Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) tajcsi válasza castler88 (#1200) üzenetére


tajcsi
senior tag

Van az ugy...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1202) wassermann


wassermann
addikt

Segítsetek már mit csináljak, hogy ne buzeráljanak!

Kb. három hete eladtam egy több éves, használt, de jó állapotú, tökéletesen működő NAS-t valakinek. A pénzt meg is kaptam, feladtam minden rendben ment. Közben a vevő már jelezte, hogy párhuzamosan vett egy korszerűbb NAS-t is. Most elkezdett variálni, levelekkel bombáz: pl. nincs garancia levél (nem igértem, mert elveszett), szétszedte és ujjlenyomatokat talált benne (?). - mivel a készülék tökéletes, nagyon úgy érzem az egész arra megy ki vegyem vissza, mert neki az időközben vásárolt másik jobb. Viszont miért tenném? Azért adtam el mert nekem is csak ott állt évek óta a fiókban.

Hogyan tudom magam megvédeni, attól, hogy levelekkel bombázzon?

(#1203) Balinov válasza wassermann (#1202) üzenetére


Balinov
félisten

tiltsd le pm-jeit meg az emailcimet jelentsd spamnek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1204) wassermann válasza Balinov (#1203) üzenetére


wassermann
addikt

Kössz, ha tovább piszkál ezt teszem.

[ Szerkesztve ]

(#1205) Balinov válasza wassermann (#1204) üzenetére


Balinov
félisten

Nm, en nyugodt hangon es targyilagosan leirnam neki utoljara, hogy mi a dorges, mi a tiszta lap, aztan lepnem a tiltast, ha tovabbra is zargat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1206) wassermann válasza Balinov (#1205) üzenetére


wassermann
addikt

A röhej az, hogy ő már pont ezzel bepróbálkozott: megfenyegetett engem. Utálom, ha piszkálnak, elkeseredésemben írtam ide

(#1207) Balinov válasza wassermann (#1206) üzenetére


Balinov
félisten

Elhiszem, halistennek en evek ota nem piacozok, de egyszer belefutottam egy pszichoba ugy 6-7 eve, beirtam a hirdetesere, hogy X FT-ert nem, de X-valamennyiert feltetlen erdekel, mivel az uj netto bolti ara, ahol lehet kapni, az annyi, mint az o hasznalt ara...erre a majom felhivott rejtett szamrol, ott frocsogott nekem, mig le nem bas*tam a telefont,hogy anyaddal szorakozzal kisiskolas

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1208) Vetele


Vetele
csendes tag

Sziasztok!

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Nemrég alkudoztam egy alaplapra, de kis kedvezmény miatt társult hozzá egy CPU és hűtő is. A hirdetésben esetleges sérülésről, hiányról, vagy értékcsökkentő körülményről nem esett szó, ilyent nem jelzés vagy utalás nem volt.
Fizettem és a pakk meg is érkezett. A CPU-t nem volt a foglalatban azt külön csomagolták. Kibontás után észleltem, hogy a lap CPU foglalatának néhány tüskéje elhajlott.
Megkerestem az eladót, aki közölte, hogy már ő is így vette.
"Ez így volt amikor megvettem is, azóta is így használtam." - volt a válasza.
Tehát a válasza alapján tudott arról, hogy nem 100%-os a lap, de erre semmilyen utalást nem tett. Legkésőbb a csomag feladásakor észlelhette, ha előtt nem.
Természetesen amennyiben tudok erről a körülményről meg sem veszem.
Jeleztem, hogy elállnék a vásárlási szándékomtól és megegyezés szerint a lapot, vagy mindent vegyen vissza, de ettől elzárkózott, mondván, hogy nála működött, és már megvettem.
A konfigomat most építgetem és kipróbálni sem tudom jelenleg, de ez mit sem változtat azon, hogy olyan lapot árultak aminek a hibáját nem jelezték. Ez a körülmény előttem ismeretlen volt.
Én a jelenlegi eladóval állok szerződéses viszonyban, arról nem tehetek, hogy így vette. Az a korábbi eladó és a nekem értékesítő dolga. ---Gondolom.
[A lényeg[amiről írtam][/L

