Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) Speeedfire válasza Intruder2k5 (#8548) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Voltak azért cifrább dolgok is, csak emlékezz vissza. zippel fw-t töltöttek a routerre....

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#8552) Intruder2k5 válasza Speeedfire (#8551) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na ja... :)
Épp ezért most már ezt is óvatosan kell megfogalmazni...

De tudod, ez már kezd olyan lenni, mint mikor beperelték a lakóautó gyártóját, mert nem volt benne a használati utasításban, hogy menet közben, 160-nál, az autópályán, nem lehet ott hagyni a volánt, és hátramenni rántottát sütni a konyhába, mert bizony ez balesethez vezet! Illetve a macskát nem lehet a mikróba tenni melegedni Stb...

[ Szerkesztve ]

(#8553) DaniTm válasza Intruder2k5 (#8550) üzenetére


DaniTm
csendes tag

Ezt webes felületen is be tudom állítani, de próbáltam a leírások szerint. Az istenért nem akar működni. Ha rádugom a wan-t kifagy. Teljesen kifogytam a lehetőségekből :F

(#8554) Speeedfire válasza Intruder2k5 (#8552) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Hát igen, a tempomatot nem szabad úgy jellemezni, hogy robotpilóta. :)

Most nem megbántásból írom, de aki arra veszi magát, hogy moddolt fw-t használ, azt igazán körbejárhatná a témát. Ez nem egy win/linux telepítés, hogyha nem sikerült akkor majd még1x meg még1x megpróbálom....

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#8555) Intruder2k5 válasza Speeedfire (#8554) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez már csak így van... És mindig is így lesz. Persze, én azért valahol megértem bpmcwap-ot is, ez az első sokk hatása, mikor szembesül vele, hogy ez most nem jött össze. De ahogy Te is mondod, nyilván körültekintőbbnek kellett volna lenni! Én belinkeltem egy könyvtárat a DD-WRT FTP-n, amiben volt két file. Ő nem tudta, hogy melyiket lehet feltenni, és melyiket nem, mégis felnyomta az egyiket. Jó, lehet, hogy rákérdezett, de a választ már nem várta meg, nekifogott találomra, és nem jött össze. És távol álljon tőlem, hogy ezzel bárkit is bármire rábeszélni akarjak, de én ebben a helyzetben is azt mondom, hogy ha van forrasztópákája, és némi érzéke a dolgokhoz, akkor sokkal inkább neki kell fogni, és megcsinálni, mintsem garanciába visszavinni. Miért is? Ha kicserélik, akkor megint ott lesz, hogy rá kéne tenni egy másik fw-t, mert hát a gyári ugye nem jó. Ekkor megint jön majd a para, hogy de mi van, ha ez sem sikerül? Akkor hogy viszem vissza megint? Már hülyének fognak nézni...Stb... Ha viszont vesz egy adatkábelt, megcsinálja magának, onnantól sokkal bátrabban fogja mókolni, mert ott lesz a tudat, hogy ha nem sikerül valami, akkor itt a kábel, és 15 perc alatt megcsinálom. De még egyszer hangsúlyozom, maga a művelet nem nehéz, de aki nem látott még forrasztópákát, nem volt a kezében csavarhúzó, az ne álljon neki ennek sem! Vigye vissza szépen garanciába, igaz, hogy arra várni kell 10-20 napot, de eddig mindenkinek gond, és kérdések nélkül kicserélték.

[ Szerkesztve ]

(#8556) DaniTm válasza Intruder2k5 (#8550) üzenetére


DaniTm
csendes tag

Azt írja, hogy van net, de közben nincs. SSH-n se tudok letölteni semmit, illetve a gépen sincs net. Valami ötlet? :O

http://prohardver.hu/dl/upc/2011-01/28/311447_mzqbmaiaxtlhlukt_nincsnet.jpg

[ Szerkesztve ]

(#8557) Intruder2k5 válasza DaniTm (#8556) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

DNS szerver be van állítva? IP címet sem tudsz pingelni?
Pl.: google.com IP: 66.102.7.99

Meg kell adnod ugye IP címet, alhálózati maszkot, átjárót, és DNS-t.
Mind megvannak?

