Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) kidii


kidii
csendes tag

Nagyon szepen koszonom vargalex-nek a routerem ujraeleszteset :R

(#20852) gerokrisz


gerokrisz
tag

Sziasztok!

Kerestem de nem találtam még ilyen hibát.

A probléma: ma reggel észrevettem, hogy a gépem a 100as helyett a 102es IP-t használja.
Próbáltam rámenni a routerre hogy megnézzem mi a hiba, de amikor rámegyek az 192.168.1.1-re akkor ezt kapom:

Azóta megcsináltam amiket ír, restartoltam vagy 50x.
Csak annyit értem el, hogy a wiffi-t eb tudom állítani a CD-n lévő programmal de mást nem.

Valaki nem tud erre megoldást?

[ Szerkesztve ]

Türelem... A hosszú élet ritka!

(#20853) gr8tjoey válasza vargalex (#20850) üzenetére


gr8tjoey
tag

Köszi a tippet.
Lecseréltem az USB kábelt egy rövidebb, vastagabb darabra. Talán ez jobban szigetelt. 2:23 perce fut az egész, nem gyors, de lassú :)
CPU loadra 3,5 alatti számokat nem is látok. 2db torrent fut 400K/sec-es limittel, de inkább csak 250-300 között jönnek. A szabad hely megint elfogyott, 5%-ot ír, realtime graph-ok nem mennek.
Akkor ez most ilyen marad :O :W

------((-----))------

(#20854) Intruder2k5 válasza gerokrisz (#20852) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#20855) chipi89


chipi89
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy usb webkamerával szoftver segítségével lehetséges hosszú expót csinálni?
A másik, hogy olyan webkamera ami mikrofonnal van ellátva a hangot is átlehet vinni mjpg_streammel?
Feltettem a csomagok közül az kmod_usb_audio -t.

(#20856) gerokrisz válasza Intruder2k5 (#20854) üzenetére


gerokrisz
tag

Akkor ezért nem ment egyik gépről sem, mert minden már nod 32 5ös van.

Nagyon szépen köszönöm!

Türelem... A hosszú élet ritka!

(#20857) esox válasza vargalex (#20842) üzenetére


esox
senior tag

Köszi, igen két helyen is elírtam, de a végén csak egyet javítottam, természetesen 'nfs' akart lenni, :)

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#20858) Fluke


Fluke
tag

Én azt szeretném kérdezni, ilyen routerem van és vettunk egy usb wlan adaptert hozzá. Hogy kell beállitani hogy védve legyen a hálózat hogy ne tudjon más rácsatlakozni?

(#20859) Intruder2k5 válasza Fluke (#20858) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Wireless -> Wireless Security -> WPA-PSK/WPA2-PSK

PSK Password
Itt megadsz egy jelszót, minél hosszabbat, elmented, és örülsz! Csatlakozáskor a kliens majd kéri, oda ugyanazt kell megadnod.

[ Szerkesztve ]

(#20860) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Helló az lenne a kérdésem, hogy mit lehet tenni akkor ha minidlna újraindítja a routert amikor mkv fált talál indexeléskor? Érdekesség: egy 720p-s 50mb-os 50 másodperces mkv-t bezzeg visz... de ennél nagyobbat nem.
tp-1043nd-n vargalex progija fut (openwrt-ar71xx-generic-tl-wr1043nd-v1-squashfs-factory_vargalex_v1021)
Köszi :)

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#20861) norral


norral
aktív tag

Sziasztok!

vargalex 1.02

A helyzet a következő. Van egy vinyó dokkolóm, ezen az sdb-n ismerte fel a sata slotot (van rajta ide, meg még sok más dolog). Ebben volt az 500 gigás vinyó, amit beáldoztam a router alá ext4-re éjjel nappalra, torrent vinyónak. Egy barátomtól most kaptam egy régi vinyó keretet (USB 2.0), hála istennek ebben is felismeri a vinyót, de sajnos sda-ként.

Namost tök hülye vagyok a linuxhoz, de azt hiszem (javitsatok ki, ha tévedek), ha ezt a vinyót az új kerettel rakom rá, és ráeresztem a torrentet, annak nem lesz jó vége...

Tudtok segíteni, esetleg elmondani, egyáltalán mi a helyzet, miaz sda, sdb pontosan, és hogyan tudnám az egész vinyó újrarakása nélkül megoldani a helyzetet?

