Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) qdak válasza Attix82 (#149) üzenetére


qdak
addikt

azért ne ijen könnyedén ird barátom azért a 20+ ért igenis "megsznevedtem" :F :F :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#152) shteer válasza syC (#150) üzenetére


shteer
titán

írt e vissza?

..szerintem jónak tűnik

(#153) Bordoi válasza syC (#148) üzenetére


Bordoi
őstag

Meg invitáltad már a megfelelő topikba?

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#154) syC válasza Bordoi (#153) üzenetére


syC
addikt

Invitáltam-é, de nem hajlandó válaszolni. :(

[ Szerkesztve ]

(#155) NaNorbert válasza syC (#154) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

Hü ha elröl a totyikrol meg is feledkeztem!
Hála nem ezen az oldalon károsítotak meg, de sikerül egy embernek!
CSak egy kevés info rola, hátha ittis felbukan! A feljelentést megtettem, vagyis ha minden igaz személyes adatokat is közölhetek, ha nem hiszitek irjatok és küldök képet a feljelentésröl!

Adodot egy telefon expressz.hu / használt-mobil.hu oldalon!
k810i telefon 8000 ft -ért! "Külföldröl hordja be" nincs benne magyar nyelv és ezért enyi!
vettem a lehetőséget és 9000 ft postáért megkértem, elfogadta, megjött átvetem, kinyitom szép doboz 1-2 papiral, CD-vel, használati utmutatóval. Telefon nincsbenne se töltö és memo kari se!
Adatai: Hirtl Norbert
Gyula
Posteleki ut 56
5700

siekrült a Gyulai rendörkapitányságal beszélnem miszerint a fiatal ember ellen már több eljárás indult! Ezért felvették a adataim és lehet hogy valami lesz belöle! Közben beszéltem postával is hogy tartásk visza a pénzt, mivel ha a rendörséget bele vonom akkor lehet 10 napos tiltást csinálni!

Hát csak enyit szeretem volna hogy itt is tudják az emberek!

Szerk.: nem syC -nek szántam! :DD

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#156) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Előzmények

Pár perce lezajlott MSN beszélgetésünk alapján elvileg holnapra kapok vmi érdemleges "használható" dolgot a hibás ram modulokért. :U
Még annyit hozzátennék, hogy beismerte MSN beszélgetésünk alatt, hogy Ő is tudta, hogy rosszak az érintkezők.
És azzal lett kimagyarázva minden, hogy nekem szólt hogy nincs garija...
Csak ne keverjük össze a kiskergarit és az Ő általa is elhangzott 1 hét próba és pénzvissza garit ha bármi gond lenne.
Persze itt újabb magyarázkodás...a VGA ra meg a CPU ra gondolt, mert azt TUDTA , hogy jó.

Remélem érzitek az iróniát, de ha kell komplett MSN logot is kaphattok...eszement magyarázkodásairól....

Ahol átvettem ott tartózkodott mindvégig 2 személy velem, akik mindent hallottak láttak+a biztonsági felvételek..ugyanis ez egy boltban zajlott le.

...

(#157) Devid_81 válasza Devid_81 (#156) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nos mivel tegnap este egyik pillanatról a másikra meggondolta magát az emberünk, mai napra csak nem kapok vissza a pénzemért semmit.
Ezért intézkedni fogok, Én és még egy fórumtársam nevében, akinek 8 ezer forintjába került a kis benyadaproval való üzletelés. :U
Mivel a kettőnk problémája nem nagy éri el azt a határt amivel a rendőrség "szóba áll" így más úton jutok el a pénzemig/pénzekig
És én vagyok helybéli, másik fórumtársam vidéki, nem várhatom el tőle, hogy lejöjjön...

ui: semmi erőszak, de többet nem írok, mert attól, hogy tiltva lett pár napig még kívülről Ő is olvashatja amit írok...

...

(#158) Devid_81 válasza Devid_81 (#157) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az alaplap dolog letudva. Nemsokkal ezelőtt jelezte nekem a fórumtársunk, hogy vissza lett utalva a számlájára a pénz.

Első lépésben az apukával beszéltem egyet, telefonon...

ui: már csak az én ramjaim vannak függőben... :W

...

