Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Graphics válasza trigun (#1150) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Garancia, ennyi. Be kell vinni és kész :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1152) Gude


Gude
senior tag

pumba007 fórumtárs jelentkezett a a laptop kereső hírdetésmre és amikor elutasítottam természetesen kultúráltan nekem esett,idézem "még 50-ért sem adá nekem bunkókám"Nem tudom ebben az esetben mi az eljárás vagy hogy jó helyre írtam,de szó nélkül semmiképpen sem hagyom

Esetleges segítséget köszönöm

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#1153) nonee


nonee
aktív tag

Sziasztok!
Eladtam egy ssd ét postára adtam már 6napja.választ nem kapok ,üzenetek ellénére sem hogy "jelezz" ha megkaptad..most mit csináljak már rég oda ért az ssd,minden nap belép de nem válaszol?!
tudtok valami segítsége vagy hagyjam annyiban?üdv

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#1154) PHM válasza nonee (#1153) üzenetére


PHM
addikt

Simán hagyd annyiban.
(Remélem, minimum ajánlottan adtad fel.)
A vevő úgyis jelentkezik, ha probléma van.
Mondjuk az efféle viselkedés egyszerűen bunkóság.
Szerintem...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1155) nonee válasza PHM (#1154) üzenetére


nonee
aktív tag

Megoldodott!!köszi

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#1156) po998


po998
csendes tag

Szeretnék bejelentést tenni. semmy nevű PH tag ellen.

A következő sorokat leveleztem ennek alapján kerult ide a belyentés

privát üzenetek

po998
(újonc)

Szervusz szia.

Köszönöm a megkeresésed. A helyzet a következő vásároltam tőle egy villámkáros gépet nem kevés összegért.(60e FT) Elutaltam a pénzt megkaptam az általa villámkárosként hirdetett terméket.
A dobozban lévő alkatrészek nem villámkárosak hanem FIZIKAI sérültek. Tehát az alaplap a memoria a HDD és minden egyéb termék fizikai sérült. HDD teteje ugy néz ki mnitha egy százas szöggel belevertek volna a vákumfólia mindegyiken fel van szakitva egy vágoeszközzel, a memoria lába el van hajlitva,alaplap processzor foglalatában a lában elhajlaitva stb

Kérdésem szerinted ezeket villámkár okozza?
Nos amikor megkaptam jeleztem neki ő természetesen nem vette fel a telefont és hazudozott. Irtam neki ő erről semmit nem tud. A csomag teljesen biztonságosan volt feladva és lezárva ezért valószinű nem a postán sérült meg.

Elvittem az alkatrészeket bevizsgáltattam szakvéleményt készittem SAJÁT költségen.
Ezt be fogom scannelni és elküldöm. Erre vártam igazából hogy meglegyen mert ezek után megteszem a feljelentést az illető ellen.

Ezek tudatában azért irtam a hirdetésbe hogy más ne essen ebbe a hibába és ne tudja átverni őket.

Ez gondnak és szemetelésnek számit?

Kiszedtem a privát üzenetet: Ilyet csak annak az engedélyével tehetsz ki, aki írta!
Mod:apóka

[ Módosította: apóka ]

(#1157) borowka válasza po998 (#1156) üzenetére


borowka
csendes tag

Szia!

Ennyi pénzt előre utalni egy hibás termékért szerintem részedről is felelőtlen volt.
Mindenképpen szólítsd fel az eladót vagy visszavesz vagy feljelented.
Ha nem teszi irány a yard.

(#1158) po998 válasza borowka (#1157) üzenetére


po998
csendes tag

Szia!

Tény, teljesen igazad van. Megbizható előélettel rendelkezett gondoltam nem fogok csalódni.

Sajnos ahogy látom senki nem reagál az ügyre.

(#1159) Mr X válasza po998 (#1158) üzenetére


Mr X
veterán

Itt nem is fog, ez nem az a topic, itt a felek rendezik a vitás ügyeket. Ha bejelenteni szeretnéd, azt ide: [link]

(#1160) vigyoricsiga


vigyoricsiga
csendes tag

Szeretném megkérdezni,hogy itt a PH-n ez így normális e: vettem egy videókarit ami Postán meg is jött csak sajnos nem működött írtam a kollégának mire írta,hogy küldjem vissza megnézeti(ha tudja megcsináltatja) úgy is lett, pár hét után amikor érdeklődtem,hogy mi van vele azt mondta sajnos nem tudták megcsinálni így visszautal az árból ami 12000ft+posta x2 volt 7000ft-ot mondván jó volt a kari amikor küldte így sokat bukott az üzleten amiből én is vegyem ki a részem.
Kb. ennyi.

