Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20784) st6rbuck


st6rbuck
csendes tag

Most elég off topic leszek.
Személyesnek mondható segítséget szeretnék kérni tőletek. Egy ideje használom a Dropbox szolgáltatást és kifutottam a tárhelyből.
Aki nem ismerné: ez egy pofonegyszerűen működő szinkronizációs szolgáltatás, alapból 2 Gb ingyen tárhelyet ad. Először regisztrálni kell és fel kell telepíteni a kliensprogramot, mely egy Dropbox mappát hoz létre a felhasználói fiókod mappáján belül. Minden, amit ezt követően ebbe a mappába teszel, szinkronizálódik a Dropbox szerverei felé is és hogyha ugyanazzal az accounttal több gépen is futtatod a klienst, akkor a Dropbox mappáidban ugyanazokhoz a naprakész dokumentumokhoz és fájlokhoz férsz hozzá egyszerűen, automatikusan, több gépen. A szinkronizálás intelligens, tehát pl a csak a változtatásokat udpate-eli, nem a teljes megváltoztatott file-t. Windowson, Linuxon, OSX-en és mobilon is elfut.
Én arra használom, hogy a fontos dolgaimhoz mindig hozzáférjek PC-ről, laptopról és a munkahelyemen is.
Ha az alábbi 5 perc alatt kivitelezhető 6 lépést megcsinálod, segítesz nekem, mert +250 Mb tárhelyet kapok ill. te is 2.25 Gb-tal kezdesz. Ha nem tetszik a dolog, bármikor nyomtalanul eltávolíthatod ezután.

1. ezen a linken feliratkozol http://db.tt/knJVwRc
2. regisztrálsz névvel, email címmel, passworddel
(az email címet egyébként nem ellenőrzi, nem küld rá confirmation requestet)
3. letöltöd a Dropbox klienst
4. feltelepíted és bejelentkezel a regisztrált névvel, jelszóval
5. innentől kezdve kipróbálod a szolgáltatást, ha jónak találod, használod
(ekkor te is +250 Mb bónuszt kapsz a meghívóm után)
6. ha nem tetszik, nincs rá szükséged, eltávolítod és a mappádból is törlöd a Dropbox mappát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.