[ Szerkesztve ]

(#8558) DaniTm válasza Intruder2k5 (#8557) üzenetére


DaniTm
csendes tag

Így állítom be: http://danitm.hu/das.png

Ha mentem és aktiválom a beállításokat akkor meg kifagy, de még reset után is.. SSH-t se fogadja el!

Kipróbáltam az egész procedurát egy régi Belkin routerrel, azonnal ment minden. Rádugtam ezt az új routert, még gyári FW-vel sem ment... Foggalmam sincs mi baj lehet...

[ Szerkesztve ]

(#8559) Neil Watts


Neil Watts
veterán

lol, az elobb nem volt net a routerrel. abban a pillanatban ahogy siman a modembe ment a kabel, ott volt, routerrel nem.

Vajh miert? Amugy hogy rakom vissza a legbiztonsagosan a gyari FW-t openwrt backfire alol? Azzal nem volt ennyi gond. :/

Vagy van olyan amivel openrol DDWRT-re lehet frissiteni?

[ Szerkesztve ]

(#8560) laolaj válasza Intruder2k5 (#8548) üzenetére


laolaj
aktív tag

persze h nem. :) hisz akkor nem kérdeztem volna eddig torrent configgal kapcsolatosan :DDD

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#8561) adamka16 válasza Intruder2k5 (#8555) üzenetére


adamka16
őstag

Hozzá kell fűznöm, hogy korábban a fórumot olvasó illető megkeresett engem, hogy frissítsek neki, segítsek beállítani. Teamviewer-en keresztül megcsináltam, de a napokban megkeresett, hogy vissza akarta flashelni gyárira, de meghalt a router. Ma rámírt, hogy 1 napon belül kicserélték neki cakli-pakli. Szóval nem kell fosni mikor visszaviszi valaki egy elcseszett flash után, de ha már 2-3 vagy több alkalommal történik meg, akkor az már kicsit gáz. Nekem 2.-ra se volt pofám visszavinni és tudtam h megint kell várnom elég sokat, vidéki bolt lévén így én is vettem soros kábelt, feltettem egy XP-t, forrasztottam csatlakozókat a routerre és egyet a kábel végére, majd megkérdeztem itt a segítőkész fórumtársakat, hogy miként kell csinálni. Kb 5 perc alatt megvolt az egész úgy hogy minden parancsot vagy 5* megnéztem, ne hogy véletlenül is elcsesszek valamit. És sikerült. Azóta is úgy van. De magabiztosabban telepítgetek rá mindent és kísérletezek vele (igaz már nem), hogy tapasztalatokat gyűjtsek és ha gáz van, készítettem leírást és az alapján visszaállítom.
Aki meg lusta olvasni, annak úgy kell. (Igaz anno hiába olvastam sokat, arról nem tudtam, hogy csak a régebbi gyári FW-ket kell megvágni).

(#8562) bpmcwap válasza Intruder2k5 (#8555) üzenetére


bpmcwap
senior tag

van egy jó oldala annak, hogy 18000et fizettem érte és nem 15000öt... multinál szervizbe azonnal kicserélték... igaz kamuztam kicsit, de rendes volt a srác és végül én sem éltem vissza a bizalmával plusz meghívtam őket egy kávére... ; ja sluszpoén nyertem a bolton 3000et igaz ez kb a benzinpénz pestre meg vissza... lényeg itt vagyok, nem fogok forrasztani mert ahoz már tényleg nem értek, de neki kéne állni ennek a routernek valahogy......... :) most mi legyen, egyből vágjam a falhoz, vagy azért tegyek egy próbát... ? :)
ásó, nyuszi, medvve meg van??? :)
lehetek pofátlan? Csak hogy tiszta legyen... factoryt toljam neki és magát instalállja, majd csak beállítgatni kell... ki be húzni kábel vagy ilyesmi semmi??? mondjuk ez még gyári... azt irja fogjam cdt... erre a részre nem is emlékszem...

