Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) SkyForcer válasza Whaazzup (#1598) üzenetére


SkyForcer
tag

Igen, igen, úgy, úgy. :D :R

(#1602) thomasa válasza Whaazzup (#1598) üzenetére


thomasa
senior tag

Teljesen más a véleményem. Szerintem nagyon is fontos, hogy PM-ben legyen minden benne a bizniszről. Én szeretek arra hivatkozni, hogy mi volt leírva, bármikor vissza lehet nézni. Az "úgy emlékeztem...", és a "de arról volt szó..." kezdetű mondatok eleve kizárva.

(#1603) SkyForcer válasza thomasa (#1602) üzenetére


SkyForcer
tag

Ez is jogos, de a másik is az. :D :R

(#1604) Whaazzup válasza thomasa (#1602) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Nem értek veled egyet, mert ha őszintén leírod, elég a hardver állapota, a garancia ideje, és nincs eltitkolt hiba, egyéb más dolog.Ha sáros vagy úgyis előbb utóbb kiderül.Nem regényt írni, minek itt fórum arra.ÜDV. :F

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#1605) SkyForcer válasza Whaazzup (#1604) üzenetére


SkyForcer
tag

Ha megbízható egy tag, szerintem mindegy mit ír le, ha nem az, akkor úgyis megszívod. :D. Ki kell tapasztalni, rá kel jönni, ki mikor alatt átverni és ki mikor mond igazat, évek alatt, messziről érzi már az ember.
Én is inkább Whaazzup-al értek egyet. :R

[ Szerkesztve ]

(#1606) Csillogo


Csillogo
újonc

Sziasztok, esetleg ebben a témában tudnátok segíteni nekünk?
Köszönjük előre is!
Üdv: Cs

(#1607) Bird válasza Csillogo (#1606) üzenetére


Bird
addikt

Az a baj, hogy ebben nem fog segíteni neked senki sem. Üzleti vitában Ti álltok, nem ismerjük a konkrét körülményeket. Egymással ellentétes szubjektív vélemények között objektív információ hiányában nem lehet okosat mondani.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1608) SkyForcer válasza Csillogo (#1606) üzenetére


SkyForcer
tag

Szia, ezért kell mindig a futárnál átvenni, megnézni a csomagot, bekapcsolom és várja meg, hogy legalább BIOS-ig bejön vagy valami. Ennyi erővel az eladó fele lehet az a történet is, hogy nálad lett baja vagy a futárnál, nehéz dolog.

(#1609) h1mpi válasza SkyForcer (#1608) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyet értek ilyen dolgot vagy személyesen vagy ha futározik, akkor tüzetes átvizsgálás, max ad 500 Ft jattot a kézbesítő embernek, hogy várja meg készségesen. Én se fizetnék az eladó helyében, mert erre van a szállítási biztosítás.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#1610) SkyForcer válasza h1mpi (#1609) üzenetére


SkyForcer
tag

Ez az 500Ft jattos dolog jó tanács, igen. Sajnos előfordul, hogy siet az ember, de úgy kell alakítani a napot, hogy akkor per pill. ne kelljen kapkodni. Tüzetes átvizsgálás igen vagy teszt személyesen, de inkább az utóbbi. Min. 1 órát tesztelni, nézegetni, próbálgatni eszközöket rajta, usb, egyéb kivezetések, kijelző, dvd, stb....

[ Szerkesztve ]

(#1611) h1mpi válasza SkyForcer (#1610) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A külsérelmi hiba a lényeg, sajnos azért órás tesztelésre nem lehet rávenni a futár emberét sem.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#1612) Yamaha R1 válasza Csillogo (#1606) üzenetére


Yamaha R1
tag

Ebben a helyzetben egyetlen értelmes dolgot tehetsz. Elviszed egy szervizbe, és rendesen bevizsgáltatod. Egy szakember közel biztosra meg fogja tudni állapítani, hogy szállítás közben sérült-e, vagy már eleve gond volt a géppel.

Emberünk a hirdetései alapján laptopokkal üzletelget. Ahogy látom, alaplap-hibásakkal is. Simán lehet, hogy leselejtezett, hibás gépeket vesz-"javítgat"-elad. Az sem kizárt, hogy amit megvettél, eleve egy összetákolt szar volt, ami addig bírta, amíg fel nem adta csomagként. Ezt ő nagyon is jól tudta, és pont azért csomagolta szarul, hogy a futárra meg rád lehessen fogni. Egyszerűen nem tudok elképzelni olyan szituációt, ahol értelmes ember postára ad egy csomagot benne "lötyögő" géppel.

