes tag

zseni78 kollégával minden lezárult, minden a lebeszéltek alapján történt. Megbeszéltük ha odaérkezik neki a telefonom, nem veszi át hanem visszaküldeti, 29.-én elutasította és ma érkezett meg.
Előző hsz-em visszavonom részben.

További Szép napot mindenkinek! :))

... N73 ->N73 ME ->N95 8GB ->5800 XM ->C6 White ->iPhone 3G ->HTC Desire HD

(#232) Zanik


Zanik
addikt

Sziasztok!
Van egy vitám egy eladóval, aki (szerinte véletlenül) rossz procit küldött el nekem postai utánvéttel, én pedig szeretném ezt visszaküldeni neki és visszakapni a pénzemet! Sajnos az illető nem nagyon hajlik erre. Szó volt már személyes találkáról, amire nem jött el, az e-mailekre, telefonokra csak néha válaszol, utoljára abban állapodtunk meg, hogy én visszküldöm neki a procit ugyanúgy utánvéttel, ám ő nem vette át a csomagot, ami így visszajött hozzám. Szerintetek mi a fenét csináljak?!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#233) Xaero88 válasza gYaLo (#230) üzenetére


Xaero88
tag

1.nem tudtam, te közölted
2.mi az hogy kidobtad? ha nincs meg magadra vess. Mondj egy olyan boltot vagy bármit ahol számla nélkül reklamálhatsz.

Részemröl tma off.

(#234) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Hát ilyen is van: Drága Hadtest PH fórumtárs kioszt nekem egy fekete pontot, mert hiteltelenül vádoltam meg! Az igen! :U

A tétel a következő: Szeretettem volna venni egy fordulatszám-szabályzót és rám írt, hogy neki van. Én írtam neki, hogy kedden elmegyek és megkötjük az üzletet. Megkérdeztem Tőle, még csütörtökön, hogy jó-e neki a Nyugatiban 9 és 12 óra intervallumában! Erre azt válaszolta pénteken, hogy elvileg jó! Nos én hétfőn este ráírtam, hogy pontosan mikor érkezik a vonatom és írtam neki, hogy holnap NE ÍRJ PRIVÁTOT, mert nem leszek net közelben, hanem megadtam a számom (az adatlapomon is szerepel) és mondtam, hogy csörgessen meg és én visszahívom! Erre mit csinál? Kedden 10:51-kor ÍR EGY PRIVÁTOT, hogy nem volt nála a cucc, ezért nem is keresett!

Csodálatos, tökéletes! :(((

Írtam, hogy mikor megyek, ha neked nem jó, akkor szólj valamilyen formában, hogy neked nem jó! Nem tetted meg... Annyit nem tettél meg, hogy felhívj, hogy te paraszt ne várj vagy valami, inkább írsz egy privátot, amit mondtam, hogy ne írj! És tényleg én kapok feketét? Ember, több, mint 180km-t utaztam és elment egy egész napom, mert nem szóltál! És én kapok feketét? A kérdésem nem költői! :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#235) gYaLo válasza Xaero88 (#233) üzenetére


gYaLo
őstag

Akármelyik boltban reklamálhatok, ahol számlát kapok,mert én a 2. példányt kapom meg,haver :R
Pl: számtechboltban mindíg csak 1 példányt kell aláírni,mert az lesz a bolté,és tudják akár bizonyítani,hogy a terméket átvetted ;)
Legalább ma ennyivel okosabb lettél :))

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#236) hadtest válasza (Darkwood) (#234) üzenetére


hadtest
tag

Sose látod be a lényegét,azt hogy nem fixáltunk le semmit.Meg se várod,hogy reagáljak a leveledre,amiben egy másnapi találkát írsz.Amiben ráadásul nekem mint eladónak kell hozzád alkalmazkodnom.Persze,ha jó lett volna,akkor nincs akadálya az üzletnek.Csak várd meg legközelebb,hogy azt mondjam:igen,ott leszek.
Ha én talánokra meg lehetekre mentem volna,akkor ezer millió feketét kioszthatnék,de mások vagyunk.
Részemről ez az ügy lezárva, és elfelejtve. :R

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy a sivatagban, és már majdnem éhenhal, mikor szomjanhal.

(#237) (Darkwood) válasza hadtest (#236) üzenetére


(Darkwood)
őstag

"Sose látod be a lényegét,azt hogy nem fixáltunk le semmit.Meg se várod,hogy reagáljak a leveledre,amiben egy másnapi találkát írsz.Amiben ráadásul nekem mint eladónak kell hozzád alkalmazkodnom."

Értsd már meg, hogy mondtam, hogy kedden megyek. Erre mondtad, hogy elvileg jó! Ha nem volt jó, akkor miért nem szóltál??? Ha mondom, hogy ne küldj privátot, akkor miért küldesz? Definiálom az elvileg szót: Valószínűleg jó lesz, de ha nem, akkor szólok előre! :U Ha szólsz mondjuk hétfő este semmi problémám nem lett volna, de így nem tudom megemészteni! És még egy dolog: 10:51-kor írtál, hogy blablabla..., én 12:50-kor mentem el Pestről, lett volna két órád, hogy odagyere a Nyugatihoz, vagy ha felhívsz megbeszéltünk volna egy helyett, de basztál hívni, ugye ELADÓ ÚR? :U

Kérem jelezzen, aki úgy gondolja, hogy nincs igazam! Szívesen meghallgatom! :R Lehet, hogy csak én vagyok ilyen fásult :F