(#1161) Steve(AMD) válasza vigyoricsiga (#1160) üzenetére


Steve(AMD)
tag

Kizárólag abból következtetve amit leírtál:
Attól függ miben állapodtatok meg. Vállalt-e (próba)garanciát, vagy külön kitért-e rá, hogy a postáért nem vállal felelősséget.
Mennyire volt alaposan becsomagolva? Ha rendesen bélelt v. a gyári dobozában kaptad meg, akkor elvileg nem sérülhet (még ha dobálják is a csomagot a Postán).
Mivel hibásan érkezett meg hozzád (gyanús, hogy úgy is indult el), nem tudtad működésre bírni, így nem a te felelősséged / sarad a javítása.
Milyen jópofa! A rossz kártya javíttatási ktg felét egy balekkal fizettetné?

(#1162) vigyoricsiga válasza Steve(AMD) (#1161) üzenetére


vigyoricsiga
csendes tag

Nem volt szó a próbagariról meg a postára se tértünk ki külön azt írta ,hogy a hűtő ventije kicsit hangos de amúgy minden jó és tökéletes működik.Becsomagolva szerintem jól bevolt és sérülés se látszott a csomagon.

(#1163) ProZsolt válasza vigyoricsiga (#1162) üzenetére


ProZsolt
tag

Szerintem korrekt megoldás! (természetesen, ha nem az átvágás volt a szándéka).
Én ilyen esetek elkerülése érdekében mindig inkább a személyes átvételt javaslom, és külön jelzem, ha valaki postán veszi át, akkor semmilyen garanciát nem vállalok!
Szerintem jelezd a feketepontos topikban, és ha másnak is ilyen problémája lesz, akkor már tudni lehet, hogy nem egyszeri esetről van szó! Természetesen ne negatívan írj róla!

[ Szerkesztve ]

(#1164) Pepe78


Pepe78
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok-e.
Hátha.

Következő lenne a gondom:

pár napja eladtam/cseréltem egy VGA-t

A A vevő most felhívott, hogy "elektromos hangja van a kártyának" , és vegyem vissza.

Én közben felhívtam két tapasztalt ismerősömet akik a következőket mondták egybehangzóan:

-egy vga ha teljesen új is lehet úgy nevezett tekercs vagy kondenzátor hangja.
-ugyan azon VGA egyik alaplapban akár adhat tekercs vagy kondi hangot egy másikban nem
-tápok esetén is igaz, vagyis egyik táppal lehet a másikkal nincs
-hivatalos, bolti garanciánál még csak a bolt be sem veszi ilyen panasszal a terméket!

Én nem tapasztaltam semmit. A VGA rendben megy most is, de nem tetszik a hangja a srácnak.

Én vállaltam rá , egy hét próbagaranciát.
Viszont a kártya sérülésmentes, ha jól tudom soha szét nem volt szedve pasztázás erejéig sem, és nem utolsó sorban stabilan üzemel.

Én leírtam a srácnak, hogy ez nem ok a visszavásárlásra , főleg figyelembe véve a fent leírt tecnikai tartalmat.

Mit kell ilyenkor tennem?

+ az eladás ideje alatt kiderült, hogy van egy illető aki a garanciáját intézi ha gond van vele.
Elérhetőségeit oda is adtam a vevőnek.

Persze mivel a kártya hibátlanul megy , nincs miért garanciáztatni.

Ennyi lenne.

Nem tudom mi a menete itt a dolognak.
Most járok itt először.

Kérem az illetékest tegye meg a szükséges lépéseket.

Üdv

Pepe

(#1165) Pepe78 válasza Pepe78 (#1164) üzenetére


Pepe78
senior tag

Az ügy ma reggelre lezárva.
Remélem többet nem kell ide jönnöm.

Szép napot!