[ Szerkesztve ]

(#1210) bopoo


bopoo
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám lenne hogy eladtam egy Iphone 2G telefont de alkatrésznek!Leírtam mi a baja mi van vele...Postán adtam fel előreutalás után... Na megkapta a telefont és ír egy ilyet hogy nem jó a z alaplap meg a kijelző nem érzékel...Na most elkeztem neki pepecselni hogy mikor inenn elkűltem a telefont teljesen jók voltak ezek a dolgok benne! Ezek után ő bekapcsolta ( állításai szerint ugye rossz az alaplap tehát nem tudom hogyan kapcsolta be...) és nem jó a kijelzője....Mikor én tudván tudom hogy jó volt...Tehát bíztosan szét lett szedve a készülék....És visszautalást kér de persze én ezt nemnagyon akarom mert itt van privátban beszélgetés és ott több dolog nem tetszik...Eddig soha nemvertem át senkit itt is leírtam a bajait és hogy nem zsákbamacskát árulok...Szerintetek mit tehetnék?

(#1211) bopoo


bopoo
csendes tag

Ja az alaplapot bem cserélte ki ezt onanntól tudom hogy azt írta hogy csak a bekapcsoló,némítás,jack dugó funkciós kábelt cserélte ki és kapcsolta be...

(#1212) Oczu válasza bopoo (#1211) üzenetére


Oczu
senior tag

Ha szétszedte, nem követelhet semmit, valszeg a hozzá nem értés meghozta a gyümölcsét.

Témát zárd le, ha nem tetszik neki, jöhet hozzám :D

(#1213) Driftmester


Driftmester
tag

Hy all! :R
vettem manson06-től egy hibás notit, mondván-->"nem volt szétszedve", ha nem volt szét szedve, akkor miért van forrasztás nyom az alaplapon, miért hiányzik 2-3db csavar? :F
Sajnos az egészet telefonon intéztük, és nem igazán volt érthető amit mondott (elvileg volt valahol ahol nincs bent térerő :D )
Telefonban rám hárított, mondván én szedtem szét, nem sikerült javítani, és most vissza akarom vettetni a tönkretett hibás terméket (Acer E640G)
ilyenkor mit lehet tenni, képekkel sem tudom bizonyítani, hogy mikor szétszedtem már olyan volt? (mert le van fotózva)
szerk: én fotóztam, mikor szét lett szedve (elvileg ugye először, de gyakorlatilag a forrasztásnál is sok ragasztó volt [tuti nem gyári])

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/driftmester

(#1214) Oczu válasza Driftmester (#1213) üzenetére


Oczu
senior tag

Írd be ide, legalább meg lesz a neve ott is.

(#1215) Pccommander


Pccommander
csendes tag

Üdv
Tranceking fórumtárstól vettem egy laptopot és így jártam:
Pccommander privát üzenete Tranceking számáraÚj Törlés2013-02-07 19:30:33
Pccommander
(újonc)
Szia
Megnéztem a laptopot, azt írtad a töltőnek van baja, de nem a töltőnek van baja, be sem kapcsol a gép, hálózati töltőről sem, valószínűleg alaplap hibás lehet. Nem vesz fel töltést sem, de a töltés hibát tudnám javítani, viszont be sem kapcsol...
Több gyári Dell töltőm is van.
Mi legyen?
Üdv
Tranceking privát üzenete Pccommander számáraÚjVálasz Törlés2013-02-07 21:26:20
Tranceking
(újonc)
nem azt irtam hogy töltő hibás hanem hogy nem működik az uj töltővel. Tehát valami a géppel van a gyári valami hibát okozott benne valószinűleg. Ezért is adtam el ha valaki akarja megjavítatja ha hosszan nyomod a bekapcsoló gombot kapcsolna csak nem tud mert le van merülve!
Eladó a címben szereplő notebook kis hibával.
a gép tökéletesen működött amíg a töltője meg nem adta magát. vettem hozzá egy másikat (utángyártott de nem müködik vele, 1év gari van rá) megvan a gyári is. a gép nagyon szép állapotban van szinte karcmentes
akkuja több mint 3 órát bír. én már nem szeretnék vele foglalkozni mivel van helyette másik
Pccommander privát üzenete Tranceking számáraÚj Törlés2013-03-01 16:55:40
Pccommander
(újonc)
Szia
most volt időm foglalkozni a géppel, azt sem írtad, hogy a hdd ami benne van kuka, hd sentinel szerint 18% -os és tele van bad sectorral, valamint a bt-ot kivették belőle, mert a kábele benne van, de az egység nincs benne.
Utólag már nem reklamálok, de gondolom belátod, hogy ez így nem volt túl korrekt.
Üdv