Túrista vagyok

(#8563) bpmcwap válasza adamka16 (#8561) üzenetére


bpmcwap
senior tag

srácok, egyet kell elfogadni, ti értetek hozzá, én nem nektek lehet sokatoknak ez a szakmája nekem nem, mátrixban éltek, tronba nyaraltok és agy helyett chip van beültetve a buksitokba és folyékony szilicum folyik az ereitekben :) Én máshoz értek, kérdeztem, egyébként gugliztam is, ezér tuttam hogy hol kell keressek, félreértettem mert én ugy értettem hogy ha már nem gyári akkor webflesh kell különben tégla, pont nem volt itt senki én meg bennetek már megbíztam, hogy tuti jót mondtok mert már sokszor segítettetek, csak hogy azzal nem számoltam, hogy én is félre érthetek valamit és potn nemlesz itt senki 4-5órán kerestül aki észrevegye hogy hüjeséget csinálok... ennyi... én eleve azzal kezdtem hogy nem hibáztatok senkit!! Ezt most is tartom, annyi van hogy az én munkémban nem lehet félinfokat félmondatokat mondani mert akkor ügyfél kemény árat fizet-illetve utóbbi időben én és családom fizetünk ha félrenézek valamit, magmból indultam ki, rosszul tettem, mert nem értek hozzá úgy ahogy ti.pont ha lehet lépjünk túl rajta, gondolm más is tanult belőle nem csak én :)

Túrista vagyok

(#8564) bpmcwap válasza bpmcwap (#8563) üzenetére


bpmcwap
senior tag

de szép hejesen irok...... :D
úgy marad. :))

Túrista vagyok

(#8565) Speeedfire válasza bpmcwap (#8562) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Lehet egy kérdésem? Miért nem volt jó neked az openwrt? :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#8566) Intruder2k5 válasza adamka16 (#8561) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Meg aztán az a helyzet, hogy el sem kell rontanod semmit. Elromlik az magától is!

(#8567) adamka16 válasza Speeedfire (#8565) üzenetére


adamka16
őstag

Ezt mondjuk én sem értettem...
Én egy szinte átlagos konfigot használok, amiben van egy Samba, FTP, Torrent.
DDWRT-ben ugyan ezt alapból tudja, csak torrent nélkül. Open-hez meg itt a leírásod... Mindig onnan vágó lapozom a parancsokat ha netán tiszta lapot kezdek.

Intruder2k5: én vagy külső HDD-ről vagy egy régi 256-os kingmax pendrive-ról frissítettem és mindig jó volt :U
a francért ugyan az pingvin jeled mint r3pl4y-nek? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8568) bpmcwap válasza Speeedfire (#8565) üzenetére


bpmcwap
senior tag

wifin usb 1,7-2mb/s
instabil wifi, két falon nem ment át, a beton födém felejtős...
dhcp állandóan befagyott, kiakadt, hibaüzivel szállt el(mozilla be se hozta, ex mac listnál 504!!!!504!)
meg inti azt mondta DD lenne nekem való, meg mindenki DDvel jött, opennel meg már ki volt a hócipőm...
meg egyéb apróságok - lásd hszeim listázása topikban....

Túrista vagyok

(#8569) bpmcwap válasza adamka16 (#8567) üzenetére


bpmcwap
senior tag

na bazzz.... dd ben nincs tori???????

Túrista vagyok

(#8570) Intruder2k5 válasza bpmcwap (#8563) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Persze... Felejtsük el, örülök, hogy végülis lerendeződött, ráadásul ilyen gyorsan! :)

Firmware-ekkel kapcsolatban akkor leírom megint, hogy én személy szerint sosem használtam sem webflash-t, sem sysupgrade-et, sem semmi ilyesmit, csak és kizárólag a factory verziót mindenből. DD-WRT-ből is, és OpenWrt-ből is. A factory-k mindenre jók... És sosem használtam a webes firmware upgrade-et sem, természetesen a gyárit kivéve, mivel ott nincs más lehetőség. És még egy aranyszabály. Firmware frissítés előtt, és után is célszerű egy nagy reset-et, hard reset-et, visszaállítást - kinek hogy tetszik - csinálni.