Ennek mindenképpen utánajárnék. Bár happy end-re nem számítanék egy olyan embertől, aki nem tudja, miért nem szabad a hidegből behozott elektronikai cuccokat azonnal bekapcsolni...

[ Szerkesztve ]

(#1613) SkyForcer válasza h1mpi (#1611) üzenetére


SkyForcer
tag

Személyesen írtam a tesztet, nem a futár személyes jelenléténél. Az eladónál történő vásárlásnál értettem. :D :R, de jól jött ki, jót nevettem. :D

(#1614) Csillogo válasza Yamaha R1 (#1612) üzenetére


Csillogo
újonc

Igen, elvittem szervizbe, most várom, h mit mondanak. (péntekig ígérték az átnézést) Első ránézésre nem tudták konkrétan megmondani, mi a gond, vagy kijelzőcsere, vagy kábelcsere. Vagy 16e ft, vagy 30-35e... Hát... nem őszinte a mosolyom... Az eladó teljesen elzárkózik most már, az elején még együttérzéseként felajánlott 10e ft-ot, majd azt is visszavonta. Ez is furcsa volt nekem, hogyan jött ki a 10e??? Akkor még nem tudtam semmi konkrétat, csak annyit, hogy a kijelző nem működik...
A vicc az egészben, h elméletileg egy ilyen bagatell dolog miatt, mint a nem megfelelő csomagolás, bukott el az egész!! (feltételezve, hogy tényleg jól működő volt a laptop feladáskor)

(#1615) Csillogo válasza SkyForcer (#1608) üzenetére


Csillogo
újonc

Őszintén szólva azt sajnálom, h nem volt annyi rutinom (nem szoktam sűrűn laptopot vásárolni így, ez életemben a 2. alkalom...) hogy a futár előtt kibontom, és legalább azt jegyzőkönyveztetem, hogy milyen módon volt csomagolva. Erről ugyan készült fénykép, de nem a futár jelenlétében. Az eladó privátban maga is elismerte, h nem volt teljesen jól csomagolva, és hogy bocsi ezért... Nem gondolta, h ennyi nem lesz elég. (1-1 2 cm-es hungarocellap közé berakva a gép, külön aksi stb, oldalirányban és fenti irányban sem kitömve...)

(#1633) Borzoló


Borzoló
senior tag

Szeretném kultúráltan rendezni a dolgot, nyitott vagyok bármire, de úgy gondolom nem vagyok "rossz fiú" hogy ezt érdemeljem. Ha igen akkor szerintem a másik fél is legalább ennyit megérdemel.
Jelenleg "le vagyok húzva" az alaplapommal.

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1634) Kalandor válasza Borzoló (#1633) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Felhívtam a másik fél (Cink_Elek) figyelmét, hogy legyen szíves részt venni az ügy rendezésében.

(#1635) Borzoló válasza Kalandor (#1634) üzenetére


Borzoló
senior tag

KÖSZÖNÖM!!!!! :C :R

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1636) --HARDCORE-- válasza Whaazzup (#1572) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

"Az létrejött üzletet kell értékelni, és nem a magatartást."

Ez nagyon jó! :)) Egyszer amikor valaki átvert és 512MB-os DDR memóriát hirdetett, de 256MB-ost kaptam, akkor nem adtak neki feketét, másik alkalommal amikor 1 órát vártam az eladóra szintén 500Ftos tételű vétel lett volna, és ő késett, én meg nem tudtam tovább várni rá, de semmilyen eladás nem történt, még én kaptam feketét rá.. Szerencsére ez még a régi pontrendszer idejében történt, de azért brutális milyen kettős mérce folyik itt...

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#1637) Borzoló válasza Borzoló (#1635) üzenetére


Borzoló
senior tag

10 nap eltelt. Nem reagál. 5 napja még belépett. Cink_Elek.
Semmi szankciót nem vezettetek be az úrral szemben.
Másik panaszosa is volt közbe. Aki még 7 nappal ezelőtt elérte. Az ő és az én hozzászólásaimat is töröltétek.
Nem érdekel mikor lépett be utoljára.
Én 2 napot nem léptem be és kaptam a retorziót....