Előre utaltam Neki a postaköltséget, az utánvétet is kifizettem, de vasat vettem a pénzemért. Az alaplap teljesen halott, a hdd halott a többit már meg sem nézem, dobom ki az egészet vagy felteszem fillérekért...
Kollégának adnék feketét, ha tudnám hogyan kell...

(#1216) PHM válasza Pccommander (#1215) üzenetére


PHM
addikt

Írd le itt az esetet.
Privát üzenetet ne másolj be, ilyet csak mindkét fél beleegyezésével tehetsz.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1217) kicsitrash válasza PHM (#1216) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

ha egy végtelenül kedves embernek szeretném megköszönni, hogy illően viselkedett, azt hol tehetem meg?
szerk, butaságot irtam...

[ Szerkesztve ]

(#1218) athomi


athomi
veterán

Érdemes vigyázni 2pac123 fórumozóval, konkrétan senki ne üzleteljen vele :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#1219) PHM válasza athomi (#1218) üzenetére


PHM
addikt

Hogy-hogy nem, az összes hirdetése érvénytelenné vált... :D

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1220) d4Y.187


d4Y.187
tag

üdvözletem !

vázolnám a szituációt amibe a minap keveredtem kedves Mikulas74 fórumtársunk jóvoltából.
bontok épp egy s775 alapú asztali gépet, az alkatrészeit itt hirdetem hardveraprón. a gép napi használatban volt az általa megvett alaplap kipakolásáig.
átvételkor megnézte, az alaplap antistatik zacsiban volt, foglalatvédő visszakerült rá.
másnap jött a panasz, hogy nem működik a lap, és hogy elkezdi debugolni. felajánlottam neki hogy jöjjön el hozzám, hozza el a cuccait hogy letesztelhessük, de ezt elutasította. ő minden procit és ramot kipróbált, semmivel sem működött neki a dolog,
viszont kis idő elteltével talált egy "180fokban meghajlott tűt" a foglalatban (s775), amit állítása szerint ő maga "visszahajlított"
bár igencsak rossz szájízzel, de nem álltam el a garancia érvényesítésétől, 5ezer forinton nemigen szoktam veszekedni...viszont a beszélgetésből számomra az derült ki, hogy nem hivatásos szakemberrel van dolgom. annak ellenére nem álltam el a visszavételtől, hogy tudtommal nincs bolt a földön, aki ha hozzányúlsz a cuccához, vissza fogja venni azt.
mivel a távolság miatt kérte a barátunk, hogy utalással illetve postán keresztül intézzük a dolgot, annyi feltételt szabtam a dolognak, hogy először látni szeretném, hogy nem egy cikkcakkosra buherált foglalatos lapot kapok vissza. mellesleg erős a gyanúm hogy a kollega úr csak így szokott stornózni, és a lapnak semmi baja... továbbá tisztában vagyok tökéletlenségemmel, és megesik hogy apróbb hibák csúsznak egy-egy számításba, viszont ezt minden erőmmel igyekszem megoldani, akár a saját káromra is.....amíg nem érzem magam lehetséges átverés áldozatának;

és ez az igazi ok amiért az ügyet a kedves tapasztalt fórumtársak tanácsa elé tárom.
a játék jelenlegi állása:
meg lettem fenyegetve egy feljelentéssel, hogyha nem utalom előre a pénzt egy olyan számlára ami egy harmadik személy hölgy nevén van.

mi a véleményetek, ilyenkor mi a teendő ? alap esetben adnék helyette egy másik lapot, de a hasonló esetekben félek hogy azzal is ugyanígy járnék.
előre is köszönöm a válaszokat.