Megoldásom van.... Leszedem a vinyóról a cuccokat (ext4 drivert találtam), újraformázom az egészet. Aztán már sambán visszamásolom, csak ez sok idő, meg az SSDnek se esne olyan jól most az a 60 giga.

A kérdés van e egyszerűbb ultimate solution. :)

[ Szerkesztve ]

(#20862) gr8tjoey


gr8tjoey
tag

Urak,

A minidnla-t hogyan tudnám kikapcsolni? El se induljon, non-stop 30% CPU-t kér, és nem is használom...

EIK

ui: remove package nem megy :(

Removing package luci-app-minidlna from root...
Removing package minidlna from root...
Collected errors:
* opkg_conf_write_status_files: Can't open status file //usr/lib/opkg/status: No space left on device.

[ Szerkesztve ]

------((-----))------

(#20863) Intruder2k5 válasza gr8tjoey (#20862) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bár nekem nincs vargalex OpenWrt-m, de gondolom, hogy az init scriptek közt megtalálod, és ott STOP, majd DISABLE.

[ Szerkesztve ]

(#20864) jbl válasza st6rbuck (#20778) üzenetére


jbl
aktív tag

Köszi!
Regisztráltam meg mindent megcsináltam, mire rájöttem, hogy csak a VIP (fizetős) részbe van a Internet usage stats. :W :W

Nincs valami ilyen dolog csak ingyenesbe?

(#20865) vargalex válasza norral (#20861) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

A háttértárakat a felismerés sorrendjében a linux sda, sdb, sdc, stb. jelekkel látja el. Az ezeken található partíciókat pedig egy sorszámmal, így lesz sda1, sda2, sda3, stb.
Ha neked eddig sdb volt a vinyó (biztos valami eszköz van azon a külső dokkolón, ami fixen csatlakoztatottnak mutat, így a routeren az volt az sda, ezért a HDD az sdb-t kapta.
Ha eddig ment rendesen, akkor a /etc/config/fstab config-ban (Luci-ban System->Mount points) biztosan jól van beállítva.
Két lehetőséged van:

1. Módosítod kézzel az itt található sdb-ket a megfelelő sda-ra (tehát sdb1-et sda1-re)
2. SSH-n lefuttatod:

sed -i 's/sdb/sda/g' /etc/config/fstab

Majd mehet akár egy reboot is. Minden menni fog tovább, mint ezelőtt.

Alex

(#20866) vargalex válasza gr8tjoey (#20862) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

A miniDLNA config-on nem változtattál? Mert több routeren is megnéztem, ha a config nem volt változtatva (azaz a /tmp van media_dir-nek beállítva), akkor stabilan 0 % a CPU használat.
Leállítani/automatikus indítást letiltani úgy tudod, ahogy Intruder2k5 megírta.
Leszedni pedig nem lehet, sőt, ahogy látod, mivel a firmware része, így a remove helyigénnyel járna, amiből te valamiért teljesen kifogytál.

Alex

(#20867) norral válasza vargalex (#20865) üzenetére


norral
aktív tag

Köszi, de már késő, felidegesített, hogy a windows nem olvassa rendesen a vinyómat, úgyhogy kinyírtam. Egyébként ráadásul pont utána találtam meg, amit mondtál. Na mind1, megérdemli a buta windowsos user. :)

(#20868) vargalex válasza pappkarcsi (#20860) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Swap van? Milyen filerendszert használsz? Próbáld meg esetleg az uShare-t.

Alex

(#20869) Attesz válasza vargalex (#20849) üzenetére


Attesz
aktív tag

Semmi nem hiányzik.
Nagyon jó, csak én azt hittem, hogy ezt a routerre kell telepíteni.
Így is nagyon jó, mert legalább oda mentem a dolgaimat ahova szeretném.
Szóval nagyon köszönöm.
Viszont tényleg úgy nézz ki, hogy az NTFS nem lesz jó választás.
Nem bírja a router.