Szeretném megkapni a cuccomat végre és most már a megbüntetését is! :(((

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1638) Cink_Elek válasza Borzoló (#1637) üzenetére


Cink_Elek
tag

Hello!

Jelentem vagyok, nem tüntem el.
Nem léptem le senki pénzével vagy motyójával csak egy szimpla kórházi kiruccanás volt de ez kit érdekel:)
(csak gépen PH-zok.Mobilhoz,tablethez nincs idegrendszerem)

Akasztani kell Cink_Eleket vagy hol tartunk? :)

sanyiksaborz röviden,ködösités mentesen a lényeg.

Nincs veled gondom ,mással sem, én mikor érdeklődtem a csomag ügyben azt a választ kaptam hogy kapsz 1 hetet hogy rendezd az átvétet és ennyi.
Erre 1 hónap tiltást kaptál aszem a hirdetésekre?! (ez meglepett engem is)
De másnap reggel ahogy rendeztük az anyagiakat írtam emailt hogy rendeztük a dolgot és hogy kérem a büntetés törlését.

Ezek után nekem nincs beleszólásom a dologokba.Nem az én "boltom" nem én diktálom a szabályokat.
Rám is érvényesek mint mindenki másra.Ha engem jelent valaki okkal én is így járok biztos.....ez jó is meg rossz is,attól függ hol állsz :)

Csomid visszajött,fater átvette.Futár rohangált vele pár napig mert engem ő sem ért el a fent leírt okból kifolyólag.

Én könnyen tiltok privátot,telefonszámot ha ezt zokon vetted.
Van elég gondom mással a +probléma nem kell senkitől.
Magyarázkodnom sztem jobban nem kell ez ügyben mert ez magánügy azt hiszem :)

Én sajnálom a legjobban hogy így alakult, a sima ügyek híve vagyok én is.
De mivel nem ismerlek,napok óta nem reagáltál a privikre pedig lett volna rá alkalmad mert voltál bejelentkezve párszor.Így nem hinném hogy bármi más kötelességem lett volna.Nincs titkárnőm hogy csörgessen telefonon bárkit,sem futárom hogy személyesen vigye el.6éve postán jönnek motyók,évente közel 1000db és megtudtam oldani eddig.Pedig jött néhány nagyon furfangos címzéssel stb.

Szoktam tudni rendezni a dolgaimat,nem vagyok az az áldozat tipus.
PH-n is talán most kértem segítséget 2-3. alkalommal 6 év alatt.
Reméljük ettől rosszabb nem lesz!

Ha valami kimaradt akkor bocs :B
Rendeznem kell a priviket meg van nálam pár holmi amit igen csak várnak már és azt hitték a föld nyelt el sztem.

Üdv.CE :R

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#1639) Cink_Elek válasza Borzoló (#1637) üzenetére


Cink_Elek
tag

Jahh,kimaradt!

Ha jár valamiért büntetés nekem akkor adjátok.
Semmi gond nincs ezzel,elvégre van házirend és kell is :R

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#1640) Borzoló válasza Cink_Elek (#1638) üzenetére


Borzoló
senior tag

Szia!

Kórházi kiruccanásodat sajnálom, remélem jól vagy!

Mobilodhoz nincs idegrendszered? Akkor minek írod ki? Ne írd ki és nincs ez a probléma, illetve amit írok privibe azt értsd meg. Pontosítva: Utalni szeretnék!
(A végén engedted is az utalást. A mai világba nem nagy kérés egy bankszámlaszám, főleg egy akkora üzletembernek mint te, aki "Iponnak, Aqua Comp.-nak....fél országnak" javít. Telefonos beszélgetésünkkor is mondtam h. nekem nem biztos hogy jó az utánvét, de igyekszek, hamár ügyesen feladtad e formában a kérésem ellenére...postás nem hozta ki 2. alkalommal a csomagot, ugye az 1. alkalommal én mondtam hogy nem veszem át mert kérésem ellenére csak elküldted ebben a formában és nem tudtam ki a feladó. EZ A TE HIBÁD. Nem léptem be PH!-ra, nem láttam az üzidet 1-2 NAPIG!!!!!!. Elmondtam, h. sajnos egy Telenor márkájú kifejezetten NAGYMAMÁKNAK készített BUTAtelóm van jelenleg, nem tudok belépni PH-ra, telefonálok mindenkinek. KI IS VAN ÍRVA HOGY TELEFONON KERESSETEK/EZEN AZONNAL ELÉRTEK. Ez neked is ki van írva én is onnan lestem ki mindig.Párom szokott belépni itthonról lenézni címeket miközbe a fülén vagyok.)