(#159) Oczu


Oczu
senior tag

Én amondó vagyok, azt a feladószelvényt pedig be kellene mutatni, mert ugye ha az nincs, akkor nem tudod bizonyítani az igazad, ergo, ezt beszlopáltad, tehát legyen ez a tanulópénzed, ha valóban feladtad (Hozzáteszem, eddig hozzám minden ilyen egyszerűen feladott cucc megérkezett). Viszont én azt nem hiszem, hogy Szmolcsi feketét kérne neked, mert nem tetszik a gépi?! Mit gondolsz? Sántít a magyarázatod, ne is haragudj.

(#160) -Dev- válasza Oczu (#159) üzenetére


-Dev-
csendes tag

olyan nehéz megérteni hogy 2 buborékos levélbe adtam fel a cuccot és nem kaptam semmi féle papírt utána!?Tuti megkapta mert nekem viszajött volna ha nem ,csak még pénzt akar kicsikarni de ez nem fog összejönni.
Na én itt befejeztem!!

(#161) Foglalt név válasza -Dev- (#160) üzenetére


Foglalt név
addikt

Értjük, amit írsz, te is próbáld feldolgozni, amit Oczu mond.
Ha feladóvevénnyel adod fel, akkor van valami a kezedben, amivel alá tudod támasztani az igazad. Ellenkező esetben, mint most, a szavahihetőséged marad, ami egy fórumon történt üzletelés esetében két vitázó félnél elég sovány érv.

Ha utalsz, befizetsz, arról van bizonylat. Ha feladsz valamit, akkor ne sajnáld a pár száz forintot azért, hogy arról is kapj. Ezek mind olyan apróságok, amik az esetek többségében szerencsére feleslegesek, de ha sor kerül rá, akkor nagyon hálás leszel érte magadnak, hogy ügyeltél rá.

(#162) szmolcsi válasza -Dev- (#160) üzenetére

Az a gond hogy össze- vissza hazudsz,jeleztem hogy nem stimmel a gépel ez meg az.
Magyarázataid:
1.Nem értek a gépekhez bizti az van benne.
2.Beszámoltam a gépet nem tudom mi volt benne,nekem az előző tulaj ezek írta le.
3.Most már biztos vagyok benne hogy minden benne volt a gépben,te hazudsz.
Az útólsó egyeztetésnél megállapodtunk hogy vissza postázod a wifi-karit és 2k-t ami már szerintem nem egyenértékű a "véletlenül kimarat dolgokért",de gondoltam annyi csak nem állít meg hogy előadtad magad a 80millás házaddal és a 2006-os Bmw-del,hogy végre vége legyen a veszekedésnek hát tévedtem,81 hsz.és 1,5hó erre kevés volt.Második postázás előtt kértelek hogy ajánlottan postáz sajna ezt sem tetted meg,mert kíváncsi voltam a feladó-vényre.És a végszó mivel 1-forintos embernek neveztél,50k-t utaltam az "úriembernek" hogy futárral juttassa el a gépet hozzám,Nagykanizsán nincs futár cég-ez egy vicc,lett belőle posta prémium csomagfeladás 1920-forint,egy szóval nem mondta hogy vissza adom az 1k-t mert nem annyi volt a posta ....paff!!
Olcsó Janinak alias -Dev- mehet a fekete.

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#163) -Dev- válasza szmolcsi (#162) üzenetére


-Dev-
csendes tag

Hát csináljatok azt amit akartok de én elküldtem. oké nem ért oda de akkor hol van???Tudomásom szerint olyankor visszaküldi a posta ha nem sikerült kézbesíteni.

(#164) XaraX válasza -Dev- (#163) üzenetére


XaraX
addikt

Azért sima levéllel történnek dolgok.
Előfordul,hogy nem is akarják kézbesíteni akár,hidd el.

(#165) Oczu válasza -Dev- (#163) üzenetére


Oczu
senior tag

Javaslom, add meg a tartozásod Szmolcsinak, így esetleg elkerülöd a feketét....ha maradsz az igazadnál, akkor a posta miatt kapod......