(#8571) Intruder2k5 válasza bpmcwap (#8569) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De van... Amit tudni kell róla, hogy a DD-WRT saját csomagjai Atheros-os routerekre, így 1043-ra sem léteznek. Helyettük lehetőség van használni OpenWrt csomagokat. Kevesebben használnak ilyen konfigot, de megoldható, vannak leírások is, és működik is.

http://itcafe.hu/tema/tp-link_wr1043nd_router/hsz_4315-4315.html
http://itcafe.hu/tema/tp-link_wr1043nd_router/hsz_2639-2639.html

Én az első leírást preferálom, csupán 4-5 lépés az egész.

[ Szerkesztve ]

(#8572) bpmcwap válasza Intruder2k5 (#8570) üzenetére


bpmcwap
senior tag

ok, akkor most újfent leszedtem 15704 FAKTORYT :) fogom belépek 192.168.1.1.
frissitem ez nem olyan mint az open higy mindent SSL hanem kvázi kész és konfigolható ha jól értem ugye?

Túrista vagyok

(#8573) Intruder2k5 válasza bpmcwap (#8572) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen factory kell! Ha 15704-ről beszélünk, akkor EZ a file! Belépsz, és ugyanúgy, mint annak idején az OpenWrt-t, betallózod, és mehet az upgrade! Az alap router funkciók mind benne vannak. Tehát nem kell neked USB-t, WiFi-t telepíteni, hanem ez mind ott van készen. Sőt, az FTP, és a samba is. De a torrenthez itt is szükség van konzolra.

(#8574) <cyborg>


<cyborg>
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy wr741nd v2 routerem van, amire sikerült feltennem egy olyan (magam által fordított openwrt -t) amit nem tudok elérni eth hálózaton (ping-re sem válaszol).
Elvileg holnap kapok egy nokia ca 42 kábelt, de nem tudom, hogy a GND-ot mire kössem, mert ezen a HW verzión már csak a TX meg RX PIN-ek vannak meg, a korábbi teljes GND, TX, RX, VCC négyesből(lehet, hogy valahol van GND, de nem ezek mellett).
Azt vettem észre, hogy a LED-ek egyik lába mellett van egy "+" jel. Gondoltam, hogy az egyik nem világító LED másik lábára kötöm majd.
Valakinek esetleg másik ötlete a GND-re? esetleg a gombok fémháza?

Sajnos nincs multiméterem :S

Köszi.

Üdv.: <cyborg>

(#8575) Intruder2k5 válasza <cyborg> (#8574) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

EZT nézted már? Elvileg ez vonatkozik a v2-re is.

[ Szerkesztve ]

(#8576) bpmcwap válasza Intruder2k5 (#8573) üzenetére


bpmcwap
senior tag

aha, tényleg jobb elsőre, csak nekem jobb lenne magyar... a konzollal nincs gondom csak legyen leírás és ha még nem jött volna le elég kísérletező típus vagyok :))

Túrista vagyok

(#8577) Intruder2k5 válasza bpmcwap (#8576) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha jobb lenne magyar, akkor állítsd át! Mondjuk csak részben lesz magyar...

szerk.:
Azért kíváncsi leszek rá, hogy a csere által most változik-e a WiFi elérésed minősége...

[ Szerkesztve ]

(#8578) laolaj válasza Intruder2k5 (#8577) üzenetére


laolaj
aktív tag

hát én mondjuk megcsináltam DD +opkg csomagokat.. igaz h a torrent FULL nem sikerült ami a lényeg lett volna.. :O

ha ráérek vasárnap akkor megpróbálom az Open-t hátha azzal jó lesz és a wifi sem lesz kaki..

sok mindenkinek van gondja Opem alatt wifivel? és ha igen akkor milyen tünetek vannak?. :)
esetleg megoldás?