(#20870) pappkarcsi válasza vargalex (#20868) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Swap van, Ext2, uShare-val az a baj, hogy ugyan látszólag működik mert fájlok neve megjelenik de samsung TVn dlna-n keresztül szeretném használni, és a TV mindenre azt írja hogy "nem támogatott fájl formátum". Ugyanakkor a minidlna-val meg minden működik, csak az mkv nem:S
Egyéb javaslat? :)

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#20871) vargalex válasza pappkarcsi (#20870) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az a baj, hogy nincs DLNA képes eszközöm, így egy Ubuntu-n tudom csak próbálni a Totem médialejátszó Coherence DLNA/UPnP kliens bővítményével. Tudsz adni valami elérhetőséget ilyen file-hoz? Esetleg másik külső házzal meg tudod próbálni? Mert akkor szokott még esetleg újraindulni, ha leszakad az eszköz (tehát lehet, hogy nem is a miniDLNA okozza a gondot).

Alex

(#20872) pappkarcsi válasza vargalex (#20871) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

max pendrive-al tudom még kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#20873) Intruder2k5 válasza pappkarcsi (#20872) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt az IP címet szerintem szerkeszd meg, és inkább tedd privibe... :)

[ Szerkesztve ]

(#20874) vargalex válasza pappkarcsi (#20872) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Szerintem egy próbát megér.

Alex

(#20875) gr8tjoey válasza vargalex (#20866) üzenetére


gr8tjoey
tag

Szia,

Nem, nem változtattam, nem is használom.
Köszi Intruder a tippet, de mivel 5% szabad helyem maradt, így újfent semmit se tudok változtatni a router konfigján. Mindegy mit nyomkodot LUCI-ban, semmi se jut érvényre.

Alex,
Küldök privátban elérhetőséget a routerhez, mert az én tudásom itt megint véget ér, csak újra tudnám flash-elni.
Hátha valami olyan bug ez, ami hasznos lehet másoknak is és nem csak a saját bénaságom.

EIK

------((-----))------

(#20876) joekajoeka


joekajoeka
tag

Sziasztok,
4 honapja vettem en is egy ilyen routert (azelott egy sitecom routerom volt amit naponta 2-3 alkalommal ujra kellett inditani), idaig a gyari firmware-t hasznalltam, ami nagyon-nagyon stabilan ment a 4 honap alatt sohasem fagyott le ez a router.
Szuksegem volt egy ftp-re es mivel van USB portja 1043-ak gondoltam kicsit utanna olvasok, hogy lehet azt beuzemelni. Igy bukkantam rea a vargalex alltal ossszeallitott openwrt-re!
Eloszor is koszonom :R
Tesztelesre egy 2GB-os flashet hasznalok de megismerkedni az openwrt-el ez is megteszi.
A kovetkezo kerdeseim vannak:
1: ha a vargalex openwrt alol adok egy Reset to defaults-ot akkor mi tortenik?
a: elvesztek minden vargalex alltal bealitott es elore feltelepitett bealitast/programot (igy kapnek egy csupasz openwrt-et amin meg luci sem lenne?!)
b:viszza all a rendszer ugy mint amiutan a gyari firmware-t frisitettem a vargalex firmware-re?

2: ha belepek a standard ftp userel, es en az mnt konyvtarba vagyok akkor az mnt-bol gyakorlatilag ki tudok lepni (total comander-el) es latom a linux konyvtarakat bin,dev,etc,www stb. -nem proballtam ki de veletlenul ki tudnek torolni innen valamit? meg lehet azt oldani, hogy az ftp userel az mnt konyvatorn kivulre ne lehessen lepni?
A halozati share az jol meg van oldva mert az mnt-bol nem lehet visszafele lepni.

Elore is koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#20877) n_atsi


n_atsi
tag

Az 1.2.1 - ben nincs pptpd, vagy én nem találom?
Szeretném valahogy ráerőszakolni a routerre.
Próbáltam már másik helyről letölteni, telepíteni a pptpd - t , de a router beledöglött, utánna csak a reset segített.
HELP! :O

(#20878) Bendike81


Bendike81
csendes tag

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni....

Adott ez a bizonyos Tp-Link router és az a gondom vele,hogy hiába kötök rá külső winchestert és másolok rá media file-okat,azt mondja rá a tv,hogy "nem támogatott formátum" miközben a számítógépemről ugyanazokat a file-okat hibátlanul játsza...

Gondolom a routerrel kell valamit ütyködni,hogy működjön...

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET....

(#20879) Intruder2k5 válasza Bendike81 (#20878) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Gyári firmware-ről van szó?

[ Szerkesztve ]

(#20880) gyerecske


gyerecske
senior tag

Szia!