(#166) Silent77 válasza -Dev- (#163) üzenetére


Silent77
veterán

Az ajánlás +200ft lett volna, ha ezt sajnáltad, akkor a Te felelősséged!
Ráadásul így kérte tőled a vevő!
A sima levelek, főleg ha érzik, hogy van benne vmi, azok könnyen eltűnnek, és nem fogják neked visszavinni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#167) -Dev- válasza Oczu (#165) üzenetére


-Dev-
csendes tag

tuti megkapta 1000% csak még kellene neki 1 kis pénz hülyének nem fog nézni senki inkább tiltsatok ki vagy amit akartok de hülyének nem fog nézni senki

(#168) Oczu válasza -Dev- (#167) üzenetére


Oczu
senior tag

2000Ft-on múlna valaki becsülete és még feketét is javasol :U :F

(#169) szmolcsi

Kár ezen rágódni is,neki ennyi a becsülete 2k és 380-forint egy ajánlott levél,csak akkor azt nem értem miért nem mondja hogy bazzeg jól van igazad van,elbasztam az eladást mert nem tudtam mi van a gépben ennyi,nem még hogy engem vádol hogy pénzt akarok kicsikarni tőle mert nem tetszik a gép....kicsit gondolkozni kéne,és utána vádaskodni.
És nem a 2k-n van itt a fő hangsúly hanem hogy valótlan dolgokat állítasz+a modorod,ezért érdemled meg a feketét hogy aki majd üzletelni fog veled tudja mire is számítson tőled,
kedves -Dev-.
És itt senki nem néz hülyének max olcsó Jancsinak ami szépen ki is derült rólad.
De ha valaki nagyon kíváncsi én megadom az engedélyt a privik elolvasására,ahol igen is elismerte a "tisztelt eladó" hogy semmit nem tudott a gépről,és a kezdetekben mutatott is hajlandóságot a hiányzó dolgok rendezésére,csak gondolom közben kijött a 80millás ház villanyszámlája és ez a történet vége.
Mindegy én befejeztem a modik majd döntenek.

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#170) csyo válasza Bordoi (#1) üzenetére


csyo
senior tag

dariusz1 től rendelem egy csomagot.

Nagyon normálisnak, és készségesnek tűnt.

Utánvéttel kértem, de elirtam a címemet, és visszament neki a csomag.
Úgy éreztem korrektnek, hogy akkor inkább átutalom az összeget (az utánvét díjával együtt) hogy ne érje őt kár.

Vissza is jelzett, hogy az összeg megérkezett, korrekt vagyok, és küldi a csomagot.

március 13-án visszajelez, hogy megvan az összeg

márc 16án azt irja, hogy már a kell ott legyen

de nem jöt.

17én irtam neki, hogy nem jött emg.
belépett, de nem válaszolt

18án kétszer is irtam neki, hogy nem jött semmi, de nem válaszolt

19én szintén nem jött csmag

és ma, éppen az imént volt itt a postás, és nem hozott nekem SEMMIT

Irtam neki most is.

Bejelentkezett, de nem válaszol semmit sem!

E-mailt is küldtem neki, arra sem reagált

Ha ma sem reagál semmit, akkor megérett a fekete pontja, és felkutatom

Legyen szép a napod!

(#171) -NOKIA- válasza csyo (#170) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Újoncban én már nem bízom... csak személyes tali. :(

(#172) csyo válasza -NOKIA- (#171) üzenetére


csyo
senior tag

most visszairt, azt mondja elküldte...

6 ramot vettem, és jött egy levél (nem ajánlottan!!!) és volt benne EGY darab!

Nem érti mi lehet, de ugy néz ki, hogy több rélszletben adta fel a tesója, merthogy ő volt a postán...

:W

Voltam én is ujonc, és örültem a bizalomnak...
Nem lennék kvázi-tag, ha senki nem kötöt volna üzletet velem...

Legyen szép a napod!

(#173) -NOKIA- válasza csyo (#172) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nem az üzletektől lesz rangod, hanem a hozzászólásoktól.
Mindig nézd az értékelésit is az illetőnek.
Ha újonc, és se negatív se pozitív értékelés nincs, akkor csak személyes tali.
Bár még így is meg tud szívatni azzal hogy nem jön el, velem is megesett már, de legalább ezen nem bux lóvét. Jobban szeretek öregebb tagokkal bizniszelni. Bennük még nem csalódtam. De ez újoncban is fel lehet ismerni a normálist, már a kommunikációja alapján -bár ez még nem minden.

[ Szerkesztve ]

(#174) Bordoi válasza -NOKIA- (#173) üzenetére


Bordoi
őstag

Olyannyira nincs a rangnak köze a megbízható üzlethez, hogy bizony sok öreg taggal is volt/van/lesz probléma.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#175) csyo válasza -NOKIA- (#173) üzenetére


csyo
senior tag

Tudom, hogy nem attól leszek. De itt vannak ezek a pirospontos cuccok is.