:R

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#1221) PHM válasza d4Y.187 (#1220) üzenetére


PHM
addikt

Én a helyedben - ezek után - nem utalnék előre.
Jöjjön csak vissza az a lap, a többi az alaplap állapota,
valamint közös megegyezés kérdése.
A beszélgetést mentsd el a biztonság kedvéért.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1222) #92415744 válasza d4Y.187 (#1220) üzenetére


#92415744
törölt tag

Akkor jöjjön az én verzióm:

d4Y.187 nevű emberkétől vettem már másodszorra is egy alaplapot, az elsőnél lehetővé tette, hogy otthonában megnézzem, működés közben, ezt most nem ajánlotta fel...megbíztam benne, én hülye.
Kb 140km utazás után itthon beszereltem az alaplapot a házba, eddig kb ha 500 gépet nem raktam össze, akkor egyet sem...
Bekapcsolom a gépet, ventilátorok felpörögnek, de kép nincs.
Megpróbáltam a ramokat cserélgetni, úgy sem. Ekkor kicseréltem egy másik processzorra, a helyzet ugyanaz.
Bekötöttem egy speakert az alaplapra, hogy megnézzem, kisípolja-e, ha nincs benne ram. Kisípolta, de csak a Celeron D procival, valószínű a celeron 420-hoz biosfrissítés kellene neki...ha menne...
Képet semmilyen formában nem ad az alaplap, az alaplapi integrált videójáról sem, egy pci, és egy pci-e kártyával is próbáltam. Ekkor kiszedtem a lapot, majd egy dobozra téve próbáltam meg megint, de sehogy, se házon belül, se kívül nem megy.
Ekkor elkezdtem nézegetni az alaplapot, és láttam, hogy egy procifoglalati tű 180 fokban van meghajolva, nem kicsit...bár ettől még lehet, érintkezett az adott ponton a procinak, csak nem úgy. Ezt visszahajlítottam, utána jól állt, de ettől függetlenül a hiba ugyanaz.
Ezt már azután csináltam, hogy írtam az eladónak, nem megy a lap, amit hitetlenkedve fogadott, hogy: papi, veled van a gond, vagy a ramjaimmal, procival, nála ez ment.
Ezt a gépet csak azért fejlesztgettem volna tovább, hogy a fiam játszani tudjon már jobb játékokkal...
Ehhez képest most én játszok, az említett úriemberrel...
Aki most köti magát ahhoz, hogy belenyúltam az alaplapba, és ő ezt csak úgy veszi vissza, ha előbb elküldöm neki a lapot...ezek után közölné, hogy a lap hibás, nem adja vissza a pénzt. Buktam a lapot, postaköltséget, a lap árát, rengeteg időt...
Mi ebből a tanulság?
Lehetőleg csak érett emberektől, kipróbálva, normális garanciával...
Ja, még annyit, hogy az alaplap egyik bordáján elég mély karcolások vannak, ami utal arra, hogyan tárolták, szállították a lapot, íme egy fotó róla:
ennyi a sztori, köszönöm.....

(#1224) d4Y.187 válasza #92415744 (#1222) üzenetére


d4Y.187
tag

mellesleg nem sántít, hogy átvételkor ez nem derült ki ? a 775 egyébként sem olyan sűrű, hogy ne lehessen azonnal észrevenni bármilyen rendellenességet szabad szemmel :)

továbbra is tartom magam a fentiekhez. semmilyen esetben sem utalok előre.

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#1225) #92415744


#92415744
törölt tag

Ha már ennyire tisztában vagy a joggal, hozzájárultam én ahhoz hogy nyilvánosságra hozz bármilyen privát üzenetünket is?
Kérdezd meg az ügyvéded(ha létezik egyáltalán...)

(#1226) #92415744 válasza d4Y.187 (#1224) üzenetére


#92415744
törölt tag

átvételkor?
Megnéztem én szerinted a lapot átvételkor?
Megbíztam benned ember...
de nagyon kár volt.
A mostani karcokra meg az előbb írja, hogy én karcoltam bele őket...ez már tényleg az aljasság netovábbja.