Üdv
Pepe

(#1166) Oczu válasza Pepe78 (#1164) üzenetére


Oczu
senior tag

Én ugyanígy jártam és szinte ugyanez a kártya (Gigabyte), a gyártó minden további nélkül cseréli, mivel a hang rendellenes. Mondjuk ez ciripelt, ahogy változott a kép, azt mondták, valamelyik tekercs szigetelése fáradt el.

[ Szerkesztve ]

(#1167) Pepe78 válasza Oczu (#1166) üzenetére


Pepe78
senior tag

A srác jelezte, hogy eltűnt a hang. Ami nálam nem is volt meg.
Elnézést kért, így rendezve.

(#1168) adamcsuk válasza Pepe78 (#1167) üzenetére


adamcsuk
csendes tag

Hát ritka az ilyen.

(#1169) RedHarlow


RedHarlow
aktív tag

Az alábbi üzlet miatt kérném xxxbmx nevű tagot, hogy a holnapi nap folyamán vagy utaljon el 15 000 FT-ot kaució gyanánt vagy küldje el előre a beigért laptopot ami ha megérkezik és minden rendben van vele akkor még aznap postázom neki az általam beígért xbox 360-at és pénzt vagy vegye át az általam megvetett kinect szenzort 20 000 FT-ért postával együtt.

[ Szerkesztve ]

(#1170) xxxbmx válasza RedHarlow (#1169) üzenetére


xxxbmx
tag

Mint mondtam sajnos abban nem tudok megeggyezni redharlow kollégával hogy előre elküldjem a gépem!de én ugy hiszem hogy ebben mindkei eggyet ért velem!"sose küldj előre semmit",Ha holnap eladom a gépem már megbeszéltem redharlox kollégnak hogy oda adom a kauciot!

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#1171) RedHarlow


RedHarlow
aktív tag

xxxbmx nevű taggal a mai napon sikerült rendezni a dolgokat. A felfüggesztést így szerintem feloldhatjátok és köszönöm a segítségeteket az ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#1172) nagyt92 válasza RedHarlow (#1171) üzenetére


nagyt92
csendes tag

sziasztok!

jelentsd a csalót topic(#11681) Nyugis kommentje

Ti elég tapasztalt prohardver tagok vagytok, talán tudtok nekünk segíteni, és jobb belátásra bírni.

Már elég sok dolgot eladtam itt a prohardveren, körülbelül 10-15 adás-vétel fűződik a nevemhez, amiket levelekkel tudok igazolni is. Legyen az alkatrész, laptop, valamely szolgáltatás ( játékidő WoW Gamecard), a pirosokat nem nagyon kértem, de azért a postok alá kaptam a megjegyzéseket, hogy gyors, megbízható partner stb és levelekben is mindig visszaigazoltak, hogy azt kapták amit kértek.

Most eladtam egy ilyen játékidőt 1100Ft-ról van szó. Működött 48 óráig és visszavonta a Szolgáltató amiről emailt is kapott, hogy miért, de nem az én hibámból, szimplán beszüntette azt.

A lényeg, hogy ő most csalónak állított be és csalás, hűtlen kezelés, sikkasztás, lopás alapos gyanújával tenni akar egy feljelenést ellenem.

Nos nem voltam itthon, de skype-on 0-24 fent vagyok és írt, nem írtam vissza ezért választotta ezt a lépést, hogy én többszöri felszólításra sem válaszoltam neki aznap.

Kártalanítást követel, amit úgy egyébként meg is tennék fenyegetés nélkül, de hát nem várta meg, hogy írjak.

Véleményetek?
1. Megkapta amit kért, a szolgáltató vette el nem én. Garanciát nem vállaltam, és nem is Kért!
2. Többszöri felszólítás nálam nem 14-22 óráig tartó időszakra vonatkozik, hanem napokig.
3. Foglalkozik a rendőrség egyáltalán 1100 Ft-os pitiáner ügyekkel?
4. Megéri benzint, időt, pénzt pazarolni ilyen ügyre, ahelyett, hogy megállapodna velem?
5. Kapott egy kódot ami először feloldja majd megkapta a feltöltést. A kódot kézzel foghatta és fel is használta ez 300 Ft ba került. Tehát én a 800 Ft-ot visszatéríteném mert azért 30 napra szólt a feltöltés és 48 óra után vette el a szolgáltató, de nyomatékosítom nem az én hibámból, de kártalanítom ezt a részét, mert 48 óra valóban elég kevés idő.
6. Ő azt állítja, hogy nekem 1100 Ft-ot kellene fizetnem, de nem fogom hagyni magam, hogy fenyegetőzésbe menjen a dolog a rendőrséggel 1100 FT miatt, mikor megkapta a kódot, amit vásárolt, illetve feltöltést, amit visszavontak tőle, de ezt akarom megtéríteni, hiszen volt tartalékom, ha bekövetkezne bármi baj, tudjak kárpótolni.

