Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9485) Yanee_76


Yanee_76
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja én is beszerváltam egy ilyen kis kütyüt.
1.8-as vers.

Pár dolog.

Sikerült innen-onnan összeollóznom az infót és felraktam az rc4-es openwrt-t (+samba, ftp, transmission, dyndns, usbdrive).

Valamit biztos elbénáztam, mivel a torrent max csak 100kb-al hajlandó jönni - illetve a net sebessége is csak 1mbit (15mbit volna elvileg). Próbáltam letiltani a transmission-t, az eredmény ua. Hol veszik el a sávszélem?:(
QOS-al kellene próbálkoznom? Az nem fért már fel..:(

Míg a gyárival (kb fél napig:)) jött lefele rendesen az anyag, igaz felfelé nem nagyon akart azzal sem...:I

Bosszantó az is, hogy akárhányszor újraindítom a routert (reboot, áramtalanítás stb), nem áll fel a hálózat magától az asztalival. A win7 probléma megoldása után kapcsolódik csak.
Az alapértelmezett átjárót emlegeti a hiba megoldásánál.
Ötlet?

A másik ami kicsit megakasztott, hogy elvileg a luci-nál bevan pippantva mindhárom partícióm a rádugott winyóról (sda0, sda1, sda2), mégiscsak az sda1-t látja mountoltként...
Ugye nem kell partíciónként egyesével felgyömöszölni...?

A fórum elejét olvasgattam leginkább és láttam, hogy van lehetőség usb-ről is futtatni az openwrt-t. A gyárit ilyen esetben vissza is lehetne rakni, vagy kell neki az openwrt hogy tudjon usb-ről bootolni?

Hát így elsőre sok a problémám tudom, de talán nem esztek meg rögtön..!:)
Köszi előre is!
Yanee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.