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#8579) Intruder2k5 válasza laolaj (#8578) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Parancsolj, itt van másik leírás... Szintén egyszerű, most találtam.
http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?p=465395#465395

(#8580) vargalex válasza adamka16 (#8521) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Természetesen működik ez az iptables szabály, mivel az ipt-time 5 éve a kernel része.

Alex

(#8581) vargalex válasza DaniTm (#8553) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Lehet, hogy az zavarja meg, hogy ugyan az a belső IP-je, mint kifelé az átjárójának (jelen esetben a T-Home routernak). Így összezavarodhat a csomagok route-olása. A belső IP-t állítsd át 192.168.1.1-ről egy másik alhálózati címre. Mondjuk 192.168.2.1-re.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#8582) laolaj válasza Intruder2k5 (#8579) üzenetére


laolaj
aktív tag

ez szinte ugyan az.. csak az utolsó 2 parancs más..

szerk. ugyan az a baja... :F

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#8584) Intruder2k5 válasza laolaj (#8582) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem tudlak megcáfolni, mivel nekem már nincs ilyen routerem, de azért ha azt írják, hogy working,meg successfully, meg stb, akkor csak van valami benne...

(#8585) gabipaci


gabipaci
addikt

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok megint (mint mindig)
Véletlen a tp-link router tápját dugtam a d-link modembe... Elfüstölt.
Tudjátok, nekem adsl-en jön a net, be a modembe, onnan a routerbe.
Na most kénytelen voltam előszedni a mocsok zyxel modem-routeremet.
Van netem, de most a tp-link ugye nem megy, hálózatom gallyra ment ez miatt.
Áttettem a zyxel-t bridge módba, (elvileg akkor csak mint átalakító megy) be a tp-linkbe, de a win azt írta ki, hogy ip ütközés van.
Mit lehet tenni? Tp-linken mit változtassak meg? Mert a zyxelhez nem nyúlnék.
Gyári FW van fent.

THX :R

Logitech hardware tester

(#8586) vargalex válasza gabipaci (#8585) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Neked is ezt ajánlanám.

Alex

(#8587) Intruder2k5 válasza gabipaci (#8585) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

EZ nem lehetséges?

(#8588) laolaj válasza Intruder2k5 (#8584) üzenetére


laolaj
aktív tag

maga az h open csomagot teszek fel az megvan.. lista leszedve telepítés megvan..

nekem csak annyi a bajom h ami sok linket olvastam és tesztek be.. még eddig megfelelően nem sikerült működésre bírni a torrentet... ez itt a nágy báJ :)

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#8589) Intruder2k5 válasza laolaj (#8588) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt én értem, csak azt kérdezem, hogy egész biztosan a leírások rosszak? Az összes? Nem lehetséges, hogy a Te figyelmedet kerüli el valami kis apróság? Mellesleg már itt a topikban is megírták, hogy sikerült beüzemelni!

[ Szerkesztve ]

(#8590) gabipaci válasza vargalex (#8586) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, erre gondolok én is, de nem vágom, hogy mi ennek a pontos menete.
Annak idején még openwrt aatt próbáltam, de akkor nem jött össze.
Gondoltam, most előbb kérdezek :)
Szóval tudom, hogy ezt kell csinálni (mert annak idején is ezt tanácsoltátok, azért tudom) de azt nem, hogy hogy.
Csak a router webes felületén kell kinlódni, vagy a win7-ben is?
És pontosan mitholmerremeddig? :B

Logitech hardware tester

(#8591) laolaj válasza Intruder2k5 (#8589) üzenetére


laolaj
aktív tag

eddig 3x futottam neki a dolognak..

maga odáig h open leszed "update" " install" ezek megvannak kész.
köv h torrent indítás és amit mutattam link. lesz csak ... :F

neki futok még 1x ennek. [link] és csak ezt követem, mert hogy állítólag valakinek itt már sikerült csak még nem láttam h ment is volna.
gondoltam írok neki de már jó ideje nem volt fent itt...