(#1227) d4Y.187 válasza #92415744 (#1226) üzenetére


d4Y.187
tag

yepp, megnézted mert megmutattam. utána te beraktad a saját pakkodba közvetlenül a régi rossz alaplapod mellé, amit megvételre ajánlottál nekem a helyszínen. nem lehet, hogy onnan származik a karc ? :) részemről belefér, hogy megosszam a privát beszélgetéseinket, ezek után.

nem szeretem ismételni magam, de nincs erre kapacitásom. döntsd el hogy a fenti feltételekkel visszaküldöd-e a lapot, vagy inkább az értesítőt várjam.

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#1228) Dealer95 válasza d4Y.187 (#1227) üzenetére


Dealer95
őstag

Ha nem egyezik bele mindkét fél, akkor nincs jogod megosztani a privát beszélgetést!
Ez nem csak rajtad múlik, hogy "belefér-e részedről vagy sem"

(#1229) d4Y.187 válasza Dealer95 (#1228) üzenetére


d4Y.187
tag

világos, köszönöm a hozzászólást. az ügy kezdett már látatlan árnyalatokba burkolózni, a tisztázás érdekében úgy érzem szükséges volt. elnézést kérek a túlkapásért.

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#1230) Dealer95 válasza d4Y.187 (#1229) üzenetére


Dealer95
őstag

Szerintem az lenne a legbiztosabb, ha mondjuk Te a felét visszautalod, Ő elpostázza, miután megkaptad visszautalod a pénz másik felét is.

Mert ahogy olvasom, nem nagyon fogtok közös megegyezésre jutni.
Ez a megoldás talán mindkettőtöknek megfelel.

Nem hinném, hogy Ő rontotta volna el, hisz azzal csak magának csinálta volna a bajt, semmilyen ráció nincs benne. Ő is bukik vele, Te is. Tehát szándékosság véleményem szerint nincs benne.

:R

(#1231) d4Y.187 válasza Dealer95 (#1230) üzenetére


d4Y.187
tag

természetesen hajlok afelé hogy megegyezésre jussunk, és hasonlóan látjuk a helyzetet.
nem lennék ilyen szőrös szívű, ha nem tolnának ki velem folyamatosan, de ez részemről akár járható útként jegyezhető.

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#1232) #92415744 válasza d4Y.187 (#1231) üzenetére


#92415744
törölt tag

hidd el, senki se akar kitolni Veled, saját magammal meg pláne, a legnagyobb probléma, a távolság...
Az is elképzelhető, hogy jó az alaplap, csak valami fondorlatos inkompatibilitás miatt nem passzol össze valami valamivel...volt már ilyen. Ezért kérdeztem végül, hogy milyen eszközökkel használtad Te ezt a lapot.
Amúgy ha biztos lennél benne, hogy jó lapot adtál el, akkor szerintem nem lennél szívbajos, hogy visszavedd így...jól gondolom? A lap most is pontosan ugyanazt produkálja a cuccaimmal, mint a legelején, de legalább javítottam is a foglalaton, már egyáltalán nem látszik semmi, szabad szemmel. Két darab egyforma rammal próbáltam, lehet, avval van a gond, hogy nem tetszik neki, kingston 533-as 2x1gb.

(#1233) #92415744 válasza Dealer95 (#1230) üzenetére


#92415744
törölt tag

Köszönöm, ha segítesz mindkettőnknek a megegyezésre.
:R

(#1234) Graphics válasza #92415744 (#1222) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Volt ilyen lapom, ismerősnek is... átvette már rossz volt... Asusnak egy olyan szériája, amire nem igazán lehet büszke...

Ha ez átvételkor se ment, akkor már előtte se volt százas a lap.. A hibajelenségek ugyanezek.