Engem lecsekkolhatm hogy nem most kezdtem, és nem áll sándékomba eltűnni...

Eddig ez az első eset, hogy ez történt...

nah, igaz, van egy másik jómadár is, aki azt mondta, hogy 3 órát bir a noti, de alig megy 80 percet...

3 órát akkor bir ki, ha nem használod:-S

Most meg azzal jön, hogy "letelt az egy hét probagari" :-S

Most már sajnálkozva, de megirom az ujoncoknak, hogy Utánvét, vagy személyes tali...

Vagy küldje el előre a cuccot, és én meg utalok utólag...

(jobban megbizhat bennem, mint én benne.) eddig be is vált, most kaptam előre postázva egy csomagot, és megvolt, mentem a bankba

Kapott is egy pirospontot az illető.

Legyen szép a napod!

(#176) csyo válasza Bordoi (#174) üzenetére


csyo
senior tag

így igaz :K

mindig megnézem most már, hgy ha tag is, akkor mennyit hirdet, milyen visszajelzései vannak a fórumban (nem a PH megbizhatóságon,mert az hiányos sajnos)

A fórumban keresek r, hogy mit mondanak róla, és megnézem miket hirdet ezen kivü, és mióta

Legyen szép a napod!

(#177) Arpee78


Arpee78
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy apró kérdésem az írott és íratlan PH-s jog ismerőihez. Meghirdettem egy monitort amire az elmúlt napokban jelentkezett is egy komolynak látszó vevő. Azonban a megegyezés finisében jelentkezett egy másik vevő is valamivel jobb ajánlattal.

Gáz ha az utóbbi vevőnek adom el a monitort.

A keresőt használtam volna, de hirtelen nem jutott eszembe milyen szóra keressek.

Kicsit visszaolvastam, hasonló eset volt. De csak hasonló.

Árpi

[ Szerkesztve ]

(#178) Mr X válasza Arpee78 (#177) üzenetére


Mr X
veterán

Ha megegyeztetek az első vevőddel, akkor már nem ildomos másnak eladni, akármennyit is adna érte. Az adott szó...

(#179) csyo válasza Mr X (#178) üzenetére


csyo
senior tag

így igaz!

az adott szó többet ér párszáz forintnál!

És rettentő idegesító..

tallkoztam pár fórumtaggal, akik irnak érdeklődnek, sőt atalálkozót beszélnek meg, sé semmi.

De irják, hogy kell, és utsó pillanatban lemondja, vagy nem jön el.

Azóta irt ujbol is pár közülük é sugyanezt játsza.

Szerencsétlenek

Legyen szép a napod!

(#180) Bordoi válasza Arpee78 (#177) üzenetére


Bordoi
őstag

Eladhatod a másik usernek is, csak nem etikus. :(

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#181) littlelion21 válasza Arpee78 (#177) üzenetére


littlelion21
addikt

Csak hogy értsd: ha velem tennéd ezt, soha többet az életben nem vásárolnék Tőled semmit, és sokan lennének ezzel így, mert hangot is adnék elégedetlenségemnek.

(#182) Arpee78


Arpee78
senior tag

Oks meggyőztetek.

Amúgy az alábbi történt, mielőtt a fejemet vennétek. :) Kronológiai sorrendben.

Jan. 18. Meghirdettem a monitort

Márc. 18-19. Jelentkezett rá "A" vevő. Priviben kérdezett pár dolgot és kért képeket.

Márc. 23. 13:07 Elküldtem a képeket, kicsit késlekedve igaz.

14:58:39 Jött a kijelentés hogy viszi a monitort.

15:00:48 Jött egy privi "B" vevőtől aki előáll egy jobb ajánlattal.

Ha valahol van íratlan szabály leírva a PH-s apróban való etikus csereberére belinkelné valaki. A PH-s alapelvekben nincs ilyen.

(#183) csyo válasza Arpee78 (#182) üzenetére


csyo
senior tag

ha már fixáltatok, egyeztettetek időpontot, találkozó, telefonszám, stb...

akkor nem szép visszatáncolni.

ha csakl az elején voltatok, akkor talán belefér.

Találkozom olyannal, aki meghirdeti, mondok rá árat, és erre az a reakció, hogy hirdeti tovább drágábban.

naponta kétszer irok ráé, hogy "jegeld már azt a hirdetést" de nem.

fix időpontnál is van aki továbbra is kint hagyja, HÁTHA eladja drágábban.