Mivel magyarázod azt, hogy LML kolléga 7 napja még beszélt veled? El is kellett volna küldened neki a cuccot utánvéttel? Bezzeg velem nem komunikáltál, nem vetted fel a telefont 1x sem. PEDIG TUDTAD HOGY A CSOMAGOM NÁLAD ÉS MEGY A PALÁVER. Amit te gerjesztettél azzal hogy nem voltál képes felhívni, amit én mindig megtettem, nem 2-3 alkalommal.

Mikor kérdőre vontalak, h. minek jelentgetsz, miért nem hívsz csak hebegtél-habogtál a telefonba. ELNÉZÉST KÉRTÉL ELEK!!!! NEMCSAK AZÉRT KÉRTED A BÜNTETÉS ELTÖRLÉSÉT MERT ÁTUTALTAM A PÉNZT!!!

Én végig komunikatív-informatív voltam. Jelentettem mindent feléd. Ez rólad nem mondható el. Csak csináltad ahogy gondoltad....

3napból 2-t Budapesten vagyok, személyesen átvettem volna a cuccot. Mondtam is hogy ez lenne a legértelmesebb. Aztán meg "eltüntél".

Szerintem mindkettőnk adatlapjából látszik, hogy semmi olyan gond nem lehet egy üzlet során amit ne lehetne röhögve megoldani. Ahogy ezt is. RÖHÖGVE! Csak sajnos néma gyereknek a mama se érti a szavát.

Itt nem a Cink_Eleket, hanem a sanyiksaborzot akasztják, a TE HIBÁDBÓL! (én is hibáztam, mert nem tettem a dobozba a pénzt, AMIT AZONNAL JELEZTEM FELÉD AMINT FELADTAM A CSOMAGOT, de akkor minek javítottad meg?(ezt azért írom ide mert egy moderátor szóvátette eme hibám.)

És miért tiltod te le a számom-profilom (tudom mondtad: "mert utalással rendezted a KP-t") amikor restanciád van felém?

Szóval a lényeg: ELTŰNTÉL ELEK és rámraktad ezt a sz@rt, amiről főleg te tehetsz!

Köszönök mindent! Írj Bp.-i címet ahol a kezembe adod a lapot!

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1641) Cink_Elek válasza Borzoló (#1640) üzenetére


Cink_Elek
tag

Ennyi? :Y

Vigyázni Cink_Elekkel mindenki jegyezze meg!!! ;]

Én bírom a kritikát vagy fantáziálást és olvasni is szeretem.(ha igaz ha nem,jellemzi azt aki írja)
Kiforrott személyiség vagyok határozott és céltudatos.
Nem adok más véleményére egy fikarcnyit sem,saját magam elvárásainak akarok csak megfelelni:)

Még mindig azt mondom hogy az értékeléseket nem én befolyásolom.Az meg fehéren-feketén mutat.

Levonom én is a tanulságot amit köszönök is :) Te is tedd ezt sztem és ennyi.

A héten mennek a posták,megy a tied is nyugi!

Részemröl a 6-éves fórumozás ezzel le is zárult.
A továbbiakat nélkülem intézzétek légyszi mert nekem erre nincs időm sajnos mert sok a meló !

Heb-heb :)

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#1642) Borzoló válasza Cink_Elek (#1641) üzenetére


Borzoló
senior tag

Ez aztán a referátum, reakció a leírtakra!

Fantáziálás?

Osszuk meg a priviket! Írtam, hogy utalni szeretnék, fel is hívtalak rá másnap, de már feladtad.

"Kiforrott személyiség vagyok határozott és céltudatos.
Nem adok más véleményére egy fikarcnyit sem,saját magam elvárásainak akarok csak megfelelni"
NA EZ MINDENT ELMOND!
Ez rólam is elmondható kedves uram, azzal a kis difivel, hogy a vásárló az számomra szent. Nekik akarok megfelelni. Ők mondják meg mi legyen(bizonyos határokon belül) és próbálok simulékony lenni, hogy elégedettek legyenek. Az én értékeléseimet én befolyásolom a fenti politikával-felfogással.
Ne küld ide, mert lehet nem fogom tudni átvenni.
Írj Bp.-i címet meetingre!