A privát megegyezés folyamatosan zajlik bár most délelőtt 10 óra óta nem kaptam választ... :) de Tőlem el volt várva, hogy azonnal válaszoljak na mindegy.

Ezt a kijelentést a következő névvel és számlaszámmal szedi a pénzt:
OTP BANK 11773425-01391680 NÉV: Nagy Tamás
pedig kikérem magamnak, nem gyűjtök én semmilyen áldozatokat semmiféle oldalon, pénzszerzés céljából. Főleg, hogy ezt egy olyan hirdetés alá írta, ahol ott szerepel 4-5 Dicsérő komment a vevőktől.

Egy kis infó rólam, azért szerintem mindegyik oldal tükrözi az ember valódi korrektségét. vatera felhasználóm
üdv!
Találat

nagyt92 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!
Megannyi komment és köszönő levél.

üdv és köszi a segítséget!

(#1173) Toxicano válasza nagyt92 (#1172) üzenetére


Toxicano
tag

RAF töltés volt, ugye? :D Nem rég nyálazta át a Blizzard és szedi el. Ezek után a RAFosok bele írják a hirdetéseikbe, hogy "csak saját felelősségre", gondolom ez nálad nem szerepelt. Add vissza neki az 1100 forintját és hagyd a fenébe. Nem éri meg mérgelődni rajta.

,,mint olyan... szoktam-volt mondani: mielőtt pattintod a dellát, mindig ki kell bontani"

(#1174) nagyt92 válasza Toxicano (#1173) üzenetére


nagyt92
csendes tag

"KÖZLEMÉNY: SZIASZTOK!!

TEKINTVE A BLIZZARD FOLYAMATOS TAKARÍTÁSÁNAK, ÉS a PÉNZETEK Biztonságára, ÉRTÉKÉRE, A BIZONYTALAN IDŐKIG : !!!!!!! 30% KEDVEZMÉNYT ADOK AZ ÁRAKBÓL !!!!!!!

ÚJ ÁR:

1 HÓNAP: 800FT

TÖBB Hónap egyszerre való töltése NEM LEHETSÉGES és NEM AJÁNLOTT MOST!!!"

Szerintem ez burkoltan tartalmaz mindent :) De a frozen kulcsot akkor is felhasználta.
Láthatod, hogy védtem az emberek pénzét nem is hagytam, hogy több hónapot töltsenek, nehogy elveszítsék.
Jó magam 6 hónapot vesztettem el senki sem fogja kárpótolni :)

Toxicano te is tudod, hogy nem én loptam meg, nem az én hibám, nem értem miért nem lehet korrekten eljárni az ügyben, miért kell rögtön fenyegetőzni.

[ Szerkesztve ]

(#1175) nagyt92


nagyt92
csendes tag

bizonylat

A pénzt visszaküldtem. Várom a választ és a felfüggesztés feloldását.

(#1176) Nyugis válasza nagyt92 (#1175) üzenetére


Nyugis
senior tag

A pénz visszautalva

(#1177) nagyt92 válasza Nyugis (#1176) üzenetére


nagyt92
csendes tag

örülök, hogy akkora közösségi ember vagy, hogy annyit nem tudsz írni, ne haragudj, hogy elhamarkodottan döntöttem, a pénzt visszakaptam, a felfüggesztést vegyétek le stb... nem kell igazad van...elérted a célod és beírsz ennyit értem én :) emberileg levizsgáztál egy 0ásra

nem bírsz várni a válaszomra és felfüggesztesz az adminok által. Szombat este írtál ma Hétfő reggel van és nálad a pénz, de neked azonnal ide kell szaladni a hátam mögött.

(#1178) Toxicano válasza nagyt92 (#1174) üzenetére


Toxicano
tag

Persze, tudom én, hogy nem a te hibád. Azt mondom, nem ér meg annyit 1100 forint és egy idiótának a RAF bizonygatása, majd hogy ezt szóvá tegye ebben a topicban és meginogjon mások bizalma veled szemben, ezt látva. Megkapta a pénzét, örüljön és ne is beszélj vele többet.