Ne haragudj a zavarásért.Olvastam a fórumon , hogy gondod volt a torrentes aktívvá válásról.Nekem is ilyen gondom van a TP-Link WR1043ND router -el.Beállítottam a port forwardingot, tűzfalat és mindent amit tudta.Mégsem jó.
Nálad megoldódott , ha igen mi a trükkje?
Köszönöm előre is.
Üdv.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#20881) Szabest válasza pappkarcsi (#20870) üzenetére


Szabest
tag

Szia, valami mással lesza gond, sztem, mert nekem minden gond nélkül megy a dlna mkv-kkal meg akármivel, bár wifin közbe akadt a angyobb bitrátájú 3D-s de összedugtam vezetékkel, s már semmi gond...

Vargalex-hez egy krédésem volna:

Mi az a maximális "mappamélység", aminél még nem dobja le a nacit a minidlan, hash-elésnél?? Mert meg szokta magát adni mikor a több1000 képet, vagy mp3akat beadom neki, na akkor lehal egy idő után sajna....

(#20882) attila9988


attila9988
őstag

Üdv... kellene nekem egy kis segítség.
Én általában csak főverziókat használok openwrt -ből, ritkán, indokolt esetben rc -t. A legutóbbi végleges 10.03.1 -es került a router -re, ám akadt egy kis problémám. A samba megosztáson ezúttal nem tudom elérni, hogy normális utf8 támogatást kapjak. A samba config file -ba ugyanúgy ahogy eddig is, bekerült a unix charset beállítás, ám ennek ezúttal mint ha nem lenne hatása. Windows -os gépeken nem a helyes kódolással jelennek meg a file nevek. Egyenlőre nem találtam olyan bug -ra utaló bejegyzést, ami a samba -nak ezt a képességét érintené. Ha valakinek van ötlete, kérem jelezze.

[ Szerkesztve ]

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#20883) Begi válasza Szabest (#20881) üzenetére


Begi
senior tag

Ha megnezed a db fajlt, amit general, akkor abbol kiderul hogy hol halt le. Parancs: tail fajl neve.
Ezek utan talan kozelebb leszel a megoldashoz.

(#20884) esox válasza vargalex (#20842) üzenetére


esox
senior tag

Alex, felraktam a fw-det, szuper minden, de az iptv box most nem akar működni. Az a baj, hogy volt anno a gyári fw-n vmi beállítva, amit elfelejtettem feljegyezni. Ezért vissza kellene rakjam egy rövid időre a gyárit. Megoldható ez a luci alól a fw upgrade menupont alatt?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#20885) Tosee válasza esox (#20884) üzenetére


Tosee
őstag

Nem feltétlen kell visszaraknod a gyárit!
Nézd meg itt hátha eszedbe jut melyik volt az a beállítás...
Nem az UPnP véletlenül? Hirtelen csak erre tudok gondolni.

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#20886) amargo válasza pappkarcsi (#20870) üzenetére


amargo
addikt

Nekem egy Samsung C550-em van és szépen viszi az mkv-t. Azt kipróbáltad, hogy közvetlenül a TV-re dugva viszi-e a fájlt? Mert nem mindent tudnak lejátszani.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#20887) esox válasza Tosee (#20885) üzenetére


esox
senior tag

de az volt, csak a port értékekre nem emlékszem, de a régi fw-el az vhogy automatikusan állítódott. Azt tudom hoyg ott volt az iptv cucc és vmi skype-os barmoság, nem is tudom, hogy az mi akart lenni, de nem foglalkoztam vele

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#20888) Szabest válasza Begi (#20883) üzenetére


Szabest
tag

Szia, erről kicsit bővebben tudnál írni, hogy mit generál , s alapértelmezetten hova is? Meg milyen paranccsal, hol is tudok megnézni mit is??:) Azt esetleg hogy melyik mappa scannelésnél ha L ?

Mert akkor abból tényleg megtudod nagyjából állapítani hogy meddig lehet elmenni mappamélységekbe,,,vagy rosszul gondolom??

(#20889) vargalex válasza esox (#20884) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Ha nem emlékszel, hogy mi volt beállítva, akkor a gyári firmware-ről hogy fog eszedbe jutni? Vagy mentetted a config-ot és visszatöltöd?
Valószínűleg egyébként valami port forward volt.