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1643) Borzoló


Borzoló
senior tag

Közbe megjelenhetne a mediátorunk Kalandor és véleményezhetné, hogy:

1.:Minek van jelen ilyen minőségben(...tehát magas szinten űzi az ipart) a hardveraprón egy olyan ember aki idegbajt kap a telefon-tablet-es kapcsolattartástól. És miért van kiírva a telefonszáma?
(Véleményem szerint: Szedni kell gyógyszert vagy be kell fejezni vagy fel kell venni egy kapcsolattartót-titkárnőt....! A szakmai háttér egy dolog, van kereskedelmi oldala is a dolgoknak ami a KOMMUNIKÁCIÓN-KAPCSOLATTARTÁSON alapszik, elkerülhetetlen.)

2.:Ha megkérem, hogy ne utánvétezzünk akkor miért adja fel dafke utánvéttel?
(No komment!)

3.:Miért tilt le, mikor fontos megbeszélni valóink vannak?
(Ez is csak megkérdőjelezi az alkalmasságát.)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ha olyan is amilyen Cink_Elek és így intézi a dolgait, így áll az emberekhez és szemet hunyunk e felett...DE! VEGYÜK FIGYELEMBE HOGY EZEK VEZETTEK IDE JELEN ÜGYBEN! Nem pedig az, hogy nem tettem bele a pénzt a dobozba, mivel utalással rendezhettem-rendeztem.
Nincs kiírva, hogy "lesz@rok mindenkit és mindent, ne üzletelj velem csak ha neked így jó!"
Nekem ki van írva, hogy "nem utánvétezek!"
Ahogy ki van írva az is hogy "TELEFONON AZONNAL ELÉRSZ:062026I7576"
Ezt az én cipőmbe önteni?
Ő jelentget engem? Ő nem veszi fel a telefont, ő tűnik el! Az ő hirdetése alá írkál panaszos!

Ő maga nem érti miért kaptam 1hónap hirdetés megvonást! :DDD :C :C

Lesz több kérdésem is, de majd később, egyenlőre elég ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1644) Cink_Elek válasza Borzoló (#1643) üzenetére


Cink_Elek
tag

Bakker teljesmértékben igazad van!
Komolyan,nem viccelek,nagyon bölcs vagy,le a kalappal felnéznék rád ha lenne miért! Így szövegszerkeszteni,nagyon profi! Látszik sokat foglalakozol a dologgal.Szar dolog ha nincs az embernek helyén a lekiismerete,sokat kell érte magyarázkodni hogy javuljon?! :C

Komolyra fordítva a szót :) mint barát a barátnak,mint nagytudású,tiszteletteljes és megbecsült a ........nem folytatom mert valaki magára ismer :DDD

Tényleg kinőttem már a Hardveraprót bakker......Új dolog nincs már régóta,csak a régi jól bejáratott üzletelés.....
Az meg eddig is telón ment java részt :)
Évek óta húzom,útóbbi időkben egyre többször észrevehető volt hogy időhiány van megint és megint nálam.

Szusszanok egy kicsit és hátradőlök a "fotelemben" mert megérdemlem az itt töltött makulátlan 6 év alatt:)
Kialakult kuncsaftkörrel és rengeteg ismeretséggel megyek innen.Dolgozok a háttérben nyugodtan, kényelmesen:) Google dob ha kellek :Y
Kell ennél több? szerintem sem! :R

Hajtson,smúzoljon akinek még muszáj :D Nekem már nem kell :P

Fasza volt itt minden,korrekt volt a PH hozzállása is ha szükség volt rájuk.Védték a becsületeseket,büntették a szélhámosokat :D Így helyes!

Cink_Elek szintet lép! (a régi spanok meg intézik még itt amit kell )

Kösz mindenkinek mindent:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

UI.:Reg törlés hol is van? :))

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#1645) Cink_Elek válasza Cink_Elek (#1644) üzenetére


Cink_Elek
tag

Fel sem tünt nekem,....most szóltak rám hogy kérdezzem meg tőled.