,,mint olyan... szoktam-volt mondani: mielőtt pattintod a dellát, mindig ki kell bontani"

(#1179) Medve59 válasza Nyugis (#1176) üzenetére


Medve59
tag

Remélem lesült az arcodról a bőr! 1100.-Ft-ért lejáratni valakit! Úgy, hogy nem is hibás az ügyben! Hát gratulálok! Téged kéne innen kitenni! Semmi szükség az ilyen emberekre a PH-n! Mondjuk azt sem értem, hogy mi alapján tiltották nagyt92-t!

Ez kizárólag a saját véleményem! Nem bírtam megállni, hogy ne írjak!

Nem tom, mitom én.

(#1180) nagyt92 válasza Medve59 (#1179) üzenetére


nagyt92
csendes tag

nagyon szépen köszönöm mindkettőtök válaszát, és hogy kiálltatok az igazamért, mert szerintem sem volt jogos a dolog.

Remélem lassan feloldják a függesztést mert még lenne 1-2 eladandó dolgom.

üdv!

(#1181) Medve59 válasza nagyt92 (#1180) üzenetére


Medve59
tag

Igazán nincs mit! Kezd elegem lenni, az ilyen és ehhez hasonló, faszarági majmokból! Kell neki az olcsó cucc, szolgáltatás, féláron lehetőleg 5 év garanciával! Komolyan mondom, hogy nem tudom merre tart ez a világ!

Nem tom, mitom én.

(#1182) nagyt92 válasza Medve59 (#1181) üzenetére


nagyt92
csendes tag

Az itt a baj tudod, hogy 1 órán át segítettem neki, hogyan tudja megcsinálni majd azt, amit venni akar.
Nyitott voltam minden kérdésére. Válaszoltam rájuk. Volt, amit többször is le kellett írnom, hogy megértse, de nem baj... , mert szívesen segítettem.

Továbbá érdeklődött egy további szolgáltatásról, amiből nekem semmi hasznom nincs, de próbáltam neki segíteni abba is. Utána kérdeztem a dolognak, amivel megkeresett és időt pazaroltam, olyanra, amiből nem is nekem lesz hasznom.

Ezek után azonnal post-ot nyit rám és visszaköveteli a pénzét ezzel a módszerrel.

EZ az undorító szerintem. Szóval én megtettem érte mindent, és nem képes várni a válaszomra, azonnal elhamarkodottan az admin csapathoz fordul és ez még oké... de, hogy egy bocsánat kérés, vagy köszönöm, vagy bármi.. luxus..

kiborító..

(#1183) Toxicano


Toxicano
tag

Nem tudok olyat írni, hogy ne szerkessze majd át egy admin... :DDD hagyjuk is

,,mint olyan... szoktam-volt mondani: mielőtt pattintod a dellát, mindig ki kell bontani"

(#1184) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Csak röviden. PH-n kívül eladtam egy HDD-t, postázva, bubis borítékba.
Mire odaért nem volt jó, nálam rendben volt.
Ilyenkor mi a legkorrektebb megoldás?
Felhívtam a hirdetésben a figyelmet, hogy posta csak saját felelősségre, személyesen adok 3nap próbagarit, de postán nem.

(#1185) Toxicano válasza W1 (#1184) üzenetére


Toxicano
tag

Hát azt nem tudhatja aki megvette, hogy nálad még működött-e. Küldje vissza utánvétellel, postaköltség is a tied. Ez a legkorrektebb szerintem.

,,mint olyan... szoktam-volt mondani: mielőtt pattintod a dellát, mindig ki kell bontani"

(#1186) W1 válasza Toxicano (#1185) üzenetére


W1
senior tag

Egyenlőre azt beszéltük meg, hogy visszafizetem neki a pénzt.
De nem teljesen érzem így felém korrektnek.

(#1187) Toxicano válasza W1 (#1186) üzenetére


Toxicano
tag

Fordított helyzetben hogy éreznéd? Ugye? :U

Szerk.: Vagy! Ha nem hepciáskodik a posta felét állja ő.