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#8592) bpmcwap válasza Intruder2k5 (#8577) üzenetére


bpmcwap
senior tag

hát ez elég xar magyarítás... :( amit kellett volna azt nem fordították, amit nem kellett volna azt meg igen, igy néhol elég nagy marhaságok vannak.... :(
Van valami amit alapból nem árt ha beállítok, avagy be kell állaítani a DDre való tekintettel? Alapokon túl-ip, mac, usb, ilyesmi?
Köszi
az pl hogy van hogy FTPn nem érem el a teljes rendszert ahogy openbe...??? Ezzel csak telnetelni lehet majd, ftpn nem lehet tolni neki az anyagot?módosítani F4el...

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#8593) Intruder2k5 válasza bpmcwap (#8592) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Már bocsi, de az imént írtad, hogy nem jelent gondot a konzol... Amúgy meg "toljad" WinSCP-n, ha fáj a parancssor. Az FTP amúgy sem arra való, hogy ott szerkeszd a konfigokat. Ez ilyen, ezt így kell szeretni... Készen kapod benne az FTP-t, a Samba-t, viszont igaz, hogy ezekkel az úgymond "rendszer területet" nem éred el, csak a "felhasználói mappákat". Lehet, hogy ez éppen alapos megfontolásból van így, és nem véletlenül. :)

Beállítani semmit nem kell különösképpen.. Maximum elindítani az SSH szolgáltatást, mert DD alatt az nem megy alapból.

(#8594) bpmcwap válasza Intruder2k5 (#8593) üzenetére


bpmcwap
senior tag

és az hogy van hogy két wifi csatorna van???
FTP: szeretem, mert gyors, tiszta, átlátható, a konzollal nincs bajom csak legyen leírás :)

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#8595) Intruder2k5 válasza bpmcwap (#8594) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Parancsolj, WinSCP leírás!

WiFi-t passzolom, nem igazán használom, csak alkalomszerűen. Nem lehet, hogy 2 SSID-t kezel? Ilyen vendég hálózatra gondolok, vagy passz... De lehet, hogy ehhez kellene Dual Radio-s router is. Nem tudom, ezt passzolom.

(#8596) bpmcwap válasza Intruder2k5 (#8595) üzenetére


bpmcwap
senior tag

á, köszi!
--
Nem igazán értem a wifit. Itt a laptop is meg a PC is, először azt hittem rosszat mutat a PC mert van net, de nem van net az egyik wificsatin, a másikon amire a laptop jelentkezett fel azon viszont nincs... ???
Nem szeretném nyitva hagyni a másikt, letörölném... vagy lezárnám nehogy valaki azon át bejöjjön vagy ilyesmi...
van még egy fonos kérdésem... adsl kapcsolat... úgy vettem észre hogy manuálisan csatlakoznom kellett nem találtam automatikus csatlakozás mint az openbe vagy a gyári fwbe...

Túrista vagyok

(#8597) Intruder2k5 válasza bpmcwap (#8596) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pedig biztosan van, csak én nem tudom megnézni... Az online demo-ban nem lehet átállítani a kapcsolat típusát, tehát jó lenne egy screenshot legalább, hogy mik vannak ott. Egészen biztos, hogy van automatikus üzemmódja...

(#8598) adamka16


adamka16
őstag

Látom nem unatkozik senki itt a fórumon. Én épp DaniTm kollégának segítek MSN-en+Teamviewer-en :D

(#8599) bpmcwap válasza Intruder2k5 (#8597) üzenetére


bpmcwap
senior tag

Túrista vagyok

(#8600) bpmcwap válasza adamka16 (#8598) üzenetére


bpmcwap
senior tag

múltkor az volt a gond, hogy nincs itt élet :)

Túrista vagyok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.