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#238) danilla válasza gYaLo (#235) üzenetére


danilla
őstag

Abban igazad van, hogy te csak a második példányt kapod meg, de ha neked nincs meg a második példányod és úgy mész be a boltba reklamálni, és nem jó fejek az eladók akkor jól pofára esel, mert hivatalosan semmit sem köteles tenni. Csak akkor ha felmutatod a blokkot, számlát.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#239) gYaLo válasza danilla (#238) üzenetére


gYaLo
őstag

Ha pl. gariztatás van,elegendő a serial :B
Aquában jártam így ;)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#240) knajf válasza BoriszWS (#202) üzenetére


knajf
senior tag

jaj ez annyira egyetértős :D

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#241) knajf válasza danilla (#238) üzenetére


knajf
senior tag

hát szériaszám alapján a mi 1990 es dosos programunkal ki lehet keresni, de ha megmondja a nevet vagy a vásárlás dátumát akkor úgy is... millió egy módja van, ha valaki ilyen esetben nem segít az köcsög :) szerintem (én mindig segitek, nem értem miért lenne érdekel megkeseríteni egy vásárlót is)

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#242) knajf válasza petrelli86 (#213) üzenetére


knajf
senior tag

én csak azt nem értem, hogy miért utal bárki is előre PÉNZT olyannak, akiről semmit se tud? nyílván egy 2000 napja regisztrált X ezer vagy száz hozzászólással, valamint több pozitív visszajelzéssel rendelkező juzernek utalnék, mert valszeg nem para, nade újoncnak... :(

[ Szerkesztve ]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#243) Mr X válasza (Darkwood) (#237) üzenetére


Mr X
veterán

Jelentkezem. :)

Nálam az elvileg azt jelenti, hogy valószínűleg, de nem biztos. Szóval az én olvasatomban nem volt az időpont lefixálva.

De ez csak az én véleményem.

(#244) (Darkwood) válasza Mr X (#243) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Mondtam, hogy megyek kedden a Nyugatiba és 9:00-tól 12.50-ig leszek ott. Nehezére esett volna szólni, hogy nem jó neki??? Jajj.... bocsánat szólt privátban 10.51-kor, hogy nem volt nála a cucc ezért nem is szólt! :U Az az idegesítő hogy tudta, hogy megyek és nem szólt, hogy ne menjek, így felkelhettem 5 órakor(!) és utazhattam több, mint 180km-t oda(!) És még Ő akar feketét adni nekem! Felfordul a gyomrom! :(((

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#245) danilla válasza knajf (#241) üzenetére


danilla
őstag

De szerintem több a "köcsög" mint a a jóindulatú kereskedők :( Jó hogy te inkább a normális boltosokhoz tartozol :R

Amúgy Xaero88 és gYaLo üzletelésében nem számítógépalkatrész üzleteléséről megy a "vita". Hanem arról, hogy gYaLó megjavíttatta a mobilt, amit Xaero88-tól vett, és megkérte, hogy a javíttatás költségit fizesse ki. Ebbe bele is egyezett Xa.., de mivel gYa... semmivel nem tudja alátámasztani, hogy a telefon tényleg javításra szorult, és hogy meg is lett javítva így megértem, hogy Xaero88 ódzkodik attól, hogy fizessen.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#246) gYaLo válasza danilla (#245) üzenetére


gYaLo
őstag

Keresem a papírt,remélem h meglesz :))

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#247) knajf


knajf
senior tag

hát de mindent jobb előre letisztázni mint utólag vitázni rajta, ha kiderült, h. valami gebasz van a telóval, akkor írtam volna, hogy ez meg az van, mi legyen. és akkor visszakéri a telót és ő csinálja/javítja/javíttatja meg... :K :U

szerk.: most postázgatásokkal bombáznak az eladó cuccaim miatt, előre lefixálom mindenkivel hogy gari csak próba, és ha baj van, akkor a visszaküldést bukják csak... és nem lehet félreértés...

[ Szerkesztve ]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#248) danilla válasza knajf (#247) üzenetére


danilla
őstag

Igazad van, ez a jó megközelítés.

Tudod mitől kapok én frászt... attól amikor a csalós topicba (amit rendszeresen olvasok), rendszeresen azt olvasom, hogy újoncok utalnak előre újoncoknak, "vészesen" nagy összegeket úgy, hogy csak az eladó nevét, telefonszámát tudják, aztán meg amikor nem jön az ígért csomag akkor meg jönnek sírni. Drasztikusan de erre annyit tudok mondani, akit így vágnak át a palánkon, az meg is érdemli... :W

https://twitch.tv/ddplayzone

(#249) blueMerle válasza (Darkwood) (#244) üzenetére


blueMerle
veterán

Ö visszajelzett neked hogy neki megfelel-e az általad megadott idöpont? :U

Tudod ez most olyasmi, hogy én megírom neked, hogy holnap 2kor Karakószörcsögön, de ne privizz mert nem leszek gépnél, csak hívj. Ezt eljátsza havonta 10 ember és feleslegesen eltefonálgatok x idöt hogy izé máskor lenne jó, mert nekem is úgy kell rendeznem az idömet, hogy jó legyen.

Ebben az esetben, hogy te utaztál 180 km-ert valóban egy hívást meg lehetett volna ereszteni, viszont hogy elvárod, hogy mindenki hozzád igazodjon, hátő... :U

(#250) (Darkwood) válasza blueMerle (#249) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Az a legnagyobb baj, hogy privát üzenetet nem lehet projektálni! Ha a sajátomat lehet, akkor a szívesen megteszem, csak nem tudom, hogy meglehet-e? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.