4 féle procival ,4 féle rammal, 2 féle táppal se indult el... Kuka volt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1235) #92415744 válasza Graphics (#1234) üzenetére


#92415744
törölt tag

Hát igen, nem tudom mi mehet tönkre ilyenkor benne.
Volt az Asusnak még pár ilyesmije, pl egy s939-es foglalatos lapja, iszonyat módon melegedett.
Ez a lap már az elejétől gatya volt, a vicc az egészben az, hogy ami helyett vettem, azon frissítettem biost, és most belemegy a másik proci, ami eddig nem ment bele...
Hogy miért nem előbb csináltam ezt? :)

(#1236) d4Y.187 válasza Graphics (#1234) üzenetére


d4Y.187
tag

ráteszem a lap árát, hogy nálam elsőre el fog indulni, bármit rakok bele. egyébként azért is idegesítő a dolog, mert ezért most megint kaptam egy feketét :) egyre kevesebb értéket képvisel a jelenlétem ezen az oldalon, pedig azért igyekszem mindenkivel a lehető legjobbat tenni.
viszont sajnos bevett szokás nálam valahogy - és főleg alaplapoknál - hogy a júzer barmolja el, és engem szivat meg vele.

igaz, talán kicsit könnyelmű voltam, erőszakosan működés közben kellett volna megnézetnem a kollegával a cuccot, és a szeme láttára szétkapni a gépet utána.
mostmár tényleg ideje tanulnom ezekből, és a működést igazoló képeket vagy dokumentumokat elkészíteni és eltárolni az általam vállalt garanciális időtartamban.

nem hiányzik nekem semmilyen balhé, nincs kapacitásom veszekedni, a következő munkanapok egyikén elindítom az utalás első felét, majd a másodikat ha átvettem a csomagot.

köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat és a segítséget.

:R

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#1237) #92415744 válasza d4Y.187 (#1236) üzenetére


#92415744
törölt tag

Megnyugtatlak, nem fog elindulni.
Ez természetes, hogy én tettem tönkre, tőled más feltételezést nem várhattam.
Még hozzáteszem, két különböző szatyor volt nálam, egyikben az egyik alaplap, a másik, amit te adtál.
De ezek után egyértelmű a feltételezésed, hogy egy szatyorba rakok két alaplapot, szerintem ilyet még a 3 éves Ödönke se csinálna...
Érdekes a hozzáállásod az emberekhez, mindenki hülye, senki nem ért semmihez, csak te egyedül.
Ha elutaltad a teljes összeget+postaköltséget, küldöm a lapot.
Mással megtenném, hogy előre küldöm, de veled ezek után....

(#1238) lafaty80 válasza #92415744 (#1237) üzenetére


lafaty80
őstag

Bár nem tudom mekkora összegről van szó, de nem értem miért kell ez a szőrszál hasogatás. A kolléga leírta hogy mi legyen a menete, nem? Ez szerintem korrekt a részéről. Én mondjuk ennyit sem tettem volna a történetetek első átfutása után.
Szerint várd meg az első felét küld el és megkapod a másik felét. Ennyi...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1239) #92415744 válasza lafaty80 (#1238) üzenetére


#92415744
törölt tag

Ha tetted volna, ha nem, van egy szabály, ami mindenkire érvényes. Ha valaki hibás cuccot ad el, azt vegye vissza. Ellenkező estben csalást követ el. Ez nem hangulat, meg kedv kérdése, hogyha akarom visszaveszem, ha akarom nem.
A lap az első perctől kezdve nem működött, semmi olyan behatás nem érte, amitől nálam tönkrement volna.
És a moderátor egy másik fórumban beidézett tőle pár dolgot, ez erősen megkérdőjelezte ezek után, de már addig is, hogy én előre küldjek neki vissza bármit is. Vagyis szárad már a lelkén pár hibásan eladott alaplap...

(#1249) Dealer95 válasza d4Y.187 (#1248) üzenetére


Dealer95
őstag

A moderátorok már döntöttek.
Rendezned kell.
[link]
És nem volt szó fele-feléről, azt csak én vetettem fel.

#1250 d4Y.187: Akkor nem szóltam ;)

[ Szerkesztve ]

(#1250) d4Y.187 válasza Dealer95 (#1249) üzenetére


d4Y.187
tag

köszönöm, de erről már értesültem és az illetékesekkel kapcsolatban léptem. a rendezés módjáról van és volt csak egyedül vita.

[ Szerkesztve ]

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.