Alex

(#20890) Begi válasza Szabest (#20888) üzenetére


Begi
senior tag

Hali,

Nem hinném hogy a mélység számit, de sosem lehet tudni.

De kicsit pontositanám az előző hozzászólást:
Ha megnézed a minidlna configot, akkor kell lennie egy ilyen résznek:

# set this if you would like to specify the directory where you want MiniDLNA to store its database and album art cache
db_dir=/mnt/minidlna/db

illetve egy ilyen résznek:
# set this if you would like to specify the directory where you want MiniDLNA to store its log file
log_dir=/mnt/minidlna/log

Nálam az mnt-re csinál egy files.db fájlt, illetve egy minidlna.log fájlt.

Elsőr körben ezt a log fájlt nézd meg, főleg a vége a lényeg
Ha ssh-n belépsz a routerre és megkeresed ezt a fájlt, és kiadod a tail minidlna.log parancsot, akkor láthatod, hogy mi az utolsó fájl, amit megpróbált berakni az adatbázisba. Jó esetbe egy szép error üzeneted is lesz itt.

És ha esetleg nincs itt semmi, akkor még mindig megnézheted, hogy a files.db -ben mi a helyzet. Ott is a vége érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#20891) vargalex válasza joekajoeka (#20876) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

1.b a helyes válasz, tehát a firmware-ban található alapra áll vissza
2. Alap config szerint ki lehet lépni, de nincs törlési joga az ftp usernek a file-okra. Ha kell, megoldható a könyvtárba zárás.

Alex

(#20892) Szabest válasza Begi (#20890) üzenetére


Szabest
tag

köszönöm, ha hazaérek, ránézek mit mond!

üdv

(#20893) esox válasza vargalex (#20889) üzenetére


esox
senior tag

Igen mentettem a configot, mielőtt ledaráltam a régi hivatalos fw-t.
Igen port forward volt, de hülye fejjel nem írtam fel, de config mentésben benne van.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#20894) vargalex válasza esox (#20893) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Elvileg mehet a webes felületről (én soha nem próbáltam, de itt többen írták).

Alex

(#20895) Bendike81 válasza Intruder2k5 (#20879) üzenetére


Bendike81
csendes tag

Igen,gyári firmware-ről van szó....

Az a baj,hogy gondolom másik fw-t kéne fel raknom,csak sajna nem tudom,hogy honnan mit és hogyan lehet... :-(

(#20896) esox válasza vargalex (#20894) üzenetére


esox
senior tag

Ok, köszönöm. Szóval nem fogom téglásítani, hogy ha visszatolom a legfrisebb gyárit a lucis firmware update cuccal?!

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#20897) zsozsoooooo


zsozsoooooo
tag

Üdv!

Vargalex-et kérdeznem hogy ez miért van:

vargalex v1.00 -> vargalex v.1.02.1 frissítést hajtottam végre. Extrootot használtam és használok.
Miért van a képen ábrázolt állapot, hogy a luci felső sorában v1.02.1 van írva , de a csomagok nem frissültek?
pl: logoutos blogod szerint az 1.02.01 base-files csomag verziója: 98-r29486, nálam (gondolom az 1.00-ás szerinti) 76-r27699.
Át kell másolnom az ext-rootra kézzel?

kép : [link]

Adok egy képet a mountokról is:
kép : [link]

Köszi!

Zsozso

(#20898) Szabest


Szabest
tag

Sziasztok!

Egy újabb elképzelésem (lehet már tárgyalt,csak nem találom a megoldást) jött a router képességei kapcsán....

Van e mód/megoldás hogy az alábbi streamek lejátszhatóak legyenek a routerrel, azaz tolja pl etherneten a TV-re, úgy mint a DLNA-t vagy valami hasonló?

Esetleg valaki valamilyen 5let?

Üdv

(#20899) appel


appel
őstag

Hi!

A firmware-ben lehet a Transmit power értékét a gyári 20dBm (100mW) helyett fentebb is emelni, mondjuk 23dBm-re (200mW)
Biztonságos ez? Nem fog megsülni?

(#20900) Borisz76


Borisz76
veterán

Remélem nem kiabálom el......lassan megyek Debrecenbe egy ilyen router-ért :K

Ha kibírom....akkor holnap itthon is próba ha nem bírom ki akkor még ma este ! :B

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.