Adnék neki egy nagy pofont a ha átmenne a kezem az interneten ;]

Legyen szép a napod!

(#184) Mr X válasza csyo (#183) üzenetére


Mr X
veterán

Ezt viszont valahol meg tudom érteni. Én sem veszek le hirdetést addig, míg a vevő el nem vitte a cuccot. Nem hiányzik, hogy meggondolja magát a kolléga, aztán rakhatom fel megint.

Azt a jelenséget egyébként megfigyeltétek már, hogy az emberek kevésbé éznek meg egy hirdetést, ha még nincs hozzászólás a topicjában?

(#185) Arpee78 válasza csyo (#183) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nem volt fixálás, időpont egyeztetés. Ez esetben a visszatáncolás határeset hogy szép e vagy sem, ezért is kérdeztem itt a fórumban.

Szerintem nem ártana ha valaki leírná pár szóban, mondatban mihez tartsuk magunkat az apróhirdetéseknél. Pl a "jegelés" fogalmát sem mindenki tudja kapásból, így nem is alkalmazza.

(#186) csyo válasza Arpee78 (#185) üzenetére


csyo
senior tag

ha már azt irja vki, hogy "rendben, a tiéd" az már szóbeli igéret.

Ha meg már helyszin, időpont, pláne még utalás is történt, nnan már töb, mint necc visszatáncolni:-S

Ha több érdeklődöd van (eladóként) akkor meg lehet irni, hogy volt előtted más aki még nem válaszolt.

Vagy megirni neki, hogy oké, vetem az üzenetedet, te X ftot adnál érte. Ha nem lesz magasabb összeg, akor viheted.
Ilyenkor korrekt dolog egy idópontot is megjelölni.

pl: ha szerda estig nem jön jobb ár érte, akkor a tiéd ennyiért.

Erre vevő pldalról: Oké, fenntartom a vásárlási szándékom, ha szerda estig nem találpk jobb áron.

Így korrekt mindkét fél. Ha meglesz még a cucc, elvigeti azon az áron, ha nem talált jobbat.

Vagy ha nem lesz meg, ne csodálkozzon.

Így korrekt. Sztem

Legyen szép a napod!

(#187) csyo válasza Mr X (#184) üzenetére


csyo
senior tag

Én sem veszem le, de aki másodinak jön, annak a tudtára adom, hogy vannak elötted ketten hárman, stb..

vagy ha ő mond nekem 12ezret, akkor szólok neki, hogy oké, van aki 15, és 16 ot mondott.

Ha nem haragszik, akkor a legmagasabb ár az első, és megyek sorban, ha visszamondaná.

Így tudja, hoy mire számitson.

Legyen szép a napod!

(#188) csyo


csyo
senior tag

Tele van a f... az újoncokkal:-S

Belefutottam pár újoncba, aki elég gázul intézi az üzleteit.

Megbeszéljük, hogy viszem,, kell, és jegelem a cuccot.

háromszor szólok, hogy KELL,
a címemet is megirtem neki.

Éppen egyeztetnénk, hogy lemennék inkább személyesen vidékre hozzá hajnalban, és nem kell postáznia, erre azt irja, hogy "bocs, kaptam jobb ajánlatot."

Most vagy kamu a hirdetés, éls megijedt, hogy személyesen lemegyek akkor levegőt nem adhat cserébe, vagy tényleg nem végja, hogy mit jelent az, hogy LEFIXLTUK, hogy viszem.

Már mindent lebeszéltünk, mindent lefixáltunk.

yana076 ez az ujonc az.
fekete pontot nem adhatok neki.

Kellene egy fórumoldal, ahol minusz lehet adni az ilyeneknek.
Itt vagyok éjjel, már egy órája, és ez az eredménye.:-S

Itt egy másik akivel szintén fixációs probléma van.

Lebeszéljük a helyet, időpontot, erre visszaténcol, hogy őőő... mégsem.

frissen regelt újoncka:-S És emellett szem,telenül be is szól:-S

ineedpower

a srácnak nincs se hirdetése, se hozzászólása!
Mégis két telefont árul, de csak priviben....

Amikor fixálnánk egy személyes találkozót, akkor visszamondja.
Engem lecsekkolhat mindenki a PH-n. Az ujoncoknak is biztonságot ad, ha egy régi taggal találkozhat, mert tuti em verik át.

