Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4350) bullseye válasza 1010 (#4349) üzenetére


bullseye
addikt

alap office drága, de nem százezres nagyságrendű, ráadásul ott az openoffice/google apps
PS szerintem csak profiknak kell, de azok abból élnek, befektetés... corel PSP photo vagy painter essentials 20-25e, de a régebbi 30 napos PSP 7-8-9-10 is eltart egy darabig :)
Nero Premium se akkora kiadás, de vannak ingyenes író/kódoló/akármi szoftverek.
könyvelő/bérszámfejtő progi megint csak annak kell, aki abból él
játék meg... én imádom, de azért luxus... ha az embernek nem kell az összes új cucc, akkor 3-4000 forintos gamékkal is el lehet lenni sokat (sőt, az újságokhoz adott játékokat van aki fillérekért továbbadja itt PHn...)

mondjuk egy átlag családi mindenes géphez tényleg nem árt 100-200k - de a hardver is annyi kb... majd idővel megszokjuk. viszont aki ért hozzá, és hajlandó egy kicsit kevésbé barátságos progikkal is dolgozni néha, freeeware-ből is összehoz egy ütős rendszert...

(jut eszembe, nem tud valaki régi ACDsee-t? nagyon rászoktam a 2.4-re anno, az ingyenesek egyelőre nem jönnek be, inkább vennék egyet ebből, de csak 8.0 és felette van, ami már képet javít, meg albumot gyárt, meg mindent ami nem érdekel, mert egy gyors, egyszerű nézőkét akarok, aminek kézreáll a kezelése...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.