Hogy mikor veszed már észre hogy magadnak fosod a szót?!" :)) :)) :))

Na ebbe a hibába én nem estem bele........ ;) :C

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#1646) Borzoló válasza Cink_Elek (#1644) üzenetére


Borzoló
senior tag

Megint csak nem reagálsz a leírtakra.
Terelsz, félrebeszélsz, öntömjénezel,....felesleges ez a teátrális mártírkodás....
Nem magyarázkodok-fosom a szót magamnak, hanem kérdezek. Tőled és Kalandortól, aki megengedte, hogy kultúráltan megbeszéljük ezt a kialakult helyzetet. De nem tűnik úgy, hogy ez kivitelezhető külső-objektív vélemény nélkül. Mivel nem reagálsz értelmesen a felvetésekre és úgy írsz mint egy 12 éves hülyegyerek anno az MSN-en....

Nos 1 értelmesnek tűnő mondatod volt, ami idevágott:
"Évek óta húzom,útóbbi időkben egyre többször észrevehető volt hogy időhiány van megint és megint nálam." (Érzékeltük! És te jelentgetsz?)

A (#1643)-as hozzászólásom...válaszok?

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1648) Joy 444 válasza --HARDCORE-- (#1636) üzenetére


Joy 444
csendes tag

haha :D emlekszel erre a ...? ez adta el azt a lapot ami egy instabil szar volt! :D nalunk ugyan ez ment mint Eleknel.. napokig, mit napokig, hetekig fosta a szot a moderatornak... eladott egy szar lapot amibe mint kiderult hajlott labak voltak a foglalatban, ( ezt szetszedesnel tapasztaltuk mert sehogy nem akart menni stabilan 1333-on egy 1600-as ram.. ) keppel mindennel 3 napon belul jeleztem, es meg engem akart kibaszatni!!! :D :D vicc ez a bohoc... a masik vicc, hogy amit ertekeltem feketet, kitoroltette!!!!!!!!!!
na az mi!....

20 28 44 5 husz

(#1649) Borzoló válasza Cink_Elek (#1645) üzenetére


Borzoló
senior tag

Köszi Cink_Elek megjött a lap 23 nap után(mázli, hogy otthon voltam, pedig megintcsak megkértelek nyilvánosan, hogy ne postázd mert Pesten átveszem, így lett az én csúszásom, amit jelentettél). Halott.
Látom nem kérik ki a priviket, amiből kiderülne az igazság...minek az! 23 nap késés NEKED oké, nekem a negyede-ötöde se(közbe arról is te tehetsz)! Látod az általad emlegetett-szükséges szabályok arra valók hogy áthágják őket.
Belefáradtam ebbe a baromságba. Tanultam is belőle. Nem vergődök tovább mert nemsokára letelik az a igazságtalan sz@rság amit neked köszönhetek. Kellett ez is az életben! "Az a mocskos korrupció amibe nem vagyunk benne" (Hofi)

Joy 444:
Kalandor kikérte a priviket, ott leírtad, hogy jó a lap, csak 1333mhz-en hajtja a ramokat(ennyit tudott, gyári papírforma) úgy is adtad el, értékeléseid között ott a pozitív, elégedett a vásárló!
Kalandor törölte az értékelésedet a privátokban általad leírtak átolvasása után.
Szóval ide azt irkálsz amit akarsz, de amit írtam az történt.
A továbbiak meg szín hazugságok: nem akartalak "kibaszatni" és nagyon nem ugyanaz történt veled ami Cink_Elekkel (fent a lényeg). Persze kezd újra a "cirkuszi-bohóc mutatványod", itt az alkalom!...okos vagy mint egy lepke(Megnyugtatlak ez rögtön látszott a találkozásunkkor és most is).

További szép estét Mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1650) Joy 444 válasza Borzoló (#1649) üzenetére


Joy 444
csendes tag

ki szolt hozzad? :D az uzletszabalyzatod is egy vicc.. ird bele hogy nem veszel vissza semmit ha szart adsz el.. ja mikor ra jovunk akkor mondod hogy igazabol....! tartozasod is volt, cimet se irtal hova menjek es meg en tettem neked szivesseget hogy elvittelek..
jo lett a lap? megcsinaltattam a foglalatot te paraszt.. fele ramot is buktam meg rajta.. erdekes utana jo volt a lap...
lenyegtelen az egesz, tobbszorosen rafizettem es meg nem is az hogy vissza veszed, vagy feketet kapnal ,meg neked nagy a pofad! ennyit jegyeztem meg az elozonel. azert vegyel mar vissza, nem en tartozok neked...

20 28 44 5 husz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.