Neki is egy minusz pontot adok!

tehát negatív jár ineedpower nak, meg
yana076 nak az unkorrekt üzletvitelükért:-S

(anyagi károm nincs belőle, csak idegeskedés. Komolytalan partnerek)

ui: komolytalan partnerek fórum nincs (még)?

Legyen szép a napod!

(#189) qdak válasza csyo (#188) üzenetére


qdak
addikt

ugyanez azt az én arcom ég, haver meg azt hiszi h cseszek rá meg a karijára :W

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#190) csyo válasza qdak (#189) üzenetére


csyo
senior tag

kéne erre egyí fórumtopik.

oda be lehetne azopkat is irni akik sokatz variálnak, nem jönnek el, vagy megmásitják az utolsó pillanatban.

Jegelik, és mégis másnak eladják.

Ezeknek is kell egy topik, hogy lecsekkolhassam mindenki, hogy agy variálógéppel van-e dolguk, vagy korrekt pontos üzletre számitson

Legyen szép a napod!

(#191) qdak válasza csyo (#190) üzenetére


qdak
addikt

nem tudom de most nagyon rosszul jött ki a dolog nekem
hát találj ki vmit h mit le7ne :$

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#192) csyo válasza qdak (#191) üzenetére


csyo
senior tag

mindenesetre ird le ide, hogy mi trötént, linkeld a nevét, stb...

Ha vki üzletelni akar, és lecsekkolja a fórumban, látni fogja, hogy gond volt...

Ha egyszer van gond, és megoldja, ok.

De aki rendszeresen gondokat gyárt, azt könnyebb lecsekkolni

Legyen szép a napod!

(#193) petrelli86 válasza Devid_81 (#157) üzenetére


petrelli86
aktív tag

és mennyi az az összeg amiért már szóba állnak velem a zsernyákok?
mert engem valszeg egy "fórumtársunk" behúzott 11,5k-val, egy procibizniszben..
már lassan 2hete lesz, hogy igérgeti, visszautalja a lét, de mindig vhogy húzza az agyam..
elkeserítő..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#194) csyo válasza petrelli86 (#193) üzenetére


csyo
senior tag

ki az a tag?

Ird ki a nevét, hogy mással ne szórakozzon..

az ilyenek sztem azért csinálják, hogy hetekig huzza halassza, hogy addig mást is lehuzhasson..

10e ft fekett szabálysértés, de lehet megemeltél már az összeget:-(

Legyen szép a napod!

(#195) csyo válasza csyo (#194) üzenetére


csyo
senior tag

nekem pl dariusz1 igérgeti március 13 óta, hogy jön a csomag, jön a csomag...

meg is jött, csak 6 db helyett adott 1 db hibásat!

azóta is csak igéret, hogy visszautal, meg megoldja...

Legyen szép a napod!

(#196) petrelli86 válasza csyo (#194) üzenetére


petrelli86
aktív tag

azért nem akarom kiírni a nevét mert akkor lehet mégúgyse kapom vissza a pénzem..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#197) orkester válasza petrelli86 (#193) üzenetére


orkester
senior tag

Úgy tudom 20E Ft-tól szabálysértés, de inkább linkelek egyet: [link], hogy még pontosabb legyen.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#198) petrelli86 válasza csyo (#194) üzenetére


petrelli86
aktív tag

mostmár biztos, hogy nem kapom vissza a pénzem, mert nem válaszol a privátokra, telója kikapcsolva, megbeszélt időben megint nem jött lé..
a csaló gazember pisti0315
ha tehetitek ne bizniszeljetek vele mert, úgyjártok mint én..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#199) csyo válasza petrelli86 (#196) üzenetére


csyo
senior tag

ehh...

Ird ki, hogy v2 hete késik a pénzed.

Lehet más éppen ma utalna neki, vagy hoplnap. Rákeres a megbizhatóságon, fórmban, keresi, hogy volt-e vele probléma...
Nem fekete pontot kell adj neki, hanem beirod ide, hogy lássák, hogy kivel vanm probléma.
Ok, kifizeti, de lassan.

Igy ha vallaki üzletelni szeretne vele, akkor tudja, hogy iszonyat lassan fizet az ember

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#200) csyo válasza petrelli86 (#198) üzenetére


csyo
senior tag

ok, látom közben válaszoltál...

és kiderült, hogy csaló.

Akkor jelenjtsd itt
ebben a topikban

feketepont "XY" nak (linkeled a nevét)
és leirod mi volt nagy vonalakban

Legyen szép a napod!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.