[ Szerkesztve ]

,,mint olyan... szoktam-volt mondani: mielőtt pattintod a dellát, mindig ki kell bontani"

(#1188) W1 válasza Toxicano (#1187) üzenetére


W1
senior tag

Nyílván, persze megértem a helyzetét, ezért is nem azt mondtam neki, hogy nem érdekel, nem vállaltam postán garit, hanem mindketten normális intelligens emberek módjára megbeszéljük a dolgot.

Én aláírom, hogy nem tudom bizonyítani, de ő elfogadta postázással gari nélkül a dolgot. Sőt, a pk-t is én fizettem neki.

(#1189) Toxicano válasza W1 (#1188) üzenetére


Toxicano
tag

Jahogy te álltad a pk-t. Akkor annak összegét levonva térítsd vissza a hdd árát. Így oké szerintem.

,,mint olyan... szoktam-volt mondani: mielőtt pattintod a dellát, mindig ki kell bontani"

(#1191) PHM válasza Hellboy2387 (#1190) üzenetére


PHM
addikt

Ezt inkább itt vesd fel.
Nagyobb az esély a kompetens válaszra.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1193) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

1 kis segítséget szeretnék kérni, talán valaki tud benne segíteni.

Eladtam 1 tökéletesen működő és hibátlan állapotú alaplapot. A vevő a megérkezés után jelezte, hogy nem indul el többszöri próbálkozás után sem. Felajánlottam, hogy küldje vissza és megnézem. Az átvételt követően 2 processzorral is megnéztem. Természetesen hibátlanul indult mindkét cpu-val. Telefonos egyeztetés után a következő egyezségre jutottunk: megkapom a "lecserélt" deszkát postafordultával és kompenzálva lesz a 2. feladási díj.

Erre a ma napig nem került sor, így maximálisan becsapva érzem magam, mivel ezt a kolléga is elismerte: "Viszont tartozom Neked a postaköltséggel meg hát egy alaplapot is ígértem alkatrésznek."

Nem tudom mi a teendő, remélem kapok tanácsot ... :U

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#1194) Oczu válasza madmaxxx (#1193) üzenetére


Oczu
senior tag

Ha beírod ide, kap érte feketét, ha nem rendezi.

(#1195) madmaxxx válasza Oczu (#1194) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Köszönöm az útbaigazítást! :R

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#1196) hamyka válasza po998 (#1156) üzenetére


hamyka
senior tag

Huu nem semmi :Y

Ássa el magát jó mélyre az eladó :((

Én soha nem tennék ilyet senkivel, és géppel sem, szegény géép :O

Ilyennek gépet sem adnék a kezébe nem hogy prohardvert :o

Remélem legközelebb nem jársz így

Comodó új távlatok...........

(#1197) tajcsi


tajcsi
senior tag

Miért lett törölve az a hozzászólásom amiben UDI-t hívom üzleti vitára?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1198) castler88


castler88
csendes tag

Sziasztok szeretnék segitséget kérni! Tegna este vettem egy hibás laptopot vga hibával! De sajna nem csak az vólt a baja! Pontosabban semmit nem csinál a gép cserélhető vga val rendelkezik sajna tegnap este amikor hazaértem csak pár apróságra derűlt fény! Pl hdd keret hiányzik! Az akkumlátor szar! A kijelzőt tartó zsanérok csavartartói töröttek! Én ezt tegnap amikor haza értem jeleztem az eladónak (bartamate) aki nem jelzett vissza! Ma reggel megnéztem jobban a gépet a memóriák is szarok meg vannak égve! Az alaplapal eggyütt! Ma reggel hívtam malyd irtam neki űzenetet hogy jelentkezzen erre mindent rám hárított hogy le ejtettem párát kapott! 17e ft adtam ki egy papírnehezékért! ebben kérnék segitséget mit tegyek sajna telefonnal hírdetek nem tudom belinkelni! A megvett gép tipusa asus A8j hírdető nick neve BARTAMATE

A jó üzlet titka a 2 ember korrektsége! jó üzlet után kérnék pirosat :)

(#1199) PHM válasza castler88 (#1198) üzenetére


PHM
addikt

Első körben jelentsd itt.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1200) castler88


castler88
csendes tag

nos szeretném jelezni hogy az úri ember továbbra sem veszi fel a telefont és itt sem reagál a privátra!

A jó üzlet titka a 2 ember korrektsége! jó üzlet után kérnék pirosat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.