Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5105) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

- Hello dvd íróhoz kéne vékony kábel!
- Öhmm, IDE kábelre gondolsz?
- Franc tudja, haver mondta, hogy van ilyen vékony kábel amivel gyorsabban tudok dévédét írni!
- A dvd írás maximális sebességét az íród s az a lemez szabja meg amire írsz, nem a kábel - persze ez alól kivétel ha hibás vagy túl hosszú a kábel.
- Jólvan milyen kábeleitek vannak mondjad hátha beugrik!
- Gondolom adatkábelre gondolsz, ott 3 fajta az elterjedt 40es v80as IDE kábel, vagy az új írók már SATA adatkábellal szerelhetők!
- SATA! azaz! az ilyen vékony igaz?!
- Mindkettő vékony... - orra elé vágok mindegyikből egyet.
- Ja, erre a satára mondta haver, hogy új tekknológia, ettől gyorsabb lesz az írás igaz?
- Mint már előbb is mondtam nem ettől függ, s ha az iród nem SATA -s akkor csatlakoztatni sem tudod, nem hogy gyorsítaná...
(faszkivan stílus vevőnél bekapcs)
- Te figyelj drága ez?
- 200 Ft.
- Adjál egyet majd haverral megbeszélem!
- Tessék, sok sikert...

kérdőív

Azon gondolkoztunk mi az ideális végzettség ehhez a szakmához. Beleértve most az egész kócerájt, eladó, szervízes, raktáros, árubeszerző, házhoz kiszálló merész szervizes, stb...
Érdekelne ki milyen szakirányú végzettséggel végzi a számítástechnikával kapcsolatos munkakörét.
Kezdeném én: vendéglátóipari :P sajnos családi problémák miatt a továbbtanulásom csak abba az irányba volt lehetséges akkor - lényegtelen, hogy valami számítástechnikai szakközépbe akartam, most akarok v.mi mást megcsinálni, mi legyen az? ;]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.