Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1215) Pccommander


Pccommander
csendes tag

Üdv
Tranceking fórumtárstól vettem egy laptopot és így jártam:
Pccommander privát üzenete Tranceking számáraÚj Törlés2013-02-07 19:30:33
Pccommander
(újonc)
Szia
Megnéztem a laptopot, azt írtad a töltőnek van baja, de nem a töltőnek van baja, be sem kapcsol a gép, hálózati töltőről sem, valószínűleg alaplap hibás lehet. Nem vesz fel töltést sem, de a töltés hibát tudnám javítani, viszont be sem kapcsol...
Több gyári Dell töltőm is van.
Mi legyen?
Üdv
Tranceking privát üzenete Pccommander számáraÚjVálasz Törlés2013-02-07 21:26:20
Tranceking
(újonc)
nem azt irtam hogy töltő hibás hanem hogy nem működik az uj töltővel. Tehát valami a géppel van a gyári valami hibát okozott benne valószinűleg. Ezért is adtam el ha valaki akarja megjavítatja ha hosszan nyomod a bekapcsoló gombot kapcsolna csak nem tud mert le van merülve!
Eladó a címben szereplő notebook kis hibával.
a gép tökéletesen működött amíg a töltője meg nem adta magát. vettem hozzá egy másikat (utángyártott de nem müködik vele, 1év gari van rá) megvan a gyári is. a gép nagyon szép állapotban van szinte karcmentes
akkuja több mint 3 órát bír. én már nem szeretnék vele foglalkozni mivel van helyette másik
Pccommander privát üzenete Tranceking számáraÚj Törlés2013-03-01 16:55:40
Pccommander
(újonc)
Szia
most volt időm foglalkozni a géppel, azt sem írtad, hogy a hdd ami benne van kuka, hd sentinel szerint 18% -os és tele van bad sectorral, valamint a bt-ot kivették belőle, mert a kábele benne van, de az egység nincs benne.
Utólag már nem reklamálok, de gondolom belátod, hogy ez így nem volt túl korrekt.
Üdv

Előre utaltam Neki a postaköltséget, az utánvétet is kifizettem, de vasat vettem a pénzemért. Az alaplap teljesen halott, a hdd halott a többit már meg sem nézem, dobom ki az egészet vagy felteszem fillérekért...
Kollégának adnék feketét, ha tudnám hogyan kell...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.